Najde se někdo, kdo je také po 1.KETu?

sandol
15. říj 2010

Zdravím,jsem po 1.KETu,vloženy dvě embrya. Najde se ještě někdo,s kým si tu zkrátíme tu nejdelší čekací dobu 😉?

sedmitecka
18. led 2011

@kenya83 správně 🙂 🙂 🙂 já zobu slenečnicová semínka, opražená na sucho, mám je hrozně ráda, tak si je dávám celkem často 😉
a jaké léky nasazuješ?

kenya83
18. led 2011

@sedmitecka budem brať estrimax 😉

sedmitecka
18. led 2011

@kenya83 já prednison a pak utrogestan

kenya83
18. led 2011

@sedmitecka čiže na sliznicu Ti nedali žiadne lieky? Berieš len prednisom (imuno tabletku) a utrogestan ? ja budem tiež brať utrogestan od 15DC a podľa výšky sliznice sa naplánuje KET na 19 alebo 20DC 😉

kenya83
18. led 2011

@sedmitecka a 2 dni pred KETOM začnem pichať preventívne fraxiparine 🙂

luucia
18. led 2011

Holky, tady je zajímavej článek a je tam kalkulačka, jaká je % šance, že vyjde IVF http://ona.idnes.cz/uspesnost-umeleho-oplodneni... 😉 mě vyšlo 43,4% 😕 to není moc 😕

ira13
18. led 2011

@vered Je mi líto že ti to nevyšlo. ☹
Dík za povzbuzení.Je to můj 1ket a bylo mi divné proč mě bolí břicho. Po ivf bylo jasné ,že to bolí po odběru. Dávali mi 6ti buněčná. Prý byly ve stavu jako před zmražením a mají stejnou šanci jako čerstvá. Budu doufat.

ira13
18. led 2011

@kenya83 měla jsi krásný testík, vidím je.Já raději ještě počkám pár dnů. Břicho bolí stále ,asi se důkladně zavrtávají ,nebo to může být z hormonů?

kinguse
18. led 2011

@luucia ..no tak já jsem na tom ještě bídnějc....mám jen 29,5% ☹ ...nic méně věřim,že se dočkám!!! 😉

ira13
18. led 2011

Děvčata to jste tak dobré angličtinářky,Nebo jste si to někkde přeložily.

ira13
19. led 2011

Podařilo se mi to s překladačem. Mé šance jsou 30,2%,ale musím to stihnout do 35 narozenin pak mi to klesne na 21,1%.Nic moc.Jestli jsou propočty správné tak tento 4pokus statisticky vyjde.V podbřišku bolí stále je to trochu lepší ale nevím jestli to není špatně.

kenya83
19. led 2011

@ira13 tak držím palčeky 🙂 možno to bolenie bruška znamená to, že sa drobci poriadne uhniezdujú 🙂 Ja som po ET cca 5-6 deň cítila riadne podbruško až také pichanie a to bolo to uhniezďovanie 🙂

kenya83
19. led 2011

@luucia tak čo? dúfam, že je všetko OK a čoskoro nám tu zavesíš novú foto drobčeka 😉

luucia
19. led 2011

Ahoj kočky,

tak jsem doma..dostala jsem průkajdu TP 🙂 sedí jak podle UZ, tak podle poslední MS 😵 Všechno je v pořádku, prcek má 1,6cm a už má pupeny a z toho mu vyrostou nožičky a ručičky 🙂 7.2. jdu na ten prvotrimestriální screening
Fotka te tady

ira13
19. led 2011

@luucia Krásná fotečka.To pěkně roste 1,6cm z jedné buňky. která nebyla před pár týdny ani vidět. Stejně je to zázrak. Nebyl tam i pátý pupen? Že by to byl chlapeček.? 😀 😀 😀

vered
19. led 2011

Ahoj holcinky..taky sem zkusila tu kalkulacku, vyslo mi 36.4 nebo tak nejak.......nic moc tedy....
@luucia Moc krasne!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😵 😵
@kenya83 tak uz se taky pripravujes vid?? 😉
@ira13utika to vid...... 🙂 jeste boli brisko?
@kinguse Mas recht, zacinma mit zajeci umysly...mozna poletim domu...jen se trochubojim zimy...my tu mame ted 15 stupnu ve stinu a jasno, jezdim na kole a vozim maleho v sedacce, desne me to bavi! 🙂

ira13
19. led 2011

@kenya83 Po et mě bolelo břicho pořád,ale z ivf jsem ještě nikdy neotěhotněla tak nevím jak to má vypadat. Teď po ket tam nemá co bolet ,když nebyla punkce, doufám že je to uhnizďování. 😀

ira13
19. led 2011

@vered Bříško bolí snad to není nic špatného. Já měla jednou mimoděložní tak mě napadlo i to, ale to je ještě brzy.Mimoděložní mě bolelo až v 6týdnu.
Vy tam máte krásně.Tady je kolem nuly a padá déšť se sněhem-hnus.Kdyby aspoň byl sníh když už je zima.V tomhle se nedá vylezt ven.

vered
19. led 2011

@ira13 Ty jsi mela mimodelozni? ☹ a musela jsi podstoupit nejaky zakrok???
Tady je tak krasny pocasi, presne takovy co mam rada, ani vedro ani zima... presto bych chtela letet domu, pokud Hcg klesne a vse bude ok, ale trochu se bojim prave toho pocasi, ze Josik kdyz neni aspon 3 hodiny venku tak je to s nim k nevydrzeni, kezby tam byl aspon snih....

ira13
19. led 2011

@vered Měla jsem embrio v pravém vejcovodu.Chtělat jsem ho operovat, aby mi zůstal.Řekli mi že se to dřív dělalo ale pacientky se jim vracely .V tom operovaném se to stávalo znovu.Vyděsili mě že se na to umírá.Tak mi ho vzali.

vered
19. led 2011

@ira13 Aha to me mrzi....proto musis ted podstupovat IVF??? Tady se dava nejaka pilulka..to zahnizdene embryjko to znici a samo se to odplavi, v nemocnici jsem se potkala s zenou ktera to tak mela.....

ira13
19. led 2011

@vered Je to možné, že to teď jde jinak já jsem na tom byla v roce 2005 .Pokud je někde v břiše tak se to neoperuje ono odumře když nemá živiny a samo se vstřebá. Ve vejcovodu hrozí že praskne jak embrio roste.Já už jsem měla volnou tekutinu v dutině bříšní tak se báli ,abych jim nevykrvácela. to bylo druhé těhotenství a od té doby to nejde.

ira13
19. led 2011

@vered Otěhotnět se dá i s jedním potrubím ,vaječníky mám oba v pořádku..Slyšela jsem případ ,že měla jen pravý vejcovod a levý vaječník a povedlo se to přirozeně. Vajíčko si cestu našlo.Přiroda někdy umí zázraky.

vered
19. led 2011

@ira13 Kamaradka ma take jeden vajecnik a jeden vejcovod a otehotnela a porodila chlapecka....sestrenice prisla o vejcovod pred dvema lety..zatim se nepokusili o dalsi mimi. Takze ty by jsi relativne mohla prijit do jineho stavu i prirozene...jenom to nejde....a az uz nebudes chti mit deti tak se to povede 🙂

kenya83
19. led 2011

@luucia jééééj krásna fotečka, je to už taký malý medvedík 😉 Teším sa veľmi s tebou 🙂

pepek007
19. led 2011

@luucia Lucí krásná fotečka mimíska 😵 😵 jen tak dál ať je vše ok a jak má joo a gratuluji k těhuprůkajdě 😉

pepek007
19. led 2011

Ahojky holky zdravím vás tu všechny zase po nějakej době 😉
Veredíku to mě moc mrzí, že kleslo a nestouplo ale už jsem ti písala ve zprávě co a jak, tak se nebudu opakovat ale hlavz vzhůru do dalšího boje 😉
Nějaké nové těhulky či nováčci? :o)

vered
20. led 2011

@pepek007 Ahoj vsak ja vim, moc nadeji jsem si nedelala, ale i tak to zabolelo, hlavne ten cas leti a chtela jsem to jeste stihnout v tech 36 letech...uvidim ted si dam pauzu, pockam az to klesne a koncem unora asi zkusim ketik. A co TY???? 🙂

pepek007
20. led 2011

@vered ták se mi líbíš hezky pěkně optimistická Veredíku 😉 a konec února máš za chvíli hele to uletí jako voda a už tu bude Ketík 😉 msíš bojovat dál a nevzdávavt to! 😲 😵
No já bych to měla tďka v neděli dostat takže na to čekám abych zavolala do Caru a objednala se k nim a abychom naplánovali Ketík kdy a co vše bude třeba a netřeba a hlavně abych zjistila po kolika je mám teda vůbec mražený tudíž kolik mi jich tam budou dávat atd. 😉 to je jediný co zatím nevim a odpovědet mi na to můžou jen oni jinak vše díky vám holám tady vím a díky moc za to 😉 a ještě v únoru msím zas na tu 1x roční velkou gykekologickou prohlídku takže se objednat i tam jééé toho začíná být nějak moz a to je jen z jedhono oboru 😀 😀

ira13
20. led 2011

@vered To je vždycky tak, když něco člověk chce tak to nejde a pak se to povede ,když už to vůbec nečeká.