Najde se někdo, kdo je také po 1.KETu?

sandol
15. říj 2010

Zdravím,jsem po 1.KETu,vloženy dvě embrya. Najde se ještě někdo,s kým si tu zkrátíme tu nejdelší čekací dobu 😉?

sandol
autor
20. únor 2011

Ahoj holky,na takový volání už nemohu nereagovat 😉 .Já už to měla v plánu asi od čtvrtka napsat,ale vždycky z toho nakonec nějak sešlo.Navíc když jsem viděla ty pozitivní zprávičky,tak jsem sem nechtěla tahat ty špatné....
Protože u nás to nedopadlo,byla jsem minulý týden na revizi,embryjko se nevyvíjelo jak mělo ☹ ,missed abort.Bylo to krutý,ale už je celkem fajn,nejradši bych už do toho šla zas,ale musíme ty 3 měsíce čekat,což mě teď asi s...e nejvíc.Nějak hrozně rychle jsem se z toho dostala,až se sama divím 😕 i když 1.týden teda stál za to,to bylo krutý,
@vered zlatí ahoj 🙂,moc děkuju 😵 ,napíši až bude čas 😉
@luucia ahoj kocoure 😉 moc děkuju 😵 ,napíši až bude čas 😉
@kenya83 Tobě veliká gratulace 🙂 ,mělas taky MA viď ?Tak tobě obzvlášť to už musí vyjít,po tom,cos zažila 😵 !!!!
@mindinka Tobě také gratuluji 🙂 ,jsou to krásné pocity ty //

mindinka
20. únor 2011

@sandol Ahojky je mi to líto, že jsi o miminko přišla, příště se určitě zadaří, jinak moc děkuji. 🙂

sandol
autor
20. únor 2011

@vered teda veredko,ty už jdeš na to jo????Teda to mě úplně spadla čelist,že to tak rychle uteklo!!!!
Tak se ozvi,strašně držím pěsti,do třetice už to prostě MUSÍ vyjít,a máš ten tvůj 😉 Native,tak to by bylo aby nebylo 😵 😵 😵

sandol
autor
20. únor 2011

@luucia ještě musím napsat Tobě 😵 ,je to moc dobře,že je vše v pořádku,zasloužíš si to,jsi fajn 😵,v úterý pokoř tu další metu 😵

luucia
20. únor 2011

@sandol kočko, jen to čtu, tak se mi chce brečet 😢 seš statečná a borka 😵 😵 😵 máte nějaký zmrzlinky??

luucia
20. únor 2011

@sandol seš zlatá...děkuju 😵 věřím, že mě zase budeš brzy následovat a tentokrát až do toho úúúúplnýho konce 😵

luucia
20. únor 2011

@vered my byli minulý týdne na horách, tak nebylo tolik času na net 😉 to jsme ráda, že jste si to s Joshékem užili..jen to počásko..příště bude líp..však už se tady všichni na jaro těšíme 😵 týjo a ty už jdeš na to? toto uteklo 😲 😵 Dáte si oba mražáčky?

sandol
autor
20. únor 2011

@luucia jé,my jsem odpověděly v úplně ten samý čas 🙂 ,prostě jsme asi fakt kamarádky 😵
Já se toho,že ty ses rozbrečela taky rozbrečela...Jo,musím sama uznat,že jsem nějaká statečná a borka 🙂,díky 🙂 Jojo,máme 6 zmrzlinek,takže krásný počet,jen nějak víc přece jen věřím čerstvým,když mi ten jeden ket nevyšel a z oba dva ETy byly úspěšný,i když teda ten poslední ne,ale chytlo se,jen bylo pak něco špatně...

luucia
20. únor 2011

@sandol sandolíku, mám z tebe fakt radost, že to tak zvládáš 😵 😵 😵 3 měsíce utečou a půjdete si pro zmrzlinky 😵 Podívej, kolik je tady ted úspěchů z KETů 😉 Na Tebe to štěstíčko taky čeká 😉

vered
20. únor 2011

@sandol Sandolicku ahoooooooooooooooooj moje zlata 😵 😵 😵 mila....ztracena!! 🙂 🙂 To je skvely ze ses ozvala, uz bylo nacase! 😉 🙂 Jsem moc rada, ze jsi se s tim vyporadala a ze uz jsi zase chytla druhy dech...ses prece poradna bojovnice!!!!!!! A neboj tentokrat to musi vyjit, je to prece taky do tretice ne????A Ketum verim...urcite vic nez Etum. Embryjka mate, tak si ted das chvilku odfrk no...a pak s chuti do toho vid????? 🙂 😉 😵
Jinak uteklo to strasne rychle, sama jsem dnes koukala, kdyz jsem videla ze folik mam uz 9.den 15mm a sliznici 8.8mm. No v utery jdu zase na kontrolu a krev a pak tusim uz daji jen ovitrelle a bude to. Nejak moc nadeji si nedelam, mame uz jen 2 kompaktni moruly, nevim proc je nenechali dojit do blastocyst...a jejich znamka je B/C coz neni nic moc, ale stejne zalezi na tom jak budou vypadat po rozmrazeni...snazim se to nejak moc neresit a nepiplat se v tom jako vzdy!! 😀 Uvidime uvidime. 🙂 Kazdopadne vitej zpet mezi nami!!!! To je radost!! 🙂 😀 Jupiii!!!

vered
20. únor 2011

@luucia Ty jse na tech horach nejak casto 🙂 a to i lyzujes??? 🙂
Nechame zavest obe embryjka...nejsou buhvijak kvalitni..jak uz jsem psala vyse Sandol a taky jsou na sto pro zamrazeny spolecne... 😉 Tak uvidime.
A co Tvoje brisko?? Jeste tak roste?? A uz jsi zacala nabirat na vaze????Aspon ta ztracena kila.....???

luucia
20. únor 2011

@vered kompaktní morula je přeci krásný stádium..když si vezmeš, že já měla "jen" 8mi buněčnýho bojovníka a jak zabojoval 😉

My jsme na horách každou chvíli, Anetku děsně chytlo lyžování 🙂 já nelyžuju, jen sedím na čaji, fotím a čekám 😀 dr mi to zakázala a já bych si to stejně netroufla 😉 můj dnešní pupek je tady 😀 přijde mi stejný, ale na váze mám o 1kg víc..bodejt by ne, tím jak žeru a prasím 😝 ale co, ted to neřeším 😉

luucia
20. únor 2011
vered
20. únor 2011

@luucia Hezke brisko 🙂 😉 . Jedno kilco, to si teda zatim moc neztloustla 😀 , ale myslim ze jsem to mela taky tak..do toho 14. tydne sem nejak nepribyvala. Tak budes kocka, hubena jen s briskem, to je super ne!? 😉 🙂
Kompaktni moruly..... to je kezke, ale to znamkovani me trosku strasi...jinak osmibunecny sou super...Joshik byl taky osmibunecak!! 😀 😀 A ted!!!! 🙂 🙂

luucia
20. únor 2011

@vered aha, tak já žádný známkování nevěděla 😕 já myslela, že jsou prostě jen určitý stádia embrya a jak to embryo dosáhne takhle hezkýho stádia, tak je to prostě šampion 😉 no nebudu jen s bříškem..mám megagigaprsa 😀 zvětšily se mi o 2 čísla, takže mám slušný pětky 😝 😝 😝

vered
20. únor 2011

@luucia Tady se bezne znamkuje, ale pry to stejne moc nic neznamena....nevim no...stejne po rozmrazeni je znamkujou znovu...tak uvidime.
Teda petky jo?????? 😲 😀 To si nedovedu predstavit!!! 😝 Ja mela pri kojeni tak 2-3 a prisla sem si jako desna kozatka! 😀 😀

luucia
20. únor 2011

@vered já měla před Anetkou takový hezký dvojky...v těhu se mi zvětšily na trojky a to už mi zůstalo, jen kelsly o pár pater níž ☹ a ted zas o dvě čísla + a určitě mi to zas zůstane a klesne ☹ budu je mít jak kokršpaněl uši 🙄 🙄 🙄

mindinka
21. únor 2011

Tady vám přikládám sobotní a dnešní test, jestli tam uvidíte rozdíl, Ten horní je z dnešního rána. 🙂

klara.k
21. únor 2011

ahoj holky,
chci se vás zeptat jestli víte jaká je úspěšnost u KETu? Mám za sebou první IVF, při kterém jsem hned otěhotněla, měla jsem hyperstimulák, ale byla jsem těhotná. V sedmém měsíci jsme o miminko přišli, umřel nám, byl to chlapeček. Ještě máme 3 embrya zamražená a v květnu bysme mohli zkusit šanci, jestli to vyjde. Tak se vás chci zeptat jakou tady máte uspěšnost s KETem. Jestli jste to rozebírali na nějakých předchozích stránkách, tak se omlouvám. Nečetla jsem vaši diskuzi, zatím na to nejsem připravená, ale snad se nebude zlobit, že vám se lezu jen s tímto dotazem. Děkuju

mindinka
21. únor 2011

@klara.k Ahojky je mi moc líto čím sis musela projít, no nám první IVF nevyšlo a první ket taky ne, ted jsem po druhém ketu dneska desátý den a na testu mám //, jsem štastná a doufám, že bude vsechno v pořádku. 🙂

martina_z
21. únor 2011

@mindinka To je pekny! 🙂

Ja bohuzel nic, embrya neprezila a KET se nekona.

luucia
21. únor 2011

@mindinka krásný čárky..moc hezky sílí..jen tak dál 😵 kdy jdeš na krev??
@klara.k mrzí mě, co máš za sebou 😔 říká se, že KET je už srovnatelně úspěšný jako ET, protože metody mražení jsou už na vysoké úrovni 😉 Mě vyšel 2.KET 😉

kenya83
21. únor 2011

@sandol je mi to tak strasne ľúto čo sa ti stalo ☹ viem čo prežívaš, nechcem radšej na to myslieť ☹ veľa síl do ďalšieho boja. @mindinka to je skvelé, čiaročky krásne silnejú 🙂 @martina_z mrzí ma to,že bobáčikovia nezabojovali ☹ @klara.k to mi je ľúto,že to tak skončilo ☹ čo sa vlastne stalo?

Tak mi sme dnes boli na krvičke, o 15:00h. budú výsledky. Sono v poriadku, v maternici malilinký čierny fliačik 1 mm 🙂 o 7 dní kontrola. Uvidíme aké krásne bude HCG 🙂
@luucia krásne brušinko 🙂

klara.k
21. únor 2011

@kenya83
Podle pitevního protokolu, to byl zdravý chlapec, udusil se na pupeční šňůře, jinak všechna vyšetření neprosto v pořádku. Přestala jsem cítit pohyby, tak jsem šla na utz a tam mi řekli, že mimino, již nežije. O den později jsem porodila své první dětátko-mrtvé. Byl krásný a je mi po něm moc smutno.

kenya83
21. únor 2011

@klara.k ach jaj ☹ prečo sa takéto veci musia stať??? muselo to byť pre teba veľmi hrozné a musela si byť veľmi statočná. Prajem Ti skoré // a najlepšie by bolo hneď v podobe dvojičiek 🙂 Veľmi Ti držím palce 🙂

martina_z
21. únor 2011

@klara.k Ted jsem si precetla Tvuj prispevek ☹ neumim si predstavit tu bolest a smutek, ktery jsi musela zazit. Preji Ti, aby byl KET hned napoprve uspesny a aby vsechno dobre dopadlo. Kdyz slysim takove smutne pribehy, pripadam si hloupe, kdyz brecim kvuli tomu, ze mi zdechli posledni dva mrazacci. ☹

mindinka
21. únor 2011

@luucia Moc děkuji, no na krev si zajedu zítra, dneska jsem si dělala ještě ten digi test

mindinka
21. únor 2011

@martina_z To je mi strašně moc líto, tak půjdete do dalšího IVF? Hodně štěstí. 🙂

mindinka
21. únor 2011

@kenya83 Tak kolik máš hcg? Já si jedu zítra ráno na krev a na kontrolu do Helliosu mám přijet až 13.3. to je 20 dní. 😉

kenya83
21. únor 2011

Tak 14 deň po KET HCG 1901 🙂 som strašne šťastná, dokonca mi sestrička v telefóne povedala, že hcg je strašne vysoké, že je tam aj možnosť jednovaječných dvojičiek keďže mi vkladali 1 embryjko 😀 tak to by bol gól 🙂