Najde se někdo, kdo je také po 1.KETu?

sandol
15. říj 2010

Zdravím,jsem po 1.KETu,vloženy dvě embrya. Najde se ještě někdo,s kým si tu zkrátíme tu nejdelší čekací dobu 😉?

lenkacar
21. dub 2011

@ronecek krásná bublinka

kalop
21. dub 2011

@lenkacar já už se vybrečela,to přítel se mě ptal,nechce,abych vysazovala utrouš..díky

lenkacar
21. dub 2011

@kalop tak nevysazuj ještě na ten je čas vždycky ..ten ti neublíží ..akorát ti asi brzdí tu mršinu,ty jo ale vůbec u tebe nechápu ty testy a ještě k tomu 25tkový

kalop
21. dub 2011

@lenkacar no právě,ještě udělám v sobotu,to už by mělo bít asi bílo...nn vysazuju,nechci se dál trápit

vered
21. dub 2011

@ronecek 😵 😵 je ronecku to jsou nadherne zpravicky 😵 😵 mam velikou radost zlaticko!!!! Musis byt stastna!!!
K tomu Hcg to nevim...to stoupa ted hodne rychle...doktorovi to prislo moc?? 🙂 😉 Krasna fotecka

pikusa
21. dub 2011

@kalop 😒 ☹ ☹
@lenkacar prosím tě..kam jezdíš do CARU???

kalop
21. dub 2011

@pikusa díky

ronecek
21. dub 2011

@vered Zlatíčko moc moc děkuju 🙂 Jsem moc šťastná. Právě že se doktorovi zdálo, že stouplo dost. Za týden vlastně ze 4208,9 na něco přes 17000. Pořád tam hledal, jestli nenajde ještě jednoho kulihráška 😀 😀 😀
Písnu asi až zítra. Čekala jsem tam zase dvě hodiny. Tak jsem si celou dobu četla a pěkně mě bolí za krkem a trošku i hlava. Povalím asi brzo spát 😔 Krásný večer

vered
21. dub 2011

😵 @ronecek Tobe taky moc krasny vecer, odpocin si, poradne se natahni a uzivej si to 😵 😵 . Aspon ze uz tam ted nemusis jet vid? To je dobre..ty cesty jsou fakt dlouhy! 😵
Tak dobrou noc, opatruj se papa pusinky g+j

pikusa
21. dub 2011

@ronecek gratuluju
jooo a kamarádka do 10 týdne pořád jedno jedno a ve 12 šup..jsou tam 2 😀

kinguse
21. dub 2011

@lenkacar ..čus lenííí, teda to mě fakt mrzí!! A nepřemýšlela jsi o změně CARu? Nebo už to chceš fakt vzdát? Teď je asi brzo na tyhle otázky, za čas to možná uvidíš jinak. Já jsem v tý Praze zatím spokojená, přístup skvělej,ale to bylo v ARTu ze začátku taky,takže to je zatím stejný. Změnu uvidím až podle laboratoře a přístupu k embryím,na to jsem zvědavá. Tak se drž!!

mindinka
22. dub 2011

@ronecek Ahoj Ronečku, máš krásnou fotečku bobíška, je dobře, že jste v pořádku, já jsem byla na 2 dny u našich, včera jsem se vrátila, pořád jsem nachcípaná, ele už ne tolik, od tý rýmy mně třeští hlava, už aby mně to přešlo. Já jdu na kontrolu od pondělka za týden, tak doufám, že je miminko v pořádku a že nám dopadla ta krev dobře. 😉

mindinka
22. dub 2011

@vered Ahoj Veredko, děkuji moc, už je to trošku lepší, snad už se z toho nachlazení vyhrabeme, nechtěla jsem do sebe cpát žádný prášky, ale včera ráno už jsem to nevydržela a musela jsem si vzít půlku paralenu, tak snad už bude líp, to jsm se takovou dobu držela, abych něco nechytla, ani jsem nechodila moc mezi lidi, ale holka přišla nachcípaná a já jsem to od ní chytla. ☹ A jak se daří tobě? Doufám, že dobře. 🙂

ronecek
22. dub 2011

@lenkacar Leni, tak to co píšeš je teda na nakopání do pr.... ☹ Je to hrozné takový způsob jednání. Ještěže není problém přejít na jinou kliniku. Budu dále držet palečky. Chcete jít na další pokus hnedka znová? 😉

lenkacar
22. dub 2011

@kinguse to nevim že seš v praze v iscare?

lenkacar
22. dub 2011

@ronecek no zatim jsem vytočená takže neuvažuju nad ničim jiným ,než jak přežít mrchu,která se na mě chystá

lenkacar
22. dub 2011

@pikusa do Č.B.

ronecek
22. dub 2011

@vered Ahoj zlatíčko 🙂 Tak co Joshik a prstík ☹ Bobánek malý. Ten má teda smůlu na úrazy. Ale abych řekla pravdu, tak Domík teď jak je venku taky pořád někde padá. Minule si odřel líčko o dřevěný stůl, tak má i trošku modřinu. A modřiny na nohách ani raději nepočítám.
Pořád hledám na internetu nějaké vhodné kolo pro něho i s přídavnými kolečky. Nové mu asi kupovat nebudeme. První jsem uvažovala, že jo, ale na ten tok to nemá cenu. Pak už by se mu koupilo větší nové. Na to naučení stačí nějaké starší.
Tak z venku ho každý večer tahám jako blázen. Vůbec nechce jít. Spát chodí brzo, to jsem ráda. Aspoň z večera něco mám. Včera za mnou před osmou hodinou přišel, chytil mě za ruku a že chce jít spát.
Já jsem taky večer tak hrozně utahaná. Párkrát jsem si už lehla i odpoledne jak Domík spal.
Včera jsem ve Zlíně zase čekala dvě hodiny. Už jsem nevěděla jak si mám sednout. Hrůza. Zdálo se mi, že se to tam jen prostřídává a já seděla a seděla. Pak se mi doktor taky omlouval.
No tak jsem moc ráda, že to takhle dopadlo. Budou mi chybět. Hrozně ráda jsem tam jezdila. Tak si dělal srandu, že třeba do třetice se tam ještě ukážeme. Ptal se mě sice, jestli k nim ještě chci jezdit, ale to dojíždění ☹ Tak jsme se domluvili, že už mě předá k mému doktorovi. Hnedka tam musím zavolat a objednat se.
Teď tady máme nádherné letní počasíčko. Stromy už začínají kvést, tak je to paráda. Tak jsem se rozhodla, že beránka péct nebudu, ale upeču mazanec. Minulý rok jsem taky dělala, tak se asi na něj vrhnu. Není nad domácí. Navíc tady je mají tak drahé, že se mi za ně tolik peněz dávat nechce.
Letím pomalu něco dělat. Dneska by nám měli dovést ty koberce, tak jsem zvědavá. Musím zajít ještě do obchodu a asi se zastavíme u babí.
Přeju vám krásný den a líbáme vás 😵 😵 😵 Papa L+D

ronecek
22. dub 2011

@lenkacar To se Ti nedivím. Musí to pěkně naštvat, takový přístup. Já jsem chodila ještě na škole na gyndu k takovému ko...... ☹ Byl hrozný, měl příšerný přístup. Mívala jsem hrozné problémy s mrchou a vždycky když jsem ji nedostala, tak jsem k němu šla a on mi jen píchl injekci na vyvolání a to bylo vše. Žádné vyšetření, krev prostě nic 😠 Tak jsem přešla k jinému. Kamarádce dělal potrat. Vlastně porod v pátém měsíci. Byla úplně psychicky na dně a on na ní ještě na sále řval. Hrůza 😒 Kam chceš pak do CARu přejít? Vůbec nevím, kam to máte blýzko, aby jste nemuseli moc dojíždět.

lenkacar
22. dub 2011

@ronecek už jen do prahy a to je vše stejně daleko

pikusa
22. dub 2011

Ahojík holky.....
včera mi mates u kamarádky spadnul do zahradního jezírka,,,,,koukat koukat a už letěl
a pád do rybníčku a studené vody není bez následků..
V půl 11 mates začal sípat a štěkat,tak šup pohotovost.
Dostal hned 2 inhalace běhěm hodiny a hned se mu ulevilo....a byl zlatej,"foukal"celou dobu,pak už povídal a zvládnul to v poho,na to jak plakal,když jsme tam dojeli.
Dnes už m kašel vlhkej,vykašlává,má rýmu.....
On trpí na laryngitidu,takže už poznám,kdy je zle a musíme jet.....
@lenkacar hele......přijde mrcha,dáte pauzičku a pak se pokoukáš a uvidíš,co dál 😵

lenkacar
22. dub 2011

@pikusa jasně ..ty jo tak to jste měli teda včera den ,no hlavně že jste ho malýho viděly ,že tam spadnul..

pikusa
22. dub 2011

@lenkacar hele,my jsme k tomu jezírku šli snad 10krát--podívat podíva a zase podívat..
A já maty sám nesmíš,jen s maminkou
Jenže jemu to nedalo že...ono v něm nic není,ještě ho nemají hotové.
My seděli kousek,jak jsem viděla,že se k němu blíží,byskočila jsem,ale prostě nestihla...ujela mu noha,ztratil balanc a byl tam

lenkacar
22. dub 2011

@pikusa to má pro příště třeba se bude už bát ,hlavní je ,žes ho viděla a že nedošlo k neštěstí ,maminky musí mít oči i na prdeli ikdyž se baví s kámoškama ,to jinak nejde ..v telce je tolik neštěstí,ty děti jsou jak magnet na to ..´marození si odležíte,je to nepříjemné ,když je venku zrovna pěkně vid ..ale inhalaci pěkně zvládnul ,je to šikulka

kalop
22. dub 2011

holky jak rychle klesá to hcg,když včera bylo jen 31 a ted jsem si dělala né z ranní moči 25 test a je krásně pozitivní ☹

kalop
22. dub 2011

jsem blázen? klesající hcg...

lenkacar
22. dub 2011

tak takovýhle testy jsem měla kalop taky a nic z toho nebylo

kalop
22. dub 2011

@lenkacar jo,tak dobrý,já jen bych věděla,protože si myslím,že víc jak 24hod by to mělo klesnout z tak malý hodnoty,ve skutečnosti je krásně tmavá,fotila jsem na blbý režim

lenkacar
22. dub 2011

ona je hlavní ta krev ,ani ne tak testy 😉 ,je to blbý se s tim smířit vid .. ☹ víš co mi řekl doky ,že jsem měla testy negat. tak jsem asi slepá a i můj manžel a máma a kámoška taky ..

lenkacar
22. dub 2011

@kalop jak to fotíš? mě to nešlo mobilem skoro vzít