Najde se někdo, kdo je také po 1.KETu?

sandol
15. říj 2010

Zdravím,jsem po 1.KETu,vloženy dvě embrya. Najde se ještě někdo,s kým si tu zkrátíme tu nejdelší čekací dobu 😉?

luucia
22. pro 2010

Holkyyyyyyyyyyyyyyyyy, tak krev je pozitivní 😵 vypadá to, že u nás už Ježíšek byl dneska a donesl ten jehezčí dáreček 😵 😵 😵 Držím pěsti všem, at mě brzo následujete 😵

pampeliska36
22. pro 2010

@luucia MOC VELKA GRATULKA!!! to jsou krasne zpravicky!!! jen tak daaaal 😀

vered
22. pro 2010

@luucia AHOOOOOJ , to je nadherny, krasny darecek ten nejkrasnejsi!!!!! 🙂 MOC MOC MOC gratuluju!!!! Hele jen by mne zajimalo , kolik jsi mela to Hcg...ja jen jestli tam nemas dve vis??? 😉 Ted jsem tu mela kamosku s dvojcatkama, take z IVF a po tom jake mela tehu bych teda dvojcata taky nechtela, tak zacinam mit strach jestli mam nechat vratit jedno nebo dve...........Opatruj se,rozmazluj se mej se uzivej si to!! papa 😵

pampeliska36
22. pro 2010

@vered
@luucia jo tak jak vysoke HCG bylo by me taky zajimalo 😀 😉 kolik? kolik? kolik? kolik? 🙂

luucia
22. pro 2010

Holky, HCG bylo 514 😉 takže se snad embrouš nerozdělil 😅 😅 😅 uvidím 5. ledna na UZ 😉

kinguse
22. pro 2010

@luucia ...supééér,tak se drž a přeju,ať to všechno v pohodě a bez problémů dotáhneš až do zdárnýho konce...porodu!!! 😀 Tak se drž a užívej si to.
Všem ostatním přeju,ať se taky brzo dočkáte!!! Taky to na náš všechny jednou čeká 😉

pampeliska36
22. pro 2010

@luucia no krasne HCG 🙂

luucia
22. pro 2010

@pampeliska36 to je 😉 ale na dvě to nevypadá 😀 😀

vered
22. pro 2010

@luucia nechci te strasit, ale to je dost vysoky Hcg.
😉 no uvidis pa

kinguse
22. pro 2010

ahoj holky,tak radši už dnes přeju všem krásné prožití vánoční svátků, hodně pohody, klidu a štěstí a do nového roku samé těhu bacílky 😀 😀 😀 A těm, co už těhulky jsou, přeju,aby si celých 9měsíců užily pohodové těhotenství a na konci porodily krásná a zdravá miminka!!!! 😉

vered
22. pro 2010

@sandol Sandolko 🙂 ahoj moje mila, ted mi doslo ze jsi dnes byla na OPU!!! Jak je ???Odpocivas???A kolik bylo nakonec vajicek??Doufam ze vse probehlo hladce, moc se opatruj a dej vedet...Ja zitra jedu do nemocnice na kontrolu foliku, jsem zvedava...dam vedet. Papa a dobrou noc, opatruj se. 😵 Jdu si akorat pichnout! 😝

stazina
22. pro 2010

Ahioj holčiny....
@luucia ta zpráva mě vehnala slzy dojetí do očí..moc ti t přeju a držím palečky at je za 8 měsíců mimi na světě....a je jedno , enbo dvě 😉 Ježíšek nosí ted aopravdu mooooc hezký dárky🙂))Držím palečky a občas sem koukni...at víme, jak se máš a jak roste bruch🙂
@sandol Tak sandolko, myslela jsem , ež bude nějaký hlášení, myslela jsem na tebe..a Ty nic..asi odpočíváš, vid kočko? at je to jak je, tak věřím, ež budeš Lucku následovat a bude mimi 😉

@vered To víš, že na spolubojovnice často myslím a msuím sem občas písnout a podpořit vás..jsem ráda, že jste se od toho znova pustili... 😉
My jsme na to večer vlítli a ouvej...dneska v poledne ukázkovej ovu hlen...alesponm si myslím, takže to bylo brzo...a dneks auž to nemá cenu, stejně by se manželovi spermijky asi taky rychle neobnovily..lae to je jedno..uvidme za měsíc, dva , rok, dva , pět....

Snad se ještě do Vánoc objevím, abych popřála...opatrujte se, papa

vered
23. pro 2010

@stazina ahoj Stazi, jsi hodna ze pises....no tak to ma byt vletet na to jeste pred ovulkou ne?? Neboj to zvladnete. Predstav si ze manzelovi se po 2 letech hodne zlepsil spermiogram!!!! Ale jeste porad ne natolik aby nam to vyslo prirozene.... 😝 Taky jsem cetla ze pri druhym vyvrcholeni ma muz vic spermii nez pri tom prvnim, takze klidne zkousejte vickrat za sebou!! 🙂 Hezky Vanoce!!! 😵
@sandol ahoj tak jak jsi na tom kocko???? Odpocivas vid, to je prima, predstav si ja dnes sla na ultrazvuk a mam uz celkem velike foliky .....po 5 dnech pichani 150gonalu . Asi 8 jich je...nejvetsi 15mm, zacnu dnes pripichovat cetrotide. I sliznici mam uz 10mm....tak OPU vidim tak na pondelek, uterek....dohanim Te 😉
Ale zacinam z toho byt trochu nervozni!!! Kdy jdes pro embryjka??? Hodne stesticka.Papa hezky Stedry den.
😵

vered
23. pro 2010

Mile holcinky 🙂 , chci Vam vsem poprat krasne Vanoce, klidne a v pohode, hodne radosti a spokojenosti, no a v Novem roce 2011 nam vsem miminko(nebo dve 😉 ) v naruci!!! Krasne si ty svatky uzijte, ja tady az do soboty nebudu a tak pisu radsi uz dnes. Pristi tyden me take ceka OPU tak snad vse dobre dopadne.... Cekatelkam na vysledky testiku preju dve tlustosky!!!!!!!!! 🙂 Papa, opatrujte se. 😵

falca1
23. pro 2010

ahoj holky, tak zatím to vipadá že máme ježíška v bříšku 🙂

luucia
23. pro 2010

@falca1 to je bomba 🙂 ted tady budem těhule všechny 🙂

Holky nestrašte s tím HCG 😅 já měla s Anbetkou asi 2 dny po vynechání MS HCG kolem 1600 😉

A jak dopadla @sandol ???? haloooo, jakpak ti je?? a co vajíčka???

vered
23. pro 2010

@luucia ahoj, neboj bude jedno, koukala jsem na ty hodnoty a zas tak vysoke to neni. prosimte luci jak jsi si pichala ten cetrotide...nam nerekli jak a ani jsme u toho nemeli zadne instrukce, jednu injekci sme museli vyhodit, manzovi to vyprsklo.....a v ted ruhe injekci byly zase bubliny ktery zustaly v ty ampulce...vubec nevim....jestli to je tak spravne

vered
23. pro 2010

🙂 @falca1 no to je nadherny!!!!! Gratuluju!!!!! Same dobre zpravy!!

luucia
23. pro 2010

@vered já neměla cetrotide, já měla Orgalutran 😉 ten cetrotide vůbec neznám, tak bohužel neporadím 😒

sandol
autor
23. pro 2010

Holčiny ahoj všem,
moc vám děkuji,že jste na mě vzpomněly 🙂 Neozývala jsem se,poněvadž jsem byla hotová 😝,ta narkóza mě nějak dostala,špatně se mi i dýchalo,to potom až doma,navíc mně nějak špatně napíchl žílu na narkózu,tak musím ledovat,mažu mastí,abych z toho neměla zánět žil.Ruku nemůžu narovnat,nosím ji na provázku,jako když máte sádru.Tak to jsem teda fakt nečekala.Tenkrát mně nebylo vůbec nic,ještě jsem hned po zákroku pamatuju letěla do Tesca koupit šunku,jako na dietu po narkóze 🙂 Tak jsem se toho teď vůbec nebála a ono bum
Dnes je to ale mnóhem lepší 🙂 ,včera jsem chvíli i myslela,že je to snad moje poslední hodinka,to jak se mi blbě dejchalo.Dokonce mi ještě i dnes dopoledne bylo tak nějak jedno,jak to bude dál,jak to s embyema vypadá,prostě totál depka ☹ Takže jak jsem to celou dobu bez problémů a s lehkostí snášela,tak to vše včéra vodnes vítr.Teď jsem teda jak jsem už psala mnoohem lepší,to bych jinak ani nepsala.Teda ale teď bych si další IVF nedokázala vůůbec představit,takže pevně doufám,že už nikdy nebude !!!!!
A konečeně verdikt 🙂 Odsáli 12 vajíček,pěkných bylo 10 a dnes po telef.z laboratoří se jich vyvíjí 8.Takže v sobotu na ET,volat si už nemáme,zítra,jediný den tam nejsou.Ptali se kolik zavést,tak jsem řekla dvě,ač se toho také bojím,ale tenkrát jsme měli také dvě a chytlo se jedno,tak snad by to bylo zase tak 🙂

sandol
autor
23. pro 2010

@luucia děkuji za podporu 🙂 a moc moc blahopřeju 🙂 😵 🙂 Je to krása viď,tak si to doma krásně užívejte,na tyhle Vánoce nikdy nezapomenete 🙂

sandol
autor
23. pro 2010

@falca1 tobě také velká gratulace 🙂 ,tak ať je vše v nejlepším pořádku a pěkně si toho ježíška v bříšku hýčkej 🙂

sandol
autor
23. pro 2010

@stazina stázíku ahoj,moc děkuji,žes na mě myslela 😵,jak jest psáno nahoře,už jsem celkem OK 🙂 ,tak snad tu luuciu budu opravdu následovat a třebas i ty,den před ovulací je dobře,že jste sexovali,to se tam pěkně min.24 hod.udrží a jak psala vered,zkoušejte to vícekrát za sebou.My jsme s manžou v době kolem ovulace spali každý den.Tak krásné Vánoce a brzy už budeš ve vašem baráčku a vše bude veselejší,i kdyby mimi ještě nebylo 😉

pampeliska36
23. pro 2010

@sandol ahoj 😨 teda chuderko... to sis teda vytrpela ☹ tak snad to bude uz lepsejsi a podle toho, co pises... se to zlepsuje. takze nezoufej... bude lepe! moc gratuluju ke krasne urodicce a take mas krasnych 8 embryjaku 😀 tak super! jen at se dal deli a na ET drzim pesticky... tfuj tfuj tfuj 😉

sandol
autor
23. pro 2010

@vered a teď zdravím Tebe moje drahá spolubojovnice 🙂,také tobě moc děkuji za starostlivost o mně 😵,žiju,embyjka snad také,tak by mělo být dobře a ono už i je 🙂,sice jak jsem psala,rozhodilo mě to totál,jak fyzicky,tak psychicky,ale už pryč s tím,bude líp 🙂
Jsi šikovná,vše ti krásně roste,i krátký protokol je pro tebe fajn 🙂 ,tak jen tak dál,to bychom od sebe nebyly ani týden 🙂Takže se cítíš dobře,už se ti ta hlava nemotá?Víš co,to je jasný,že začínáš nervóznět a ono je lepší se trochu bát,než se potom leknout 😉
Také Vám tam do daleka,až do kolébky Ježíška,přeji celé Tvojí rodině moc krásné svátky a přeji hrozně moc štěstí 😵 😵 😵 ,vyjde nám to veredko 😵 😵 😵

sandol
autor
23. pro 2010

@pampeliska36 moc děkuju 😵,jasně,8 embryjí,to je prima,tak musím nějaké depky mrsknout 😀 za hlavu.
A co ty? Ručka testovatelka ještě nesvrbí???A jak se cítíš,máš nějaké příznaky či nepříznaky??

sandol
autor
23. pro 2010

Holky a teď mega přání pro všechny co sem chodí,chodily,budou chodit,i pro ty co nás třeba jen čtou....
KRÁSNÉ,KLIDNÉ A SPOKOJENÉ VÁNOCE A AŤ SI V ROCE 2011 KAŽDÁ DRŽÍME TEN NÁŠ UZLÍČEK ŠTĚSTÍ 😵 😵 😵
Až mi z toho skrápla slza 😢

pampeliska36
23. pro 2010

@sandol no snad tam ti moji kluci jsou 🙂 🙂 na testovani je jeste cas... mela jsem jeste v nedeli posledni pregnyl... takze by tam ty dve // byly, ale z Pregnylu 😀 😀 😀 takze fakt az pristi tyden.
... jinak jsem zkusila testovat v utery, abych to vyzkousela a poprve v zivote videla dve // a fakt tam byly 😀 😀 😀

vered
23. pro 2010

@sandol Ahoj Sandolko zlaticko, jsi hodna ze jsi se ozvala.....dekujeme za vsechny zpravicky...teeeda tebe to tentokrat dostalo...chudacku ale hlavne ze uz je ti lip vid???? Pozitri uz budes mit milacky u sebe 🙂 , budu na Tebe myslet!!!
Ja se citim jakz takz, hlava se nemota ale zase me zacalo pichat v tom pravym vajecniku, tam kde tech vajicek mam 6, je to pro mne zahul...taky ta injekce cetrotide byla docela sila, ale prezila sem to. 😉
Jdu se venovat Josikovi a muzikovi, mej se pekne, opatruj se..papa