Najde se někdo, kdo je také po 1.KETu?

sandol
15. říj 2010

Zdravím,jsem po 1.KETu,vloženy dvě embrya. Najde se ještě někdo,s kým si tu zkrátíme tu nejdelší čekací dobu 😉?

vered
30. pro 2010

@kinguse ahoooj, doufam ze se uchyti aspon jeden milacek!!
A tebe uz take ceka testing......uz za tyden!!! Drzim palecky!! To mate se Sandolkou skoro nastejno!! 😉
Utrous me pekne dneska uspal, estrofem sem snedla nalacno a nic...tak to jsem rada, rano nejsem totiz zvykla jist!! 🙂

vered
30. pro 2010

@pampeliska36 To vis ze jo, poradne se s nima domluv a hura do toho!!!!!Moc Ti drzim palecky a nam vsem tady!!!

pepek007
30. pro 2010

@vered jj jako byla jsem moc spokojená ani jsem nedoufala, že by to tak mohlo dopadnout a neskutečně jsem si toho vážila a radovala se 😉 ale jak užjsem psala dříve já jsem na svůj Ketík skeptik :o/ nedoufám v to že by vyšel .-(( ale zkusíme ho každopádně a budu si moc přát aby jo 😎 jo jo 3 kousky mi tam dali ale pokud by se chytly všechny 3 tak jsem počítala s redukcí ale díky bohu se chytlo jen jedno 😵 Prckovi budou na jaře 2 roky 😉

pepek007
30. pro 2010

@vered jasný tak to pak držim palečky 2x tolik kočko ať to vyjde!! 🙂

vered
30. pro 2010

@pepek007diky MOC.
..... tak to je jeste maly milacek..tomu nasemu uz byly 2 ted v listopadu!! Kdyz mas tolik krasnych embryi tak se ti urcite nejaky uchyti pri ketu!! Moc Ti to preju!! Proto prece ta embryjka zamrazujou!!
Akorat ze ted uz je nova metoda zamrazovani, ale tady u nas v nemocnici jeste ne...a tak moji drobci pujdou znovu do tekutyho dusiku!!

kinguse
30. pro 2010

@vered ..no ze 7..to by bylo aby nebylo 😀 😀 😀
testit se bojím,i když je to vlastně úplně jedno,jestli člověk testí nebo ne,stejně je nakonec výsledek stejnej..buď jo nebo ne 😉 Spíš je blbý,když člověk vidí // a pak z toho nic není. Nu což,budem doufat. U mě je blbý,že už nemáme žádný mrazáčky a hlavně,že musím mít darovaný vajíčka,protože sama už neprodukuju nic a to znamená zas min.půlroční čekání na dárkyni,40tis a to nevím,nevím,jestli zas chci. Možná budem měnit CAR,hodně doktorů mě žene do Pronatalu! Já jsem v ARTu na jednu stranu spokojená,máme to blízko, dr i sestřičky fajn,ale štve mě,že mě rovnou hnali do darovaných vajuch. Sice jsem se stím po půl roce smířila a už to vůbeć neřeším,ale červík tam pořád hlodá,jestli ještě svoje nějaký nemám 😖 ..takže jsme si s manžou řekli,že když to nevyjde,tak se budem pídit víc za tím mým problémem a třeba to vyjde!!! Kdo ví?! 😉

pepek007
30. pro 2010

@pampeliska36 jasný ..tak to budu asi taky taky brát 😒 při IVF jsem brala jen půlku ráno právě 😲

sedmitecka
30. pro 2010

@kenya83 aha, děkuji za vysvětlení...tak to my máme nativ, ale jsme ráda, mě sliznice roste jako z vody i bez léků, sama od sebe ji mám tak 16 mm, naopak se vždycky mudři diví, že je fakt vysoká.....kvůli tomu jsem byla i na hysteroskopii.....já piju jen kontryhelový čaj, občas 😉

sedmitecka
30. pro 2010

@pepek007 při IVf jsem brala 1/2 tabletky prednisonu 4 denně...

vered
30. pro 2010

@kinguse Aha ty mas z darovanych vajicek!! NO ale treba tam opravdu jeste mas nejaka vajicka.....co treba zkusit nejaky kratky protokol s vetsima davkama hormonu.... a vyjde to. 😉
Ja Ti rozumim s tou zmenou Caru, ale nekdy to opravdu pomuze, jine misto, novy nazor, nova nadeje!!!!!Ale jeste uvidis!!! 🙂
Jinak ja na testu mela 2x // a byla jsem opravdu tehu a jinak vzdycky snehobilo.....
Tak at Ti ten testing vyjde....drzim Ti palce....

pepek007
30. pro 2010

@vered no snd máš pravdu a děkuji ti 😉 ale dokud nebudu těhule, tak skeptismus bude i nadále :o/ jsem v tomhle hrozná no 😕 ono kvalita může být sebe lepší ale záleží to i na jiných okolnostech ne jen na ní 😒 tak se uvidí ..přecijenom mám cca 3 měsíce čas 😉 noo to jsem slyšela, že je nová metoda mražení a vůbec netusim jako v čem spočívá?? To už neni v dusíku? 😔 jéé tak to už je velkej chlapák prcek panejo 😉

sedmitecka
30. pro 2010

@pampeliska36 už jsem si to přečetla 🙂 tak hlavně, že jsou ještě mražáčci, ti to jistí 😉

vered
30. pro 2010

@pepek007 Ja taky presne nevim to zamrazovani, ale asi nebude problem to najit na netu, ani se po tom nepidim, kdyz stejne vim ze tady to jeste neni.
Jo uz je to velikej chlapak ten nas chlapecek!! A jak umi zlobit!! 😀
Akorat mi ho manza vede domu, vidim je z okna, tak pa musim to tu vypnout, hezky den!!

sedmitecka
30. pro 2010

@kinguse jen mmch., pokud byste chtěli do Pronatalu, můžu jedině doporučit 🙂 😉

pepek007
30. pro 2010

@sedmitecka njn asi každej Car to má jinak hlavně asi taky záleží zda má někdo imunologickej problém např. my ho měli takže asi jsem ho brát musela tak jako tak - naštěstí jsem ho snášela dobře jako všechny ostatní hormony atd. ale stejně když človek nemusí, tak by to nejradši vůbec nebral 😉

sedmitecka
30. pro 2010

@vered to jsem ani nevěděla, že se už zamražuje i jinak než tekutým dusíkem..... 😕 😕 😕

kinguse
30. pro 2010

@pepek007 nevím,do čeho se mrazí,ale dusík to už není. Říká se tomu i jinak,mám to psaný v papírech,ale nepamatuju si to. Prý při rozmrazení nedochází jako u dusíku k tolika zničení embryí, většinou se prý lépe a v pořádku rozmrazí.

pepek007
30. pro 2010

@vered jj jasnačka juknu 😉 tak nás se to taky netýká ale je pravdou, že se o tom teď docela dost mluví - alespoň něco na netu přečtu ať jsem drobet in :D

kinguse
30. pro 2010

@sedmitecka ..no já slyšela samou chválu. Dokonce vím,že by od února měli otvírat pracoviště u nás v ČB,takže bude mít ART důstojnou konkurenci 😀

kinguse
30. pro 2010

@pepek007 v ARTu už používají tu novou metodu rozmražení!

pepek007
30. pro 2010

@kinguse tak to je jedině dobře pokud je to takhle 😉 vyšší šance pro všechny z nás 😎 😵 njn to rozmražovaní je asi mazec pro ty embrijka 😒 proto i já pořád si sama v sobě říkám, že prstě bude velkej úbytek na rozmražení nebo se pak budou blbě vyvíjet nebo rozmrazí všechny a zbydou jen 3 a ty mi tam dají protože už nepůjdou zamrazit a budou z toho 3 čata :D já jsem v tomhle fakt hrozná se toho na jednu stranu bojím aby se to vůbec povedlo ale na druhou si to hrozně moc přeju 😝 🙂

sedmitecka
30. pro 2010

@pepek007 já jsem pro Prednison, budu ho chtít zase....já mám autoimunitní zánět štítné žlázy, a i když už štítku nemám, tak protilátky tvořím dál, tak možná je tvořím i proti něčemu jinému....ale to základní imuno vyšetření v CARu vyšlo bez nálezu...ale jistota je jistota, takže to vydržím 🙂 utroš mi vadí víc 😝 😝 😝

kinguse
30. pro 2010

@vered ..jo a říkám si,že když se nám to nepodaří,tak se stěhujem do Izraela,abysme to měli zdarma 😀 😀 😀 ..nebo si k tomu musím najít Izraelce? ☹ .. 😀

sedmitecka
30. pro 2010

@kinguse asi nevíš, kde by se dalo najít, kde v ČR už tuto novou a lepší metodu používají? zajímalo by mě, v čem mám toho jediného chudáčka zmraženýho 🙂 🙂 🙂

pepek007
30. pro 2010

@kinguse aArt tu už konkurenci má 😉 v Metropolu já teď nevim jakýho Pražskýho Caru ale už je to tu dlouho jen je to malý a vše se děla v Praze tady jen UTZ, stimulace, kontroly, krev, potvrzená, spg atd. je to Dr co v Artu začínal ale pak se od nich trhnul a přešel po Prahu a dělo to tady v ČB kamarádka tam chodila a má prcka teď cca ročního 😉

sedmitecka
30. pro 2010

@pepek007 ne ne, tolik pesimismu neeee, já mám v mrazáčku jen jediného sněhuláčka a moc doufám a věřím, že to přežije 😉 😉

pepek007
30. pro 2010

@sedmitecka to je pravda v Artu tu metodu používají to už psaly holky z tématu Art, že jim je s ní mrazili 😉

kinguse
30. pro 2010

@pepek007 ..to jsme na tom podobně. Ale zjistila jsem,že jedna věc je,že si to tak myslím,ale když dojde na věc,tak stejně věřím a doufám,že to vyjde. A i když jsem si teď taky říkala,že tomu KETu nedávám žádnou šanci,tak stejně doufám,že to vyjde a je mi jedno jestli se chytnou obě nebo jen jedno!!! Jenže to stejně nemůžu ovlivnit a to je to nejhorší. Musím jen čekat a doufat,že to vyjde. Si přijdu jak schizofrenik 😀

kinguse
30. pro 2010

@sedmitecka ..tak to bohužel netuším. zkus googlovat

pepek007
30. pro 2010

@sedmitecka njn to jsem celá já 😉 jasně že přežije proč by taky neměl! 🙂 bude to bojivníček 😲