Najde se někdo, kdo je také po 1.KETu?

sandol
15. říj 2010

Zdravím,jsem po 1.KETu,vloženy dvě embrya. Najde se ještě někdo,s kým si tu zkrátíme tu nejdelší čekací dobu 😉?

ira13
31. pro 2010

@sedmitecka Ahojky já beru od 2dc Estrofem 15dc jdu na kontrolu a podle sliznice KET.Utrogestan také začnu pár dnů před ket.

ira13
31. pro 2010

@pepek007 Prednison beru ráno 1celý .Proč berete to někdo jinak?

pepek007
31. pro 2010

Já brala Prednison prave jen pulku 1x denne 😉 a pak mi ho ve 12 tt vysadili uplne 😵

pepek007
31. pro 2010

@ira13 a to jsme měli imunologickej problém takže ne preventivě ale doporučeno a díky bohu se podařil prcek - já si myslím, že ho ve většině Caru dávají preventivně pokud to někdo nemá diagnostikovaný z Podolí ale mě ho předepsali fakt jen půlku 1x denně ráno 😎

pepek007
31. pro 2010

Ale koukám, že je to všude vesměs stejný - ultroš, Prednison a Fraxiparin 😉

sedmitecka
31. pro 2010

@ira13 já měla taky jen půlku prednisonu, ale teda po KET si asi sama naordinuju celý 😉 ten fraxiparin nedávají ale preventivně ne? jen těm, o kterých se ví, že mají mutace......a to já právě nevím, tak doufám, že ne ☹

luucia
31. pro 2010

Holky, já beru jede Prednison ráno a půlku večer 😉 Fraxiparin se u nás v CAR standartně nedává...až když jsou třeba 3 KETy neúspěšný, tak se dá 😉

pepek007
31. pro 2010

jj holky dává se přesně jak píšete buď když je je známá nějaká mutace nebo když se Ketíků nepovede víc ... 😉

vered
31. pro 2010

Ahoj holky, jsem tu jen na skok. 😉 Uz mam u sebe dva bobany tak doufam ze se udrzi aspon jeden z nich, ted jeste preckat tech 14 dni 😉 , doufam ze to utece rychle!! Holcinky Kransej Novej rok, Vam vsem!!!!! 🙂

vered
31. pro 2010

@pepek007 @sandol @kenya83 @luucia Holky diky moc ze ste na mne myslely, mam u sebe 2 bobany, 4 bunecny,ackovy, zbytek embryii nechaji vyvijet do nedele a zamrazi.
@ luucia...Joshika mi dnes hlidala jeruzalemska babi a jinak budu fungovat normalne, jinou moznost ani nemam, jen se budu snazit ho moc netahat! 🙂 Tobe a Sandolce se uz blizi testing co?? Ja jsem zatim v klidu,ale mam desne nafoukly bricho, to sem mela tak v 6.mesici...cim to je?? 😖 A taky mam zacpu, netusim proc, jestli tema hormonama??????? 😕 Taky to tak mate???

vered
31. pro 2010

@ira13 Sliznice pokud vim, by mela mit aspon tech 8mm. Ja ji mam vzdy hezkou pres tech 12mm urcite a tak kdyz mam i ovulaci a takovouhle sliznici, estrofem jsem nikdy nebrala.....po Ketu ani Etu.Ted ho beru uplne poprvy po ETU, protoze jsem mela protokol s cetrotide.
Ale v Cr se to vsechno hodne lisi i leky...napriklad ten prednison...o tom jsem nikdy neslysela.....
Mne nechali ovulaci probehnout prirozene, kontrolovali rust folikulu a hormony v krvi, kdyz bylo videt ze bude ovulka, pichla jsem na zesileni ovulace ovitrelle a to bylo vse. 😉
Kdy jdes na ten Ket?

bublenudle
1. led 2011

Berušky,vše Nej Nej do Noveho Roku....hlavně hodně štěstí,zdraví,lásky a hlavně miminka 😵

vered
1. led 2011

@bublenudle Tobe taky Bubliku, kde se schovavas??? 🙂

kinguse
1. led 2011

holky,tak nejdřích všem přeju krásný Nový rok plný zdraví, štěstí,lásky a splnění těch největších přání...MIMINEK!!!!!@vered ...mooooc ti držím palečky,ať máš za 14dní kráááááásný // 😉
@sandol..mně je dneska šíleně blbě, vžycky mi pomůže se najíst,ale po chvilce se mi zas udělá blbě a chce se mi zvr... 😝 Samozřejmě nepřikládám těhu,ale stále lékům a asi přežranosti ze včera 😀 😀 😀 Jo a prsou se zas nemůžu ani dotknout,jak mě bolí. Přesně jak minule,myslím,že blbě snáším ten Utroš ☹
A jak jste slavily??? My do půl3 do rána, tančilo se, kromě mě i popíjelo,ale bylo to fajn 😅

bublenudle
1. led 2011

@vered Ahoj zlatičko,no ja ted sem moc nechodím..potřebuji se dat do cajku..jinak,moooc ti držim pěsti,zlatičko..ale určitě to bude ok 😵 ..ja se rozhodla,že změnim car...nejsem tam spokojena,tahaji jen penize ze mě..tak se chystam koncem unora na pohovor,pak si necham všechny testy v březnu udelat a pujdu... 😵

stazina
1. led 2011

Ahoj Holky..
@bublenudle kočko naše, tak havně aby v novém caru pomohli a mimčo bylo co nejdřív, držím vám palce....

@vered jééé,t ak to je super, dva brouky v bříšku..tak ti budu držet moc a moc palce, aby se aspon jeden bobík chytnul a ta zácpa může být určitě kvůli tem hormonům, měl asem to samé..snad to brzo přejde...

Holčiny, přeju vám krásný a plodný nový rok..at jste všechny štastné a v náručí dítko drahé..... 😉

ira13
1. led 2011

@vered Ještě nevím kdy půjdu na KET. Kontrolu mám 15dc to je 10.1. a pak mi řeknou.

ira13
1. led 2011

@vered Tak už máš bojovníčky v bříšku, odpočívej ať se pěkně zabydlí. Metody různých Carů jsou opravdu různé, ale jak zjistit která je nejlepší?U vás se embria kultivují jen 48 hodin?Pojištovna hradí libovolný počet IVF dokud nemáš 2 děti? to je dobré. Tady jen 3 pokusy a to nestačí.Než doktoři zjistí co která potřebujeme je vyčerpáno a musíme si to platit.

ira13
1. led 2011

@kenya83 Kontryhel je slovensky ALCHEMILKA ŽLTOZELENÁ dá se koupit v lékárně.Nemám osobní zkušenost, ale rovná nepravidelný cyklus, mírní menstr.bolesti

vered
1. led 2011

@kinguse Ahoj dekuju mockrat, taky doufam!!!
Jinak ty tvoje priznaky zni dost tehulkovsky!!! 😉
Prsa mam taky citlivy strasne...nevim z jakyho hormonu to je, ale nic moc...
Ja sem teda slavila doma s muzikem, koukali jsme na film, poslouchali radio a o pulnoci( o hodinu driv nez v CR bouchli sampus!! 🙂 )

@bublenudle Diky Bubliku, to je dobre ze odpocivas a s tou zmenou Caru jsi udelala dobre 🙂 , ono to chce zmenit prostredi a pustit se do vseho s novou chuti!! At Ti to vyjde!!Papa,opatruj se. 😵

@stazina Ahoj Staziku, diky diky, doufam ze jsi zakalila za nas za vsechny!!!! 😉
Taky doufam ze se aspon jeden boban uchyti... 🙂
S tou zacpou to je desny..mam uz o kilo a pul vic nez v pondeli, nechapu to a to skoro nejim, ted jsem cetla ze ten estrofem...ze se po nem tloustne...ach jo..
Doufam ze to ucpani brzy prejde....
A jak se jinak mas Staziku??



vered
1. led 2011

@ira13 Ahoj , dekuju moc. No tady zadne Cary nejsou, jen statni nemocnice a tak nemam moc na vyber....
Ale je prima ze tu cykly IVF hradi dlouho, dokud nemas aspon dve deti(doplacis za leky) a neplati se za zamrazovani,rozmrazovani,Kety, ICSI atd. Embryjka muzes zamrazene treba 20 let a nikdo po tobe nechce penize....
Jinak me vzdycky vraceli embrya 3.denni, ale protoze se tady v sobotu nedela a je to statni nemocnice, tak mi je vratili uz v patek, po dvou dnech od OPU...embryolozka mi rekla ze pry jsou krasny a ze nejlip jim je v deloze 😉 , prej lip nez v tech roztocich... tak doufam ze dnes uz mam v brise osmibunacky 😉Zbytek embryi nechali kultivovat a zamrazi je zitra....musim si zavolat ,abych vedela jak to dopadlo.
Doufam ze 10.1. bude vse v poradku a ty uspesne budes moc zacit KET!!!!!!! 😉

kinguse
1. led 2011

@vered ..no příznaky sice těhulkovsky zní,ale já tomu nevěřím a přikládám příznaky lékům. Už jen ze zkušenosti z minula..to jsem měla něco podobnýho,ale po týdnu,kdy jsem viděla //,tak z toho nakonec nic nebylo 😖 Na těhu příznaky týden po KETu je myslím dost brzo. Ale břicho mám furt nafouklý a něco se tam rozhodně děje 😀 ..jen nevím,jestli pozitivně nebo negativně. MS se mi dokud nevysadím léky nedostaví,takže podle toho to nepoznám. Ale víš co,já fakt tentokrát nekládám takový naděje jako minule..ale samozřejmě,že doufám,to zas nebudu tvrdit,že ne. Poslala jsem tam prckům malou skleničku piva...mňam mňam 😀 ..ale nebojte holky,jen trochu,abych pak neměla "hloupý" dítě 😀 😀

ira13
1. led 2011

@vered Já jsen za léky také doplácela okolo 3000,-Kč.ICSI 8000,-Kč nezáleží kolik vajíček napichují, jinde je cena podle počtu .1000,-Kč za narkózu, Kryokonzervace embrií a skladování na 2roky 2500,-Kč ket 3300,-Kč.S pojišťovnou je to do 20 000,- Doufám že se ket povede a nebudu muset zjištovat kolik to stojí pro samoplátce. Ikdyž myslím že za mimi dáme cokoli.

ira13
1. led 2011

@kinguse do kdy vydržíš s testem? Možná když tomu tentokrát moc nevěříš, budeš víc v pohodě a zrovna to vyjde. Mě se zdá že čím víc pokusů mám za sebou jsem vic v klidu. V listopadu jsem to samozřejmě obrečela, ale už to nebylo tak hrozné jako poprvé.Někde jsem tu četla že kety vycházejí více než et. Tělo není tolik nacpané hormonama ,unavené produkcí vajec a narkozou při punkci. Pokud se dobře rozmrazí mají také šanci, věř jim.

bublenudle
1. led 2011

@stazina děkuji,zlatičko.....věřim,že všechny budeme mamky 😵 😵

vered
1. led 2011

@kinguse ja prckum zaseposlala sklenku sampana!!!! 🙂

vered
1. led 2011

@ira13 Ty jo to je teda palka!!!!!!UF. Mne staly pri tomto IVF leky 2500KC za ostatni se neplati nic. Ale pri tehu musim kupovat injekce na redeni krve a to je mesicne 1000KC...ale porad to neni takova palka jako tam davate vy!!!! I za narkozu????hm hm hm... 😒

pepek007
2. led 2011

Dobré ránko holky taky vás tu všechny zdravím a ješte jednou přeji těm co čtu až teďka, tak vše nej do nového roku hlavně všem tady co nejdříve miminka v bříšku ať jsou 😉

Kinguse - ten problém jsem měla taky než mi přišli na protilátky, že jsem měla několikrát přirozeně // ale pak z toho nic a proto právě jsme si vyžádali imuno a zjistilo, že že mám protilátky na trofoblast 😉 takže i kdybych je zítra na testíku našla, tak mě to nechává naprosto klidnou a vím, že by z toho nic nebylo pokud bych nezačala hnedka brát Prednison, ultorš a fraxiparin - ledydenska mutace 😉

kinguse
2. led 2011

@ira13 ale to víš,že věřím,jen si to tak nepřipouštím. Poprvý jsem do toho fakt šla,že to prostě vyjde a jiná varianta pro mě neexistovala..o to hořčí bylo asi to zklamání.
@pepek007 no já sice imuno dělaný nemám,ale mám automaticky nasazenej prednison a první těhu jsem měla přirozeně hned 2,5 roku 😖 ..ale vím,že jsem furt ve výhodě. To jedno přeci jen mám. Když tu občas čtu různé příběhy,kdy se ani po 10letech snažení, x pokusech IVF nepodařilo ještě ani jedno mimčo,tak si říkám,že si vlastně nemám na co stěžovat. Ale stejně mi to nejde říct si,že se spokojím s jedním a budu šťastná. Prostě pořád mi v rodině něco chybí ☹ ..přijde mi,že jsme neúplný.

kinguse
2. led 2011

@ira13 jinak netestit vydržím min.do pátku. Jsem na školení a tam testit fakt nebudu,takže odolám pokušení 😀 Na jednu stranu si říkám,že bych nejdradši netestila vůbec, na druhou stranu je to vlastně úplně jedno jestli testíš nebo ne, stejně to může dopadnou všelijak!