Najde se někdo, kdo je také po 1.KETu?

sandol
15. říj 2010

Zdravím,jsem po 1.KETu,vloženy dvě embrya. Najde se ještě někdo,s kým si tu zkrátíme tu nejdelší čekací dobu 😉?

kata1145
10. kvě 2011

jinak já holky taky teď ještě čekám... takže asi nakonec to vidím na KET s vámi ve stejném období... nějak se mi to celé rozhodilo a měla bych mít teď měsíčky, ale už 14 dní mám špinění... to bude asi rozhozené celé tělo ☹
a vyskočily mi na tváři pigmentové fleky, nikdy jsem to nemívala, mažu se krémem, ale četla jsem, že to může být hlavně hormonálního původu...tak je to jasné, že to mám po těch hormonech, co jsem naposled zobala ☹ ...

klara.k
10. kvě 2011

tak mi to nedalo a volala jsem na letiště a mluvila s policií - co je v EU tak se dá jet/letět na platnou občanku. Žádný problém 😝 , ulevilo se mi.

@pikusa a nic dalšího už nebudeš brát, zavádět?
@ronecek hlavně když je v pořádku jeden prcek. Je mi líto, že nejsou dva, ráda bych to takto "z blízka" sledovala, ale za sebe bych raději taky brala jedno. Hlavně ať je vše OK. A nebyla dva celou dobu, nebo to jeden prcek vzdal?

pikusa
10. kvě 2011

@klara.k neee pak po KETU utrogestan
A ted už jsi klidná vid....když sis volala 😀

vered
10. kvě 2011

ahojky holcinky, dopo sem vam sahodlouze psala a pak najednou prestal jit konik, to me teda tezce nasr..... 😠
@pikusa diky za info a hodne stesti v dalsim pokusu!!!!
@tobe klarko preju nadhernou dovcu, Kreta je nadherna, nasi tam litavali! 😉
@kalop kalopko proc se neozyvas, doufam ze jsi v poradku, hned jak budes moci dej vedet!!! 😵
@kata1145 ahojky, pigmentove skvrny mam taky, vlastne uz 4 roky a nikdy jsem predtim problem nemela, je to z hormonu co bereme a ze slunicka. Ja jeste ziju v Izraeli a ve vysoko polozenem meste ,(slunce tu pere od 5 od rana) mazu se denne spf50 a bez klobouku ven nejdu, jinak bych mela fleky hned tmave hnedy!!!! Mam je na cele a trosku na tvarich.Davej si na to pozor protoze se to zhorsuje....ja to ze zacatku docela flakala, mamka mi rikala opaluj se to se zaoplai, ale pozor to vubec neni pravda\!!!!!! Takze mazat a chranit pred slunickem!!!
@ronecek ahoj lenicko, tak ty uz jsi zpatky a kam se podel ten druhy bobanek??????? Fotecka je krasna, a hlavni je ze mas aspon jednoho ...vzdyt ty dva to by byl prece jen zahul!!!!! 🙂 😉 Trosku si odpocin, jestli nekrvacis z toho UTZ delaji to vaginalne vid???? Pa hezky den 😵 😵

onno
10. kvě 2011

Ahoj máme syna po 1IVF bylo vloženo jedno embryo a povedlo se po 2 po letech jsem šla na ket vložily 1 embryo a nic.Teď chci jít na 2KET po dalším roce máme ještě 2 embrya ,tak si je nechám vložit obě.Jen že se moc bojím že to nevýjde na další IVF už nemáme penízky.Tak se hodně stresuji a bojím se zklamání.Co berete za vitamíny?Dík

ronecek
10. kvě 2011

@vered Zlatí, tak kam se poděl ten druhý bobánek opravdu nevím. Vy jste mě teď s těma rozměrama tak zaskočily, že z toho nebudu tři týdny do další kontroly ani spát 😀 Jinak krvácení už zase přestalo, opět to byla jen taková chvilkovka. Taky si myslím, jestli to nemám z té kontroly. Ultrazvuk mi dělal vaginálně, navíc mě i vyšetřoval a prohmatával.
Večer jak prcek usne písnu víc. Pa 🙂

ronecek
10. kvě 2011

@klara.k Klári pro mě je to nějak záhada 😉 Navíc mě teď zase holky zaskočily tím, proč na fotce jsou rozměry dvakrát. Tady to není sice vidět, ale v albíčku pěkně. Tak teda nevím. Jsem z toho trošku zmátlá. Doktor akorát říkal, že vidí mimi jen jedno. I když už jsem na dvojčátka byla tak trošku připravená, tak se mi opravdu trošku ulevilo. Hlavně aby jeden mimísek krásně rostl a narodilo se nám zdravé miminečko 🙂

ronecek
10. kvě 2011

@vered Ahoj zlatí 😉 Počasí je tady teď opravdu parádní. Dneska jsme byli u kamarádky, tak Domík si pohrál s čtyřletým Filípkem. My jsme aspoň pokecaly. Jinak kamarádka má ještě roční holčičku. Používá taky látkové plíny a nemůže si je vynachválit. Má Baby Lucy. Je to aspoň jak říkala Slovenská výroba.
To by bylo super, kdyby jste přijeli. Když nebudete mít auto, určitě k nám dojedete i vlakem. Nádraží máme deset minut chůze. Odkud by jste jeli? Dobře, tak když bude hezky, dám ti skládací lehátko a můžeš spinuškat v kruzích 😀 😀 😀
Jinak jak píšeš o tom indickém mýdlovém ořechu, tak jej prodávala kdysi moje známá v práci. Její syn byl v Indii a hodně se zajímá i o jejich náboženství. Tak tehdy dovezl právě ty mýdla, koření, různé vonné tyčinky. A ona to prodávala, když někdo chtěl.
Jak jste si dneska užili volno a grilovačku? Byla? Teda mě se zdá, že tam máte pořád nějaké volno, svátky.
Já dneska byla u té kamarádky a zítra ke mě zase přijede druhá kamarádka s Verunkou. Má rok a půl. Tak zase Domík bude mít o zábavu postaráno 🙂
Super, že Joshik dopadl dobře na kontrole. A Ty vcelku taky.
A co malovaníčko? Zvládla jsi to dobře? My musíme ještě letos taky vymalovat kuchyň a obývák. V jednom rohu máme plíseň, tak to už musíme konečně dát do pořádku. Naštěstí tady toho na uklízení moc nemáme, tak bych to snad mohla zvládnout. Pořád uvažuju jakou barvičku zvolit. V kuchyni máme teď zelenou a v obýváku oranžovou. Teď už je to ale úplně vybledlé.
Ta kalopka se ještě stále neozvala? To je divné ☹ To je divné. moc na ni myslím. Hlavně ať je holka v pořádku.
Pomalu asi půjdu spinuškat. Taťka je na noční. Ráno po šesté hodiny se vrátí, tak předpokládám, že se Domík tak nějak probudí ☹ No nic, aspoň budeme mít o něco delší den.
Tak papa, líbáme vás a dobrou noc 🙂 L+D

ronecek
10. kvě 2011

@onno Ahojky, věř tomu, že to vyjde 🙂 Mysli hlavně pozitivně. Trápení, že to nevyjde Ti moc nepomůže. Těš se na mimíska a uvidíš, že se zadaří. Já jsem brala B-komplex, kyselinu listovou, hořčík, Ečko a pak i Céčko. Po KETu jsem začala brál Calibrum baby plan a jen tu kyselinu listovou. Nechtěla jsem do sebe zase tolik léků valit. To Calibrum můžeš brát klidně už teď. Je to pro plánování těhu a 1 trimestr. Jinak jsem ještě před KETem pila hodně kontryhelový čaj. Vždy od 1DC do 14DC 🙂Držím palečky

ronecek
10. kvě 2011

@vered Zlatí, tak jsem tady ještě znovu 🙂 Ještě k těm věcem pro mimíska. My máme téměř všechny věci schované po Domíkovi, takže když to bude kluk je to v pohodě. Snažila jsem se tehdy brát hodně věci neutrální, tak aby to mohl nosit chlapeček i holčička. A kdyby to byla holka, tak něco růžovoučkého určitě dokoupíme. U Domíka jsem na miminko kupovala věci většinou všechny nové. Ale dva pytle oblečků jsem si koupila od kamarádky už použité. Pak jak už byl větší, tak jsem kupovala i přes bazárek. Tady u nás jsou otevřené dva sekáče. Když něco potřebuju, zajdu tam 🙂
Ty nakupuješ vše nové nebo i v sekáčích? 🙂
Jinka jak píšeš o té bezplenkové metodě, tak vůbec nevím, co to je 🙂To je jako mimís úplně bez plíny?
Tak teď už valím opravdu spát. Papa a mějte se krásně 🙂

pikusa
11. kvě 2011

Ahojík holky....
dnes odjíždím s maminkama a dětičkama k Mácháči do neděle....tak tu nebudu....mějte se tady krásně 😵

klara.k
11. kvě 2011

@pikusa jé krásně si to užij 🙂

@ronecek věřím že jsi z toho nesvá 😉 , ale hlavně že je to v pořádku, na rozměry se kouknu, no asi budeš s jistouto vědět kolik tam máš dětátek až při tom velkem utz ve 12 tt.

@vered a jak dopadly zoubky Joshikovi? Nevím jestli jsem to nepřehlídla.

@onno hlavní je asi kyselina listová, jinak je spousta vitamínů pro plánované těhotenství, Mamavit, Calibrum atd., v lékárně ti určitě poradí. Já teď beru Mamavit prefolin+DHA, je to už s kyselinou listovou. Nesmíš být nervozní, musíš tomu věřit a určitě to dobře dopadne. 😉

klara.k
11. kvě 2011

@ronecek tak jsem tam koukala, máš tam spoustu krásných fotek 🙂 Asi budu časem opisovat 😀 A rozměry tam máš vážně dva, to teda koukám, jsem zvědavá, jak to dopadne. 😉

pikusa
11. kvě 2011

@klara.k díky.....už jsme tam byli loni.....jsou to vše dubňátka 2009,takže stejně staré dětičky....
loni jim byl rok,bylo to super....ještě nám neutíkaly 😀
Pak jsme byli na podzim na Moravě a ted zase jedeme sem 😵

vered
11. kvě 2011

@ronecek ahojik zlaticko, dekuju za psanicka, doufam ze budu reagovat na vse a nezapomenu 🙂
O te BKM (bezplenkova komunikacni metoda) si muzes precist i tady na konikovi, vsimla jsem si ze to tady docela jede. Ale je to asi spojeny s satkovanim, ze mas mimi hodne na tele a ste spojeny, jakmile se zacne treba osivat nebo nejak kroutit, ty poznas ze potrebuje na malou nebo velkou...a postupne uz budes vedet, to mimi to pry da najevo. Je to zajimavy, musim o tom nec nacist, prestoze mam o tom i tu knizku, dostala sem ji darkem 🙂
Hele koukni sem na tyhle stranky, tady to ta maminka nadherne popisuje....a jsou tam i videa!!! https://www.modrykonik.cz/diskuse/tema/bezplenk...

Jinak s tim tvym obrazkem z UTZ to je pekny zmatek, neni mi dost jasny kde ten doktor vzal teda dvoje mereni kdyz meril jen jednoho bobana. A ty jsi videla monitor?? Treba ten druhy byl schovany...kam jinam by se jinak podel????Fakt divny. Jo a s tema tydnama, to me taky zmatlo, tady to ukazuje vzdycky uz plus dva tydny. A v CR to ukazuje jinak.
No hlavne ze je malickej v poradku to je nejdulezitejsi.
Co se tyce oblecku ,tak ja neco koupila sama, ale opravdu dost malo (spis jenom ponozky, slipecky a obcas natelnicek, jo a boty!!) a neco jsem mela pujceno od kamosky(te co me tak vystrasila tou revizi) a pak jeste od jedne izraelky, ktera ma 4 deti a strasne moc oblecku, od te toho mam nejvic, vlastne skoro vsechno. Ma to ve sklepe v krabicich, tak tam vzdycky jednou z apul roku zajedu a naberu si 2 pytle veci! Sekace tu nejsou takze nic...ale vloni jsem nasla u popelnice tasky s nadhernyma vecma na 2-3 roky na kluka, tricka, kalhoty kratasy, vse v super stavu a znackove, tak sem to vzala vyprala, a ted uz je joshik nosi!!! Jinak co jsem kupovala to taky vzdy v neutros barve, zeleny, hnedy, cerveny, zluty...aby to bylo i na holcicku..kdyby nahodou! 😉
Zrovna dnes jsem vyklizela Joshikovy supliky a davala na starnu male veci...tak rychle nam rostou. Taky jsem koukala na plinky(latkovky) jsou tak hezounky......vubec nevim co s nima bude 😖
V pondeli dopadlo bileni krasne...my mame jenom bilou a natirala sem vsude trochu, kde to bylo spinavy, jen tu Joshika zed jsem nechala pokreslenou, at jeste dotvari.
V utery sem gruntovala, vytirala a odpo se slo na grilovacku, meli sme s Joshikem rybu a hodne zeleniny.
Radsi to ted poslu aby to nezmizelo, to se mi ted stava casto a pak jeste dopisu ju??? 🙂

vered
11. kvě 2011

@klara.k ahojky klarko, joshika zoubky OK, tedy beze zmeny. Uz se nekyvaji a sou celkem stabilni....udelali snimek a za 3 mesice na kontrolu. Kdy teda letite????

onno
11. kvě 2011

Moc děkuji budu doufat

klara.k
11. kvě 2011

@vered takže to bude se zoubka vše v pořádku, žádné následky? To je paráda. 🙂
letíme 25.5., ještě nevím v kolik, pokyny budou až příští týden.

ronecek
11. kvě 2011

@mindinka Ahoj Miruš 🙂 Co je s Tebou, že ses tady tak dlouho neukázala? 😉

mindinka
11. kvě 2011

@ronecek Ahojky Ronečku ted poslední dobou budto jsem tu měla celý den návštěvu a nebo jsem byla venku a taky jsme jezdili na nákupy, dneska jsem uklízela a sklouzla mi noha a praštila jsem se do břicha, docela to bolelo a měla jsem strach jestli neni něco miminku, tak jsem jela k doktorovi a miminko je v pořádku, říkal, že je pěkně čilý a že je v bříšku chráněný, že se mu nemůže nic stát, tak jsem ráda. Jinak máš krásnou fotečku mimíska, tak aspon, že vydrželo to jedno a nebo se vám tam druhý schovává. 😀 Tady mám dnešní fotečku, ale trošku rozmazanější, fotila jsem to web kamerou. 😖 Tak už jsme veliký. 🙂

vered
11. kvě 2011

@mindinka ahoj mindinko, ty jo to je krasny medvidecek.....k zulibani!!!!! 😵 😵 😵 A co jeste nebylo videt co to je?? Me to prijde ze to je holcicka...ikdyz je to spatne videt!!!! Tak se hezky vyspinkejte! ppapa

vered
11. kvě 2011

@klara.k klarko jestli to odnesly i druhy zoubky to nevime, podle rtg snimku to zatim nejde videt, takze uvidime ...moc doufam ze to bude dobry....
25.5. zrovna jdeme na svatbu!! Moc se tesim! Tak si tu dovcu moc uzijte a na jak dlouho ze to letite??? 😵

klara.k
12. kvě 2011

@mindinka hlavně když je mimčo v pořádku, taky bych raději jela na kontrolu. brouček je parádní. 🙂
@vered jé tak to si teda taky užijte, my jdeme na svatbu taky, ale až 11.6. dovču jsme plánovali tak aby jsme to stihly být zpátky. Odlet 25.5. a zpátky domu 4.6., takže to je 10 dnů pobytu.

Holky ta kalopka se pořád neozvala, nemáte na ni někdo nějaké bližší spojení? Aby jsme věděli, že je v pořádku.

vered
12. kvě 2011

@klara.k no neozvala, ja ji mam jen v pratelich a vim jeji jmeno ale nic blizsiho. Psaly jsme si trosku IP neb jsme obe z Litomeric, tak jsem chtely zjistit zdali se zname ale asi ne!! Ty jo taky mam o ni docela strach.....driv psala kazdou chvili a ted uz tak dlouho nic!!!! ☹
@kalop ko mila ozvi se nam, mame o tebe strach!!!

mindinka
12. kvě 2011

@klara.k
@vered Ahoj holky strašně moc vám děkuji, Taky jsem měla strach, ale jak jsem viděla bobíška že je v pořádku, byla jsem v klidu. Veredko ptala jsem se doktora a on mi rekl ze to jeste nebude vidět, tak nic nevím. ☹

klara.k
12. kvě 2011

@mindinka nám to řekli až kolem 20 tt, trošku to předtím skovával. Pořád si myslíš, že to je holčička, nebo se podvědomí ozvývá jinak?

mindinka
12. kvě 2011

@klara.k Já mám takový tušení, že to bude holčička, no necháme se překvapit, at je to co je to, hlavně at je zdravý. 🙂 Snad toho 30 až půjdu na kontrolu tak se nám ukáže. 😵

vered
12. kvě 2011

@mindinka ukaze neboj, ale podle toho co vidim na utz to vypada na holcicku..chichi...to si troufam vid!? 😵 😵 proste ten pindik je totiz dost videt...my ho videli prave v tom 15tt 🙂

mindinka
12. kvě 2011

@vered Veredko taky mi to tak připadá, musím ještě chvilku vydržet co mi řekne doktor. 😀 Co se děje s Kalopkou, vůbec se nám tady neozvala. ☹

vered
12. kvě 2011

@mindinka no s tou kalopkou to je teda fakt divny........... ☹ Mam o ni strach