Najde se někdo, kdo je také po 1.KETu?

sandol
15. říj 2010

Zdravím,jsem po 1.KETu,vloženy dvě embrya. Najde se ještě někdo,s kým si tu zkrátíme tu nejdelší čekací dobu 😉?

kalop
22. dub 2011

@drndapetka no to kouření by omezit měl,kor,když spermio není na 1...

kalop
22. dub 2011

my nikdy nekouřili ani jeden,přítel nikdy nebyl nemocný,v rodině všichni zdrávi,genetiku celou má ok,a stejně spermie nemá

drndapetka
22. dub 2011

@lenkacar já cigarety zahodila před rokem, před 1ivf

drndapetka
22. dub 2011

Tak já jsem doma začala uklízet, abych přišla na jiný myšlenky a přebolelo mě to, že to nevyšlo, tak vysávám, peru, umývám země, ještě udělám nějakou dobrou večeři manželovi a večer vyžehlím prádlo....však co, teď už se šetřit nemusím vůbec

lenkacar
22. dub 2011

@drndapetka hele jedině tě to může v dobrém překvapit ,koukám ,že máš stejnou teorii jako já 😀 ,jen doufám ,že dopadneš lépe 😵 ,mamka mi přinesla vejce na velikonoce obarvený ježiš to je puch od ropuch 😝 v tý ledničce 😝 ,já bych se na nějaký barvení z vysoka.. 😝 moje klacky ve váze vadí vladísovi v koukání na telku ,tak sakruje ,aby to už zmizlo ,to je teda úroven..chacha

drndapetka
22. dub 2011

@lenkacar my velikonoce neslavíme.....to je svátek buďto pro věřící a nebo bych to slavila kvůli dětem, jinak v tom nevidím žádný kouzlo oproti Vánocím
No hele, víš co je zajímavý? najednou jakoby ze mě spadly všechny ty těhu příznaky, co jsem doposud měla 😒 tak buďto fakt už Pregnyl vyprchal z těla a nebo těhu třeba bylo, ale nedopadlo to, ale to už se nedozvím...Každopádně se mi trochu ulevilo, uklízím a nepociťuju ani bolest v podbříšku, ani nevolnosti, ani motání hlavy,...a když jsem ležela tak jsem všechno cítila 😲 Fakt už asi věřím na to, že když si to člověk vsugerovává, tak dokážeš navodit těhotenský stav 😝

kalop
22. dub 2011

@drndapetka budeš zítra testit? myslim,že budeš těhu..

drndapetka
22. dub 2011

@kalop určitě nejsem, dneska se cítím dobře. Vygruntovala jsem celý byt a nejsem ani vůbec unavená, pošmakovala jsem si na dobré pizze, nemám dneska ani bolesti, ani nevolnosti, vše je fuč. Ale zatestovat zkusím, i když se bojím 😒

kalop
22. dub 2011

@drndapetka právě proto,že s tím vůbec nepočítáš,bueš hrozně překvapená🙂

lenkacar
22. dub 2011

@drndapetka nech to koníkovi

kinguse
22. dub 2011

@lenkacar ..leni, ne jsem v Pronatalu u dr.Mardešiče...příjemnej chlap, ale to je Michálek taky 😀 Ale hodně holek říká, že jim změna CARu prospěla a zadařilo se! Každý lékař jiný přístup a jiné metody,takže třeba popřemýšlej. Ale teď chápu, že nemáš náladu vůbec na nic. Ale znáš to, člověk si 10x řekne,že už na to prdí a pak to stejně nedá. Jen je ta Praha zas finančně náročnější kvůli dojezdu (jinak teda musím říct, že nás tam ten pokus s dárkyní vyjde o cca 5-8tis levnějc než v ČB a to tam dávají dárkyni odměnu 20tis!!! a v ČB jen 8tis,tak nevím,za co všechno jsme v ČB platili)

lenkacar
22. dub 2011

@kingusehlavně výsledek ,aby se dostavil ,já bych šla snad do nativu ..vzhledem k těm hyperstimulákům

lenkacar
23. dub 2011

kalop tak mě už se to pomaličku rozjíždí a to jsem to vysadila ve čtvrtek v poledne ..ale tak od pondělka už jsem cítila i změnu na čípku ,už začínal být takový rozplesklý místo tuhý a dlouhý..jinak bazální teplota u mě asi nesouvisí s těhu ,páč tu mám jako vysokou pořád ,možná to dělá utroš ,takže pro příště to nemá cenu sledovat ..už aby se to vyčistilo a byla jsem zase jako nová

ronecek
23. dub 2011

@pikusa Ahojky 🙂 Takže se klidně do 12tt můžu ještě těšit na víc bublinek jo? 😀 😀 😀 Matyho je mi moc líto. Chudáček malý. Jak mu je? Už je na tom líp? 😵

ronecek
23. dub 2011

@mindinka Ahoj, děkuju za fotečku 🙂 Ty už nemusíš mít z ničeho strach. Určitě bude vše v pořádku. Já jsem včera volala ke svýmu doktorovi, ale měli dovolenou. Tak se objednám až v úterý. Mě začalo být trošku špatně ještě ráno v posteli. Jinak je mi dobře. Užíváme sluníčka a krásného počasíčka. Je to úžasné jak to krásně voní jarem, všechno kvete. Už se těším, až příští rok budeme jezdit s kočárkem 😉 Krásný den a brzo se uzdrav

ronecek
23. dub 2011

@drndapetka Ahoj, včera jsem vás tady jen rychle přečetla. Já taky měla silný OHSS. Přijela jsem za pět minut dvanáct. Občas mi bylo trošku líp, tak jsem si myslela, že to přejde, ale pak už se to dostalo do fáze jak píšeš Ty, že jsem vůbec nemohla dýchat. Ani ležet ani chodit. Tak jsme valili do CARu. Okamžitě kapačky a deset dní v nemocnici. Odčerpávali mi 5 litrů tekutiny a ještě 800 ml tam zbylo. Mě to chytlo až po ET, takže prcka vlastně máme z toho.

kalop
23. dub 2011

@lenkacar no já měla poslední ve čtvrtek ráno a zatím nic,prsa mě bolí jak blázen,jako předtím,na ms nic nevypadá,myslim,že skončim na vyčištění,poslední ms jsem měla 18.3. takže zpoždění už dlouhý docela

drndapetka
23. dub 2011

@ronecek jo ono se číká, že OHHS těhu drží, mě se taky podařilo otěhotnět, ale skončilo to zamlklým těhotenstvím.

Jinak dnes 10.den po KET a test pořád bílý. Nějak mě to vzalo, takže se určitě na pár dní, týdnů, možná měsíců vzdálím. Už té smůly bylo za poslední 4 roky dost, musím se dát nějak dohromady, jsem celá zničená!

kalop
23. dub 2011

@drndapetka to mě mrzí:(..ale nemůže ještě vykouknout?..

drndapetka
23. dub 2011

@kalop ne, na to už je pozdě

kalop
23. dub 2011

@drndapetka :(...já čekám na ms a to je tedy taky věc,když testy pořád silný a těhu ne,ms ne:(

lenkacar
23. dub 2011

@drndapetka chápu tě ..když budeš chtít písni do ip

lenkacar
23. dub 2011

@kalop prsa cítim taky ..dokonce bylo zajímavé ,že v posledním těhu skoro ne a ted mnohem více ,jsem si myslela jak je to dobré znamení a prd..žádný příznaky neznamenají u mě těhu ,určo je to sugesce a taky ty hormony to dělaj ..

lenkacar
23. dub 2011

@drndapetka nepřemýšlelas o nativu ? tam by jsme se vyhly OHSS .

kalop
23. dub 2011

@lenkacar no tak mě bolej od prvního testu,což byl 7.den a teda ukrutně...jak dlouho bych měla čekat že přijde ms,abych něco nezanedbala?

drndapetka
23. dub 2011

@lenkacar nemůžu mít nativ, mám přirozeně cykly 60-70 dní, se mi to všechno podělalo po tom mimoňi

kalop
23. dub 2011

holky tak po více jak 48hod,kdy bylo hcg 31 jsem dělala zase test a úplný dálnice ☹ ,co to je,chce se mi zase brečet,byly tam do 10s...

lenkacar
23. dub 2011

@drndapetka tak s minimální stimulací?já tomu jako úplně nerozumim ,tak třeba to není pro tebe vhodné ,fakt nevím

kalop
23. dub 2011

@lenkacar Leni můzu ti vyfotit ten test,je to normální? začínám mít strach..

lenkacar
23. dub 2011

@kalop je to divný ..a to dost ,nemohly se splést v laborce? já být tebou tak jdu do car na utz,jo vyfot ,věřim ti ,že si připadáš jak blázen