Najde se někdo, kdo je také po 1.KETu?

sandol
15. říj 2010

Zdravím,jsem po 1.KETu,vloženy dvě embrya. Najde se ještě někdo,s kým si tu zkrátíme tu nejdelší čekací dobu 😉?

lenkacar
26. dub 2011

taky hlídám kdy dojde ,ale oni to maj nějak daleko ..

lenkacar
26. dub 2011

@vered tak aspon že jste došli k nějakýmu rozhodnutí ..kde co a jak ..

lenkacar
26. dub 2011

kinguse ,aha pronatal a já myslela že iscare a neni tam teda nějaká změna? přestup doktora, nebo proč si to myslim?

vered
26. dub 2011

@lenkacar diky, ted jeste dilema kdy jit zase do IVF a jak to bude vsechno dal...

mindinka
26. dub 2011

@stazina No tak to je nádhera, taky doufám, že bude krev v pořádku a miminko taky, už máš taky bříško? 🙂

kalop
26. dub 2011

tak na uz gestační váček 5plus5,ale dr.napsala dosud bez plodu ☹ ...prý okolo pravého vaječníku krevní sraženina,možná to prý krvácí ze žlutého tělíska...zítra ráno odběry a uz,každopádně si myslím,že už by měl být vidět plod,ne?

mindinka
26. dub 2011

@kalop No to už by vidět mělo být, někdo už má i srdíčko, no uvidíš jak to bude pokračovat ☹ Je to hrůza.

kalop
26. dub 2011

@mindinka já vím,počítám,že zítra dle nálezu,že hcg 0 pomažu na revizi:(

vered
26. dub 2011

@kalop ahojky kalopko, tak uz jsi zpet....hlavne ze to neni mimodelozni!!!! No a co se tyce vacku tak v 6tt uz by plod mel byt videt 😢 .....tak uvidis zitra,ale Hcg asi na 0 mit nebudes, kdyz mas tak silne tt testy!! Drz se!!Pa

kalop
26. dub 2011

@vered děkuju

pepek007
26. dub 2011

@vered Veredíku nejspíš až srpen 😉 posunuli jsme to po důkladném zvážení všech faktorů 😉

pepek007
26. dub 2011

@lenkacar Hele Mayer tady v ČB byla za Iscare Leni ta kámoška jezdila do Praglu do Iscaru na IVF a tady v ČB u Metráče měla jen UTZ a stimulku 😉

pikusa
26. dub 2011

kalop pořád je naděje.hcg0 nebude takže myslím že budete čekat.držím palce.koukám přes telefon tak nic moc teď psát nemuzu

vered
26. dub 2011

@pepek007 opravdu az srpen?? 😉 taky bych to posunula nejradsi.,ted je mi hej 😀 ..jenomze muzicek to moc posunovat nechce...no uvidime...kdyby mi bylo 30 tak bych to odsunula hned!!!!!!!!!!!!! 😀

lenkacar
26. dub 2011

@kalop tak to toho zase víme vid .. 😕 😢 taky myslim že hcg 0 nebude a hlavně že to neni mimon

lenkacar
26. dub 2011

no měli by ještě nějakej den počkat jestli se plod nezjeví ..

ronecek
26. dub 2011

Ahoj holky, tak mimi se konat nebude ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ Dneska jsem začala hodně krvácet. Normálně to ze mě teklo proudem. Hrozné bolesti v podbříšku. Tak jsem hnedka valila na gyndu k panu doktorovi. Vyšetřil mě a pak mi dělal ultazvuk. Koukal do něj snad patnáct minut. Myslela jsem, že to bude můj konec 😲 Pořád nic neříkal, vzal fotečku, řekl ať se jdu oblíknout 😅 Jak jsem sedla k němu čekal mě šok. Na fotečce jedna velká bublina a v ní si naproti sobě hověli dva bobečci 😀 Tak se asi přeci jen těch dvojčátek dočkáme 😵 😵 😵 Zatím to bylo dost malinké. Říkal, že na příští kontrole by to mělo jít vidět už víc. Mám tam ale i menší hematom, který mi způsobuje to krvácení. Vše je teda OK. Na kontrolu jdeme 10.5. Fotečka bude až příště. Musím teď dost políhávat, pokud možno 🙂

kalop
26. dub 2011

@lenkacar oni dneska vůbc sami nevěděli co se mnou,ta krevní sraženina je dost velká..hlavně,že mi zítra naberou hcg a bude jasno,chci už mít vše za sebou

lenkacar
26. dub 2011

@ronecek ty vogi zakazuju ti takový šoky .. 🙄 😝 zaplatpánbůh aspon ty máš dobrou zprávu

ronecek
26. dub 2011

@kalop
Ahoj, je mi to moc líto ☹ Uvidíš zítra jak dopadnete. Třeba se tam jen někde schovává 😠 Drž se

kinguse
26. dub 2011

@lenkacar ahooj, no já se právě na to ptala v tom pronatalu,jestli je tu ten dr.Majer a říkal,že jo,ale že přes něj max.uz a léky,ale že vše ostatní si dělají v Praze. A i mi to říkali dr,co jezdím,že to je pronatal?.tak jsem z toho zmatená. No každopádně mám na toha Majera telefon,tak kdybys chtěla, můžu pak poslat.
@kalop ..teeeda ten tvůj příběh je ale napínavej. Moooooc držím palečky,ať to dobře dopadne!! Tak se drž!!! 😉

kinguse
26. dub 2011

@vered ahoj, tak ty si užíváš už krásnýho letního počasí,že mám novou fotečku,co? 🙂 Taky bych se jela ohřát někam do tepla.I když tady bylo teď taky krásný počasí,ale na koupání to nebylo.
Jinak já čekám na MS někdy kolem 18.5. a začnu stimulovat na ET,tak snad vše klapne!!!

ronecek
26. dub 2011

@lenkacar Leni, pro mě to byl taky obrovský šok 😲 Jak jsem tak hodně začala krvácet, tak jsem myslela, že je vše ztraceno a teď tohle. Manža volal z práce a jak jsem mu to řekla, tak z něj vylezlo "ježiš marja" 😀 😀 😀

ronecek
26. dub 2011

@vered Ahoj zlatí 🙂 Omlouvám se, že píšu až teď a jen tak v rychlosti. Snad sis to tam nahoře, co jsem psala už přečetla 😀 Včera jsme nebyli celý den doma. Ráno manža s prckem chodili po Dominičkových kamarádkách a hnedka jak se vrátili jsme jeli k Tomášovým rodičům. Tam jsme byli až do večera. Sešli jsme se tam i s jeho bráchou, švagrovou a děckama, tak bylo veselo. Dneska jsem narychlo vařila oběd. Chtěla jsem písnout po obídku, jenže jsem zase vystartovala na gyndu. Jsem ráda, že je vše OK, ale vždycky mě to pěkně vystraší.
Nevolnosti ráno a někdy i teď v podvečer se začínají stupňovat. Nějak mi přestává chutnat i kafe.
Koukala jsem na fotečky z Ein Gedi. Super. Krásně jste si to tam užili. Nádherné prostředí a to sluníčko a teplíčko 🙂 🙂
Nevím jestli jsem Ti psala, ale prckovi jsme už objednali to kolo. Včera jsem ho zaplatila, tak by mohlo zítra nebo pozítří přijít. Už se moc těším a on taky. Vždycky se chce na něj tady na PC dívat 😀 😀 😀
Jak se máte vy jinak? Co jste včera dělali vy?
Kamarádka měli včera pěkně veselo. Malý jim spadl a rozbil si hlavu, tak s ním valili do nemocnice. Více ještě nevím. Musím jí písnout. Mají dvojčátka a ten jeden prcek je taky na úrazy profíček ☹ Chudáčci Ti naši bobci.
Valím rychle umýt psíka. Venku je hrozně škaredě, prší.
Opatruj se. Moc vás zdravíme a posíláme pusinenky 😵 😵 😵 Papa L+D

vered
26. dub 2011

@ronecek ahoj zlati, ted sem prisla a koukam jesi uz pises a ted uplne ziram, teda ty jsi me vydesila, abych pravdu rekla, mela sem strach co je s tebou!!! Koukej se setrit!!! A pockej videli jste jednu bublinku a v ni dva bobanky jo?? To znamena ze sou jednovajecny!!!! Protoze kdyby byly dvoj tak by byl kazdy v jedne svoji bublince ... 🙂 a obou tlouklo srdicko? A to ten doktor ani nic nerekl...? Jsem strasne zvedava...opatruj se zlaticko, posilame pusinky pro bobanky i domicka a myslime na tebe..papapapapap 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

ronecek
26. dub 2011

@vered Ahojík 🙂 No on mě tak napínal, protože věděl, že v papíře mám psáno jen jednu bublinku s jedním plodem. Ale jak koukal na ten utz, tak se mi zdálo, jako kdyby se pod nosem trošku usmíval. Až pak jak mi ukázal tu fotečku řekl, že to pořád tam hledal, protože je to ještě tak maličké, ale nakonec se mu to podařilo pěkně vyfotit. O srdíčku akorát říkal, že srdeční akce je v pořádku. No a bublinka byla jedna velká a v ní naproti sobě jeden bobek a druhý bobek. Bylo to krásně vidět 🙂 🙂 🙂 Já jsem byla v šoku. S tímhle jsem teda dneska vůbec nepočítala. Proto doktor ve Zlíně pořád na utz hledal jestli tam ještě něco nenajde. Myslím, že to taky trošku tušil 😉

vered
26. dub 2011

@ronecek ty jo to je uzasny 😵 😵 ale stejne zahada...zajimalo by me to teda moc, videla jsem fotky utz s dvojcaty a mely vzdy dve bubliny,kazdy tu svou ale jestli ti tvoji sou v jedne..tak budou jednovajecny identicky dvojcatka...doktor k tomu nic nerekl?????Posli prosim fotecku!!!!!!!!!!!!!!!!!

ronecek
26. dub 2011

@vered To teda je úžasné 😀 😀 😀 Už jsem tak trošku počítala s jedním bobečkem a teď tohle 😀 Doktor říkal, že je to ještě malinké. Na další kontrole by to už mělo jít vidět pěkně. Fotečka bude až příště. Řekla jsem mu to až už měl utz ze mě venku a fotku vyjetou. Říkal, že si ji chce nechat na porovnání příště 😉 Ale stejně je to fakt záhada. Před ani ne týdnem jeden krásný bobeček a teď jsou tam dva. Nechápu to. Musel být pěkně schovaný 😀 😀 😀

lenkacar
26. dub 2011

@ronecek ten druhej je bonus za to leknutí .. 😵 chápu to dobře ,že jednovaječky? 😎 je to síla já měla taky teda ukrytý a pak měli až obě srdíčka ..tak je našel ..dneska mi napsla ségra ,která je moje tak napůl ,že čeká holčičku ,ty vogi má termín jak jsem měla mít já a prej at přijdu ,jako cloumá to se mnou zle ..až se mi chce z toho zvracet ,nevim překvapuje mě to ..jak má mít někdo termín jak já ,tak se mi na něj špatně kouká ..

mindinka
26. dub 2011

@ronecek Ahoj Ronečku no to je perfektní, moc gratuluji 😀 😀 😀 , to teda musel být šok co??? 🙂 Hlavně, že jste v pořádku, dávej na sebe pozor a odpočívej. 😵