Najde se někdo, kdo je také po 1.KETu?

sandol
15. říj 2010

Zdravím,jsem po 1.KETu,vloženy dvě embrya. Najde se ještě někdo,s kým si tu zkrátíme tu nejdelší čekací dobu 😉?

mufinka26
13. čer 2011

jinak holky děkuji za přivítání 😀 😀 😀 😀 😀

kenya83
13. čer 2011

@mindinka no maličký ešte moc nekope, zatiaľ sú to len také jemné ťukania a štuchance, najviac ho cítim keď ležím na ľavom boku tak to tak až úplne šteklí 🙂 ono sa ani nečuduj, že malá moc o sebe nedáva vedieť,lebo je ešte skoro a väčšinu dňa mimi prespi až približne 20 hod. a ostatné 4 hod. keď je hore môže byť práve noc a vtedy spíme a necítime to. Počkaj tak za 2-3tt to budú kopance 🙂 tiež sa už neviem dočkať 4D 🙂

kenya83
13. čer 2011

@mindinka ozaj chcela som sa ťa opýtať nemáš problémy so spánkom? Nemôžem v noci nejak spávať, nedá sa mi, zaspím až niekedy nad ránom a potom by som spala aj celé doóbedie☹

mindinka
14. čer 2011

@kenya83 Ahojky ted už spát v noci můžu, ale kolem toho 18tt to byl děs, večer jsem usnula a tak za 2 hodky jsem byla vzhůru a usnula jsem až k ránu, to mně tak štvalo, ted už spát můžu normálně. 🙂

vered
14. čer 2011

@kenya83
@mindinka ahojte tehulky 🙂 😉 , koukam ze resite pohyby mimusek 🙂 , zatim si to uzivejte ze moc nekopou, pak uz je to narocny. 😀 Napr.Joshik se moc rad protahoval a natahoval a byl i celkem dlouhy, tak sem furt mela po stranach bricha jeho natahujici se nozky....a rano se pravidelne budil v 5h a budil mne.... 😀 😀 😀
Preju krasnej den a hodna mimuska! 😵 😵 😵 😵

ronecek
14. čer 2011

@vered Ahoj zlatí 🙂 Píšu rychle teď . Odpoledne jdeme ke kamarádce. Domík už se nemůže dočkat. Má dva kluky, dvojčátka. Budou mít pět. Mají novou trampolínu pro děcka, tak Domík se určitě zase pěkně vyřádí.
Včera jsme měli zase plnou mísu jahod. Půlku jsem namíchala a z druhé chci upéct bublaninu.
S tím sprostým mluvením na vesnici, ale i ve městě je to hrozné. My naštěstí doma takhle nemluvíme. Ale jak byl Tomáš mladší, tak vole používal dost. Pak přestal.
Ty jo, tak ta kámoška musí mít teda nádherné bydlení 🙂 Palmy, výhled na moře.
Unavená bývám příšerně. Dopoledne je to dobré, ale během oběda konec. Nemůžu se udržet na nohách. Musím si vždycky na chvíli lehnout nebo s Domíkem zdřímnout.
Pak jsem ale celý den už jako přejetá. Myslela jsem, že to po vysazení těch léků přejde, ale zatím teda nic moc.
Ale dyť Ty jsi prosím Tě taky mladice 🙂 Ale ty roky letí jako voda, co? Vždycky jsem si tak přála mít 18 a uteklo to tak šíleně rychle, že se člověk ani nenadál.
Jj, tak s těma injekcema do břicha je to děs. Ale co naděláme. Jsou stokrát horší věci. Kámoška má silnou cukrovku a musí si píchat od děcka čtyřikrát denně.
Já si myslím, že Ti folíci do čtvrtka určitě ještě pěkně porostou. Už teď jsi je měla dost veliké. Pak dej vědět, jak jsi dopadla na kontrole. Držím palečky 😉
Tak to jo. Doma v ČR si pěkně pročistíš hlavu, nabiješ energií a pustíš se do toho krásného boje znovu. Minule jsi to měla taky takhle, že jo? Jak ses vrátila z ČR, tak jsi šla na KETík.
Tak to je super, že tady budete takhle dlouho a hlavně i s mužíkem. Tak to by jste mohli určitě dojet k nám 🙂
Jj, tak Ty už chceš v neděli na zumbu? Já vím, že po odběrech jsem byla celá rozbolavělá. To bych zumbu nedala. U nás bude tento týden poslední lekce. Pak mají holky celé prázdniny pauzu.
Dneska jsem se taky pustila do praní. Mám ještě od minulého týdne pračku na žehlení ☹ To jsem ostuda, takhle dlouho. Chci ještě upéct tu buchtu a pak valíme ke kamarádce.
Tak si užijte krásně den a dobré zprávy na kontrole. Pa posíláme pusinky 🙂 L+D

ronecek
14. čer 2011

@mindinka Ahojky, já mám taky ze zubařky nervíky. U mě je problém ten, že i když mám v zubu díru, nikdy mě nic nebolí a pak se divím, že zubařka jen vrtá a vrtá 😠 Já vím, že při Domíkovi mi říkala, abych přišla kolem sedmého měsíce ještě jednou na kontrolu. Že by se mělo jít v těhu dvakrát. Na začátku a ke konci. Teď ale většina holek chodí jen jednou 🙂 Mě ty záda pobolívají až k ránu. Přes noc je to OK. Snad Ti to brzo přejde. Nebo vyzkoušej nějaké cviky pro těhulky 😉 Pa a krásný den. Tady se nám začalo nějak moc mračit ☹

amalka_78
14. čer 2011

@mufinka26 Ahojky, já tam byla až odpoledne, tak to jsme se nepotkaly 🙂 Mám v bříšku jen jednoho bobánka, zbyl mi už poslední ... jestli to nevyjde, mám před sebou 3. IVF, ale na to zatím nechci myslet.

Holky, já nevím, co se děje, včera jsem měla docela bolesti v zádech a podbřišku jako na MS a odpoledne jsem začala trošku krvácet, ale jenom trošinku. Lehla jsem si do postele a řvala dvě hodiny 😢
Tak nevím, jestli se mi nehlásí mrcha, poslední dobou to mám takové roztahané, trvá to třeba i tři dny, než se to pořádně spustí.
Včera už jsem to vzdala, ale dneska ráno to bylo OK, tak fakt nevím, co si o tom mám myslet 😕

ronecek
14. čer 2011

@amalka_78 Ahojky, kolikátý jsi den? 🙂 To by mohlo být dobré znamení 😵 😵 😵 Já jsem to měla taky takhle. Začaly mě hrozně bolet kříže a záda. Bolesti jako před MS. Špinit jsem začala až nějak po 14 dnech 😉 Taky jsem si myslela, že menska dojde a nic. Pak jako kdyby se ve mě něco otočilo a začala jsem mít pocity, že se zadařilo. A zadařilo 😵

mufinka26
14. čer 2011

@amalka_78 ahojky, to bude ok 🙂 může to být jak se mimísek zahnízduje 😀 budu ti moc držet pěstičky, my sme měly 1. ivf nezdařený zaváděli nám jednoho bojovníčka, z toho máme 5 mrazáčků a 2 si necháme tentokrát zavést 🙂

sponiarka
14. čer 2011

@amalka_78 Ahoj zkusím se na to zeptat až pojedeme zase do Caru 😉

sponiarka
14. čer 2011

@vered Ahoj přemýšlely jsme o změně Caru ještě uvidíme tet dáme pauzu tak na září zkusím se zeptat na ten nativ 😉 Jasně že znám Úštěk a Liběšice ty pocházíš o tamtut máš tam rodiče

sponiarka
14. čer 2011

@mikulka Ano dáme si odpočinek pak se uvidí 🙂

sponiarka
14. čer 2011

@lenkacar Ahoj pokusím se na to zaptat až tam půjdem takže je alespon šance že to vyjde když tvé kámošce to vyšlo ráda slyším že to někomu vyjde 🙂

hotaska
14. čer 2011

Jsem tu jen na skok a chci trošku dodat optimismu ........ téměř před 3 lety jsem podstoupila první KET a náš poklad bude za měsíc slavit druhé narozeniny 🙂 takže KET funguje 😉 !!!

amalka_78
14. čer 2011

@ronecek Ahojky, když já jsem teprve 4. den ... ale zase na MS je to dost brzy, čekám jí až v neděli - nebo po Pregnylu i dřív. Minule přišla po Pregnylu dokonce o 5 dní dřív, to by tak odpovídalo 😢
Taky se utěšuju tím, že je to třeba ještě z toho čípku ... nejhorší je to čekání, první dva dny jsem byla v klídku a teď už zase nervy na pochodu.
Holky, můžete mi 100x říkat, že je to dobré znamení, asi se stejně neuklidním. Ale moc děkuju za podporu 😵 Vždycky když čtu něco takového, tak se ve mě rozsvítí taková malá jiskřička naděje 😵 😵 😵

amalka_78
14. čer 2011

@mufinka26 Myslím, že mimísek by se měl zahnízďovat už druhý den (sedmý den od početí), ale třeba mám nějakého lenocha 😉
Já mám právě dost strach, protože při 1.ketu jsem začala krvácet hned ten den (prý málo hormonů), při 2.ketu jsem začala krvácet druhý den (prý moc hormonů) no a teď jsem bez hormonů (jen Utrogestan na udržení), takže kdoví, jak to se mnou vůbec je, možná to není v hormonech, ale v tom, že se mimísek prostě není schopný udržet ☹

Teď mě tak napadlo - při 1. ketu 1. den, při 2. ketu 2. den a při 3. ketu 3.den ... je to normální ???

ronecek
14. čer 2011

@amalka_78 Amál, kdybych to taky nezažila, tak bych Ti neříkala, že je to dobré znamení 😉 Já začala mít tyhle problémy od pátého dne po KETu. Taky jsem v těchhle dnech bývala dost nafouklá a mívala jsem takové palčivé bolesti pod pupkem. Jsem blázen, ale každý den po KET jsem si psala jak mi je🙂

lenkacar
14. čer 2011

@amalka_78 fakt tě nechci nějak utěšovat ,ale kdo fakt takhle na začátku krvácel tak tomu to vyšlo 😕 já bych to fakt brala jako dobrý znamení ,no já mám dneska pocity na mrchu jako fest ,takže si myslím ,že jsem jasná ..jen vydržet do testů a jak potom vysadim tak se to rozjede .. 🙄

lenkacar
14. čer 2011

ale mám pocit ,že jsem pro to udělala úplně maximum ,takže žádné výčitky svědomí a život půjde dál.. 😒

amalka_78
14. čer 2011

@ronecek Jé, tak to mě nenapadlo, psát si, jak mi je 🙂 Každopádně dokud se mi mrcha nerozjede, tak nebudu vědět, na čem jsem. Ale fakt hezky se to čte ... nafouklá jsem taky jako balón, říkala jsem si, že to mám po tom Utroši 🙂

@lenkacar Leni, utěšuj, dělá mi to dobře 😉 Kdybych před tím nezažila ty dva blbý kety s krvácením, tak bych to dokázala brát jako dobré znamení, ale takhle ... A ty si nemyslíš, že ty tvoje pocity na mrchu jsou dobrý znamení? 🙂 Nebo máš teď zrovna termín MS? 🙄

amalka_78
14. čer 2011

@lenkacar No jasný, žádný výčitky svědomí ... každá z nás přece dělá maximum.

magieee
14. čer 2011

Ahoj holky ,tak sem tu dnes na nějaký čas naposledy.Musím si dát pauzu.Zase to nevyšlo.Jak se říká do třetice všeho dobrého či zlého,tak mě vyšla druhá možnost.Teď tu dlouho nebudu,protože bych to nezvládla.Chtěla sem jen abyste to věděli.
Manžel chce jít další měsíc do 3 IVF , tak uvidíme.Vyšlo by to na naši dovolenou a je to poslední možnost.Potom jedině kdyby z toho byli mražený a pak končím,protože moje psychika je momentálně na bodu mrazu a su na tom hodně zle a manžel taky.
Pokuď vyplýtváme tyto možnosti a nevyjde to,tak si půjdu pro papíry na Adopci.Trápit se několik let nemá cenu.Tady na jihu Moravy to zabere 2-3 roky a je to možné jen do 35 což díky manželovi bude vycházet skoro na knop.To ostatní už bych pak nechala na přírodě.Prostě bych prášky nebrala.Adopci pak člověk kdyby se zadařilo může odmítnout,ale měla bych jistotu,že rodinu mít budu a tohoto snu se nevzdám.
Už prostě zvažuji i ty horší možnosti a když bysme si pak třeba vzali co nejmenší miminko bylo by naše.
Když to ta pojišťovna pak neumožní tak nic jiného nezbývá.Na to bysme neměli.Já můžu jedině formou ICSI a to stojí hodně.Už i tak budeme vysátí ze všech peněz co budeme mít.Zadlužovat se a pořád nic z toho nic neřeší a pak už by nebyli šance žádný za to to nestojí.
Tak se tu mějte hezky a třeba za čas napíšu.Manželovi by se nelíbilo,že tu sem a trápím se.
Přeju 100x víc štěstí než sem měla já. 🙂
😢 😢 😢 😢 😢 ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

amalka_78
14. čer 2011

@magieee Ahoj zlato, tak jsem si říkala, že to asi nevyšlo, když se neozýváš. Je mi to moc líto 😢 😢 😢 3. IVF bude pro tebe dost psychicky náročné, když víš, že už je poslední.... Ráda bych ti napsala, ať neztrácíš hlavu a myslíš pozitivně, ale já vím, to nepůjde tak rychle. Asi by bylo nejlepší si trochu před tím odpočinout, někam vypadnout a nabrat sílu do dalšího pokusu. Moc ti držím palce, když dvě IVF nevyšly, tak to neznamená, že nevyjde třetí 🙂
Je fajn uvažovat o adopci, máš před sebou nějaký cíl a to je moc dobře. Je to krásné, dát rodinu děťátku, které jeho vlastní máma nechce a třeba potom všechno špatné z tebe spadne a budeš mít i svoje vlastní miminko 🙂 Někdy se to stává, že přijde do rodiny adoptované děťátko a potom přijde i vlastní, znám takový případ 🙂
Měj se hezky a dej vědět, jak pokračujete, držím pěstičky 😵

lenkacar
14. čer 2011

@magieee tolik tě chápu ..my máme taky poslední akci a končíme ,hodně kvůli financím ,ale už to psychicky nedávám..měj se dobře holčičko a přeji ti jen samé štěstí ,třeba ti to nedá a budeš sem nakukovat tajně jako já .. 😵

lenkacar
14. čer 2011

@amalka_78 no já jsem zatim hrozně klidná a nevím proč ,když si jako v koutku duše myslím ,že je to v prd..ale jako fakt jsem tomu ted dala nejvíc klídečku a nejlepší období co bylo ..ty bolesti na mrchu ? no mám to 2dny .. a jako zítra mám termín MS 🤐 ale myslím si ,že bez vysazení to nedostanu ..ve čtvrtek testnu a uvidíme ,zatim to nevzdávám ,jen se začínám trošku připravovat na horší zprávy ,aby to se mnou nešmejklo..

mindinka
14. čer 2011

@magieee Je mi to strašně moc líto, ale nevzdávej to a bojuj, určitě se vytouženého miminka brzy dočkáš, určitě se zadaří, hodně štěstíčka do dalšího boje. 😉

lenkacar
14. čer 2011

@amalka_78 já jsem si pokaždíé psla jak mi je ,den po dni a fotky z utz a i testy jsem si lepila a bazálku měřila a ted nedělam nic ,neměřim ,nepíšu ,nelepim 😝 jen se modlim ,aby to dobře dopadlo ,to jsem teda dopadla 😀

mindinka
14. čer 2011

Bříško 21tt.... 🙂

vered
14. čer 2011

@sponiarka Ja se v Libesicich narodila 😉 , sanita uz nestihla prijet z LTm ..tak mami rodila s babickou a porodni babkou Tonickou u babi doma. Nasi ted bydli v Hornich Chobolicich, v baraku po dedovi, predtim sme bydleli v Ltm 🙂