Najde se někdo, kdo je také po 1.KETu?

sandol
15. říj 2010

Zdravím,jsem po 1.KETu,vloženy dvě embrya. Najde se ještě někdo,s kým si tu zkrátíme tu nejdelší čekací dobu 😉?

pikusa
28. dub 2011

@lenkacar no vidíš....tak taky šup do podolí 🙂

lenkacar
28. dub 2011

@pikusa ale ty byly asi normálka nevim..

pikusa
28. dub 2011

@lenkacar jooo však je tam pro těhule všechno...poradny ultrazvuky.....ta počneš a i porodíš 😀

ronecek
28. dub 2011

@stazina Ahojky🙂Je to určitě s dvěma bobkama síla, ale zvládli to jiní, tak to musím zvládnout i já. V baráku máme i moji mamku, tak ta když bude třeba taky určitě pomůže. To jsi kojila plně až do toho skoro roka? Já u prcka měla císaře a dali mi ho až další den ráno, chytil se sice dobře, ale mlíka jsem moc neměla, tak jsem mu musela přidávat Nutrilon. Od narození. To jsem pila litry melty, čaje na kojení, i homeopatika a stejně nic nepomohlo.
Kamarádka má taky dvojčátka a vím, že je taky kojívala každého zvlášť. Já si to ani nedovedu představit je kojit najednou. Asi ale koupím kojící polštář. Je to dobrá věcička. U prcka jsem ho neměla, ale teď se určitě zejde.
Ten Femibion je dost drahý, ale za Calibrum jsem dávala taky přes 200,-.
Já u toho krvácení měla právě strach, že mě taky pošle do nemocnice. Kamarádka taky krvácela a poležela si v nemocnici. Zatím už to zase přestalo. Dneska už jen trošku špinim.
Já jsem zvědavá jak to zvládnu s tlakem. Beru od konce těhu prášky na vysoký tlak a k vůli tomu mi porod i vyvolávali. Mívala jsem 170/120 a léky ani kapačky nezabíraly. Teď dva bobci, tak to bude síla.
Teď ko budeš rodit taky císařem nebo přirozeně? Já se asi toho přirozeného porodu nikdy nedočkám☹A tak jsem se vždycky na něj těšila.
Moc děkuju za palečky. Já Ti taky nadále moc držím a určitě na rady a pomoci k Tobě budu chodit. Pěkný den🙂

lenkacar
28. dub 2011

@ronecek já jsem spíš měla tyhle obavy ,jak kojit jak si je tam jako budu dávat ,to je asi tak ,sama na obrovské posteli a jedno posuneš a druhý tam nasuneš ..kozu vsuneš ..ježiš ,ale až to technicky zmákneš ,tak budete v oukeji

vered
28. dub 2011

🙂 ahoj holcinky, ja dnes byl na kosmetice, darek od tchyne k narozkam 🙂 Cisteni bolelo desne ale jinak ok.
@lenkacar Leni Jaariki se cte jak to pisu proste se rekne dvakrat to A Ja ariki, ale jmenuje se Jaari to ki sem ji tam pridala ja, je to jmeno izraelske, znamena to muj les...davaji tu zvlastni jmena, ty z bible jako Jakov ,Adam, DavidJoshua nebo Gabriela, ty uz moc nepouzivaji ale maji fakt divny jako treba Stav..znamena to podzim ale jmenuji se tak i deti, nebo treba Shavit je kometa , Pnina je perla, atd atd..tech jmen je a pak taky pouzivaji jmena ktera daji i klukum i holkam takze znam holcicky i chlapecky co maji jmeno Noam...nebo Orijan nebo Rotem....vsechna tyhle jmena se hodi spis ke klukum ale maji je i holky....me se to moc nelibi....
@ronecek a k tomu kojeni s dvojcatky, vzhledem k tomu ze sem se o dvojcata starala od jejich 4 dnu az do dvou let, vim jak kojeni probihalo, ale ja sem pomahala. Ofri mela kojici polstar..prodavaji tady fakt super a ja ji holky nosila, kojila je najednou ..mely hlavicky u sebe a rukama si je pridrzovala, ale myslim ze se to da zvladnout i kdyz je zenska sama...nejdriv si prilozi jedno a pak druhy, jesi najdu fotku poslu....taky hodne odsavala odsavackou....holky kojila asi do 14 mesicu 🙂 JInak sou i dalsi polohy ale tahle byla nej..... 🙂
Utikam neco delat kouknu na vas vecir. 😵

luciasek1982
28. dub 2011

Zdravím všechny snažilky i maminky čekatelky a předem se omlouvám, že jsem vám tady tak vpadla 😉

@lenkacar Ahojky, dlouho jsem se neozvala, tak teď napravuju co jsem slíbila. Tak kde začít..... v pondělí 28.3. jsem byla na odběru vajíček. Odebrali mi jich 20, z toho některé byly nedozrálé a oplodnit se jich podařilo 15.... jeden bojovníček, ale nevydržel, a tak konečný počet embryí byl 14! V pátek 1.4. jsem šla na ET a 15.4. jsem měla přijít na krev. Nicméně 12.4. jsem začala krvácet, a tak nějak jsem začala počítat i s možností, že se nám to nepodařilo. HCG bylo negativní ☹
26.4. jsem byla na svém prvním KETu...... zaváděli mi dva sněhuláčky, ale rozmrazit museli 3, protože jeden sněhuláček nám odešel ☹ Teď opět čekáme a modlíme se, aby nám tento pokus vyšel. Na krev jdu 10.5., bože to bude zase mučivé čekání!!!! 😖
A co ty? Trochu jsem to tady zpětně pročítala a koukám, že štěstí se asi někde toulá a né a né si k tobě najít cestu!!!! Lump jeden!!!!

Přeji Vám všem krásný zbytek dne 🙂

mindinka
28. dub 2011

@luciasek1982 Přeji hodně štěstíčka at se bobíšci krásně zavrtají a drží se. 😵

lenkacar
28. dub 2011

@luciasek1982 mě teda dřív jak za 2měsíce řekli že to nepůjde..ty se máš že jsi do toho šla hnedka

kalop
28. dub 2011

holky,tak hlásím,že zítra musím mít hcg alespon 2000,jinak dopo pofrčím na sál ☹ ...moc se bojím,ale vím,že je něco špatně,dnes mě hodně bolí břicho a je mi prostě jinak,držte mi palce a až budu vědět výsledky,hned vám písnu,díky moc a dobrou noc

pepek007
28. dub 2011

@kalop taky držim palečky ať vše dobře dopadne 😵

pikusa
28. dub 2011

@kalop moc moc na tebe pořád myslím a držím palce
@luciasek1982 tobě taky 😵

kalop
28. dub 2011

@pikusa moc díky,jste všechny zlaté.já už zase brečím,mám strach,aby mi to neprasklo,chtěla bych mít tohle trápení za sebou

pikusa
28. dub 2011

@kalop myslím,že už to chceš mít za sebou tak a nebo jinak....
ale už vědět co a jak vid

kalop
28. dub 2011

@pikusa ano přesně,jo a sliznice mi klesla těsně pod 8mm,což ani není na těhotenství

stazina
28. dub 2011

Zdravím vás vše chny...ajk kalopka?
@ronecek ahoj , jo jo ,já uplně pln ějsme kojila do konce 7 měsíce a pak s pžíkrmama do roka...bylo to fakt hrozný a protrpěla jsem si zněty prsou a prasklý bradavky a no ,hnu fialovej!!!jenže já i manža jsem věděli, že ne ten Nutrilon prostě mít nebudeme, protože v tu dobu přišel o práci ,já na mateřaský, kupený barák, 10 tisíc měsíčně hypotéka a nutrilon pro dvě děti? Takže i když jsem kolikrát břečela bolstí , přežila jsem to a vydržela a pila všechno možný , co mohlo vytvořit mlíko a oni , dkyž se pak naučili pít, tak jsme měla mlíka až až...kojila jsem po 2,5 hodinách a kadžý prso pak uplěn tvrdý..prso si prostě zvykloa tvořilo hrooozně mlíka..takže když si nepřipustíš, že t jinak nejde, beztak že to mlíko prostě bude!!!
A můžu ti říct ,že kojící polštář jsme vůbec nevyužila...a já bych třeba kluky kojila zároven, plánoval jsem to ,jenže mámdost velký prsa a musel ajsem si držet nejen kluky pod halvičkama, ael ještě pso, aby jim nepřimáčklo nos a na to jsem holt měla málo rukou...a v nemocnici mě to ani nenabízeli, že mě to naučí, protože věděli, že mě to půjde težko..ale jestli máš dobrý prsa a bradavky , tak když řekneš , tak tě pak v porodniici budou učit rovnou najednou ..ušetří ti to kadžpádně čas...a tu manipulaci pak zvldáneš levou zadní, chceh to jen cvik..
A je dobře, že krvácení ustoupilao...tak at už ani nezačne! a ten tlak je blbej, ale budeš pod kontrolou , a máš leéky, tak to bude v poho...a holka, já teda nevím, ael já bych dvojky rodit normálně sdna ani nechtěla...myslím,že císař je u vojek takovej jistější..kdyby něco, tak to druhý vyndaj hned...ale někdo si zse porod dvojek přirozeně nemůže vynachválit..já jsem teda byla ráda, že to byl nakonec císař...ale ted bych chtěla rodit normálně...ael to víš, na to je ještě brzo a zaláží na tom, ajk si nakonec mimi lehne🙂

lenkacar
28. dub 2011

@kalop at už jsi doma a v pořádku ,tohle trápení už musí skončit ,je to na chocho..hlavně už neplač ,dáš se do kupy a bude zase dobře ..

lenkacar
28. dub 2011

@kalop já jsem to taky na sobě poznala ,že to není v pořádku ,myslím ,že máme v sobě nějaký radar ..nemysli na nic jiného než na to ,at je to za tebou ty nervy ..at to dopadne jakkoliv ..a kdyby byla nutná revize ,tak to zaspíš a nebolí to ..možná se ti dokonce už uleví na srdíčku ,že už to skončí...dyt tyhle nervy by nezvládl žádný chlap ,jsi moc silná ..a bojovnice veliká ,ale vše si nemůžem vybojovat ..štěstíčko přijde později ..doma to přehodnotíte a bude zase dobře ..hned dej zítra po vizitě vědět

stazina
28. dub 2011

@kalop milá, to, co píše Lenka má v sobě velkou pravdu..já držím palce, at se to zítra už nějak vyřeší...myslíme tady na Tebe ,tak se drž... 😔

pepek007
29. dub 2011

DObré ránko všem přeji 😉 jsem zvědavá na Kalopku jak dopadla vizita a jaký je verdikt 😒 tak držim držim palečky 😉

luucia
29. dub 2011

Dobré ráno,

@kalop držím pěsti 😉 jak píše lenkacar...já na sobě taky poznala, že není něco ok 😔 přestala mě bolet prsa a děsně se rozbolela hlava 😔

kalop
29. dub 2011

moc vám všem děkuju za podporu..hcg se bude odebírat okolo 10hod a výsledky prý budou urgentně.za chvíli jdu na předoperační a budu zase čekat..ozvu se

lenkacar
29. dub 2011

@kalop drž se kočičko ,moc na tebe myslím!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

kalop
29. dub 2011

@lenkacar díky 😵 ,netuším co si z téhle bolavé zkušenosti,mám vzít dobrého,zestárla jsem asi o 100 let ☹

lenkacar
29. dub 2011

@kalop věřím ti ...z tohodle si můžeš vzít jediné ..tělo pracuje samo bez ohledu na to ,co si přeje mozek a srdíčko

luciasek1982
29. dub 2011

@mindinka
@pikusa Moc a moc Vám holky děkuji 😉

@lenkacar A jak to, že ti dávají tak velkou pauzu? Já upřímně taky nečekala, že mi KET budou dělat hned. K doktorovi jsem šla po výsledcích HCG s tím,že mi ukončí nemocenskou, já půjdu na měsíc do práce a pro další mimísky si půjdeme až v dalším menstruačním cyklu. Pan doktor mě ale vyvedl z omylu a říkal, že embryí máme dost a že by na nic nečekal a udělal to hned, dokud mám v sobě ještě vyšší hladinu hormonů. 10DC jsem šla na kontrolní ultrazvuk.... sliznice byla pěkná, folik 18mm, takže ovulku odhadl na sobotu, kdy jsem začala znovu brát Utrogestan a v úterý už jsem si běžela pro naše bojovníčky!!! Seběhlo se to tak rychle a já byla šťastná za to, že nemusím čekat a čekat!!!! Takže ty teď budeš 2 měsíce vyčkávat jo? A nezkoušela jsi se zeptat jestli by to nešlou udělat dříve?

luciasek1982
29. dub 2011

@kalop Hodně štěstí......

lenkacar
29. dub 2011

@luciasek1982 no jasně to bylo první na co jsem se ptala kdy mi tam dá zbytek a on se vůbec o tom nemínil bavit ..začal o novém pokusu ..

luciasek1982
29. dub 2011

@lenkacar Počkat, jak jako o novém pokusu? To jako nová stimulace atd.? 😲 A to jako proč, když máš ještě sněhuláčky???? Nechápu!!!!

mindinka
29. dub 2011

@kalop hodně štěstí at to dobře dopadne.