Najde se někdo, kdo je také po 1.KETu?

sandol
15. říj 2010

Zdravím,jsem po 1.KETu,vloženy dvě embrya. Najde se ještě někdo,s kým si tu zkrátíme tu nejdelší čekací dobu 😉?

vered
16. lis 2010

@luucia AHOOOj!!! 🙂 no tak to je kraaasny, konecne to nekomu vyslo, to vypada nadejne!!!! 😉 Drzim palecky at carka sili dal!!! A zdravim vsechnyholky

aja8
16. lis 2010

Ahojky holky, dlouho jsem tu nebyla..ale mám špatné zprávy..KET mi zastavili a zkusíme to znovu příští měsíc..zvýšili mi dávky léků..sliznice narostla jen 7 mm a měla by být nejméně 8 mm..jdu vás rychle dočíst..

aja8
16. lis 2010

Teda vy jste ale spisovatelky..trvalo mi skoro hodinu, než jsem to všechno dočetla.. 😉

aja8
16. lis 2010

stazina, bublenudle - je mi moc líto, že to nevyšlo..

aja8
16. lis 2010

@luucia držím moc pěsti, ať čárečka sílí..

bublenudle
16. lis 2010

Drahoušci moji 🙂 😵
takže já balím,a zitra valím....tutuuutu,brm brm brm 😀 mějte se tady krásně,kdo čeká na vysledky držim palce a my ostatní dáme pauzičku a pak hurááááá do dalšiho boje...posílám všem moooc pozdravu a občas kouknu..ale notas si neberu,at mám klid od všeho...zase bych jen pracovala a to by bylo zase na prd 😉
Takže paaaaa mějte se pěkně... 😎 😎

bublenudle
16. lis 2010

@aja8 Zlati,držím palečky at je vše OK příšti měsíc..ale to už budu zpět a samozřejmě že podpoříme...paaaa

aja8
16. lis 2010

@bublenudle díky moc..a pořádně si to užij..určitě si odpočineš..papa

vered
17. lis 2010

@aja8 Ahojky, nic si z toho nedelej, to nejsou zas tak spatne zpravy. 😉 Ja mela jednou take zastaveny Ket, kvuli hladine hormonu a mesic na to mi Ket vysel!!! Tak kezby tomu tak bylo i u Tebe!! pa

stazina
17. lis 2010

Ahoj Holky,
Tak bubelnudle už nám odjela🙂 tak snd si to užije...

@aja8 takt o je škoda, ale příští měsíc to už určišt vyjde...piješ kontryhel? nebo bereš něco na sliznici? @luucia taky měla nízskou sliznici a pak začala pít kontrhel, maliník, jíst lněný semínko(po miskách ) a sliznice z pár dní udělala velekj skok...však jí napiš, co všechno pila a jedla..
@luucia tak jak , už máš na testu pěkné dálnice, nebo si dneska netestovala?

@vered tak už je malý zdravý?
opatrujte se, pa

vered
18. lis 2010

@stazina ahoj stazi, josik je ok...relativne. Jen poskrabanej od kocoura a s modrinou na licni kosti, spadl na okraj vany!!
Co TY??? Co prtata..uz jste se z toho vylizali??
Ja se akorat chystam na schuzku ohledne IVF za chvili vyrazim, jsem zvedava. Pa a krasny den!!!

stazina
19. lis 2010

@vered Ahoj , tak jak dopadla ta shůzka, kdypak do toho půjdete? Já tu včera vůbec nebyla, tak to čtu až ted... 😉 tak snad už budete brzy zase čekat an to, ež se bude něco dít...a výsledek bude pozitivní 😉
Jeden přestal, druhý začal kašlat, takže se v tom plácáme dál....tak jdu, papa

luucia
19. lis 2010

Zdravím holky,

tak bohužel já tady těhuvlnu nerozjedu ☹ do včerejška byly testy pozitivní a dneska nic...ani duch ☹ prostě to embrouš vzdal ☹ ☹ ☹ Ted at to aspon brzo dostanu, at můžeme jít do 2. KETu

Jak se tady máte vy ostatní? já nějak ted nestíhala číst 😒

sandol
autor
19. lis 2010

Čauky,
samozřejmě oprava,plodný bude 2011,já nějak přeskočila dobu 😀 ,tak jen doufam,že jsem to tu tím ještě nezačarovala 😨
@luucia tak já teď chtěla gratulovat.........ale přečetla jsem tvůj poslední příspěvek 😲 a ejhle......to je pěkně na pytel,mít // čárky a pak nic 😠 ,tak ať co nejrychleji dorazí MS a vzhůru do dalšího KETu
Mně dr.říkal,že u těch zamraženejch dusíkem,což je starší metoda,a tus asi také měla,když máš dítě 3roky staré,že ač jsou na počátku embrya v super stavu,že se často přestanou vyvíjet po pár dnech,to už je vlastně máme v bříšku.Tak v tom případě mi vychází,že by byla ideální PK-tu my jsme třeba neměli,vy jo?A že KETy s těmy mrazáčky vycházeji až tak napodruhé,napotřetí.My měli jen na na jeden KET,tak jsem bohuželi nemohli vyzkoušet pravdivost výroku,tak to
potvrď ty 😉
A ty co jsou zamražované novou metodou,u těch je prý úspěšnost v podstatě rovna přenosu zdravých embryjích.

luucia
19. lis 2010

@sandol no já ale nemám embrya zamražený 3 roky, ale 2 měsíce 😅

luucia
19. lis 2010

@sandol já je měla zamražený jako prvojádra kvůli OHSS a pak mi ho nechávali kultivovat3 dny 😉

sandol
autor
19. lis 2010

@stazina ahoj stáziku 😉 ,tak se taky plácáte v nemocích,u vás si to ještě krásně předáváte,když neměl jeden rýmu,musí ji mít až druhému skončí a s kašlem naopak viď 😒
Díky za to upozornění roku 2011,samotnou by mě to nenapadlo 😝
Co manža,byl na vyšetřeníčku?K urolog.chodí i můj,vždycky říká,že doufá,že nepůjde "do koz" 😀 a když náhodou občas jde,potom je celý den až dva úplně vyřízenej,načuřenej,ani na něj pomálu nemůžu kouknout 😀

sandol
autor
19. lis 2010

@luucia aha,promiň,já na to úplně zapomněla 😨 V tom případě ti to příště vyjít musí 😉 ,nová metoda zamražení,první pokus nevyšel,tak druhý by vyjít měl.Nelituješ teď,že sis nechala zavést jedno?

stazina
19. lis 2010

jéé,tka jsme nakoukla..a je to teda v pytli... ☹
@luucia tak se moc drž, je mi to líto...věřila jsem , že to dopadne...al eje dobře, že to bereš tak, že půjdete hned do druhýho boje..to je dobře...a to se teda může hned další cyklus?

stazina
19. lis 2010

@sandol to je taky div, že se ukážeš 😀 😀 a to víš, že manža nikde nebyl...ani se to otm ted nebavíme..jen mi každej den připomene, jestli jsem mu připravila vitamíny..na to nezapomene nikdy..asi fakt věří, že ty vitamníny to všechno zachrání...kéž by to bylo tak jednoduchý.. 😒
Atak kdy ty vlastně čekáš na mrchu jednu? 😉 už se to zase blíží, vid? Se máte..

luucia
19. lis 2010

@sandol nelituju a zas si nechám zavést jen jedno 😉 dvojčata je pro mě neskutečná představa 🤐
@stazina jj, to se může jít hned..když teda bude sliznice..ale na tu už vím jak jít, takže jsem v klídku 😀

sandol
autor
19. lis 2010

@vered ahoj veredko 🙂 ,tak jsem zvědavá co bylo na schůzce...........já furt čekám na MS,ještě tak 10-12 dní.
Vy jste teď vzali úrazy od stazinejch dětiček na sebe?

sandol
autor
19. lis 2010

@luucia já to taky budu řešit,zda zavést dvě či jen jedno.Představa dvojčat je pro mě také neskutečná.Ale tenkrát mi dávali dvě a zůstalo jedno,teď na KET dvě a nic a tak zase asi vyhrajou dvě ačkoliv budu vyděšená a v duchu si budu přát jedno 😨

sandol
autor
19. lis 2010

@luucia a kolik jich máš ještě zamraženejch?

luucia
19. lis 2010

@sandol a ty jdeš ted na KET nebo do dalšího IVF??

luucia
19. lis 2010

@sandol ještě asi 10 😉 ted dám ještě jedno a pak možná 2 😕

sandol
autor
19. lis 2010

@stazina jojo,taky se ukážu.😉 My teď taky měli ve stávce internet,nešel 3 dni,ale na to se nevymlouvám 🙂
Čekám to tak za 10-12 dní.
To víš,k urolog. ho dostaneš fakt až bude úplně nejhůř,tak ho nech papkat vitaminy a co ty víš,víra tvá tě uzdraví....
..........když tomu tak věří 😉...............

stazina
19. lis 2010

@sandol já si dělám srandu, však se tady stejěn prd dělo 😒 😉
Tak se na mrchu těšíš, vid? Jojo , někdy by ji ščlověk neměl nejraději půl roku a někdy se modlí, at už dorazí...
Víš, mě štve to, ež to strašně dlouho trvá, než se t spermie zmátoží a vzpamatujou..a než se někam vyprdelí, tak to může být taky rok, dva ...a já nevím, ejstli zvládnu kadžý měsíc ted čekat, jestli jsou už teda spermie supermanky, nebo né a jestli se to zadařilo, nebo né...my jsem se před tím sdnažili rok a půl a mě už z toho hrabalo....a taky si pak budu muset hledat práci , až mi skončí mateřská a nechi ted čekat ro, jestli se to podaří přirozeně nebo né , pak hledat práci a když nstoupím, atk aby mi manžílek řekl, že teda půjdem do IVF....já nevím,jak to mám vysvětlit a říct, ale snad to pochopíte , jak to myslím.....prostě chchi vědět, na čem jsem..jestli je šance , nebo né... a jestli není, našetřit, a ješět to jednou zkusit...a nebo se prostě dohodnout, že nám dvě děti stačí a už na to nemyslet a neřešit to, ale tohle mě fakt ničí...

sandol
autor
19. lis 2010

@luucia jé,tak to jich máš,tak to bych si nechávala zavádět taky jen jedno.
Já jdu na 2.IVF,z 1. IVF mám na 1.pokus kluka,zbyly mi na zamražení 3 kousky,a dva z nich mi dávali ten minulý měsíc,třetí se přestalo vyvíjet,takže nám nezbylo nic,takže musím na IVF.

sandol
autor
19. lis 2010

@stazina co nemít půl roku MS,minimálně 9 měsíců 😉
Jojo,to čekání je nejhorší a nejde vypnout a nemyslet na to,i když nejlíp se prej daří otěhotnět,když na to fakt nemyslíš a ještě lépe nebo nejlépe,vůbec to nechtít.Tak si říkej,nechci dítě,nechci dítě,dítě v žádném případě nechci a přesvědč o tom i tvou mysl a tělo,jednoduchý ne 😀