Najde se někdo, kdo je také po 1.KETu?

sandol
15. říj 2010

Zdravím,jsem po 1.KETu,vloženy dvě embrya. Najde se ještě někdo,s kým si tu zkrátíme tu nejdelší čekací dobu 😉?

sponiarka
7. čer 2011

@mikulka Mě teplo vůbec nevadí jsem pořád nějaká rozežraná 😀 a chodím pořád na malou.Děti ještě namám takže se snažím odpočívat.

anitta
7. čer 2011

@mikulka ahojky občas vás tady čtu jelikož se sama ketíku nemůžu dočkat ale jelikož jsem již po druhém potratu a z ivf mám dvouletého klučinu tak mě asi nejdřív budou vyšetřovat proč ty potraty byly a pak se teprve na ketík vrhneme , snad to nebude dlouho trvat. 🙂 mám 4 mrazáčky takže nic moc ale snad alespon dva budou v pořádku a vyjde to
holčiny moc vám držím palce které čekáte na testování...
ty prsa mě vždy v těhu bolela a pěkně takže to pro mě bylo vždy hodně smerodatné 🙂

magieee
7. čer 2011

@lenkacar Taky bych se ráda nechala mile překvapit
🙂

magieee
7. čer 2011

@kata1145 Taky už vydržím cokoli hlavně aby to vyšlo 🙂

magieee
7. čer 2011

@mikulka No nervózní sem taky.Musíme doufat,že to vyjde a vzájemně se v tom podporovat. 😉

mikulka
8. čer 2011

@sponiarka Já taky beru hormony a prsa mne nebolí, takže z hormonů to být nemusí... 😉 A jak ti je dneska? Mně bylo večer nějak nevolno, ale spíš z hladu. Hlad mám ale z těch prášku, to tam píšou.

mikulka
8. čer 2011

Holky, a cítíte nějak břicho? Mně bolelo dva dny od KETu dost, to jsem si říkala, že je tou sondou, že to tam mohl podráždit a dnes mně začalo bolet jako na MS! 😠 Tu mám dostat v pá, nebo o vík, uf, jen ať nedorazí, pak budu klidnější.

Myslíte, holky, že dlouhá procházka, co jsem měla včera, nevadí? Dnes jsem taky párkrát zvedla kluka, ale nějak do výšky, spíš popozvedla... Furt mám strach, protože u 1. KETu jsem na sebe dávala víc pozor, a teď už to tak nejde. 😕
Jinak tady v Praze je opět vedro!

magieee
8. čer 2011

@mikulka Ahoj břicho mě nebolí,ale trochu mě bolely záda a mám taky strach aby to nebylo kvůli MS. 😒
Procházky podle mě nevadí.Člověk se aspoň odreaguje.
Tady v Brně je taky pořád strašný dusno.Chtělo by to aby zapršelo a pročistil se vzduch. 🙂

kenya83
8. čer 2011

@mindinka halóóó kde sa túlaš? 😉 dúfam, že ste v poriadku 🙂

mindinka
8. čer 2011

@kenya83 Ahojky toulala jsem se opět v nemocnici, v pátek večer jsem začala opět krvácet, tak jsme hned valili do nemocnice, dávali mi opět ascorutin, všechno je v pořádku a neví čím to je že začnu krvácet, ted už je to dobrý, miminko mi včera vážili při ultrazvuku tak už váží 279g a opět mi potvrdili holčičku, už se dokáže pěkně ozývat jak hodně kope, už je to vidět i na bříšku 🙂
Máš krásný fotečky a gratuluji k chlapečkovi. 🙂

mindinka
8. čer 2011

Holky až budu mít chvilku tak se ozvu a dočtu vás, jsem z tý nemocnice zdrblá a unavená, tak jdu chvíli odpočívat, nesním dělat nic těžkýho a hlavně žádný sex 😵 , deně chodit na procházky. Prý je možný že se mi bude krvácení opakovat. 😢

magieee
8. čer 2011

@mindinka Určitě to bude v pořádku a narodí se ti zdravá holčička.Tak jen klid ju?Zas napiš. 🙂 😉

mindinka
8. čer 2011

@magieee Děkuji to doufám, že to bude v pořádku, aspon abych jí donosila do konce září, to už bych byla ve 36tt, pak už by mi to bylo jedno, takový problémy jsem s tětma v těhu neměla ach jo. ☹
A jak se cítíš ty? Už jsi dělala testy? Ještě jsem nedočítala tak nic nevím. 😉

magieee
8. čer 2011

@mindinka Ahojky test sem si nedělala.Raději nemám žádný koupený a myslím,že ani kupovat nebudu. 🙂
Asi se nechám překvapit a budu doufat,že pozitivně 🙂

mindinka
8. čer 2011

@magieee Určitě to bude pozitivní, věřím tomu, hlavně se opatruj 🙂 a cítíš na sobě nějaké zmněny? Kolikátý už jsi den po KET? Moc ti mimíska přeju. 😵

magieee
8. čer 2011

@mindinka Děkuji.Cítím se dobře.Změny moc ne.Sem 7 den po KET 🙂

sponiarka
8. čer 2011

@mikulka Ahoj tak z toho asi zase nic nebude začala jsem malinko špinit tak jsem tet udělala test a je tam jen jedna čárka 😢

pikusa
8. čer 2011

Ahojík holky.....jsem doma z dovolené a snad se brzy zorientuju 🙂
jsem myšlenkama ještě u moře,matyášek taky chce zpátky do hotelu 😀
Joooo co ta kalopka????

ronecek
8. čer 2011

@pikusa Jj, vítej děvče zlaté 🙂 🙂 🙂 Tak jak jste si to užili? To se Ti nedivím, že jste myšlenkama ještě u moře. Já to vždycky obulím, jak se mi nechce z teplíčka a od moříčka zpět ☹ Už se těším na fotečky. Po kalopce se slehla zem. Ale naše Lenička (lenkacar) má opět po KETíku. Takže to tady začíná na novo 😀 😀 😀 Krásný den

pikusa
8. čer 2011

Fotky klidně dám.....ale mám to zaheslovaný at všichni nekoukaj na naše nahatý děti a mojí figuru 😀
http://pikusa.rajce.idnes.cz/Tunis_27.5.--_7.6....
jméno-----tunis
heslo------dovolená

ronecek
8. čer 2011

@mindinka Ahoj Miruš, tak to je mi moc líto, že Tě zase potrápilo krvácení ☹ Já musím zaklepat, ale teď už mám delší dobu klid od krvácení i špinění. Sex teda povolený ještě nemáme. Musíme dva týdny počkat, ale stejně mám z toho strach. I když doktor říkal, že po tom 14,15 tt by už k žádnému ohrožení dojít nemělo. Pomalu vysazuju léky. Ještě dva dny a konec. Takže už budu brát jen vitamínky 🙂 Zítra jedeme na screening, tak snad bude vše OK.
Nevolnosti přetrvávají pořád. V neděli a dneska mě trošku pobolívá na pravé straně ☹ A odpoledne jsem absolutně nepoužitelná. Jsem věčně ospalá, unavená.
Tak se kočky opatrujte. Hlavní je, že je malá v pořádku. Pa 😵

ronecek
8. čer 2011

@pikusa Jdu na to 😵 😵 😵

ronecek
8. čer 2011

@magieee Ahojky 🙂 Mě po KETu bolely taky záda a kříže. Někdy příšerně, že jsem nemohla skoro sedět ani opřená. Byla jsem dost unavená. Trošku nevolnosti a jinak pobolívání v podbřichu jako před MS 🙂 Jinak tady je teda pěkně zatáhlé a hrozné dusno 😉

ronecek
8. čer 2011

@pikusa Ty jo paráda. Úplně slintám 😵 😵 😵 Perfektně jste si to užili. Hlavně dětičky, co?Malý vypadal moc spokojený a jde vidět, že i jídelko mu moc chutnalo 🙂 Hotel, pláž super. Akorát ty řasy v tom moři jste tam měli vy? Nebo to bylo kousek dál? Co jste si dovezli? 🙂

vered
8. čer 2011

@mindinka ahoj mindinko, teda to krvaceni te zase potrapilo vid? Doufam ze uz to bude dobre, a nerikali ti proc to tak je??Nebo cim to muze byt? Kdyz jsou si jisti ze to prijde znovu. Tak uz aby to co nejrychleji uteklo vid, aby si uz rodila a mela malou u sebe, to krvaceni dokaze pekne potrapit, tak hezky odpocivej..papa pusinku brisku 😵

vered
8. čer 2011

@pikusa Ahoj pIkushko, vitej doma zpatky od more....to je dobre ze se vam libilo a uzili ste si to. 🙂 Pak juknu na fotky!

vered
8. čer 2011

@mikulka Ahojky, teprve ted odpovidam na Tvou otazku , picham sama..manzel to jednou zkusil a dopadlo to katastrofalne... 😀 nejdriv se rozmachl a zastavil se zapichl jehlu jen asi 2mm do kuze a pak se to tam snazil vsroubobat ...celej byl u toho zpocenej a klepal se jak ratlik...normalne sem mela zachvat smichu..takze s pichanim pomaha ...ale jen pripravuje nadobicko! 😉
JInak myslim ze dlouhe prochazky po Ketu nevadi, ani to ze jsi zvedla malyho.
Ja jsem take zvedala Joshuu po Ket a delal vse uplne normalne, vubec zadne odpocivani a bylo vse v poradku, pak tedy bohuzel MA ale to uz je jina!
Bolelo mne taky bricho, v krizi, obcas prsa a zvedani zaludku ale to az ke konci!!!
Tak uvidis!!! Drzim palce!!!! 🙂 😵

ronecek
8. čer 2011

@vered Halóóó zlatí 😵 😵 😵 Kde jsi? Jak se máte a co nového u vás? Kdy jdeš na kontrolu do CARu? My zítra jedeme na ten screening.
Včera jsem prckovi napustila bazének. Má ale takvoý prťavý. Sice je od 0-3 let, ale slíbila jsem mu, že koupíme nový větší. Pěkně se v něm vyřádil. Nechtěl z vody ven, přitom byl studený, jako kdyby vylezl z ledničky.
Dneska teda proklatě zlobí. Usnul mi až ve tři. Borák malý.
Jinak jak už jsem psala mindince, tak pomalu vysazuju prášky. Tlak mi začal klesat, že teď mívám kolem 118/80. Včera a dneska max 133/88. Takže možné je, že to bylo i těma lékama. Jinak teda opravdu nevím.
Už víš, kdy pojedete domů do ČR?
My tento víkend budeme mít oslavy. Mamka má narozeniny, tak tady bude návštěva v pátek a pak ještě v neděli brácha se švagrovou a mamčina známá s dcerou. Ona má tolik známých, že slavívá i na čtyřikrát 😵 😵 😵
Jak se má Joshinek a co maminka?
Pa a krásný den 🙂 🙂 🙂 Posíláme pusilinky. L+D

vered
8. čer 2011

@amalka_78 Ahoj mila Amalko, tak jak jsi na tom// Patek se blizi...chapu tvoje obavy, taky se vzdycky pred rozmrazovanim bojim a taky mam pokazde nervy aby vse bylo tak jak ma byt..to k tomu holt patri.
Ja jsem nikdy nemela zamrazene jen jedno emrbyjko, vetsinou je zamrazili po 2 a pak kdyz byly 3 tak po 3...
Tak moc moc doufam ze se rozmrazi v poradku a hezky se u Tebe zabydli...
Uz pozitri vid!?? To to leti!
Me dnes ceka 3.injekce Gonalu, picham po 150jednotkach a zatim sem v pohode, tak uvidime.
Tak zlaticko, opatruj se a myslim na Tebe, drzim ti palce, dej vedet jak si na tom. V patek ti budeme drzet palecky, papapa 😵 😵 😵

ronecek
8. čer 2011

@vered Jééé, já volám halóóó a Ty jsi tady 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀