Najde se někdo, kdo je také po 1.KETu?

sandol
15. říj 2010

Zdravím,jsem po 1.KETu,vloženy dvě embrya. Najde se ještě někdo,s kým si tu zkrátíme tu nejdelší čekací dobu 😉?

vered
8. čer 2011

@ronecek ahoj zlaticko moje, jeste sem se k tobe nedostala ...beru to postupne 😀 😀 JOjo jsem tu 😉

vered
8. čer 2011

ty jo @ronecek (u) ted sem psala a zmizelo mi to .... 😢 😢 😢 😢 sem totalne nasra. pry prosim omluvte vypadek...at uz me nestvou...fakt..joshik se probudil, napisu ti vecer ju??papap pusinky hezkou oslavu!!!!

mikulka
8. čer 2011

@sponiarka Ale jsi teprve 9. den od KETu, tak to snad je ještě naděje. 😉

@vered Ha, tak to měl manžel větší nervy, než ty, co 😀 Haha. Já si injekce taky píchala sama 🙂

mindinka
8. čer 2011

@vered Ahoj Veredko vůbec neví čím to je, jestli prý vždycky praskne nějaká cévka, jinak všechno je v pořádku, odběry, stěry, ultrazvuk, tak nevím, taky jsem z toho byla vydeptaná. ☹ A jak se máte? Užíváte si teplíčka? U nás je ted bouřka a prší, je zatažíno a v těch vedrech jsem ležela v nemocnici. 😒

@ronecek Ahoj Ronečku určitě ti screening dopadne dobře, miminko bude v pořádku, bud ráda, že tě to špinění přešlo, mně nenašli vůbec nic čím by to mohlo být, žádný hematon nemám a placenta a čípek je taky v pořádku, no doufám, že už tam půjdu jen rodit, myslela jsem, že tam zešílím, byla jsem sama na pokoji, je to tam hrozný na psychiku, jsem ráda, že mně pustili domu. 🙂 Včera jak mi dělali ultrazvuk, tak doktorka mi chtěla malinkou vyfotit, ale totom se nám otočila zadečkem k nám a tak to nešlo. Opatrujte se.

kenya83
8. čer 2011

@mindinka ahojky zlatíčko 🙂 Tak to som rada, že ste v poriadku 😉 A krvácanie bolo silné alebo slabé? Čím to len mohlo byť? 😕

mindinka
8. čer 2011

@kenya83 Právě že v pátek večer jsem začala krvácet silně, tmavou krví, říkali kdyby byla krej světlá, bylo by to horší a v sobotu už jsem jen špinila a špinění trvalo do pondělka do rána a pak už ne, říkali mi, že se to může i zopkovat, doufám, že se mi to už nevrátí, koukala jsem že váš chlapeček váží přes 250g, naše holčička podle včerejšího ultrazvuku 279g 🙂 , hlavně že jsou miminka v pořádku a krásně rostou. 😉

magieee
8. čer 2011

@ronecek No uvidíme.Tady bylo jen zataženo a pak když mi dala vědět kamoška a šla sem za ní,tak jak naschvál začalo pršet.Nejhorší nadešlo potom,když sme šli ještě jednu vyzvednout na zastávce a začalo lít jako by měl být konec světa a do toho bouřka.Strašný.Navíc sme sebou měli dvě jejich malý děti,tak to byl zážitek 😀 😀 😀 😀

mikulka
9. čer 2011

@mindinka Ahoj, tak buď hezky v klidu a ono se to srovná. Ale ten klid je opravdu moc důležitý, polehávat, nechodit zbytečně po schodech, nejezdit autem. Je to trochu vopruz, ale pak bude dobře, takže to stojí za to. 😉
V těho jsem to taky respektovala a ležela a pak jsem měla klid.

mikulka
9. čer 2011

@magieee Ha, tak to sis užila 🙂

mindinka
9. čer 2011

@mikulka Ahoj děkuji moc, no já odpočívám, radši to nebudu pokoušet, když jsme došli tak daleko. 😉 Taky jsem říkala, že se vyhnu jízdě v autě, mám chodit eně na krátký procházky a šetřit se. 🙂 Doufám, že do konce září to doklepeme, jinak je všechno v pořádku, nepřišly na to proč to začne krvácet. ☹

amalka_78
9. čer 2011

@kenya83 Ahoj zlatíčko, moc gratuluji k Sebastiánkovi 😀 To je skvělé, že jste oba v pořádku, zase jeden kámen ze srdíčka odpadl, viď? Zkoumala jsem na fotkách pindíka, ale nemůžu ho najít, i když je zakroužkovaný 😀 😀 😀

amalka_78
9. čer 2011

@mindinka Ahojky Miruš, tak ty jsi byla v nemocnici, chudinko? ☹ No hlavně že jste s malou v pořádku, snad už se to nebude opakovat. Jestli ti praskají jenom cévky, tak by to mělo být v pohodě 🙂 Hlavně se opatruj a nech rodinu, aby se o tebe postarali, ono jim to neuškodí, když je trochu zapřáhneš 😀

mindinka
9. čer 2011

@amalka_78 Ahoj Amálko jj zase mně to potrápilo, snad už se to nebude opakovat. jo přes den jsem doma sama, musím vydržet do odpoledne než přijedou děti domu a chlap ten je v práci až do večera, tak to tady musíme nějak zvládnout, ráno jsem po vršku poklidila azbytek musí udělat oni, at se taky snaží, do ted jsem obletovala já je, tak ted musí oni obletovat mne. 😀 A jak se daří tobě? 🙂

amalka_78
9. čer 2011

@vered
Ahojky Veredko a Ronečku a všichni ostatní 😀 , včera jsem byla na té krvi a dnes budu vědět výsledky, tak dám ještě vědět 🙂

Jinak je mi pořád tak nějak divně, v pondělí jsem omdlívala v restauraci, najednou tma před očima, tak mě manžel musel položit na zem a dát mi nohy nahoru ... no zase ostuda, ještěže všichni lidi seděli venku - to bych poslouchala, že jsem opilá už v poledne 😀 My jsme šli raději do chládku ke klimatizaci a stejně to nebylo nic platné.

Včera po té krvi, když jsme se vraceli k autu, tak jsem se najednou zpotila jako blázen a taky jsem šla k zemi, manža mě musel položit na lavičku a omýval mě vodou z fontány na Karláku 😀 Z toho odběru to ale asi nebylo, to se mi nikdy před tím špatně neudělalo. Tak nechápu, z čeho to mám, jestli z toho vedra nebo co ... ale to ty bys musela omdlívat pořád, u vás je asi podstatně tepleji 😀

Já jinak teplo miluju, ale ono je spíš takový hnusný dusno a ani po bouřce (a že je každou chvíli) se nevyčistí vzduch. Doufám že to mám z toho, že jsem do sebe nechala píchat ty kolíky, to byl zase jednou geniální nápad
😀 😀 😀

amalka_78
9. čer 2011

@mindinka No to máš úplnou pravdu, děti máš už dost velký a můžou ti pomoct 😉 Až se Zuzanka narodí, tak toho budeš mít dost, tak si užívej klídku, nožky hore 😀 Teď mě tak napadlo, neměli jste nějaká štěňátka, nebo blbnu? Jestli jo, tak to musí být radost, ještě se starat o ně 😀 My máme jen kočičku, teď právě tady vedle mě sladce spinká. Až se příště narodím, chci být taky kočička u hodných páníčků 😀
Jak je to se mnou, to jsem psala Veredce, dnes ty výsledky krve a když bude progesteron v normě, tak zítra ve 12 hodin KETÍK 🙂

vered
9. čer 2011

@ronecek 😵 😵 😵 😵 ahoj zlatko moje, vcera jsem ti psala jako posledni a kdyz sem to odesilala, tak se to ne e ne odeslat, mela jsem to rychle zkopirovat ale nestihla sem to a pak uz mi tam jen naskocila ta stranka ze z technickych duvodu neni dostupna a cele psani pro tebe v nenavratnu......to me teda nastvalo.
Takze pisu opet do gmailu a pak zkopiruju, je to fakt k vzteku.
Jinak vse relativne OK. Dnes jsem mela mit volno,jako kazdy ctvrtek 4 hodky, moc sem se tesila, ale vcera vecer ve 22h volal tchan, ze babicku boli zuby a ze jde rano k zubari a tudiz nebude hlidat, mela sem tedy Joshika i dnes. Ven jsme jeli na kole uz po 9hodine, neb tu mame 31 stupnu a v pul dvanacty uz jsme jeli domu. Totiz byla tam nejaka holcicka s dalekohledem na krku a Joshik si to moc chtel pujcit, delala trosku okolky ale pujcila, jenomze za chvilicku uz to chtela vratit zpet a Joshik samozrejme nechtel, no komedie. Holcicce bylo 6.5 let a misto aby pak s dalekohledem zmizela, tak porad kolem nas chodila a koukala jak Joshik srdceryvne place....pak uz jsem na to fakt nemela a jeli sme domu.
Vcera vecer nam opet nesel nas pc, ted mame jinej pocitac, od jakiho ze skoly, je uplne prazdnej a chybi mi spousta programu a prehravacu ktery bezne pouzivam a na ktery jsem zvykla ,tak to je pekne naprd, dnes sem ani Joshikovi nemohla pustit Matyldu, neb to proste neslo spustit pres ty windowse....
A co TY? Uz jses zpatky ze screeningu?? Tesim se na fotecky!
S tim tlakem to je skvely ze se ti to takhle srovnalo vid.... 😉 tak jen tak dal.
Jak ses ptala jestli Joshik uz pujde do skolky tak myslim ze asi urcite jo.
Tady jsou vschny deti davno ve skolce, jen par ruskych deti je doma a s tema se vidame prave venku, ale pristi rok uz taky pujdou, nemela bych s Joshikem uz kam chodit a on uplne miluje deti a spolecnost. Myslim ze se mnou doma by asi trpel, ale budu ho davat na pul dne, na obed a spani uz bude doma.Tak uvidim jak to zvladne...
S maminkou jsem mluvila vcera,neni ji moc dobre,( pry je tam u nich hrozny dusno ale ma se ochladit.) uz se tesi az prijedu a pomuzu ji, trochu se toho obavam....budu mit na krku vlastne dve male deti...tak sem na to zvedava, aby spolu kluci moc nezlobili a abych to zvladla.
Jak pises ze Domik ma zase maminkovske obdobi tak Joshik taky, hlavne kdyz rano vstane s tatinkem a chce treba curat tak musim jit na wc s nim ja....ikdyz treba jeste spim...proste s tatou nejde..ani kakat. A taky s nim nechce snidat..jenom s maminkou, je to hruuuuza!!!No a spinkat taky jenom s maminkou, vzdycky s nim lezim nez usne, jak odpo tak vecer...a musim mu cist pohadky a pak kdyz uz nechci cist tak musim vymyslet z halvy a teprve pak spi..... ;-DDD
Pichani zatim ujde....dneska budu pichat teprve 4 injekci, na kontrolu si mne pozvali az v nedeli (UTZ+krev) a v sobotu zacinam uz pripichovat cetrotide.(na to se moc netesim) sou to tlusty jehly☹ Tak uvidim, zitra rano bych chtela jit jeste na zumbu.....zatim se citim dobre, tak aspon jeste jednou. V nedeli uz nebudu moc, vzdycky sem pak nafoukla a uz me to i picha a boli vajecniky...
Co myslis.....tchyne mi rika ze bych nemela zitra chodit.... ale je to rano a teprve v noci si budu pichat dalsi gonal.
Taky zitra odpoledne bych chtela jet za kamoskou, jeji syn ma narozeniny a malou oslavu, bydli u more. To se Joshik zase vyradi. Ale musime jeste dnes odpoledne vyrazit a koupit nejaky darek...to zas bude...prijde mi ze tady nic nemaji, v CR bych zasla do knihy a vybrala mu nejakou krasnou knizku, ale tady fakt nevim, asi puzzle, on je ma moc rad. To Joshik teda vubec, dokaze slozit zatim jen ze sesti kousku, vubec mu to nejde....jak je na tom Domicek??Skada puzzle???Ja znam holcicku odvedle co ve 2 letech slozila uz ze 46 kousku....tak to u nas nehrozi...
Tak zlati asi budu pomalu koncit, opatruj se a ozvi se jak jsi dopadla, papap pusinky vsem. 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

vered
9. čer 2011

@amalka_78 ahoj amalko, teda ty mas veci, jakto ze takhle omdlivas? A nemas nizky tlak??
Zrovna jsem psala Roneckovi jak je moji mamce taky zle z toho pocasi...ja vim jak je v Cr nekdy hnusne dusno, ale tady to nemame. Jednak je Jeruzalem polozeny vysoko(pres 800m nad hl.m a je tu porad cerstvy vzduch a vitr, zadna dusna, sice je vedro, ale to je jenom tim jak tu hodne pere prudce slunicko. Kdyz jsi ve stinu tak je prijemne a vecer jak zapadne slunce, okamzite je chladno a na dlouhej rukav, takze malokdy ses tady v lete vecer v tilku...coz je super, fouka studenej vitr. Proto my tak milujeme Jeruzalem, takovyhle pocasi je fakt jenom tady..u more dusno vlhko vedro..nesnesitelne...
A uz mas ty vysledky progesteronu?? A co sliznice, rikali ti jak ji mas vysokou??? A folik ti nemerili???
Doufam ze uz ti bude lip, mozna to mas treba i z nervu, tezko rict....tak se drz!!!! Papa a ozvi se 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

vered
9. čer 2011

@mindinka ahoj mindinko, tak pokud je to jenom cevka tak je to v pohode, ale verim ze mas nervy, me kazda kapka krve vydesila..tak si dokazu predstavit jak se citis...ale neboj bude to v poradku, nech se obskakovat, zaslouzis si to!!!!
Teploucko tady je, dokonce jsem na chvili dnes zapla klimosku, ale da se to. Venku 31 stupnu ale jak uz jsem vyse psala amalce, tady ta vedra jsou spis o tom ze pere slunce, ale jinak je tu krasne dychatelno, ne jako v Cr ta dusna, mouchy stipou atd. Tady je much malo a fouka vitr, 🙂
Opatruj se a pohlad brisko! 😵 😵 😵 😵 papapap

magieee
9. čer 2011

@ronecek
@vered Ahoj holky nechcete dělat spisovatelky?Máte velký talent! 😀 😀 😀 😀

magieee
9. čer 2011

@mikulka Jojo užila.My měli,ale deštníky,ale lidi co neměli tak je moc lituju.
Ikdyž teda aspoň ušetřili za praní!!! 😀 😝

vered
9. čer 2011

@magieee chichi...ja uz se jako spisovatelka citim...nejenze pisu roneckovi sem, ale tim ze ziju v cizine, pisu denne i rodicum, kamaradum atd...nekdy toho je uz fakt moc...nestihacka...
Bohuzel neumim vubec psat strucne...takze idyz pisu dopis a rikam si jen stranecka dve, nakocec z toho je i 8.... 😲
a co ty jak se citis?? 🙂

magieee
9. čer 2011

Docela dobře.Nic nového.Dneska budu relaxovat doma.Už jen 3 dny a budu vědět vše.Rozhodla sem se test nedělat.

vered
9. čer 2011

@magieee ty jo uz jen tri dny?? to strasne uteklo vid?? Takze jdes rovnou do Caru na krev??? 🙂 😵

magieee
9. čer 2011

jojo rovnou.Uvidíme.Manžel mi dnes říkal prý mám větší prsa tak o číslo tak třeba su... 😀 😀

vered
9. čer 2011

@magieee tak to je dobre znameni...musim koncit, malej je vzhuru...papap 🙂

magieee
9. čer 2011

Ahojky
@vered

lenkacar
9. čer 2011

@magieee skákneš rovnou na krvičku? to je stejně nejlepší

amalka_78
9. čer 2011

@vered Hurá, progesteron mám 23 a měla jsem mít víc než 15, sice nevím čeho, ale to neva, každopádně je to super 😀 Tak já zase pádím, peču perník a vařím kulajdu, tak ať to nespálím 😀

magieee
9. čer 2011

@lenkacar Taky myslím.Nebudu se stresovat předem.

vered
9. čer 2011

@amalka_78 jeee tak to je parada....tak zitra at se bobanek suprove rozmrazi a jeste suprovejs zabydli a zahnizdi, myslim na tebe....jinak kulajda mnam mnam a pernicek take...tak papapa 😵