Najde se někdo, kdo je také po 1.KETu?

sandol
15. říj 2010

Zdravím,jsem po 1.KETu,vloženy dvě embrya. Najde se ještě někdo,s kým si tu zkrátíme tu nejdelší čekací dobu 😉?

magieee
9. čer 2011

@amalka_78 Super taky přeju hodně štěstí 🙂 😉

mindinka
9. čer 2011

@amalka_78 Jj máme 3 štěnátka už začínají běhat a učí se papat, kolem 24 už půjdou k novým páníčkům a já si za ně koupím kočárek 🙂 , dneska jsem si obědnala krajkovou saténovou zavinovačku, tak někdy po neděli příde. 😵 Jinak hodně štěstíčka at ketík dopadne dobře 😉

mindinka
9. čer 2011

@vered Ahoj Veredko no byla jsem vyděšená a modlila se jen aby byla alinká v pořádku, aby se něco nedělo, je to malinká bojovnice a určitě to zvládneme až do konce. Tady se ochladilo a je zatažíno, takže nic moc počasí, když jsem ležela v nemocnici tak bylo krásně teploučko. 🙂

ronecek
9. čer 2011

Ahoj holky 🙂 Tak se hlásím ze screeningu. Ultrazvuk dopadl výborně. Na krev budu volat zítra 😉 Mimi nám pořád ručkama schovávalo pusinu a bylo schoulené do klubíčka. Nakonec se přece jen začalo protahovat a řádit 😀Tak jsem si myslela, že budeme mít doma dalšího fotbalistu, ale paní doktorka to s největší pravděpodobností vidí na holčičku 😵 😵 😵 Myslela jsem, že to takhle brzo poznat nejde, ale prý ano. Tak uvidíme na dalším ultrazvuku. Jedeme na něj 4.8. 🙂 Tak se mějte krásně. Pak vás dočtu. Pa

ronecek
9. čer 2011

@vered Zlatí, díky za takový dlouhatánský román. Písnu večer nebo zítra. Pa a krásný den 😵 😵 😵

ronecek
9. čer 2011

@vered Ještě jsem chtěla napsat, že ty písmenka tady čím dál více zmenšují. Za chvíli tady asi budu sedět s lupou 😀 😀 😀

magieee
9. čer 2011

@ronecek Moc hezký.Už se těším až takovou fotku budu mít taky 😉

amalka_78
9. čer 2011

@magieee Děkuju, budu ho potřebovat, ať se mi zmrlinka krásně rozmrazí 🙂 Docela tě obdivuju, že si neuděláš doma test, to já bych teda nevydržela a testila bych každý den dvakrát 😀 😀 😀

lenkacar
9. čer 2011

@ronecek no to už je úplně miminko ,to je krása 😵

amalka_78
9. čer 2011

@ronecek Jééé, takový krásný miminko, celá maminka 😉 Tak budeš mít holčičku, to je nádherný 😀 I když možná ten pindík ještě vyroste, občas se stává, že zezačátku není vidět 😀

magieee
9. čer 2011

@amalka_78 nO KDYŽ U SEBE NEMÁŠ PENÍZE A TEST SI ANI NEKOUPÍŠ,TAK NEZBÝVÁ NEŽ VYDRŽET 😀 😀 😀 😀

amalka_78
9. čer 2011

@mindinka Jé, chlap, dvě děti, jedna psice a tři štěňátka ... no to si teda vážně moc neodpočineš 😀 Ale zase je doma veselo 😀 Když jsme měli koťata, vydržela jsem na to jejich blbnoutí koukat celý den 😀 Teď máme rok novou kočičku (minulou sobotu měla 1.narozeniny) a samotnou jí nepouštíme ven, takže koťátka nehrozí, ale příští rok nebo možná na podzim bych jí chtěla najít ženicha, to její noční mrouskání se nedá vydržet 😀

amalka_78
9. čer 2011

@magieee No tak to by u mě nebyl problém, já mám u sebe peněženku pořád a lékárnu za rohem 😉 I když bych si stokrát říkala, že testit nebudu, tak bych to nakonec nevydržela a mazala si testík koupit 😀

mindinka
9. čer 2011

@amalka_78 Jo a ještě k tý fence pejsek, tak se opravdu nenudíme... 😀

magieee
9. čer 2011

Já vždycky jen trochu peněz,protože v práci se musí peněženka odevzdávat do kanceláře šéfa a to já nechci,tak sem zvyklá peníze nenosit.Každá tam máme účet,který se platí jednou týdně vždy v pondělí a to vždy zaplatím stravenkama.Když náhodou potřebuju tak si stravenky u holek proměním a nebo řeknu manželovi.Teď když sem hlavně doma,tak je nepotřebuju.Nakupuje hlavně manžel. Lékárnu taky nemám daleko,ale já si chci ještě v klidu užít to volno.Kdyby to nevyšlo,tak budu aspoň relaxovat bez nervů. 😉

magieee
9. čer 2011

@amalka_78 Takže dovětek. Zkus to? 😀

amalka_78
9. čer 2011

@vered Dovaříno, dopečíno, napapáno, nádobí umyto - tak už jsem zase tu 🙂
Ronečkovi jsi psala, že mamince není dobře, vůbec se tomu nedivím, u nás bylo totiž fakt tak strašný dusno, že se to nedalo vydržet a trvalo to několik dní. Ty moje stavy byly asi taky z toho, dneska se sice ochladilo, ale zase stojím celý den u sporáku ve vedru. Navařila jsem na tři dny, abych od zítřka nemusela nic dělat, jenom hajat a těšit se 🙂

Psala ségra že mi chce o víkendu udělat nějakou lehčí masážičku a já si nejsem jistá, jestli po KET je to vůbec dobré. Každopádně nohy bych si, myslím, nechat namasírovat mohla 🙂 Jé, to se budu mít, všichni mě budou dva dny obskakovat a ještě k tomu nemusím vařit 😀

Co myslíte, holky, mám si nechat trochu namasírovat i záda? @ronecek Ronečku, poraď, ty jsi taková zkušená 😉 ... ona právě ségra taky dělá reiky, tak to by mi snad ublížit nemělo 😵

amalka_78
9. čer 2011

@mindinka Jo ještě i pejsek? Tak to musíš asi hlídat, aby nebyly další štěňátka 😀

amalka_78
9. čer 2011

@magieee Tak to tě obdivuju, že si to dokážeš užívat v klidu a bez nervů 😀 A tak to má být, když budeš relaxovat, tak i mimčo bude u tebe v pohodě 😵 Tak teda netesti a počkej si na krvičku, u tebe mám stejně takový pocit, že je to jasný a mimísek tam JE 😀 😀 😀

magieee
9. čer 2011

@amalka_78 Díky,ale asi tomu věříš víc než já. 🙂 Nervózní sem,ale taky se snažím dát do stavu,že už s tím moc nenadělám,takže.... Navíc s tou Epilepsií by to nebylo dobrý. Mohla bych se stresovat zbytečně a ta nemoc by to pak zavinila 😒 Však to tvoje to zvládne a pak utratíš spoustu peněz za testy!!! 😝 😀
Půjdeš na to ten den nebo jako já až za 24 hodin?

mikulka
9. čer 2011

@amalka_78 Ahoj amalko, a není lepší ji nechat vykastrovat? Řeší to i případné gynekologické problémy. M8m taky kočku, je jí už 11 let. Kastrovali jsme asi v roce a půl. 😉

mikulka
9. čer 2011

@amalka_78 Amálko, ještě jsem ti chtěla říct, aby sis tu masáž nenechávala dělat. Buď radši opravdu ty 4 dny aspoň v klidu. 😉 A kdy jdeš na KET?

@magieee A ty jdeš rovnou na krev? Kolikátý den to budeš po KETu?
U nás se dělá test z moče 17. den!!! A když je pozitivní, jde se na UZ...
Dnes je mi líp, už není vedro. Takže ty nevolnosti asi byly z vedra! 😠 Doufám ještě, že ne. 😝

vered
9. čer 2011

@amalka_78 amalko, nenechavej si masirovat nic, ani chodidla ani zada..radsi...sou tam ruzny body, hlavne na chodidlech a aby ti neco nezmackla spatne....ja bych to neriskovala...fakt se masazi v tehu bojim a verila bych jenom profikum, ale treba tvoje sestricka je....kdovi, ale radsi byt tebou bych zustala v klidku 😉
Zitra na tebe myslim cely den, papa 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

amalka_78
9. čer 2011

@mikulka No jo, s tou masáží máš asi pravdu. I když bych si jí užila, potom bych třeba byla nervózní, jestli jsem něco neudělala špatně.
Veterinářka nám taky radila, ať necháme tu naší příšeru vykastrovat, že to mrouskání je dost otravný a měla pravdu. Vždycky jí to na týden chytne a nevyspíme se 🙂 Ale ona v tom svým milostným období je přes den největší mazlíček a když nemrouská, tak je to spíš taková mrcha kousavá nemazlivá 😀 A já bych chtěla aspoň jedny koťátka a potom jí necháme fiknout 😀

amalka_78
9. čer 2011

@vered Už mě od masáže odrazuje další, takže to vzdávám 😉 Ségra profík není, spíš dělá takové ty reiky masáže, to je jen takové šudlání a práce s energií 🙂 Ale s těma nohama máš teda pravdu, je tam spousta bodů, co ovlivňují celé tělo, myslím, že je to reflexní terapie. Ona to sice umí dobře, ale stejně, abych si pak něco zbytečně nevyčítala ... 😒
Ještě budu čekat 16 hodin, uf 😀 😀 😀

magieee
9. čer 2011

@mikulka Jo jde se rovnou na krev.Oni radí přijít ikdyby se dostavila menstruace,protože i tak můžu být těhotná. Vychází to na 12 den po KETU a odpoledne ti řeknou jak si na tom a popř. co dál. Ať už si nebo nejsi,tak to s tebou proberou a je to na tobě.Bohužel tu pozitivní verzi sem zatím nezažila.
Tady je dnes dost chladno,takže je dobře.

petapal
9. čer 2011

ahojky dali mi dve minule jsem mela taky dve po transferu ,ale toto j muj prvni ket z rozmrazenych jedno ma byt A a druhe torchu horši ty jo je to dva dny a ja si neprijdu vůbec tehotne holky jak jste kdy asi začli pocitovat boleni prsou atd. jinak odpoledne v den ketu jsem mela malounko krev jestli mi treba dr. zavadila o nejakou cevku jak mi to zavadela nebo jeslti to udelali miminka když se kzavrtavali večer už to bylo ok. ted si lepim dvakrat v tydnu naplasti a trikrat denne dve kuličky utrogestanu vkladam

mikulka
9. čer 2011

@amalka_78 jedny koťata a pak vykastrovat, to je nejlepší, ale pokud je udáte... A pozor, v době mrouskání se kočky nesmí hladit, zvyšuje to jejich sex. touhu a když pak nic, jen je to trápí.

@magieee Tak tu pozitivní zprávičku uslyšíš teď 😉

Holky, já jsem takovej blbec... dneska jsem viděla mrtvýho ptáčka a hned jsem začala přemýšlet, jesli to není zlé znamení a už o tom dumám! 😠 Před IVF jsem taky viděla jednu ošklivou věc a pak jsem měla těžký hyperstimulák, nemocnice a tak.
Že jsem jen blbá a nic to neznamená? Asi mi pracujou nervy, nebo co! 😢

@petapal To je na příznaky brzo! Při prvním KETu jsem něco malinko pocítila až 8. den. A pak taky třeba den nic, tak jsem šílela, že zmizely příznaky a těho se přitom povedlo. 😉 Takže vydrž....

magieee
9. čer 2011

@petapal Nic si z toho nedělej.Taky sem se necítila těhotně a ani teď to není o moc lepší.Prsa mě bolí tak od toho druhýho dne a celkem dost a mám je nějaký nateklý,ale nevím zda to není hormony.Já beru 3x denně prášek a Utrogestan taky 3x denně po 2. Musíš tomu hlavně věřit.Teď je to na přírodě jak řekla doktorka.
To krvácení mohlo být od toho jak je do tebe dávali anebo i zavrtávání.Nesmíš se hned stresovat.Zkus se odreagovat. Říkej si mám jedno bude i druhé. 🙂 😉

petapal
9. čer 2011

@magieee holky jaktože mi psali ve zprave po embyrotransferu se testovat 14den a ted mam ,že po ket testovat 17den?