Najde se někdo, kdo je také po 1.KETu?

sandol
15. říj 2010

Zdravím,jsem po 1.KETu,vloženy dvě embrya. Najde se ještě někdo,s kým si tu zkrátíme tu nejdelší čekací dobu 😉?

ronecek
1. srp 2011

@pikusa Ahojík 🙂 Držím palečky moc moc moc. Víc už to snad ani nejde 😵 Určitě se bobíšek u Tebe krásně zabydlí 🙂

ronecek
1. srp 2011

@bublenudle Tobě taky strašně moc držím palečky na zítra 🙂 Určitě se broučkovi bude u Tebe moc líbit a za devět měsíců nám tady budeš posílat jeho fotečky 😵

ronecek
1. srp 2011

@kenya83 Ahojky 🙂 Taky zdravím. Jak se máš a co beránek? My byli o víkendu na Slovensku u známých, tak jsem si zase dovezla plný pytel oblečení pro mimi a další pro Domíka. Jsem moc ráda, ale teda nevím, kam ty věcičky budu skládat 😀 Jinak bobeš teda krásně řádí. Hlavně na Slovensku řádil. Od půl desáté až téměř do dvou v noci. Dala jsem si Mochito, tak mu asi moc chutnalo, že byl takhle veselý 😀 😀 😀 Tak se mějte krásně a opatrujte se. Pa 😵

sedmitecka
1. srp 2011

@vered ahoj veredko, tak te rada vidim 🙂 jen at chlapecek zlobi, z toho vyroste 😉 ...jak si uzivate prazdniny v Cechach? pocasi docela hruza, snad se to uz zlepsi, ja uz se taaaak tesim do tepla k mori, potrebuju to jako sul 🙂
pristi tyden jdu na konzultaci k laparce, ceka me v zari.....tesim se a jsem zvedava, co se vyvrbi za prekvapko ☹

bublenudle
2. srp 2011

Takže,mimuško se nám dnes rozběhlo,máme 4 bunky,takže se počka do čtv a budeme doufat,že to náš bojovníček nevzdá a bude bojovat....já mu mooooc věřim,už ted ho miluji.....broučka...
moooc Vám děkuji za vašu podporu,jste moje zlaté holky,to budou nervy do čtvrtka...chjoooo,bojovat,bojovat 🙂

bublenudle
3. srp 2011

😢 😢 Naše embryjko to vzdalo,takže zase nic... 😢 😢 😢

mufinka26
3. srp 2011

@bublenudle ☹ to mě strašně mrzí. 😢 asi je brzy se tě ptát, ale jak budete pokračovat dál? Hlavně to nevzdávej te zlatí

magieee
3. srp 2011

Ahoj holky! Tak sem včera podstoupila 3 IVF a snad už to vyjde. 🙂 Mám u sebe 2 embryjka a 3 sme ještě dali zmrazit.Tentokrát sme využili co nejvíc věci včetně PICSI , tak už snad . . . Na kontrolu jdu 15.8. tak mi držte palce.
Píšu teď ,protože manžel jel nakupovat a pořád nechce abych se stresovala,tak aby to nevěděl. 😒
Máme ještě dovolenou tak dnes odjíždíme do neděle ještě k vodě ikdyž já do ní nepůjdu.
V pondělí vám zas napíšu a všem přeju hodně štěstí ať to vyjde. Ostatním i ať kopou 😀 Aspoň víte,že tam sou. 😀 😀 😀 😀

pikusa
3. srp 2011

@bublenudle ježiš co to čtu......to mě strašně mrzí...... 😒
@magieee tobě držím palečky 😵

vered
4. srp 2011

@bublenudle bublicku, zlaticko moje, tolik me to mrzi...to prece neni mozny 😢 😢 😢 jakto ze z tolika embryjek ani jedno..... ☹ ach jo tolik moc jsem ti to prala.....
Jak to s vami bude dal??? Mozna se vam to bublicku jeste podari prirozene, jako pred par mesici...vim jak to musi byt pro vas tezke, ale nevzdavej to....moc ti drzim palecky a myslim na tebe s joshinkem ti posilame veliky obejmuti a pusinku, papa

vered
4. srp 2011

@magieee
@pikusa holcinky ahoj, vam taky moc drzim palecky, at se bobanci drzi 😵 😵

vered
4. srp 2011

@sedmitecka ahoj sedmitecko, äha takze laparku mate pred sen¨bou, tak hodne stesti a ty si ted poradne uzij lazne a nejakou tu dovolenku u more.... 😵 😵
My si to uzivame, zitra uz prileti posila, tatinek, tak se tesime. Pocasi sice nic moc, ale slunicka si jeste do¨listopadu uzijeme v Izraeli 🙂 Opatruj se papa 😵

vered
4. srp 2011

@ronecek Ahoj zlaticko, jak se mate?? Co porad podnikate? 😉 My jsme dnes v Litaku, prespime tu u myho brasky, kterej jel na dovcu a zitra nam uz prileti tatinek, tak se moc tesime, je to bez nej dlouhy, uz mesic jsme se nevideli.
Jinak se mame dobre, sem sic trosku na nervy z mojeho dablika, ale snad se ted trosku zkroti a ja si odpocinu.
Odpoledne mi prijde kamaradka a udelame si hezky odpo plus vecer, tesim se na pivko 🙂
Co brisko, jak rostete?? A jeste tak ponocuje?? 😀
Opatrujte se,posilame pusinku vsem.papa 😵 😵 😵

bublenudle
4. srp 2011

@vered No jo,co se dá dělat ☹ pujdu ještě jednou,na IVF...a pokud zase nic,tak prostě se smířim s tím,že mimi nebude,nedá se nic dělat..já darovana vajička nechci...a přirozeně to už nejde,jelikož jak jsem měla mimoděložní,tak mi vzali oba vejcovody...takže jen IVF....ale nedá se to dělat furt dokola...prostě se s tím musi člověk asi snířit jak to je....děkuji beruško,jsi zlatíčko 🙂

vered
4. srp 2011

@bublenudle bublicku, to jsem netusila ze ti vzali oba vejcovody ☹ myslela jsem jeden......
Zjisti si jake protoky jsi mela doted, treba ti nesedly ty kratky...vajicka nestacila dostatecne dozrat.¨....
Trochu se o to zajimam a hodne jsem o tom nacetla...ted uz si diktuju podminky sama..je to nejlepsi
Kdy myslis ze bys sla na dalsi IVF? Urcite ted budes potrebovat trosku oddych..co myslis??
Myslim na Tebe....dobrou noc.. 😵 😵 😵 😵

pikusa
5. srp 2011

@vered ahojík......díky za palečky,uvidíme.......musím věřit,že se to povede
@bublenudle hele,ještě pořád teda máš šanci,tak si dej oddych a pak šup do dalšího boje......to už pak musí vyjít přece 😉

bublenudle
5. srp 2011

@vered Beruško,chodila jsem furt do stejneho caru...takže ted ho vyměnim....už mam konzultaci na 24.8 v jinem a uvidim co dal...necham si ofotit vsechny ty vyšetřeni a vysledky IVF,aby věděli a uvidime,co mi řeknou...děkuji zlati 🙂

bublenudle
5. srp 2011

@pikusa jste zlatička,děkuji že Vas mám 😉 🙂

pikusa
5. srp 2011

@bublenudle tak snad změna centra pomůže.....moc ti to přeju.....a kam jdete můžu se ptát???

bublenudle
5. srp 2011

@pikusa Reprofit 😉

pikusa
5. srp 2011

@bublenudle jo...to je v praze???a kde jsi byla před tím???

bublenudle
5. srp 2011

@pikusa nene,ja chodim do Brna...oba jsou v Brne...kam chodim a kam pujdu 😉

ronecek
5. srp 2011

@vered Ahoj zlatí 🙂 Píšu jen v rychlosti. Nestíhám 😢 😢 😢 Musím trošku pouklízet a za chvíli mi přijde kámoška s Dominičkovou lásenkou Nelly 😵 😵 😵 Dopoledne jsem byli na nákup a koupit nové stěrače do auta. Včera celý den ve Zlíně na ultrazvuk. Dopadl výborně. Vše je Ok a vše odpovídá, tak jak má. Tak nám paní doktorka opět potvrdila holčičku 😅 Nedalo mi to a blázínek jsem se už vrhla na nakupování nějakých růžových věciček.
Máme i fotečku. Tak ji tady hnedka vložím.
Jinak ponocování přetrvává. Je to malý ďáblík. Teď už řádí i přes den a dokonce už krásně cítí pohyby i taťka.
Včera jsme si udělali ve Zlíně zase odpoledne bez Domíka. Tak jsme pochodili po nákupech, dali jsme si obídek a odpo jeli domů.
Měli tam šílené slevy, tak jsme toho využili.
Jinak celý týden tady spí neteř ze synovcem, tak Domík má o zábavu postaráno. Začal s nima divočit jako blázen. Ráno vstane a už jde děcka budit. Je to prča.
Tak já pomalu valím.
Pozdravujte od nás tatínka. Snad dobře dorazí nebo už dorazil. To věřím, že se to bez něj vleče. Měsíc není přeci jenom týden. Teď už zase budete konečně všichni spolu a za chvíli určo i s mimískem 🙂
Tak papa a užívejte krásných dnů. Tady je dneska i včera bylo nádherně.
Posíláme hubánky. Pa L+D

pikusa
5. srp 2011

@bublenudle aha.....no doufám a moc přeju,at změna přinese štěstí 😵

mufinka26
8. srp 2011

Ahoj holky, tak sem dneska byla na UZ, vůbec to nedopadlo dobře ☹ sliznice je sice krásně veliká, ale panu doktorovi se nějak nezdála, prý to vypadá, jako bych už brala utrogestan a měla to dostat ☹ vzaly mi krev a ve středu se dozvím verdikt, jestly bude KET nebo jestly budu muset na osm dní nasadit proveru, abych to dostala ☹ pak yb mě čekal UZ 3.DC jestly sem prý vyčištěná a pak snad už bude ten KET

magieee
8. srp 2011

@pikusa Díky moc snad z toho něco bude

magieee
8. srp 2011

@vered Děkuji.Snad ano zatím sem v klidu. 🙂

magieee
8. srp 2011

@bublenudle Ahoj je mi líto,že ti to nevyšlo.Vím moc dobře jaké to je. Sem už po 2IVF a 1KET a teď sem po 3IVF a zrovna čekám na výsledky.Doufám,že to vyjde a jestli ne tak až příští rok ty 3 mražený co mám a pak končím.Nemám na to už síly a ani finance zrovna nepřebývají. 😒
Popravdě už tomu moc nevěřím,že to vyjde asi se ze mě stal po tom všem velkej pesimista.
Normálně nám to taky určitě nevyjde jelikož sme na tom blbě oba a dohromady to je katastrofa.
Chtěla bych,ale manžela přesvědčit kdyby to dpadlo zle aspoň na Adopci,protože ani jeden nechceme být bez rodiny.Je to těžký,ale nejsem z těch kterým by stačilo si užívat jen tak života bez dětí a manžel taky ne.
Nechápu proč je život tak nespravedlivej zrovna k těm co tu rodinu tak chtějí a ti co si to nezaslouží jen lusknou prsty a ....... ☹

sedmitecka
8. srp 2011

@magieee mluvíš mi z duše ☹ moc moc ti držím všechny palce, přece ta příroda nemůže být až tak krutá.....nás taky čeká už 3.IVF, ale zatím v nedohlednu, nemám na něj ani sílu, ani náladu....takže nejdřív laparka a doufám že i lázně, pokud mi je dají 😒

sedmitecka
8. srp 2011

@vered ahoj veredko, tak si pěkně užívejte ještě léta v ČR, i když to teda je se sduníčkem pořád nahnutý , nějak se mu nechce letos svítit ☹ včera jsme zase exkluzivně promokli na houbách...ale vyplatilo se, mám plnou kuchyň hřibů a bedel, večer mě čeká zpracování té nadílky, asi budeme týden papkat jenom houbičky 😀
jinak už počítám dny v práci - ještě 9 bohužel 😉 do dovolené, už se nemůžu dočkat 🙂 a pak hned šup na laparo......