Najde se někdo, kdo je také po 1.KETu?

sandol
15. říj 2010

Zdravím,jsem po 1.KETu,vloženy dvě embrya. Najde se ještě někdo,s kým si tu zkrátíme tu nejdelší čekací dobu 😉?

lenkacar
25. zář 2011

řikam mu že mám tu mutaci MTHFR a že je prý dobrá ta štěpená listovka ,mohl si hubu roztrhnout 😒 že je to jen reklamní trik

pikusa
25. zář 2011

@lenkacar cucám ted femigard......jinak nic

lenkacar
25. zář 2011

já mám acodofolan protože ho mám doma a potom ještě calibrum ,ale ten začnu až úpřed akcí a nic jiného asi nebudu ..

pikusa
25. zář 2011

@lenkacar acodoflan je co????to jsem nikdy neslyšela

lenkacar
25. zář 2011

překlep ,acidofolan ,je to listovka železo a béčko ,.listovka má být vždy s béčkem ..

pikusa
25. zář 2011

@lenkacar aha.....sejně to neznám....to je z lékárny??

mufinka26
25. zář 2011

@lenkacar no i mladý se bojí, já čekala Danielku když my bylo 16. let a strach sem oní měla strašnej... celý těhu sem měla rizikový, strašně sem se bála, že o ní přijdu, ale je fakt, že některý ženský si mateřství vůbec neváží... ty finance jsou šílený to je fakt, kdyby alespon člověk věděl dopředu, že to vyjde vid?

marketma
25. zář 2011

Zdravím všechny, tak po dvou letech zase píši do fóra.... Dnes jsem 3 den po KETU, minulý cyklus (měsíc) byl neúspěšný, mrazáčkům se u mě asi nelíbilo tak snad to teď dopadne lépe 🙂 A když i teď to nedej bože nevyjde tak tam máme v zásobě ještě 3. My máme z druhého IVF dvouletou holčičku a bylo 9 mrazáčků 🙂
Pikuso, na tebe si pamatuji... mám takový dojem, že také chodíš do Podolí?

pikusa
25. zář 2011

@marketma taky si na tebe pamatuju 😵 a ano chodím do podolí
a tobě moc držím palečky
@mufinka26 teda tos byla mladá vid,když jsi měla Danielku

mufinka26
25. zář 2011

@marketma ahoj tak hodně štěstí 😀 at se mrazáčkům u tebe líbí 😀

mufinka26
25. zář 2011

@pikusa to jo, ale nelituji, vybojovala sem si jí 😉 🙂 je to moje sluníčko 🙂

pikusa
25. zář 2011

@mufinka26 mám kamarádku,co taky v 16ti otěhotněla.....a dneska má děti 4 😀

marketma
25. zář 2011

Holky moc dík..... je pravda, že teď se už tolik nestresuji, když už máme Nikolku, každý další úspěch pro nás bude nadstandart a neúspěch beru už sportovně.

marketma
25. zář 2011

@pikusa A vy se také snažíte, máte mrazáčky?

pikusa
25. zář 2011

@marketma jojo...v březnu jsem byla na KETU,bohužel v 6.týdnu revize,v srpnu na dalším,ten nedopadl....tak asi za měsíc další.Mrazáčky ještě máme

lenkacar
25. zář 2011

mufíku tak to můžeš být ráda ,žes malou měla ,lkaždej si v tomhjle věku neuvědomuje ty rizika ,je vidět žes byla na svůj věk vyzrálá ,klobouk dolu ..market zdravím i já si podle nicku pamatuju,tak holky at se daří

lenkacar
25. zář 2011

moje kámoška měla v 17l syna a ta běhala od kluka po zábavách a prostě se cítila ošizená o mládí a dodnes to říká ,že si nic neužila

mufinka26
25. zář 2011

@lenkacar jo takový ženský bohužel jsou.... 😒 musím říct, že já sem o nic nepřišla, ba naopak si myslím, že sem strašně moc získala 😀 proto i ted možná dobře snáším ty neúspěchy, protože mám tu mojí prdelinku 😀

mufinka26
25. zář 2011

@pikusa jé já bych ty čtyři klidně brala, chtěly bysme s manželem větší rodinku, ale ted budeme rádi, když pořídíme Danielce, alespon jednoho sourozence a manžel bude mít taky svoje vlastní dítko 😀

lenkacar
25. zář 2011

mufíku mangel teda není otcem holčičky?tak to je jasné ,že by chtěl mimíse ,to ten můj taky no ..ale s dárcem by nešel a ani do adopce

pikusa
25. zář 2011

@mufinka26 no ta nejstarší té kamarádky už je dnes 20ti letá 😀

mufinka26
25. zář 2011

@lenkacar to my o adopci taky neuvažujeme, on miluje malou jako by byla jeho vlastní, ale moc si oba přejeme ještě to miminko 😀
@pikusa téda, tak to má už dospělou holčinu 😀 Danielce je devět, deset jí bude v březnu 😀

pikusa
25. zář 2011

@mufinka26 no ono jí taky už bylo 40 🙂
ale má ted čtyřletou Elinku a 2letou Amálku 😵

mufinka26
25. zář 2011

@pikusa to je krásný 😀 no já se už strašně těším na další mimi a Dádula na sourozence 😀 pořád říká jak my bude pomáhat, to sem zvědavá 😀

pikusa
25. zář 2011

@mufinka26 hele,mě za cca 14 dní porodí sestra....
a Mates říká,jak bude vozit kočárek aby miminko neplakalo 🙂

vered
27. zář 2011

holky jak se pridava fotka ke kratke zprave??? Nevite?

pikusa
27. zář 2011

@vered hele a to jde????

vered
27. zář 2011

@pikusa no asi jo protoze holky tam vzdycky maji fotky, treba mindinka tamvzdy napise kolik malicka vazi a da fotky.... ja mam strach netusim co to joshik ma ale celkem me to desi.......pridam fotku sem,ale jak to bude videt netusim.... ☹

lenkacar
27. zář 2011

ahoj ten ke krásnej ..hele a nesnědl něco,alergie na jídlo ,svědí ho to ?to jsou flekance panejo..půjdete k doktoru?

vered
27. zář 2011

@lenkacar ahoj, no vypada ted priserne, ale jinak je moc krasnej..dekuju. My sme byli u doktora v nedeli rano, s tim kaslem a rymou, pry virus.A plice ciste.... Jenze kasle uz tyden a pridala se teplota. Vcera nesel do skolky a zustal doma a odpoledne se mu to zacalo objevovat( ta vyrazka), v podpazdi a na brisku...(nic neobvykleho nejedl) vecer sel spat ale furt se budil. Ve 22h plakal, mel teplotu a hlavne ta vyrazka se mu slila v obrovsky fleky po celym tele....tak se jelo . Tam doktor rekl ze to je alergie na neco.....dostal kapky fenystil a jeste mu prislo, ze neco slysi na plicich, tak udelali okamzite rtg a zjistili zapal plic ☹ .Bere antibiotika, ale ta vyrazka me dost desi..ma to trosinku lepsi nez vcera v noci, ale o moc neeeee...jinak teploty pres 38 a ted spinka...od zitrka jsou tu svatky do nedele...takze jestli nekam jet jedine zase na pohotovost ☹ ...nevim..JInak si to neskrabe....