Najde se někdo, kdo je také po 1.KETu?

sandol
15. říj 2010

Zdravím,jsem po 1.KETu,vloženy dvě embrya. Najde se ještě někdo,s kým si tu zkrátíme tu nejdelší čekací dobu 😉?

magieee
3. čer 2011

@mindinka Tak díky třeba to taky zkusím 🙂

magieee
3. čer 2011

@vered No uvidím jestli se odvážím testovat.Zatím si ho nebudu kupovat aby mě to nelákalo.
Naposled sem taky zvracela po alkoholu a ani si to nepamatuju.Jenže to už je taky pár let,tak nevím 😒
Kéž by to bylo těhotenstvím,ale moc bych nechtěla zrovna tyto příznaky 😀

mindinka
3. čer 2011

@magieee Určitě se zadaří, hodně štěstíčka na testování. 😵

amalka_78
3. čer 2011

@magieee
Nazdárek, že bys už měla těhotenské příznaky? No, blastocysta by se už měla zavrtávat do peřinky, takže je to možné 😀 Já občas taky mívám silné migrény a je mi na zvracení, tak to mohlo být i z toho. A to jdeš na kontrolu už 12 den? Já si mám vžycky mezi 17-20 dnem udělat doma test a teprve potom se objednat, dokonce tam píšou, že dělat si test dříve nemá smysl - což je podle mě nesmysl 😀
Mindinka si ho dělala 8.den a Kenya dokonce už pátý a čárečky byly // Já si myslím, že ideální je tak desátý den (no jasně, to se nedá vydržet), každý to takhle brzy vidět nemá, aby jsi se potom zbytečně nestresovala, že máš jenom jednu /. Mě se to radí, sama taky vydržím jen pět dní, já se znám ... 😀 😀 😀

magieee
3. čer 2011

To si nejsu právě jistá zda tak brzy.Z migrény mi nikdy špatně nebylo.Já dostala kartičku kde mám napsanou kontrolu 12 den.Asi to pak o tom víkendu taky zkusím.Uvidíme.Taky mám velký pokušení dřív,ale dokuď ho nemám koupenej tak nic nemůžu. 😀

vered
3. čer 2011

@magieee aha, tak to je zajimave, doufam ze ty nevolnosti sou z tehu!!!!!!! Me taky posledni dobou strasne boli hlava a vubec nevim proc....ale vsimla sem si a rikal mi to i manzel ze to ma souvislost s kafem...kdyz si nedam 2 kafe denne tak mam desnou migrenu, zrovna vcera sem mela jen jedno a odpo me bolela hlava hrozne az sem si koupila venku kafe. Muz to ma taky tak.
Jinak sem na migreny nikdy netrpela.
No a ty tim ze mas u sebe i jednu blastocystu muzes m yslim uz zacit ten 8.den 🙂 testit....paaaaaaaaa

magieee
3. čer 2011

@vered Díky za radu.Musím už končit zachvíli přijede manžel z práce dnes dřív a jdem se aspoň nachvíli projít jinak mě tu klepne.Sama a mezi 4 stěnama. 😒
Krásnej den přeju 😉 🙂

vered
3. čer 2011

@magieee tobe taky krasny den, hezky se projdi, to miminkam prospeje a tobe take
my za chvilicku vyrazime...papapa 😵

amalka_78
3. čer 2011

@anitta
Ahojky,
když ti vyšlo IVF, tak určitě vyjde i KET, toho bych se nebála 😉 Jedna moje známá vůbec neměla problémy s otěhotněním, ale několikrát za sebou potratila v podstatě bez příčiny, no a z IVFka má už dvě krásné děti, vždycky se jí to povedlo hned napoprvé 😀

onno
3. čer 2011

Ahoj chtěla jsem se zeptat jak jste užívali vitamín E ?Mám 100 a nevím jestli jeden nebo 2 deně.Jinak užívám kyselinu listovou a až dostanu měsíčky tak chci pít kontrihelový čaj.Myslíte že ty vitamíny stačí?Přeji všem moc štěstíčka

ronecek
3. čer 2011

@magieee Jj, tak to su zvědavá, co z těch Tvojich holek bude 😀 😀 😀 Žeby tenistky? Já nevolnosti začala mít taky už pár dní po KETu. Do toho mě ještě hodně bolely kříže a záda. Někdy se to nedalo vydržet ☹ Tak že by už 😵 😵 😵 Já jsem taky testovala osmý den po KETu a duch tam byl. Krásný víkend 🙂

ronecek
3. čer 2011

@vered Ahoj zlatí 🙂 S tou obřízkou u holek je to právě šílené. Viděla jsem pár filmů a četla spousty knížek ☹ ☹ ☹ Právě mě zajímalo, když se to u vás dělá klukům, jestli i holkám.
Já jsem dneska nějaká KO ☹ Dopoledne jsem byla jen v obchodě, pak tady byla kamarádka s dcerou. Domíkovou kámoškou. Tak si pořádili. A po obědě jsem si šla s Domíkem lehnout. Bylo před 14.00 a probudila jsem se v 16.00. Prcek spal až do 16.45. Trošku jsem ještě pouklízela. Na chvíli jsme byli venku a teď už zase prší a prší 😢 😢 😢 Nevolnosti mám příšerné. Ze všeho, co dám do pusiny. To bude asi holka 😀 😀 😀 😀 😀 U Dominička jsem vůbec nic takového nezažila.
Mějte se krásně. Určitě si ten dnešní MDD skvěle užíváte.
Papa a posíláme pusinky 😵 😵 😵

ronecek
3. čer 2011

@amalka_78 Ahoj Amál, tak to je super 🙂 To jsem na Tebe teda zvědavá 😀 Určitě to ale dobré účinky má. Hlavně, když to tolik stojí. Ty jo. Ale abych řekla pravdu, známá dělá reiki a rekondicion. Za hodinu na lehátku chce taky 1000,-. Jsou to pálky, ale co by člověk pro svoje zdraví neudělal.
Já jsem před Domíkovým IVF chodila na uhličitou lázeň a ještě navíc mi dávala taky do pořádku záda a hlavně krční páteř. Rebok se to jmenuje, ale nevím jak přesně se to píše. Taky mě píchala jehličkama. Teda ona se jen dotýkala. Je to napojené na elektřinu. Já držela v ruce mokrý hadřík a ona se mě dotýkala postižených míst na zádech a řeknu Ti, že to byla taky příšerná bolest. A právě tehdy říkala, že v místech, kde Tě to hodně bolí a dané místo zčervená je nejvíc postižené místo. Taky mi to dost pomohlo. Z práce jsem mívala s krční páteří hrozné problémy ☹
Paráda, že Ti kontrola dneska dopadla dobře. Jj, takže za týden už budeš mít bobánky v bříšku taky 🙂 🙂 🙂 Tady bude zase maminek. Už se těším 😵 😵 😵

ronecek
3. čer 2011

@onno Ahojky, já beru taky Ečko. Jen jednu tabletu denně. Ale píšou tam, že můžeš 1 až 3. Tak klidně ty dvě ber. Listovku jsem brala taky a ještě jsem brala i Calibrum baby plan a ten kontryhelový čaj 🙂 Hodně štěstíčka

vered
3. čer 2011

@ronecek ahoj zlaticko, sraz v lese a MDD byl skvely...Joshik se tam strasne vyradil, moc si vyhral s detma a znovu mi dokazal jak je uz zralej jit do skolky a mezi deti, vubec nechtel jet domu a ty vsechny kluky opustit. Vsichni byli starsi nez on.Bohuzel vetsina mluvila hebrejsky.....takze po sraze mel plnou hlavu hebrejskych slov a vet a cestinu teda moc neprocvicil...tak snad az v Cr. 🙂
No a ted jedna velka zprava.....uz se mi zacina rozjizdet MS 😠 potvora dala si teda nacas....
A co ty zlati, to je ti opravdu tak spatne? Asi to bude holcicka 😉 , mne u holcicky take bylo hur...nejen fyzicky ale i psychicky sem to snasela hur. Tak uvidis. Snad te to brzicko prejde.
Jo Joshik miluje miminka... porad na nejaka kouka do kocarku a rika miminko spinka, ma rucicky a dudlicek a je uplne bez sebe, chudak uz by asi taky chtel 🙂
Zacala me pekne bolet hlava, pujdu si vycistit zuby a na kute. Tak se taky hezky vyspinkejte, papa dobrou nocusku. 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
PS:jeste k te obrizce, ta u kluku to je jen takovy malicky zakrok a 1cm kuzicky, kdezto ta obrizka u holcicek to je fakt barbarstvi......... ☹ nechapu

magieee
4. čer 2011

@ronecek J8 jím dám!Oni hrají fotbálek,nohejbal a florbal.To by byli samá modřina.Budou pěkně hodní a žádný zlobení mých dětí! 😝

magieee
4. čer 2011

Tenhle víkend tu moc nebudu.Střídám se poctivě s manželem a navíc,když mám období vycházek tak sme venku.Je to lepší zábava a zatím bývá docela krásně.Dneska se taky rozpršelo až po uplynutí mých vycházek,tak to snad tak bude i zítra. 😀 😀
Užijte si to stejně jako já!!! 😀 😀 😀 😉 😉 😉

mikulka
5. čer 2011

Ahoj holky, přišla jsem vás pozdravit. Já už za sebou mám jeden úspěšný KET a teď jsem byla před 6. dny na druhém a nějak si potřebuju trochu pokecat. 😉 Jsem trošku na nervy, aby se to povedlo. Vkládali do mně dvě blastocysty...
Akorát že u 1. KETu jsem cítial, že se NĚCO děje tak od 4., 5. dne... Nyní absolutně nic. Je mi dobře!

@magieee četla jsem o té tvé nevolnosti. To jsem měla u 1. úspěšného KETu. 😉 Kolik dní od transferu jsi?

mikulka
5. čer 2011

@anitta Ahoj, jen jsem ti chtěla napsat, že také chodím do Pronatalu Praha. Byla jsem na 1. IVF (silný OHSS-v nemocnici, kdy mě zachraňovali, odcházely mi ledviny a játra, byla to hnusná zkušnost),
pak 1.KET - vyšel, mám kloučka 2 a 8. měs. a teď na 2. KETíku, dnes 6. den od transferu 😉

magieee
5. čer 2011

@mikulka Ahoj nevím jestli mi spíš nesedlo jídlo.Bylo to druhý den po KETU.Dnes sem 4 den po KETU a cítím se normálně tak jako už 2x při ET a pak nic,takže se moc bojím.Nevím jak bych to zvládla. ☹
Navíc ta nevolnost byla jen 1 a taky docela pozdě večer bylo kolem 10.

mikulka
5. čer 2011

@magieee No, blastocysta by se měla hned začít zahnizďovat, tak to klidně mohlo být z toho.
Já se, holky, tak rozčílila s tchýní, že jsem se úplně klepala a bylo mi zle. Tak se bojím, co na to embryjka, když se nesmíme rozčilovat. Teď mám vztek i na sebe, že jsem se nechala rozčílit a nechránila svoje embryjka. ☹ ☹
Vadí to asi to velké rozčílené, když nemáme mít sres, co?

anitta
5. čer 2011

Ahojky ja budu doufat ze ketik brzy vyjde vam moc drzim palce. Ja mam tchyni taky hroznou a casto se kvuli ni rozciluju ale neboj se mimisek to zvladne. Ja pri prvnin ivf mela hrozny stresy a bylo vse ok. Drzim pesti!

fiallinka
5. čer 2011

@ronecek mám to ve fotoalbu podrobně 🙂

vered
5. čer 2011

Ahoj zlatka..kdepak jste??? 😕 Vcera jsem poctive pisala a pak mi to zmizelo ☹ , tak sem nastvane zavrela konika!!!
Dnes jsem byla na UTZ a krvi v nemocnici a od zitrka zacina pichando grando... 😠 ....no moc nadsena nejsem, (5.IVF) ale snad to zvladnu a vyprodukujeme nejaky dobry embrousky. 🙂
Doufam ze jste meli krasny vikend.. 🙂
Zdravim a preju dobrou noc...a odesilam rychle rychle nez mi to zase zmizi!!!! 😉

vered
5. čer 2011

@mikulka ahoj take moc zdravim, preju hodne stesti pri druhem ketiku 😵 😵 ....take mam z Ketu chlapecka (2 a pul roku!) S tim OHSS to je hrozny, taky jsem ho pri prvnim IVF mela, ale ne az takhle! ☹ To sis musela hrozne vytrpet!
Jinak co se tyce priznaku, tezko rict, kazde tehu je jine, ale me pokazde kdyz test byl pozitivni, bolelo v krizi, prsa no a pak se mi zvedal zaludek, takze sem to poznala..... 😉
A kdy se chystas testovat????? Uz bys skoro mohla kdyz ti vkladali blastocysty! 🙂

magieee
6. čer 2011

Ahoj holky víkend sem si skvěle užila s manželem,ale teď to asi moc utíkat nebude,když budu sama doma 😒
Chodí na odpoledne na 13.00 a přijde až o půl 1 v noci.
Snad bude mít nějaká kamarádka trochu volna a budu moct za ní aspoň na návštěvu během vycházek.Sama mezi čtyřma stěnama to bych na to pořád myslela.
Pořád mě napadá udělat si test,ale nechci se stresovat zbytečně dopředu a naštěstí sem udělala dobře,že sem ho ještě nekoupila. 🙂


@vered S tím pícháním se ti nedivím na to si nikdy nezvyknu.Není to moc příjemný.Při každý injekci sem se musela hodně přesvědčovat abych to udělala. 😠 Neboj určitě to vyjde.Už si to zasloužíš,když si to dělala tolikrát. 😉

kenya83
6. čer 2011

@vered ahojky veredko 🙂 takže začínaš stimuláciu na 5 IVF? Ani som nevedela 😨 tak držím palce 😉
@magieee zlatko kedy sa chystáš testovať?

magieee
6. čer 2011

@kenya83 Nevím.Nechci se moc stresovat dopředu.Třeba by tam nebylo nic vidět a stejně bych byla a to by bylo škoda se nervovat ne?

vered
6. čer 2011

@kenya83 jojo dnes vecer prvni pichani, ale ten gonal me nejak nevadi, spis az zacnu pripichovat cetrotide, to je velka tlusta jehla.

vered
6. čer 2011

@magieee no pichani je hrozny, a to ja mam jeste leidenskou mutaci a cely tehotenstvi si musim redit krev injekcema do bricha...takze pichani si uzivam opravdu o sto sest. Picha se to cely tehu + sestinedeli.... 😠
Jak dlouho uz jsi po ketiku?? To vis ze netestuj zbytecne brzo, myslim tak ten 10. den je optimalni. 😉
Testovaci manie nastesti nemam....vetsinou sem fakt testila az ten 12.den, akorat ted naposledy uz 10.den, to proto ze mi zavadeli morulky. 😉