Najde se někdo, kdo je také po 1.KETu?

sandol
15. říj 2010

Zdravím,jsem po 1.KETu,vloženy dvě embrya. Najde se ještě někdo,s kým si tu zkrátíme tu nejdelší čekací dobu 😉?

lenkacar
12. čer 2011

@mikulka ikdyž jsem si to zakázala ,tak se stejně pozoruju ,kde mi co dloubne ,píchne .. 😝 ale zatim testy nemám a ani chutě testovat ,spíš přemýšklim ,jestli mě nepředběhne mrcha ,že bych skákla na krev jako samoplátce,u nás berou až 21den od transferu a to je na posrání tak dlouho čekat 🙄

lenkacar
12. čer 2011

posledně mě ty testy tak vypekly ,že nemám chutě vůbec testovat 😠 čárka byla ,ale nesílila jak měla ,ale byla pěkná a stejně to bylo biochemko ,takže bych se na to vy.. a šla na krev ,ta ukáže přesně jestli se urodilo ,nbo zase planej poplach

petapal
12. čer 2011

@amalka_78 😀 jo jo 14,5. ja ty datumy furt pletu teda mesice to je des . No to čekani na testovani je hnus velebnosti . Musim se nečim zabavit je mi fajn bricho me pobolivalo tak prvni dva dny po ketu a ted nic je mi prijde paleni v prsou ,ale nevim zda jsem si to nevynutila mym sledovanim mam doma dva testiky a jsem hrozna nejradsi bych to už zkusila ,ale rikala jsem si ,že zkusim tak nejdriv ten 10-12den

lenkacar
12. čer 2011

@petapal tak já ty testy ani nemám a ani mě to neláká ,naštěstí .. 😀 ty kozeny ani nemůžu říct jakej v nich mám pocit ,divnej prostě ..ale šáhnout na ně můžu to ani nebolí

petapal
12. čer 2011

no ja mam prave v prsou taky takovy divny ,ale jeste si je můžu promačkat 😀 asi bych to priložila k tomu když sem kojila jak se nalejvaji takovy divny pocit ,ale podprda je mi furt jeste velka hihihihi ty mas zavedeno kolik a od kdy ja mam dve od uterka

luucia
12. čer 2011

@kenya83 čekáme holčičku...Emil je pracovní název 😀

petapal
12. čer 2011

a bricho me prave neboli jako na ms ,ale od včera dole hodne jak je mocak takovy trochu tlak ,ale jak rikam může to byt vse jen psycho

lenkacar
12. čer 2011

@petapal já mám od pondělka taky dvě embrya 3denní,ale měla jsem to v nativu ,takže ovulka byl a i slíza pěkná ..bylo to nečekané ,byli jsme na kontrole a doky navrhnul ket sám..beru půlku prednisonu a jinak vitamíny a kortikoidy co mám na astma

lenkacar
12. čer 2011

@petapal celkově se cítim moc dobře ..takl sjem zvědavá jestli si to samé myslí děloha 😀

petapal
12. čer 2011

ja mam 4deni nebo jak se to počita byla jsem tenkrat v pondeli na odberu a v patek na prvnim vloženi zbytek zamrazili to. Zavedene dve nevyslo 9den jsem začla krvacet. Ted mi nasadili utrogestan a naplasti jsem brala ,že mi pomalu dorustala sliznice tak pry aby to bylo ted jistejsi no uvidime . Jsem ted vic v pohode a nechci si verit ,ale mohlo by to sakra vyjit. Tak držím pestičky a kdy se mas ty testovat ja mam ted psany 17den predtim u vloženi jsem mela 14den ,ale zkusim asi teda drive

petapal
12. čer 2011

@lenkacar 😀 tak to jsme dve ja se prave citim strasne fajn taky

petapal
12. čer 2011

ted jdu trochu sklidit a pripravit se na nehteni od 13h dala jsem si pauzu mam par lidi ,ale musim neco už delat jinak se čekanim zblaznim.

lenkacar
12. čer 2011

@petapal zatim nemyslím na testy .-.zatim si užívam tohodle stavu a realita by mě mohla sakra rozladit 😝 😀 tak si budem držet palečky navzájem 😀

pikusa
12. čer 2011

Ahojík holky...
@lenkacar s testy naprosto chápu......
já testy super,HCG super a jak to dopadlo......ale stále držím moc moc palečky
Amalce taky samo 😀
Vered.......vybaleno,vypráno,klidně bych balila znova a letěla ještě jednou 😀

lenkacar
12. čer 2011

jo zuz něco se ovlivnit nedá ..ale dělám vše proto ,abych měla pocit ,že jsem za to nemohla ,kdyby se zase něco podělalao..

petapal
12. čer 2011

tak ja dneska udelala karbanatky, stouchane brambory s cibulkou a ledovy salat a polevku a vse mi prijde na hovno dochucene vse malo slane

magieee
12. čer 2011

@vered Utíká to,ale nevím... ☹

lenkacar
12. čer 2011

@petapal jo? to mě chutná náramně 😀 včerejší květáček a brambory ,snědla jsem to studený jsem líná to i ohřejt 😀 😝

magieee
12. čer 2011

Ahoj holky já mám dnes 11 den po Ketu a zítra jdu na krev.Mám,ale pocit,že to nevyšlo. ☹ Mě sice chvíli po KETU začali bolet prsa a v pátek to tak nějak přestávalo,ale jinak se cítím tak nějak normálně a nevěřím tomu.Mám pocit tak jako už 2x,že to prostě nevyšlo a v úterý půjdu prostě zas do práce.Včera mě navíc chytila taková depka.Manžel byl navíc pomáhat rodině mimo Brno,tak žádná opora.Samozřejmě mu to nevyčítám,protože sem mu řekla ať klidně jede.Navíc se tam možná i trochu odreagoval.
Zítra si vzal volno kvůli té stávce a ta asi navíc zítra nebude jak sem předchvílí četla a doveze mě tam a pak znovu pro výsledky,tak mám o něj velký strach jak to dopadne aby se nesesypal,když špatně.Já to taky nevezmu nejlíp,ale on si to bere ještě víc.
Šílenej román co?Jenže ten můj přijede teď odpoledne a navštíví mě ještě bratři,ale já se z toho musím prostě vykecat. 😒
Taky ste měli pocit,že to nevyšlo a bohužel se to stalo nebo vás pak mile překvapili? ☹

lenkacar
12. čer 2011

@magieee testla jsi nebo ne?

magieee
12. čer 2011

@lenkacar Ne netestovala.Chtěla sem být aspoň trochu v klidu,ale od včerejška sem hodně nervózní.Já se už minule,když sem netestila rozhodla si ho udělat až mi řeknou,že sem abych se mohla radovat,že tam sou ty dvě čárky.Šílený co? 😒

vered
12. čer 2011

@magieee ahoj magiee, chapu jak ti je ty nervy to je hruza, proto je myslim uz lepsi si ten test udelat ,nez se nervit...ja vetsinou kdyz byla tehu, tak sem si byla skoro jista ze jsem,proste sem to citila, zvedal se mi zaludek, bolela prsa bricho v krizi ....pokazdy to same.. ( uz sem to zazila 4x) tak nevim jak to mas ty....
ale zase zitra uz jdes na krev a kdyz jsi to vydrzela doted...tak to uz mas za par 🙂
ja taky nikdy moc netestuju, tady sou testy strasne drahy , jeden vyjde na 200Kc a to je ten nejlevnejsi, takze sem vzdycky testla jednou a pak hned na krev.... 😉
Ty jo moc ti drzim palecky aby ti to zitra vyslo!!! 😵 😵 😵

vered
12. čer 2011

@pikusa sikulka, taky bych nekam letela......poletim sice domu do Cech ale klido bych zkousla Recko nebo taaaak neco 😉 jeste predtim 😵

vered
12. čer 2011

@luucia ahoooj ty nase tehulko pokrocila, vzdyt ty uz opravdu za chvili rodis, to je perfektni....ja jsem proti tobe poradna brzda, kdyz si vezmu ze sme tyhle stranky zacinaly spolu.....no jo snad se brzo taky dockame, ty se mej krasne a hyckej sebe i brisko! 😵 papa a diky!!! 😉))))

vered
12. čer 2011

@ronecek ahoj zlaticko, 🙂 tak sem tu konecne, doufam ze ne s velikym romanem..hihi. 🙂 😉
Pisu to v gmailu a pak budu kopirovat!
Dekuju za psanicko!
Oslava u kamosky dobra, mela nafukovaci hrad pro deti, bylo tam asi 14 deticek( kluci holky) a obcerstveni a muzika, ale taky nesnesitelny vedro ,dusno a vlhko(jeste k tomu 37st.), proste pro mne naprosto nepochopitelny, jak tam nekdo muze vubec zit...ikdyz kousek od more( kam sme se bohuzel tentokrat nedostali)
Joshik se vyradil na tom skakacim hrade, hopsal tam a padal, docela sem se bala ze si zlomi vaz, byl jak gumacek.
Na zumbu sem v patek dopo sla nakonec, ikdyz me pak hodne bolely vajecniky, ale pri samotny zumbe mi nic nebylo. Dnes bohuzel nepujdu, no, to bych uz nezvladla asi, sem dost nafoukla a boli to. Ale na kole jeste jezdim 😉)
Jo s tim puzzlikovanim si me potesila, ja myslela ze joshik je nejaky divny ,ze to jeste nedokaze slozit..ale 6ti slozi, ale mam tu treba psa a kocku a to ma kazde 9 dilku a je tam napsano od 18 mesicu...joshika to bavi chvilicku a pak to zacne rozhazovat..presne jak pises.
Taky domicek obcas rika vetu a nerekne sloveso?? Joshik hlavne u sloves ma a je....to proste nepouziva, rekne treba tatinek pryc misto tatinek je pryc, nebo holcicka kocarek..misto holcicka ma kocarek...nevim jak ho to naucit...taky domicek takhle mluvi?? Jina slovesa treba rekne...treba prines mlicko, nebo tohle neni nase..
Uz take zacal rozlisovat se mnou mluvi cesky a s jakim hebrejsky, tak jsem rada.....to uz je pokrok!
Jo dnes sem byla na kontrole, tak sliznice 10mm, ale to je ted stejne fuk, a vpravo 8 foliku(jeden ma uz 17mm a dalsi mezi 11-14mm) a vlevo 9(1 ma 15mm a dalsi 10-13mm)..to je dost, minule sem mela vlevo jen 2!!! No tak uvidime zatim nejsou moc veliky,ale citim ze uz je to docela napor na ty vajecniky.
Odbery tu v patek nedelaji a podle toho protokolu minule sem to spocitala ze to vychazi na patek...tak nevim co bude.....bud to udelaji ve ctvrtek anebo v nedeli, ale to je strasne dlouha doba, to nezvladnu!!!!
V utery jdu znova na kontrolu tak uvidime jaky zvoli postup, jak mi foliky dozraji, ale uz musim na odbery pred OPU...
Prijde mi ze letosek je ve znameni narkozy!
Za chvile prijde manzilek mi pripravit cetrotide, pichla sem to ok, ale dnes me to zacalo bolet...okolo vpichu..ta jehla je mrcha dlouha a ten hormon pekne stipe...no a taky musime jet dokoupit gonal, ktery vcera dosel...
Jinak dnes tu bylo nadherne, byli sme s joshim venku...dlouho a jen 25 stupnu a krasne vetrno a polojasno...joshik si pujcil bublifuk od jedne hodne pani a proste foukal a foukal bubliny a byl hodny jako andilek, zato pak doma nechtel spat, ale usnul.
No nastesti spinka a ja ted mela psaci...psala jsem mace a tak vsude mozne....posoucham si chill out na youube a je mi hej!
Jela bych k mori, asi prespristi tyden vyrazim....jeste nez poletim domu...
A co vy podnikate, co oslavaa co jahudky??? Mate tam take slimaky?? U nas na zahradce v cr jsou a kolik, hlavne po desti a rano nez vyleze slunce, mamka je sbira pinzetou a hazi je slepicicm, sousedovi pres plot, slepice se muzou uzrat. tech slimaku je desne moc, zerou nam vsechno ☹(((.
Zlati budu koncit, du si udelat nejake piticko a juknout na joshicka, je uz ctvrt na sest!!
Hodim take nejakou fotecku z oslavy! pa pusinky!!!!!! 😵 😵 😵 😵 😵

vered
12. čer 2011
lenkacar
12. čer 2011

@magieee já bych netestovala dokud bych byla v klidu ,ale jako nervit se ,no nevim co je lepší ..

mikulka
12. čer 2011

@lenkacar Taky jsem o té krvi uvažovala, ale asi počkám... Ty jo, 21. den? To u nás 17. a to je taky dlouho, ale 21., to je něco. 😒

@magieee Já mám dneska takový nervy, že nemůžu myslet na nic jinýho, než že se sleduju a chvíli si myslím, že to vyšlo a pak zase, že ne. Je to naprosto na hlavu!!! Ani venek mi nepomohl. Uf. A ty jdeš zítra v kolik na tu krev?
Jinak já minule myslela, že to nevyšlo, přitom mi bylo dost zle, furt nevolnosti, píchalo mně na jedné staně, což je taky dobrý příznak, a stejně jsem dost váhala.
Teď nevím, hodně se bojím.

amalka_78
12. čer 2011

Ahojda všichni, já jsem normálně celý den prochrápala, vůbec to nechápu, asi to mám po tom Utrogestanu. Tak jsem vás dočetla a zjistila jsem, že nejsem žádná výjimka 😉 Taky se dost zkoumám, občas mě píchne nalevo, někdy napravo, tak pořád řeším, jestli je to dobře nebo špatně 😒 A to jsem teprve druhý den od KETu, do týdne mi z toho začne hrabat 😀

@mikulka Nezkusíš zítra testík? Než se takhle nervovat, to bych honem honem běžela počůrat papírek 😉

@magieee Zlato, tobě držím palečky a koukej nám zítra podat samé dobré zprávičky !!! 😀

amalka_78
12. čer 2011

@vered Ahojky, tak Joshík si užíval na oslavě? Mě se zdá, že nějak vyrostl 🙂 Tebe je mi, chudinko, líto, zase ty blbý injekce, to není nic příjemného ☹ Včera u nás byla ségra, namasírovat jsem se teda nenechala 😉 a přivezla nám spoustu jahod, jahodovou bublaninu, jahodový knedlíky a jahodový dezert s tvarohem, takže jsem totálně přejahodovaná 😀 O slimácích teda žádný informace nemám, ale jahůdky od nich ožraný nebyly 😀