Najde se někdo, kdo je také po 1.KETu?

sandol
15. říj 2010

Zdravím,jsem po 1.KETu,vloženy dvě embrya. Najde se ještě někdo,s kým si tu zkrátíme tu nejdelší čekací dobu 😉?

ronecek
26. bře 2011

@petra123 Ahoj Peti, vítám Tě tady🙂My byli na KET ve čtvrtek 🙂 Koukám, že bydlíme kousek od sebe. Já jsem z Veřovic. Ty přímo z Příbora? Kam jezdíš na kliniku? 😉 Moc Ti držím palečky do dalšího kola, ať se k mamince bojovníčci krásně zavrtají

petra123
26. bře 2011

@ronecek ahojky jj bydlíme v Příboře Klokočově kousek od Skotnice a jezdím do Fertimedu do POlanky nad Odrou a ty?

vered
26. bře 2011

@ronecek Aho ronecku, 😵 de 😵 kuju za psanicko a povzbudiva slova, to vis ze to pomuze. Joshinek spal v noci dobre do 3 hodin, pak se probudil s tim ze potrebuje kakat, tak jsme sli na wc, tam si prohlizel knizky a hezky se vyprazdnil, jenze pak si v postylce vsimnul, ze s nama nespi tatinek tak ho zacal volat (toho sem v noci poprosila at spi v obyvaku,J.se pekne roztahoval v nasi posteli a ten ret mel tak napuchly a bolavy, ze sem si rekla ze potrebuje trochu mista a ne abysme byli jak sardiny). Tak tatinek sel k nam a usnulo se na chvili, ve 4 hodiny chtel J. mlicko, pije ho jeste z lahvicky, ale to ted nejde, zkouseli sme to brcekem ,lzickou a nakonec ho mel v hrnku a pil ho primo tak...ale nedopil. Pak me kopal do zad a teprve po hodine usnul, vyspala jsem se strasne, protoze me bobanek vytlacoval z postele a hnula jsem si s krcni pateri a zada taky boli!! Kazdopadne jsme se probudili az v pul devaty, to se nam uz dlouho nestalo.
Joshik to ma jeste porad natekly no a ty zuby...hruza...to cisteni je taky zazitek. Uvidime zitra jestl se podari udelat rentgen, vim ze kdyby sedel na mym kline ,ze bysme to zvladli, jenomze ja s nim jit na rentgen nemuzu,kdyz sem v jinaci....takze to musi zkusit s tatkou!! Uvidime dam vedet jak jsme dopadli.
Jak se citis TY? 🙂 CO brisko? CO bobanci?MOtolice Tlak?? Ja zadne vitaminy neberu, jen kyselinu listovou a snazim se zdrave jist, obcas do mne muz narve omega 3.
JInak nemysli ze jajsem takova zmrzlina, naopak ja jsem hodne horkokrevna a kdykoliv jsme v parku a lidi jsou ve svetrech ja uz se svlikam do tricka, jenze ted jsem uplne zmrzla....je to fakt neuveritelny, netusim co si ted o mne lidi mysli kdyz je teplo a ja se chumlam do svetriku.
🙂
A dominicek je zase nemocny? T ☹ o je pech teda, doufam ze nedostanete antibitika, no je mi jasny ,ze az Joshinek zacne chodit do skolky, tak bude taky porad nemocny.....pritom jinak neni, jen obcas ryma kasel...ale nic vaznyho. Taky se bojim vsi, tady je deti hodne maji, protoze je tu teplo asi nebo ja nevim, ale i ja tu od deti chytla vsi a Joshik se nerad cese i myje hlavu...to bude zazitek.
A boban se prave probudil, musim letet a jeste vecer se ozvu papapapapap 😵 😵

pikusa
26. bře 2011

ahoj holky. Hlásím se z nemocnice.jsem po revizi.nic nebolí tak aspoň že tak.

vered
26. bře 2011

@pikusa ahoj pikush....asi bys v tom nebyla sama.....zacala jsem krvacet, hodne.Nejdriv krece do bricha, strasna zimnice, pak pichani, lehla jsem si a krev ze mne zacala tict. ☹ Takze asi potracim.
Mluvila jsem s doktorkou,mam prijt zitra na krev a UTZ.... ☹
Jak dlouho budes v nemocnici??

vered
26. bře 2011

@ronecek ronecku ahoj, predstav si ze jsem najednou taky zacala krvacet a jak. 😢 Miminko to asi vzdalo, jsem uplne totalne na dne, ze nemuzu ani brecet...proste vubec nic. ☹ Zitra mam prijit do nemocnice na kontrolu a uvidi se co dal. No stejne tam jedeme s Joshinkem kvuli tem zubum tak sem planovala ten UTZ ze to spojim, jen jsem si myslela, ze uvidim srdicko a bude vsechno OK....misto toho tohle...... ☹ ☹ ☹

pampeliska36
26. bře 2011

@vered pane boze! ☹ ☹ ☹ berusko myslim na tebe a budu doufat, ze to nebude to nejhorsi... ACH JO!!! to jsou teda silene zpravy... zitra na tebe myslim a dej urcite vedet, jak jsi dopadla... asi to je z tech velkych nervu, co jsi mela s joshinkem. doufam, ze ten je uz na tom trosku lepe! drz se!!!

pampeliska36
26. bře 2011

@pikusa ☹ ☹ ☹ je mi to lito! drz se! tady mi slova uplne chybi... ☹

pampeliska36
26. bře 2011

holky chtelo by to nejakou pozitivni zpravicku!!!!!!!!!! ☹

vered
26. bře 2011

@pampeliska36 pampelisko dekuju,sedim tu jako magor a ctu o potratech v 6.tt a doufam ze nebudu muset na revizi...neverim ze to bude v poradku, mam uplne jasny priznaky potratu a ty krve..... no tak rada bych napsala neco pozitiv. ale bohuzel 😢

pikusa
26. bře 2011

ježíš vered co to čtu to snad ne drž se holka.myslím na tebe

stazina
26. bře 2011

☹ ☹ ☹ ☹
nakoukla jsem, abych se zeptala, jak se máte a čtu tohle..je mi sz toho strašně smutno.. ☹
@pikusa je mi líto, že to takhel dopadlo ☹
@vered veredko moje....to snda né......to přece enní možný, takhel po sobě...třeba to je jen hematom...já ho měla v 8tt a krve bylo, že jsem stála najednou v uplný kaluži krve a oba kluci se udrželi..t.ak ještě zkus myslet pozitivně , kočko....moc bych ti to přála.....
Tak se drž, věřím, že seš na dně, tak přitul své dvě lásky , hned ti uričtě bude líp.....myslím na Teb a posílám pohlazení pro tvou bolavou dušičku......
Opatrujte se , všechny 😔

ronecek
27. bře 2011

@vered Ahoj zlatíčko, co mi to tady píšeš ☹ Sotva jsem otevřela koníka, hned zase takové smutné zprávičky.
Úplně mám sevřené hrdlo a chce se mi brečet. Je mi to strašně líto. Třeba to bude opravdu jen hematom, jak psala stazina a vše nakonec dobře dopadne. Moc bych Ti to přála. První tolik štěstíčka a najednou se vše začne hrotit ☹ Zase bude dobře zlatí. Proč jste nejeli do nemocnice hned? Když jsem začala krvácet v tom sedmém měsíci tak jsem ani nikam nevolala a okamžitě jsme sedli a jeli do nemocnice ☹
Těch nervíků sis za poslední dobu užila až až. Moc Ti držím palečky ať vše dobře dopadne. Budu na Tebe celý den myslet a taky na Joshika, ať je v pořádku.
Jinak tlak stále vysoký, 134/94. Domík nemocný. V noci zase šíleně křičel, že jsem ho musela dát k nám do postele.
Nejraději bych tam byla s váma a objala vás. Tak jen na dálku vám oběma posíláme pusinku.
Držte se. Papa 😔

ronecek
27. bře 2011

@pikusa Ahojky, je mi to moc líto ☹

ronecek
27. bře 2011

@pampeliska36 Ahojky, taky tady nějak ty pozitivní zprávičky postrádám ☹ První jsem byla celá nabitá energií a teď se mi chce za holky brečet. Je mi jich strašně moc líto ☹ Jak se jinak cítíš? Mě se zvýšil tlak, který už i tak mám vysoký. Trošku cítím něco v podbříšku a semtam mě píchne u pravého vaječníku. Jinak jsem OK. Ty taky zavádíš ten Utroš? Já se dneska probudila a kalhotky celé mokré 😒 Měj se pěkně a opatrujte se 🙂

ronecek
27. bře 2011

@petra123 Ahojky, my jezdíme do Zlína 🙂 Vím, že je to trošku z ruky, ale je to super klinika a moc ráda tam jezdím 😉

petra123
27. bře 2011

@ronecek jj tak nam se to pravě vyplatí jezdit do POlanky a ted mi holky posílali ceník ze Zlína a dívala jsme se je tam něco draší než ve Fertasu ale to je jedno kde člověk jezdí jezsí tam hlavně at má mimisko🙂I když jsme z příbora tak by jsme to do Zlína měli stejně jako do OLmiku tak do POlanky to máme 22km a můžu jezdit i sama.

pampeliska36
27. bře 2011

@ronecek ahoj 😉 ja se citim dobre. jinak ja utrous nemam... ja si picham do zadku Agolutin injekce a to je panecku velka jizda... zatvrdly a dost bolestivy zadek... co ti budu povidat.

pikusa
27. bře 2011

Ahojík holky.....tak jsem doma......
nic mě nebolí,jen slabě krvácím.....
Strašně moc myslím na Vered.....moc moc a držím jí palečky,at je vše v pořádku

pampeliska36
27. bře 2011

@vered DRZ SE!!!

vered
27. bře 2011

Holcinky,pisu jen bleskurychle manza me nepusti z postele, mam velikej hematom...bobanek tam byl videt, ale srdicko bilo pomaloucku, zatim se nevi jestli je to proto .ze zrovna zacina srdecni akce a neni rozjeta nebo necim jinym. Velikosti odpovida 6+2tt presne jak mam byt. Ma 0.67cm. Mam lezet a doufat ze se vse srovna, nic jinyho se delat neda. Jen mi nerekli kdy mam prijit na kontrolu musim tam zavolat...zlaticka moc dekuju za podporu, moc se omlouvam ze se vas vydesila, ja tomu sama moc neverim...mam i ukrutny bolesti v brise, neim cim to je....budu vas informovat, opatrujte se papapapa
PS:JOshinek ma zarazeny zoubky, udelali mu snimek rtg a ti doktori v nemocnici a jejich pristup, to je neuveritelny, hodinu si s malym hrali, delali mu balonky a pujcili nastroje, fakt jen aby ho mohli vysetrit....uplne jsem koukala.Za 6 tydnu musime znovu prijit na kontrolu,a musim porad cistit takovym gelem a gazou.
Papap zlaticka moje. Ja kdybych vas nemela, tim ze to nikdo nevi to nemam ani komu rici.Nakouknu vecir.

pikusa
27. bře 2011

@vered moc moc držím palečky,at to dobře dopadne....MUSÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍ 😵
odpočívej jak jen to jde.....

pampeliska36
27. bře 2011

@vered ahoj berusko... musis ted jen hodne odpocivat a lezet... to jedine je na ten hematom dobre, aby se vstrebal!!! takze opravdu HODNE odpocivej!!! MOC na tebe myslim a VELMI doufam, ze vse bude v poradku!!!

mindinka
27. bře 2011

@vered Veredko je mi to moc líto, ale miminko určitě bude bojovníček a bude se držet, až mi leze mráz po celým těle, když to tady čtu, je mi z toho všeho smutno ☹ Moc na tebe myslím, at se mimi drží.

mindinka
27. bře 2011

@pikusa Je mi moc líto co se ti přihodilo, ale určitě příště se zadaří, drž se.

pikusa
27. bře 2011

@mindinka díky.....a ano,příště to bude ono už 😵
a snad tady budu moct k vám nakukovat......jak se vám daří

mindinka
27. bře 2011

@ronecek Ahoj Ronečku jak se cítíš ty? Myslela jsem, že si tu přečtu nějaké hezké zprávičky a ono tohle, chudáci holky, je to strašný čím si musí procházet, člověk aby se opravdu bál celý těhotenství. ☹

mindinka
27. bře 2011

@pikusa Určitě ano, kolik máte ještě mrazáčků?

pikusa
27. bře 2011

@mindinka mooooccccc -----ještě 15 😀
asi ne všechny budou ukázkový,ale na jednoho prcka tam snad ještě je

mindinka
27. bře 2011

@pikusa Tak to je nádhera, kdy budeš moc jít znovu do akce? 🙂