Najde se někdo, kdo je také po 1.KETu?

sandol
15. říj 2010

Zdravím,jsem po 1.KETu,vloženy dvě embrya. Najde se ještě někdo,s kým si tu zkrátíme tu nejdelší čekací dobu 😉?

mindinka
31. bře 2011

@pampeliska36 Určitě se zadaří, věř tomu, to čekání je šílený, ale výsledek určitě bude stát za to, tak já se zatím loučím musím dovařit roštěnou...tak zatím pa a opatruj se. 🙂

mindinka
31. bře 2011

@vered Kašli na to a pust to z hlavy takový nesmysly!!!! Budeš v pořádku, kdyby to bylo nebezpečný tak by to nemohl podstoupit nikdo, asi neni normální a nebo má takovou povahu ubližovat jiným 😔

pampeliska36
31. bře 2011

@mindinka diky 😉 snad jo!

petra123
31. bře 2011

čauky holky tak zítra kontrola a jsme zvědava kdy půjdu na KET počítam pokud vše půjde jak má zítra budu 9DC tak příští tyden ve středu co myslíte,?

pampeliska36
31. bře 2011

@petra123 no tak super! ja jsem treba byla na transferu 19DC 😉 takze uvidis, co ti reknou. drzim pesti na kontrole, at je vse jak ma! 🙂

petra123
31. bře 2011

@pampeliska36 tak aspon vím příští středu budu 14DC to by bylo jako minuly měsíc jak mi dali do bříška dva bobišky měla jsme opu docela brzy a pokud by to zase bylo ve středu tak aspon vím přesně kdy zase pojedu na kontrolu🙂)ale tentokráte jsme rozhodnuta nic nedělat jen ležet hodně odpočívat a číst knížky a někdy uvařit jen ale hlavně hodně odpočívat to už musí vyjít☹

lenkacar
31. bře 2011

@vered já měla odsátí a potom malou kyretáž,vůbec to nebolelo..peti 123 já jdu na ket 18DC,snad zítra,pokud se vše rozmrazí jak má

petra123
31. bře 2011

@lenkacar kdy přesně ted v tydnu nebo příští tyden?to budem obě podobně🙂)

petra123
31. bře 2011

@lenkacar ted to čtu tak držím moc palečky a neboj rozmrazí taky se budu modlit at bobišci se rozmrazí na pohodu

kenya83
31. bře 2011

@vered veredko to je hrozne co Ti narozpravala ta tvoja kamaratka. Vypust to okamzite z hlavy a vobec si take veci nepripustaj. Ja som mala reviziu maternice uz 2x a vidis som opat tehulka. Raz mi to robili v 6tt a raz v 10tt. Tak ako pise mindinka je to 10 min. zakrok v celkovej anestezii, kde Ti musia vycistit maternicu myslim tym pozostatky plodu a plodoveho vajca. Nie je to bolestive, nebojkaj sa. Potom budes mat klasicke sestonedelie a po 4-6tyzdnoch Ti pride MS a bude vsetko ok.drzim palceky a prajem vela sil.

stazina
31. bře 2011

Verdko moje.....opravdu mě to mrzí a ta tvá kamarádka to potřeboval anějak přehrát, né? Neber si nic z toho do halvy...dkyž jsem čekala kluky, byla jsem asi dohromady 10týdnu v nemocnici a hodně holek se vystřídalo na pokoji a hodně jich bylo na revizi...dr. žádné z nich neřekl, že bude mít problém otěhotnět!!Žádná z nich nebrečela bolestí, a pokaždé drželi předtím nějakou menší hladovku, potm je na deset minutu uspali a do postele už si z lehátka přešli...vezmou sliznici a ta přece naroste zpět.....neboj se, kočko..je mi líto, že tě tohle muselo zase potkat....tak se drž.....myslím na Tebe...
A není možné ,se ještě té revizi nějak vyhnout?

vered
31. bře 2011

@lenkacar diky za info, zitra hodne stesti at se bobanci pekne rozmrazi a zabydli!

vered
31. bře 2011

@kenya83 Ahoj zlatko,no bohuzel mi toho napsala mnohem vic, jednu negativni vec za druhou.Ale vubec nevim proc,mame se rady... Ja preci ale uz na kyretazi byla, potom co mi vyvolali porod ve 22.tydnu a po porodu me vezli okamzite na sal....mela sem epidural a tak sem videla doktora a citila jak to se mnou cloumalo, bolest potom byla neskutecna, ale neco jineho je bolest ve 22.tt a v7.tt...to deloha neni jeste tak zvetsena. Ja vlastne od ni jen chtela vedet ,jestli se to odsaje nebo vyskrabne..no a ona ze to je vyskrab a uz to jelo...a hlavne mi jeste napsala ze deloha pak ma tendenci neudrzet dalsi tehotenstvi a tim spis v mem veku...jakoze uz jsem dost stara... ☹ Me tady rikali sestricky i doktori ze naopak po vyskrabu je deloha vic pripravena na dalsi tehu...a i to dost holek pise....
No neva, uz aby to bylo za mnou,to cekani do pondelka...... myslim ze hormony jedou dolu a mne se chce jen brecet.
Pohlad za mne tvyho bobanka a opatrujte se,apapa 😵 😵

lenkacar
31. bře 2011

@vered ono to fakt nebolí ,jen srdíčko z toho bolí moc ..já jsem jim tam bulela ,ale myslím ,že jsou zvyklý na vše..a taky mi říkali ,že kyretáž je lepší pro další těhu..

vered
31. bře 2011

@stazina Ahoj Staziku, nevim co to do ni vjelo, bohuzel sem mela mlcet a nic ji nepsat, ona je prima holka a e kdykoliv je nejaky problem, tak ona to vsechno hned vidi strasne pesimisticky a vybali na mne to nejhorsi co jde... 😒
Vyhnout se revizi...no to nevim jak....jeste tu davaji tablety na vyvolani potratu, ale ja je nesmim nebot mam leidenskou mutaci a taky mi rikali, ze se treba odplavi jen cast a pak se ten vyskrab stejne podstoupi.....no a nebo cekat jestli nepotratim prirozene, a to vlastne ted budu ..mam do pondelka cas...jen nevim jak potratit...totiz od toho uterniho utrazvuku ani kapicka krve a nic.....kezby se moje telo dalo nejak dohromady a bobanka odplavilo...moc tomu neverim ale bylo by to samozrejme nej reseni! NO kdybys mela nejaky napad...
A co TY Staziku jak se citis ty tehulko jedna??pak mi das tipy jak otehotnet i se spatnym spermio...co tys to do toho muzicka ladovala??? 😉
A co kluci, jak se maji???Jak jste na tom s domeckem???Papa 😵 😵 😵

vered
31. bře 2011

@lenkacar Jojo to ja vim jak to boli, vsak jsem si zazila uz mnohem horsi situaci nez ted, ale slzicky se zastavit nedaji.....ja jim take dnes plakala....no neda se nic delat 😢 tehotensky hormon mam jeste v tele a pekne se mnou mava!!! Jak dlouho jsi po revizi odpocivala??3 mesice?

stazina
31. bře 2011

@vered veredko, to víš , že ti pak písnu vitamínky a třeba to půjde normálně..moc bych vám to přála...jen co se trochu oklepeš, zkuste to, za zkoušku nic nedáte..
Kočko....napadá mě horká vana, červený víno a silný odvar z oREGANA, šalvěje, tymiánu..všechny způsobují překrvení a v těhotenství se nesmí!Jáv ím, je to hrozný , ale já bch to asi zkusila... 😔 prolejvat se čajem a doufat....i když určitě to na tobě - ta revize - nezanechá žádné fatální následky...jen je asi lepší způsob sponntání potrat, než tohle, vid,? No, budu na tebe stále mysletll

ronecek
31. bře 2011

@vered Ahoj zlatíčko, celý den jsem na Tebe myslela. Doufala jsem, že už vše budeš mít za sebou a teď to tady zase čtu ☹ Nechápu proč Tě nechávají takhle dlouho čekat. To by se tady určitě nestalo. Z toho, co Ti napsala kamarádka si vůbec hlavu nedělej. Znám tady od nás plno holek, které v raném stádiu těhu tímhle musely projít a zanedlouho otěhotněly znovu. Takže si vůbec nedělej starosti. Určitě vše bude OK. A jak se dáš dohromady, tak se pustíte do mimča znovu. Je mi moc líto, čím si musíš procházet, ale zase bude líp. Moc na Tebe myslím sluníčko moje. A co Joshik, už se mu papulka zahojila? Papa 😉

vered
31. bře 2011

@ronecek ahoj zlaticko, zrovna jsem ti psala IP 🙂
No cekat musim protoze proste neni v nemocnici misto 😒 .....to muzu bejt rada za pondeli...ale tak aspon mam cas treba potratit sama...ikdyz jako na potvoru se nic nedeje...ach jo
Joshinek je dobrej, pusinku ma ok, dneska mu trosku zakrvacelo kolem zoubku, ale ma vynikajici naladu tak to je dobre. 🙂
Co ty maminko jedna??Jak se citis? 🙂 Doufam ze vse OK!!!!!!!!! 😵 😵 😵

vered
31. bře 2011

@stazina tak ten tymian doma mam....davam ho do duseny mrkve a salvej tu roste vsude jako plevel...no muzu natrhat a zitra zacit. Vody tu je strasnej nedostatek, to si nemuzu napustit plnou vanu....ale zkusim sprchu aspon...cerveny vino...no...moc mi nejde...ja uz radsi frtany nebo pivo 🙂 Zitra rano si zmerim BT, pokud zacala klesat mam nadeji, pokud ne..tak nevim..ja podle BT vzdycky poznala....i tehu! Tak diky za tipy 😵 😵 😵 😵 stazicku

ronecek
31. bře 2011

@vered Ahoj zlatí 😉 Moc Ti děkuju za dlouhatánskou zprávičku. Písnu asi až zítra, protože mladý pán tady za mnou přišel a sedl si vedle mě a nene jít spát.
Tak s tím místem v nemocnici je to teda síla. Sice, když jsem byla v porodnici, tak taky maminky s miminky neměli kam dávat, tak je ukládali na gynekologii.
To je dobře, že je Joshik Ok. Zase může řádit na kole 😉
Já se cítím celkem dobře. Ráno to sice bylo takové všelijaké, ale teď je mi fajn. Akorát mě začal bolet kloub na pravé noze a je to dost nepříjemné. Celé odpoledne jsme s holkama byly u kamarádky, která slavila narozeniny. Domíka hlídal taťka, tak jsem si od něj trošku odpočinula. Moc jsem ho nechtěla mezi děcka ještě raději brát, protože vždycky hodně řádí, spotí se. Tak bych byla nerada, kdyby znovu onemocněl. I tak tam bylo šest dětí a dvě chyběly. Hotová školka. Ani od jedné kámošky děcka nevzali do školky. Takže budeme mít dětičky dál doma ☹
Tak dneska se loučím. Zítra odepíšu.
Papa a dobrou noc 😉

vered
31. bře 2011

@ronecek dobrou ronecku, teda domicek jeste ponocuje jo?? 🙂 Tak si hezky bezte hajnout ja jdu take! 🙂
Dobrou noc 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

lenkacar
1. dub 2011

@vered měla jsem revizi 20.prosince,super Vánoce,takže celé 3měsíce jsem měla oraz a ted si snad dnes dojdem do mrazáčku,těch 14dní je nejhorších .. četla jsem o tom těhu ve 22tt,to muselo být hrozné už ,já měla v 10tt dvojky a brečela jsem moc..říkam si ,at je test čistý ,když to nemá pak vyjít ,vidět srdíčka a potom nic je hrůza..ale prý se to stává často ,tak uvidíme co nám osud nadělí ,docela ty 3měs. utekly rychle a i tobě utečou ,jsi silná ,zvládla jsi horší věci ,já taky čekala na potrat 3dny ,nejhorší 3dny mýho života ..

ronecek
1. dub 2011

@lenkacar Ahojky, moc Ti držím palečky, ať se vám mrazáčci dneska krásně probudí a najdou své místečko u maminky 😉 Budeme na Tebe myslet

ronecek
1. dub 2011

@petra123 Ahojky Peti 🙂Já měla jít na KET 14DC, jenže mě to moc nevycházelo, potřebovali jsme ještě něco vyřídit. Tak jsme se domluvili s doktorem na 17DC. Jestli bereš prášky, tak na dnech asi tak nesejde. Teď jsem v očekávání. Na krev jedeme 8.4. 😉 Dneska kontrola dopadne určitě dobře. Na příští týden moc držím palečky 😉

pikusa
1. dub 2011

@vered ahoj...kamarádka je s prominutím kráva.....
prosím tě......nejdeš na řádnej vejškrab ale jen na vyčištění.....
bylo to jen krátké těhu,takže to bude vše OK.....na ní se vykašli
Mě je dobře,nic mě nebolí,už ani nekrvácím......
takže hlavně at to máš za sebou,bude to v pořádku všechno,uvidíš a budeš si užívat jara....no vy vlastně teplo máte už vid.....
No a za 2-3 měsíce do toho jdeme zase ju?? 😉

pikusa
1. dub 2011

A všem přeji krásného apríla.....

mindinka
1. dub 2011

Ahoj holky jakpak se dnes máte? Dneska je venku zatažíno, to bude den blbec, už ted mně pobolívá hlava. Všem přeji moc štěstíčka 🙂 Tady přikládám moje bříško.... 😉

ronecek
1. dub 2011

@mindinka Ahojky 😉 jj, bříško krásné a že je trošičku špičaťoučké 😀 😀 😀 To bude kluk, jako buk. Taky se mi do toho pochmurného dne dneska vůbec nechtělo vstávat ☹ To zase bude. Co Ty Tvoje nevolnosti, už trošku ustaly? 😉

ronecek
1. dub 2011

@pikusa Ahojky 😉 Taky Ti přeju krásného apríla...a myslím, že i to počasí bude dneska aprílové ☹