Najde se někdo, kdo je také po 1.KETu?

sandol
15. říj 2010

Zdravím,jsem po 1.KETu,vloženy dvě embrya. Najde se ještě někdo,s kým si tu zkrátíme tu nejdelší čekací dobu 😉?

vered
9. dub 2011

@pikusa ahoj pikush, jaka byla oslava a co dortik?? To je super ze si malej rekl o dort...a s pejskem. 🙂 Joshik ve 2 letech nemel paru moc o tom co je dort.... 😀 a ani co to jsou narozky! Nejvic ho zajimaly svicky na dortu! 😀 Doufam ze ste si to uzili! paaaaa 😵 😵

vered
9. dub 2011

@mindinka Ahoj Mindinko tak vsechno nejlepsi k svatecku! MOje maminka je take Miruska, ale drzi to 6.3. na Miroslav, se svym tatinkem a mym dedeckem 🙂
A pristi tyden narozky jo? 🙂 To mas pekne za sebou..skoro jako ja. 🙂 Hele a 33 to je krasnej vek...co bych za to dala. 😉 Ja teprve ve 34 rodila prvni dite!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Tak papa a dobrou noc!!!! 😵 😵 😵 😵

vered
9. dub 2011

@ronecek Ahoj ronecku 🙂 😵 ...copak malyho trapi? Ja to nejak nepochopila, ma zacpu????Nebo kde ho to bolankuje?joshik ted take nejak malo kadi, ob den..driv chodil denne. Do nocniku vubec nekaka, jen do zachodu a to uz od zacatku...a prohlizi u toho knizky... 🙂
Jaky jste meli den? My jeli do Latrunu, takovy mesto asi 20min odtud autem, je tam muzeum tanku a venku asi 100 tanku vsech moznejch...da se po nich lizt, a tak si to Joshik dnes uzival, vlastne do dneska nevedel ze tank existuje..Splhal se po nich jako jesterka a byl nadsenej.....
Po 2 hodinach uz jsem mela tanku dost a nastesti se tak unavil, ze sme se odebrali domu....usnul mi cestou k autu v naruci 🙂
Tak sem dam fotecku ze dnaska a taky jak J. kresli na zed..vcera sem to nejak nestihala.
Jsem taky hrozne unavena a pujdu spat. Zitra zase novy zacatek tydne....to uz jsem ti psala vid ze tady je nedele jako pondeli..prvni pracovni den v tydnu! Chci vzit Joshika na kolo a poradne se projet. Hrozne se tesim 🙂
A co ty? Jak se citis.....co bobanek v brisku?
🙂
Holky tady pisou jak poslouchaji srdicko mimi, ja mam doma stetoskop a poslouchala jsem J. srdicko prave jim...ale myslim ze az pozdeji. Urcite az po 20.tt. Vzdycky rano sem se probudila a kdyz sem necitila pohyby, tak okamzite stetoskop a uz sem poslouchala... 😉 musim rict ze sem za to byla moc rada...takova jistota ze clovek bobanka slysi. Ale on se hajzlik kolem ty sesty hodiny rano budil a desne kopal 😀
Tak ja se jdu odebrat na kute.....preju dobrou noc a hezke sny.
Jo Joshik zacal rozlisovat barvy a umi pocitat do 10 hebrejsky( to babicka ho naucila) a koukala jsem ze cesky taky umi pocitat aspon do 5....) DElaji pokroky ti nasi hosici!!!
Tak paaaaa zlaticko, kisses 😵 😵
🙂

vered
9. dub 2011
amalka_78
9. dub 2011

@vered JÁ SE Z TOHO PICNU skoro hodinu tady sepisuju román a najednou mi všechno zmizí bez toho, abych na něco klikala 😠 Teď už vážně nemám sílu se rozepisovat znovu, příště to snad sesmolím ve Wordu a potom to sem zkopíruju.
Tak dobrou noc, krásné sny, o sobě napíšu jindy, až nebudu tak strašně naštvaná 😀

vered
9. dub 2011

@amalka_78 joooo holka me se stalo uplne to same......a taky sem byla pekne nasr..takze sem to pak rapidne zkratila.. 😵 😵 papa a budme v klidu!!!!!!!!!!!!!! 😉

lenkacar
10. dub 2011

@vered tvůj manžel je cizinec? aha tak to jsem nepochopila doted 😀 😝 jak píšeš o babičce ,tak mi to docvaklo ..a jak se tam chovaj k ženským?

mindinka
10. dub 2011

@vered Ahoj Veredko děkuji za přáníčko. Jo jo mám to takhle po sobě. Včera jsme byly na tý večeři a už v životě mně tam nikdo nedostane, obsluha si nas nevsímala, jídlo bylo hnusný, jak jsme dojedli tak jsme měli ještě přes půl hodiny talíře před sebou, to jsme ještě nikde nezažila, už tam nikdy nepojedu...bylo to poprvé a naposled. ☹

mindinka
10. dub 2011
pikusa
10. dub 2011

Ahoj holky...pár foteček dvouletáka 🙂

pikusa
10. dub 2011

Jinak z dortu byl nadšenej,hned ho ohlodal a pejskovi že spapá kostičku...tak jí snědl 🙂

mindinka
10. dub 2011

@pikusa Pěkný fotečky, tak hlavně, že se vám oslava vydařila.... 🙂

pikusa
10. dub 2011

@mindinka jooo bylo to moc fajn 😵

ronecek
10. dub 2011

@vered Ahoj Veredíku 😉 Tak Domík už je OK. Měl zácpu, hodně ho to tlačilo a bříško píchalo ☹Chudáček se tak natrápil. Nešlo to pořád ven, tak brečel a svíjel se. Nakonec mě napadla horká vana. Tak jsem mu napustila vanu a během chvilky zase začal hrozně plakat a bylo vše venku 😀 Celý den byl z toho včera takový špatný. Jak se mu ulevilo, tak hnedka pěkně pookřál.
Já včera vařila, trošku uklízela. Manža jel na odpolední do práce, tak jsme byli odpoledne sami doma 😉 Takže takové lehárko.
Dneska je tady krásně, ale docela zima. Jsem nějaká moc ospalá a snad co pět minut chodím na záchod 😠 Jinak nic zvláštního.
Ty jo, tak to se Joshik musel teda včera pěkně vyřádit 😉 Fotečka super. Koukám, že i mamce se líbilo 😀 Domík by určitě byl taky ve svojem živlu. Škoda, že tady nikde nic takového nemáme. Je tady kousek od nás akorát muzeum v Kopřivnici. Auta.
Jj a to čmárání na zeď je taky super. Má aspoň velký prostor a může si čmárat co chce a jak chce. Já chci zase vzít Domíka ven s křídama ať se vyřádí na našem chodníčku. S pilou tráví 24 hodin denně. Chodí s ní i spát 😀
O tom stetoskopu začínám taky uvažovat. U Domíka mě to ani nenapadlo, ale je to opravdu dobrá věcička. Domík zase kopával ráno kolem 4 hodiny ☹Taky někdy jak byl klid a dlouho jsem žádné pohyby necítila, byla jsem nervózní. Možná si ho taky pořídíme.
S těma barvama a počítáním je Joshik teda šikulín. Domík umí už do šesti. Ale potvůrka nechce vůbec teď číst. Ani večer. Vždycky mu řeknu, že budeme číst pohádky a on na to "neee" a odnese knížku zpátky.
Jdu pomalu dopít kafčo a trošku spočnout, než se pepíno probudí.
Užijte si krásný den a líbáme vás 😵Papa

ronecek
10. dub 2011

@mindinka Ahoj 😉 Tý jo, vidím, že bříško krásně roste 😉 Mě je dneska dobře. Jsem akorát dost ospalá a pořád chodím na WC ☹

pikusa
10. dub 2011

@ronecek hele,to jsem ted našla 🙂

ronecek
10. dub 2011

@pikusa Ahoj🙂Vidím, že oslavička se podařila. Prcek úžasný a celá rodinka jste krásná 😉 Dortík taky super a kolo božííí 🙂

pikusa
10. dub 2011

@ronecek ooooooooo tolik chvály---díky 🙂

ronecek
10. dub 2011

@pikusa Super a za skvělou cenu 😉 Asi si ho opravdu pořídíme. Ale raději počkám až do toho srdíčka, jak se to bude všechno vyvíjet 😉

pikusa
10. dub 2011

@ronecek jasně.....jen že jsem to ted našla... 🙂

ronecek
10. dub 2011

@pikusa Jasně, děkuju moc 😉 Taky je u vás taková zima?Tady příšerná

mindinka
10. dub 2011

@ronecek Ahojky děkuji, mně se právě moc nezdá, že by mně zase povyrostlo, ale večer to je rozdíl, to jsem jak sud, když tláskám všechno možný 😀 😀 😀 Dneska jsem si koupila zase melouna, tak jsem snědla půlku a pak jsem si dala ještě cukrovou vatu 😀 😀 😀

mindinka
10. dub 2011

@ronecek U nás je hnusnej vítr, už aby to přestalo, jinak by bylo docela hezky
🙂

petra123
10. dub 2011

čauyk holky tak KET bude v utry ovulace byla v sobotu tak pregnyl pomohl tak jsme dneska byla uplně štasna 🙂 po dlouhé době a i doktor sestřička a embriološka byla super jsme se zasmaly jak mi pichala augolin nebo jak se to jmenuje a a ja u píchání stojím do zadku tak jsme říkala že musíme dneska na druhou starnu bo v pátek jak mi pichli pregnyl tak jak jsme jela zpět dom tak mi niha na spojce nějak haprovala 🙂

Holky mam otazku u nas v CARu se spíš před noc jak před ET a KET vy v jiných Carech jedete hned domů zak jak dlouho?Jak dlouho jste leželi v CARu než jste jeli domů bo protentokráte jedu domů i ja spát tam nebudu bo jsi myslím že doma je lepší psychyka než někde v centru.

mindinka
10. dub 2011

@petra123 Ahoj Péto, tak hlavně at KET dopadne dobře, já když jsem byla na KETU, tak jsem tam pčijela na určitou hodinu co jsme se domluvili a po transferu jsem tam ležela jen čtvrt hodiny a jela jsem domu. 🙂

petra123
10. dub 2011

@mindinka tak to mě tam chcou držet 4 hodinky a to ještě doktorka bude mrmlat že chci jet domů a to ještě budu řídit bo chlap bude na služební cestě na Trutnovsku☹ale možna ho přemluvím at jede až ve středu ale to asi nevyjde

mindinka
10. dub 2011

@petra123 Tak to docela dlouho... já jsem taky po transferu řídila auto jela jsem domu přes sto kiláků a jinak jsem potom řídila deně, když jsem jezdila na nákupy, vůbec jsem neležela a ani jsem na to moc nemyslela, dobře to dopadne uvidíš. 😉

petra123
10. dub 2011

@mindinka to jsme dělala při ET munuly měsíc ale ted budu odpočívat at to mam prozichrované pokud by to zase nevyšlo ☹

mindinka
10. dub 2011

@petra123 Kolikátý to bude pokus? Nám se to povedlo na potřetí, 1IVF nevyšlo, 1 KET taky ne, to jsem si nechávala pokaždé zavádět 2 embryjka, potom nám zůstalo poslední embryjko a to mám ted v bříšku a krásně roste, určitě se vám zadaří, moc ti to přeju. 🙂