Najde se někdo, kdo je také po 1.KETu?

sandol
15. říj 2010

Zdravím,jsem po 1.KETu,vloženy dvě embrya. Najde se ještě někdo,s kým si tu zkrátíme tu nejdelší čekací dobu 😉?

mindinka
1. kvě 2011

@vered Tak hodně štěstíčka Veredko, at se konečn miminko zadaří, určitě to vyjde, prostě musí, ještě si chvíli užívám klídku, pak zase budou přípravy do školy. 🙂
@pikusa Tak to tam máte holky docela dlouho. No mně stačí ten víkend, když jsou pryč. Ale o prázdninách tam pojedou k babce na dýl. 😵

pikusa
1. kvě 2011

@mindinka máme.....proto tady mají i pokojíček a my se vzdali ložnice aby měl mates taky svoje...
ale je to blbý,mál místa,moc věcí 😝

mindinka
1. kvě 2011

@pikusa No to věřím, s náma do nedávna ještě bydlela přítele sestra, má tady ještě plno hadrů, akorát to tady zabírá místo, tak jí musím taky říct at si to odsud vystěhuje, nebo jí to vyházím, potřebujeme to tady všechno předělat než se miminko narodí, tak budou velký změny, potřebujeme vymalovat a udělat novou podlahu v obyváku. 🙂

mindinka
1. kvě 2011

@mindinka Co je s tou kalopkou? To je doba co?

mindinka
1. kvě 2011

😀 😀 😀 😀 @pikusa jsem blbá už si píšu sama se sebou

kalop
1. kvě 2011

holky ☹ ,tak hcg kleslo pod 1200 a revizi mi chtějí udělat až zítra po dalším odběru ☹ ,já už nemůžu,nechápu na co čekají nebo proč mi neudělají uz,tohle už se nedá,myslím,že odsud vylezu a sesypu se

pikusa
1. kvě 2011

@kalop teda to je strašné trápení......
takže ještě do zítra zase čekat ☹

pikusa
1. kvě 2011

@mindinka 😀 😀
no a jestli bude další miminko,nevím,kam ho dáme 😀

kalop
1. kvě 2011

@pikusa no ale na co čekají,vždyt to kleslo,je to špatně a oni nejdřív,že půjdu hned,tak mi dali podepsat papíry a ted zase,že zítra,aby vyloučili chybu v laboratoři..

mindinka
1. kvě 2011

@kalop to je hrozný a já myslela, že bude všechno v pořádku, hlavně se drž, musíš si hodně vytrpět to je děs. ☹

mindinka
1. kvě 2011

@pikusa To jo budete se tam muset nějak poskládat. 🙂

kalop
1. kvě 2011

@mindinka miminko nebude ☹ ,probrečela jsem celé dvě hodiny a ted ještě tohle ☹

mindinka
1. kvě 2011

@kalop to je neskutečný, akorát se nervuješ, to taky neni dobrý.

mindinka
1. kvě 2011

@kalop Já se divím, že ti neudělají ultrazvuk. 😒

kalop
1. kvě 2011

@mindinka já vím,jenže to nejde ☹

kalop
1. kvě 2011

@mindinka no já taky..až sem přijde dr. tak se ho zeptám,jestli mi ho už zítra udělají.od středy vůbec nevědí,co se děje v děloze nebo mimo ní

pikusa
1. kvě 2011

@kalop drž se ,je to dlouhý a musíš být vyčerpaná tím vším kolem

mindinka
1. kvě 2011

@kalop no to je taky divný jednání, přece to musí zkontrolovat a ne jen odebírat krev.

vered
1. kvě 2011

@pikusa ja s muzem mluvim taky hebrejsky..ale s joshim jenom cesky, ovsem slysi mne mluvit hebrejsky docela casto a nekdy i po mne opakuje....rozumi obema recem, cesky mluvi mnohem lip.

vered
1. kvě 2011

@mindinka mindinko mockrat dekuju..doufam ze uz se brzo dockame, taky toho na mne bylo posledni dobou az moc!!! 😢 Bude lip!!!Musime verit a doufat 😵

vered
1. kvě 2011

@kalop kalopko nase mila, to sou teda hovada v tech litomericich, no ani me to neprekvapuje abych ti pravdu rekla,ach jo!! Ten ultrazvuk si vydupej to prece neni normalni, opravdu nechapu na co cekaji....at ti poradne nekdo vysvetli o co jim vlastne jde!!!! Drz se kalopko, musi to byt strasny nervy!!papa 😵

kalop
1. kvě 2011

@mindinka no já tomu nějak přestávám rozumět..uvidím co večerní vizita,připadá mi,že si se mnou nevědí rady

kalop
1. kvě 2011

@vered díky moc,no už začínám být docela nesvá,a kdyžtak zítra odejdu jinam

mindinka
1. kvě 2011

@vered Určitě bude líp, věřím tomu, že se zadaří. 🙂 Já jsem dostala chut na melouna, tak si ho pojedu koupit.

mindinka
1. kvě 2011

@kalop řekni si o ten ultrazvuk, přece to musí skontrolovat!

kalop
1. kvě 2011

@mindinka řeknu 😉

vered
1. kvě 2011

@kalop no prave pokud si nevedi rady tak at udelaji utrazvuk, copak ho tam nemaji??Tady kdyz sem lezela v nemocnici tri mesice tak sem sla kazde rano na UTZ a pokud me neposlali sami, tak se si ho vyzadala a nikdo mi to neodmitl...bohuzel v Cr se jeste porad nekdy chovaji jako za komousu...me stacilo kdyz sem byla s joshikem na pohotovosti v litomericich, kdyz mu byl jeden rok, mel horecku 41 stupnu a doktorka na nej v pul druhy rano se sestrou rvaly at spolkne ty antibiotika a rvaly mu to do krku, pak mi do zpravy napsala ze mu daly diazepam na uklidneni ,ale me vubec nic takoveho nerekla.........ani se me nezeptala jestli souhlasim.....hroznej pristup!!!!!!!!!!
Nenech se kalopko mila odbyt, az prijde vizita dozaduj se vysvetleni !!!!!!!!!!!! Uf nejradsi bych tam na ne vlitla!!!

vered
1. kvě 2011

@kalop byt tebou zavolala bych do caru at se tam o tebe postaraji jak se patri! tohle uz je fakt trosku moc...tim spis ze kazdy den ti slibi neco jineho a porad to oddaluji.... 😠

vered
1. kvě 2011

@mindinka skoda ze jsi tak daleko, melouna mame v lednici, zvu te! 😉

pikusa
1. kvě 2011

@vered ty umíš hebrejsky???? 😀
no asi jo,když tam žiješ 😀
U nás na dětské pohotovosti naštěstí v pohodě.....mají taky štěstí,jinak bych řvala -jak jde o Matese,jsem jako lvice 🙂