Najde se někdo, kdo je také po 1.KETu?

sandol
15. říj 2010

Zdravím,jsem po 1.KETu,vloženy dvě embrya. Najde se ještě někdo,s kým si tu zkrátíme tu nejdelší čekací dobu 😉?

vered
3. kvě 2011

@ronecek
@pikusa (vim vim ze mate jeste hodne mrazacku, to je fakt super!!!)Jinak holcinky ted uz je pozde, ja bych na to IVF musela jit uz pred par dny, protoze u tohoto protokolu se prvni den MS jde na UTZ a krev a pak se 3.den zacina pichat, ja uz sem 4.den MS a dnes to ze mne lilo silene....kazdych 20 minut vlozka! To sem jeste nezazila... 😕 ..
Takze dalsi IVFko az dalsi MS tzn..asi za 25 dni, ale vzhledem k tomu ze me dost picha na strane a jsem jeste porad v sestinedeli si myslim ze pro moje telo to bude ten pristi cyklus tak akorat....bohuzel vcera byla i mensi hadka u nas doma...a hodne prolitych slz z me strany ☹ 😢
@klara.k nevim jestli to zkusit po IVF s cerstvymi..., bojim se, protoze ja tehotnim z tech ketu, asi to je tim ze to je prirozeny cyklus prresne po me ovulaci a bez hormonu, ty hormony co beru a picham me spis rozhodi nez naladi...kdybych mela hodne dobrych embryii tak treba jo...ale ted naposledy sme meli asi 9 embryii a zustali 4 emb....2 nejlepsi mi prave vratili cerstvy a z toho nic a ty dve morulky, byly B/c to jest 2-3 kvalita a byla jsem tehu ale pak to zamlklo.....doktorovi se ten napad se zmrazenim libil, nicmene je blby ze casove to je narocnejsi...protoze se to zamrazi, pak cekat na MS a pak zase nervy aby to vyslo z Ketu...vubec nevim ☹ Taky vzdycky u tech transferu s cerstvyma prijdu o ty nejlepsi embryjka.......a pak na ket zbydou uz nic moc.... 😒 tak proto ty kety...
@kalop ahoj zlaticko, tak uz to mas za sebou vid, moc jsem na tebe dnes vzpominala........drzim ti moc palecky abys byla ok , aby Hcg kleslo a aby jsi sla brzicko domu!! A ze se tesis na dalsi pokus to je super!!!!!!! 😉 Taky myslim ze nebudes muset cekat tak dlouho, co sem kde cetla a zjistovala tak 2 cykly staci...hlavne aby ses na to citila Ty a tvoje telicko! Tak papa a odpocivej.....posilame big hug!!!!! 😵 😵
@mindinko krasne brisko....hezky si ho hyckej 😵
Jdu ted trochu na vzduch a juknu pozdeji. Zatim pa zlaticka! 😵

pikusa
3. kvě 2011

@vered hele,slzy a hádky k tom u asi patří.....
je to nemilé,ale je to nápor na obě strany a holt se to někde takhle odrazí...
Bude dobře uvidíš

lenkacar
3. kvě 2011

přišla jsem se s Vámi všemi rozloučit ,kalopko ty se drž a bojuj,my končíme a já končím z osobních důvodů na MK,viz ,art snažilky co se snaží ..nechci to více komentovat,Všem přeji krásná miminka a hodně sil ..Lenka

kenya83
3. kvě 2011

Ahojte 🙂
tak dnes sme boli na UTZ v 16 týždni, všetko je v úplnom poriadku, maličké sa má k svetu a ukážkovo rastieme, zodpovedáme presne na deň a týždeň. Maličké bolo dnes strašne aktívne tak sa dáko ani nechcelo fotiť. Furt sa krútilo zo strany na stranu. Dr. ho zmeral, máme už presne 9 cm, zmeral aj hlavičku, stehienka, a všetko čo bolo potrebné. Povedal, že rastieme ako podľa ukážkovej tabuľky. Počúvali sme aj srdiečko 🙂 Pohlavie ešte nebolo vidno, že sa dá na 100% rozoznať aj od konca 17tt, takže sa to dozvieme až na KO v 20tt, keď pôjdeme na ten veľký morfologický UTZ., tam by to už malo byť 100% 😉 Dr. povedal, že do konca tohto mesiaca by som už mala pocítiť prvé pohyby, tak sa už neviem dočkať na prvé kopance 😀 @mindinka čítala som, že ideš v 20tt na 4D UTZ, nie je to ešte skoro? Dr. vravel, že ideálne obdobie na 4D UTZ je medzi 22tt-26tt 🙂 Ja pôjdem na 4D v 24tt 🙂
A tu je fotka z dnešného utz, nie moc pekná, lebo bolo malé aktívne a bolo problém ho zachytiť a moje bruško 😀 😀 😀

mindinka
3. kvě 2011

@kenya83 No hezky rostete já jsem byla na kontrole včera a akorát mi změřil dr. bříško a říkal, že je všechno v pořádku, ultrazvuk mi nedělal, to jsem byla zklamaná, tak mu řeknu příští pondělí jak půjdu na další odběry. No ten 4D ultrazvuk ještě uvidíme, zeptám se kdy by bylo dobré na něj jít. Jsem zvědavá na pohlaví miminka. 😀 😀 😀

kenya83
3. kvě 2011

@mindinka aj ja som hrozne zvedavá na pohlavie, ale musím si počkať ešte 4 týždne 😒 chcem už nakupovať výbavičku 😉 ja idem na triple testy a do poradne vo štvrtok 😉

mindinka
3. kvě 2011

@kenya83 Tak hlavně at ti to dobře dopadne, 🙂 ale o tom neni pochyb 😵 😵 😵 , přítel nechce abych si to nechala říct co to bude, ale už se nemůžu dočkat. 🙂

kenya83
3. kvě 2011

@mindinka aj ja tebe držím palce nech Ti to dobre dopadne 😉

kalop
3. kvě 2011

holky tak v děloze prý nic moc nebylo a jestli ráno neklesne krev o 40% mažu znova,od půlnoci nemsím zase pít a jíst.mám velký strach,myslete na mě a hned jak to půjde,písnu 😵

kalop
3. kvě 2011

@lenkacar moc děkuju,sice nevím o co jde,ale když budeš chtít,můžeme písnout aspon IP třeba někdy,papa a za všechno dík

stazina
3. kvě 2011

@kalop kalopko milá , držím palce....musíš si toho teda zažít.. ☹ ☹ držím Ti palce....a myslím na TEbe

vered
3. kvě 2011

@lenkacar ahoj leni, skoda ☹ .......ale chapu!!! Opatruj se , mej se moc hezky...a kdyby neco nakoukni napis IP, sme tu..papap pusu veredka 😵 😵 😵 😵 😵 😵

vered
3. kvě 2011

@pikusa ja vim pikush, diky , ale je to fakt na palici.....no neda se nic delat...co si budeme namlouvat zname to asi vsechny, ale IVF je peknej zahul pro vztah....
Jinak holky ja byla na zumbe.......mam dost!!! 😀

pikusa
4. kvě 2011

Ahojík holky....
@vered jo je to záhul.....ale vy to doma zmáknete a oni věci zdánlivě neřešitelné se stejně vyřešit musí....
@lenkacar ☹ tak aspon nakoukni a nebo písni IP..... 😉

klara.k
4. kvě 2011

@vered ahoj veredko, já jsem zapomněla, že ty máš ty KETy v nativu, tak to potom jo a navíc to máš vyzkoušené. Tak zkusit zavést nějaká míň kvalitní, nejlepší kousky nechat na KET a zkusit to.

K těm hádkám - tak u nás to taky někdy bouchne, a zrovna včera jsme měli tichou domácnost. No snad se to zase upraví, ale je to orpavdu i zkouška vztahu. alespoň u nás tedy jo. 😖

@kalop máš to opravdu na dlouho, myslím na tebe, dneska tady konečně vylezlo slunko, tak ti snad paprsky donesou dobré zprávy. 🙂 a pošupajdíš domů. Je dobře že se těšíš na příště 😉

ronecek
4. kvě 2011

@mindinka Ahojky, tak já už jsem se tady včera nedostala ☹ Prcek mi začal zasedávat místo a chlap taky 😉 Dneska ráno už se Dominiček vrhnul na počítač, nakonec jsem ho ale přemluvila 😀 Tak jsem si včera sháčkovávala čtverečky na polštářky a přišívala na povlak 😉 Bodlo mi to škaredé počasí, protože když je hezky, tak se mi do toho nechce. Dneska se asi vrhnu na peřiny 🙂 Jinak jsem obhlídla bříško. Krásně roste a oblečeníčko taky super 😉

ronecek
4. kvě 2011

@vered Ahoj zlatíčko, tak jak je dneska, ještě stále tak moc krvácíš? ☹ To je hrozné, já jsem byla na nervy, když jsem to mívala silnější, že si vlohu musím měnit co hodinu, dvě a Ty takhle brzo. Jestli máš doma i ten kontryhel, tak ho taky pij. A co doma? Už jste se s manžou usmířili? Zase bude dobře zlatí 🙂 Pa a krásný den

ronecek
4. kvě 2011

@lenkacar Leni, co se to tady na koni děje sakra 😠 Každý odchází a ruší si své fotoblogy ☹ Je mi to líto. Opatruj se a když tak písni IP 😉 Pa

pikusa
4. kvě 2011

My se s jednou skupinou taky přesunuly s holkama a e-mimino.....

mindinka
4. kvě 2011

@ronecek Ahojky Ronečku moc děkuji, mn se pořád zdá, že mám malý bříško, no věcičky jsou focený mobilem tak to moc dobře nafocený neni a měla jsem to dát na jinaci podklad aby to vyniklo, tak příště. 😀 A jak se cítíš? Už je ti líp? Mně je zase dobře, tak jdu rychle uklidit, povesit pradlo a pak začnu vařit, dneska budem mít rychlovku, uvařím špagety s omáčkou. 🙂

kalop
4. kvě 2011

ahojky všem,tak hcg kleslo na 322,tak mě pustili domů s diagnozou missed abort ☹ ,chtěla bych jít tak po 3 MS znovu,tak uvidíme jak bude moje tělo fungovat 😉

vered
4. kvě 2011

@kalop ahoj kalopko super zpravicky, mam velikou radost, tak sme na tom stejne ja mela taky missed a pikushka take..papa zlati opatruj se a odpocivej!!!! 🙂 😵 😵

kalop
4. kvě 2011

@vered děkuju moc,jdu to doma trochu pofackovat 😀

vered
4. kvě 2011

ahoj holcinky @pikusa @klara.k diky moc za podporu, snad to bude zase dobre, je to opravdu zkouska vztahu...a vzdy kdyz se zacne blizit IVf tak se to zacne doma hrotit!!!
Ja tu dnes cely den nebudu, jedu s ceskyma holcinama do T.. k mori a uzit si den bez ditete.... 🙂 tak se mejte moc pekne.
@ronecek ahoj zlati, krvaceni preslo uz vcera vecer a sla sem se znicit na zumbu! 😀 opatruj se a at je ti lip!!
JInak holky ......jsem koukala na ty stranky art snazilky se snazi.... a teda musim rict ze mne docela prekvapilo co se tam pise, skoro sem ani nemohla spat..... ☹ to je sila...clovek aby se bal neco napsat!!! 😢
Hezky den vam vsem, papa 😵 😵 😵

vered
4. kvě 2011

@kalop super kalopko!!!! pofackuj ..to vis bez zensky!!!! to domacnost nefunguje.. 😉 paaaaa

ronecek
4. kvě 2011

@mindinka Jj, já převlíkám peřiny a taky se chystám na špagety s boloňskou omáčkou 😀 Tak máme teda stejné chutě 😀 😀 😀

mindinka
4. kvě 2011

@ronecek Jo jo já už je jdu vařit, už mám jinak hotovo. 🙂

mindinka
4. kvě 2011

@kalop Ahojky je dobře, že už jsi doma, opatruj se. 😉

mindinka
4. kvě 2011

@vered Ahoj Veredko no to se tam na to jdu podívat a pročíst si to, já jsem dřív chodila na rodinu a s holkama co nám ivf vyšlo tak jsme si tam psali a ty co byly teprve před IVF a nebo po nezdařeném IVF tak nám napsali, že už tam nemáme co dělat, že je nezajímá jaký si budeme kupovat peřinky a kojenecký oblečení, tak jsme tam odtud odešly to nás taky pěkně naštvali a že je to stránka o umělým oplodnění a my že tam probíráme všechno a po delší době, když jsem si přečetla co oni si tam píšou, tak jsem si v duchu říkala, hlavně že vy tam probírát pouze IVF, nepochopím, že některý se dokážou takhle zachovat! ☹

layde
4. kvě 2011

ahoj holky mam dotaz na ty co už mají za sebou KET ,dostala jsem rozpis a tam mám léky Estorfem a utrogestan a když jsem si byla ty léky vyzvednout tak mi lékárnice nabídla levnější variantu. Místo Estrofemu mi nabídla Esrimax ,myslíte že to vadí nebo to je jedno ? Prý je to oboji stejné jen jiný název a firma a rozdíl je taky dost velký na doplatku.Předem díky