Najde se někdo, kdo je také po 1.KETu?

sandol
15. říj 2010

Zdravím,jsem po 1.KETu,vloženy dvě embrya. Najde se ještě někdo,s kým si tu zkrátíme tu nejdelší čekací dobu 😉?

kata1145
27. kvě 2011

@ronecek moc prosím Ronečku, říkala jsi, čajík pak pít od 1DC 1x denně nebo 2x?

kenya83
27. kvě 2011

Ahojte 🙂 @mindinka @ronecek ako sa mi držkáte?

mindinka
27. kvě 2011

@kenya83 Ahojky já se mám dobře, v pondělí mně čeká kontrola 🙂 , a co ty jak se máš? Co miminko už kope? My máme malinkýho lenocha, za den se párkrát slabě ozve, ale když poslouchám srdíčko tak začne kopat 😀 😀 😀

ronecek
27. kvě 2011

@kenya83 Ahojky, já se mám taky dobře 🙂 Nevolnosti trošku ustaly, akorát bývám dost unavená, ospalá 🙂 Na kontrolu jdu v úterý. Teprve dostanu průkazku. Tak už se těším a doufám, že je vše OK 😉 Koukám, že Tobě bříško krásně roste. Čas neskutečně rychle ubíhá 🙂

ronecek
27. kvě 2011

@kata1145 Ahojky, tak to jsou super zprávičky 🙂 Takže vám všem to vyjde zhruba stejně. To je super 🙂 Kontryhle určitě pij. Teď to smysl nemá. Pije se od 1DC do 14DC. Já ho před KETem pila až do 15DC. A pije se buď jednou denně 500ml nebo dvakrát po hrnku. Já pila ráno a večer. Tak hodně štěstíčka a krásný víkend 🙂

kenya83
27. kvě 2011

@mindinka tiež sa mám veľmi dobre, mňa čaká kontrola 7.6. to budem 19tt+6 tak snáď nám to všetko dopadne dobre a budem si môcť tehotenstvo užívať plnými dúškami. Tiež sa už neviem dočkať kedy nám povedia pohlavie. Dúfam, že už na tomto UTZ 😉 Bábätko už začínam pomaly cítiť, ale tiež len veľmi slabo počas dňa, ale keď počúvam srdiečko tak sú to už riadne kopance a malé si tam krásne pláva, krásne počuť ako sa hýbe a ako to tam všetko bublinkuje. Tak snáď už čoskoro budem cítiť v brušku poriadne kopance. Však som len na začiatku 19tt a vraví sa, že prvorodička začína cítiť pohyby až v 20tt 😉
Boli sme už pozerať kočík a myslím, že sme už na 100% rozhodnutý aj keď to bude dievčatko alebo chlapček. Vybrali sme Jané Slalom PRO 2011 a je úplne skvelý a farba je neskučná. Pozri v albume 🙂
@ronecek moja zlatá som strašne rada, že si tiež v poriadku 🙂 a držím Ti palce nech všetky testy dopadnú OK a aby si sa mohla tešiť z tehotenstva ďalej tak ako my s mindinkou 🙂 NT screening si už mala? Ako ste dopadli? No bruško mi rastie a rastie asi budem za chvíľu ako veľryba 😀 😀 😀

kenya83
27. kvě 2011

@mindinka tiež počúvaš ♥ každý deň? Ja ho počúvam každé ráno a neviem sa toho nabažiť, je to krásny zvuk 🙂
Ozaj chcela som sa Ťa opýtať, myslíš že počúvanie angel sound neškodí bábätku?

mindinka
27. kvě 2011

@kenya83 Na kočárek jsem koukala, je opravdu moc hezký, viděla jsem ho i v krámě, ale vnitřní rozměr korbičky moc velký neni. Taky poslouchám srdíčko každý ráno a někdy i večer než jdu spát. 🙂 Určitě to miminku neškodí, ale víc jak 15minut deně by se poslouchat nemělo. Taky se těším na velký ultrazvuk, tam mi ještě potvrdí, jestli to ta holčička opravdu bude, jinak já jak jaem byla v tý nemocnici, tak mi trošku bříško spadlo, ale to určitě doženem, hlavně, že miminko rosta tak jak má. 😉 Tak se měj krásně a zase se nám ozvy papa.

kenya83
27. kvě 2011

@mindinka tiež sa opatruj 🙂

magieee
27. kvě 2011

Ahojky zdravím všechny.Dnes sem byla na kontrole a sliznice roste jak má,takže jdu zítra na injekci do svalů a ve středu už volám aby rozmrazily a když to mimča vydrží,tak jdu ve čtvrtek na KET!Už se nemůžu dočkat.Už aby to bylo a všechno vyšlo! 😀 😀 😀 😀 😀

mindinka
28. kvě 2011

@magieee Ahojky tak to moc gratuluji a držím palečky, aby se mimísci krásně rozmrazili. 😉

kenya83
28. kvě 2011

@magieee moc držím palce 🙂

ronecek
28. kvě 2011

@kenya83 Ahojky, jsem taky ráda, že je vše v pořádku, akorát mě trápí občas špinění ☹ Ty jsi ho měla taky, že? Doktoři říkali, že je to normální, ale stejně mám vždy divný pocit. Na screeningu jsem nebyla ani nevím jestli půjdu. U Dominička jsme taky nebyli. Bříško máš opravdu pěkně veliké. Švagrová je v 6 a 1/2 měsíci a není na ní skoro nic vidět. Jinak kočárek jste vybrali moc hezký 🙂

ronecek
28. kvě 2011

@magieee Ahojky, tak to je super, že sliznice krásně roste 🙂 A ta injekce je na co? Jj, já už se tak těším až budeš mít bobíšky u sebe 🙂 Tentokrát to určitě vyjde 😉 Nevím jaké máte vy počasí, ale tady lije lije lije 😢 Dneska je tady na lyžařské chatě kácení máje. Manža se za chvíli vrátí z práce, tak jsme chtěli jít se podívat, ale asi to vzdáme. Je to u lesa na louce, takže to bude po dnešní noci a dnu samé bahno ☹
Měj se hezky a pěkný víkend.

ronecek
28. kvě 2011

Holky, jakpak se má asi naše pikuska v Tunisku 😎 😎 😎 A veredíček se taky dlouho neozval ☹

ronecek
28. kvě 2011

@vered Ahoj zlatí 🙂 Copak je s Tebou, že jses tak dlouho neozvala? Je vše OK? 😉 Jak jste si užili svatbu a jak to zvládl Joshik na hlídání?
My se máme dobře. Akorát počasí tentokrát stojí za starou bačkoru ☹ Mějte se krásně a ozvi se. Líbáme vás. Papa L+D 🙂

magieee
28. kvě 2011

@mindinka taky doufám,že to vyjde 🙂

magieee
28. kvě 2011

@kenya83 Díky vezmu si příklad z tebe a budu..... 😀

magieee
28. kvě 2011

@ronecek Dneska je počasí strašný i tady,ale já byla celý den v práci a předchvílí sem přišla,takže mi to moc nevadilo.Ty injekce sou na podporu sliznice.Sestřička byla šikovná a bylo to rychle.Na KET jdu,ale už ve středu pan doktor to trochu poletl. 🙂
Tím líp bude to dřív 😀

kenya83
28. kvě 2011

@ronecek tiež som mala špinenie skoro 4 týždne, ale to bol dôsledok toho môjho silného krvácania v 7tt čo som bola v nemocnici a potom k tomu ešte hematóm. Dlho som sa čistila. Máš špinenie slabé alebo silnejšie, bola si s tým u dr. ? Takže ty na NT screening nepôjdeš? Prečo? Nie je to u Vás povinné? Myslím, že sú to veľmi dôležité vyšetrenia, ktoré môžu ukázať či je bábo zdravé a správne sa vyvíja. No bruško mám naozaj veľké čo to bude pred pôrodom 😀 😀 😀 A ďakujem za kočík je krásny a už sa neviem dočkať kedy ho budeme mať doma.
@magieee tfuj, tfuj, tfuj 😉 posielam tehu výrusíky 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 Chytaj !!!

magieee
28. kvě 2011

@kenya83 díky snažila sem se je rychle chytat!!!!!!!!!!! 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😎 😎 😎 😎 😎

vered
28. kvě 2011

@ronecek ahoj zlaticko ....promin...nejak sem nestihla odepsat a ted jsme byli dva dny pryc a tak jsem byla uplne mimo.... 😉
Svatba super, moc pekna, uzili sme si to, trsala sem do 3 do rana a domu jsme jeli mezi poslednimi 🙂
vlastne sme byli spolecne s zenichem a nevestou posledni 😀
Sli sme spat ve 4 rano a vstavala jsem az pozdeji. Kolem devate hodiny..Ten den(ctvrtek )tu bylo strasny vedro, asi 36 stupnu a tak jsem sla pro joshika uz driv a taky sem se na nej moc tesila. 😵
Zvladnul to uplne v pohode...pry o nas ani nemluvil, jenom babicka nezamhourila oka, neb se bala, jestli mu neni zima nebo teplo a dedu vysoupla spat jinam,pry se tam nevesli....a to pritom maji postel 180cm, my mame jen 140cm.
No a nakonec joshik kolem pate rano chtel curat a pak uz chtel mlicko a vstavali...takze babicka celkem grogy a dite taky, aspon sel hned zase chrupkat a ja s nim.... 😀 po ty svatbe....
No a pak volal muz, ze nam kamarad zaridil v ein gedi u mrtvyho more pokoj s kuchynkou i prislusenstvim a za vynikajici cenu, protoze on tam zije a pracuje..tak sem na to hned kyvla a zacalo baleni vseho a blazinec no a vratil sme se pred chvili 😉
Meli sme se nadherne 🙂 to je totiz neuveritelne krasny misto, jen ja blb doma nechala fotak takze mam jen par fotecek na mobilu.
Joshik se rano probudil a hned vysel jen v triciku z pokoje a bos, venku uz nadherne vedyrko...a joshik rovnou k palme se vycurat...v bazene radil o sto sest, vubec nechtel ven a s rukavkama se vyradil i ve velkym bazenu.
Takze sme si to krasne uzili....zato ted to vybalovani haha..ale uz mi toho moc nezbyva a tesim se do hajan, prece jen tam je dost vedro..vcera v noci bylo venku asi 35 stupnu...spat musis s klimatizaci a to nemam moc rada a tady v jeruzaleme je pres den sice vedro ,ale noci jsou chladne a fuci peknej studenej vetricek a to my mame moc radi.
A co ty koci??? Jak si zijete???
Posilame more pusinek, papa dobrou nocusku 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

vered
28. kvě 2011

@magieee ahoj 🙂 ty jo uz ve stredu? To je super, tak hodne moc stesticka!!!!! At se to povede!!!!! 😵 😵 😵

mindinka
29. kvě 2011

Ahoj holky jak jste si užili víkend? Já jsem byla doma a dětičky jsem měla na víkend u táty, tak jsem měla klídek 🙂

mindinka
30. kvě 2011

Ahoj holky tak dneska jsm byla na velkým ultrazvuku, miminko odpovídá velikostí podle týdnů, další kontrolu mám 12.6., bohužel fotečku nemám. Ale volala jsem si na 4D ultrazvuk a řekli mi, že je nejlepší ho dělat od 26tt do 31tt, tak si jestě chvilku počkáme, jinak u dr, budu mít poslední ultrazvuk ve 30tt. 🤐 Je tu nějak mrtvo, copak je s váma? 🙂

kenya83
30. kvě 2011

@mindinka ahojky 🙂 tak veľký UTZ dopadol OK? Ako dlho Ti robil ten UTZ? Kontrolovali ste všetky orgány? Na 4D UTZ sa objednaj v 24tt to je najideálnejší čas 😉

mindinka
30. kvě 2011

@kenya83 Ahojky no dělal mi ho asi 10 minut a všechno je v pořádku, jak miminko, i plodová voda odpovídá, orgány taky. Tak jsem ráda, no na ten 4D se asi obědnám dřív, ale jinam než jsem si volala, tam co jsem volala tak mi řekla až od 26tt a 1 fotka 500kč a to je teda dost drahý, to se obědnám k doktorovi co k němu chodí ségra, tam se platí za fotku 150kč. To jsou rozdíly co? Kdy jdeš ty na ten ultrazvuk? 🙂

sponiarka
30. kvě 2011

Ahoj holky tak jsem dneska byla na ET 😀 tet jen to dlouhé čekání v 😒 ve středu si mám volat jak se další vyvýjejí a kolik se jich bude dávat zamrazovat doufám že alespon něco ze šesti a jedno mi zaváděli tak by mohlo
😉

magieee
30. kvě 2011

@vered ahojky už tuto středu a zítra volám na rozmražení!!Hurá!!!!!!!!!!!!! 😀 😀 😀 😀

ronecek
30. kvě 2011

@mindinka Ahoj Miruš 🙂 To je super, že je vše OK. My na 4D ultrazvuku byli taky myslím až po 25tt. Můžeš sice i dřív, ale doktor říkal, že takhle je to nejideálnější 🙂
Mě čeká kontrola zítra, tak snad bude vše OK. Krásný večer 🙂