Najde se někdo, kdo je také po 1.KETu?

sandol
15. říj 2010

Zdravím,jsem po 1.KETu,vloženy dvě embrya. Najde se ještě někdo,s kým si tu zkrátíme tu nejdelší čekací dobu 😉?

amalka_78
13. čer 2011

@sponiarka Vůbec nejsi hloupá, já jsem se o nativu dozvěděla až od Veredky 🙂 Spočívá to v tom, že ti nechají uzrát tvoje vajíčko přirozeně (nepícháš si žádné hormony pro růst dalších vajíček), potom ti to vajucho odeberou, oplodní a šoupnou zpátky, takže je to celé takové přírodní.
Četla jsem, že někde dávají před tím Clostilbegyt, takže máš těch vajíček potom víc. Já při Clostíku (to jsme se ještě snažili doma) mívala vajíček tak šest, ale vždycky v různém stádiu zralosti a k oplodnění byly vždycky vhodné dvě.

mindinka
13. čer 2011

Ahoj holky tak jak se tu máte? Já jsem dneska byla na kontrole a je všechno v pořádku, tak jsem ráda a dr. mi říkal at si příště už s žádnou nemocnicí nevymýšlím 😀 😀 😀 , chtěla jsem fotečku, ale malinká už se tam celá nevejde, a ještě ke všemu byla otočená zády, tak fotečku nemám. ☹ Ale za 3 týdny se obědnám na 4D ultrazvuk a už se moc těším. 🙂 Mně tedposlední 3 dny tak strasne bolí záda, nevydržím stát, sedět a ani ležet, už nevím jak mám být ach jo. 🤐

petapal
13. čer 2011

@amalka_78 ja jsem vůl jsem to nevydrzela a pred chvili počůrala papirek v utery jsem byla na vloženi a nic tak počkam jeste ůzas tak za 3dny zkusim

mindinka
13. čer 2011

@petapal To je ještě brzy, dneska jsi teprve 6 den, akorát tě to bude znervoznovat, taky jsem nevydržela u prvního IVF a u prvního KET a testila a byla jsem akorát zklamaná, že tam nic neni.

amalka_78
13. čer 2011

@mindinka Ahojky, no to je náhoda, zrovna jsem ti chtěla napsat. Kde se nám touláš? 😀 Já měla strach, jestli zase náhodou nekrvácíš, tak jsem moc ráda, že jste v pořádku 😀

petapal
13. čer 2011

@mindinka no tak ted můžu maximalne čekat jestli se tam nejaka ukaze ,ale nadavam si ,že jsem to nevydrzela,ale zatim si rikam,že je to brzo tak jsem to jen zkusila. Jediny jiny priznak co na sobe citim je boleni prsou

mindinka
13. čer 2011

@amalka_78 Ahoj Amalko nene jsme v pořádku, ale na pc moc nechodím, nevypržím moc dlouho sedět, tak se budu povalovat. 🙂 Malinká Zuzanka je lenoch, nechce se moc hýbat, párkrát za den se ozve ale moc nee. 🙂 Taky jsem ráda že je malinká v pořádku. A jak se daří tobě? 🙂

amalka_78
13. čer 2011

@petapal 6.den je fakt brzo, ideální je tak ten desátý. A navíc je to lepší ráno, na testíku sice píšou kdykoli během dne, ale ráno je přece jen ta moč koncentrovanější. Je mi jasný, že teď se nervuješ ještě víc než před tím 🙄 Já minule testila ráno, pak ještě odpoledne (magor), pak zase druhý den ráno ... Jak to začneš, tak se nedá přestat. Já právě myslela, že už jsi tak minimálně 8.den.

mindinka
13. čer 2011

@petapal Třeba to je dobré znamení, ještě vydrž já jsem po KETU dělala 8 den testík a duch už tam byl vidět a každým dnem čárka sílila, tak ještě vydrž. 😉

amalka_78
13. čer 2011

@mindinka Já jsem teď dva dny ležela a spala a dneska už jsem konečně vylezla z brohu 🙂 Nějak mě bolí občas břicho, to mě před tím nikdy nebolelo, tak si říkám, že je to třeba dobře. Pak mě bolet přestane, tak zase vyšiluju, že už mě nic nebolí, pak mě začne bolet jako na MS, to už blázním úplně ... měla bych se přestat zkoumat, ale to nejde 😀

mindinka
13. čer 2011

@amalka_78 Jo to nejde se nepozorovat, ty bolesti břicha jsem taky měla a někdy i strašný křeče, tak to vypadá, že je to na dobrý cestě, moc na tebe myslím, a přeji ti aby ses taky už konečně dočkala vytouženého miminka. 🙂

amalka_78
13. čer 2011

@mindinka Děkuju 😵 😵 😵

mindinka
13. čer 2011

@amalka_78 Nemáš vůbec za co musíš prostě mimískovi věřit. 😉 😵

petapal
13. čer 2011

@amalka_78 😀 jo to znam od minula taky jak jsem začla čůrala jsem na testy kazdy den hihih ,ale zkusim fakt vydrzet mam tu jen jeden už tak to necham na ten 10den nejdriv

ronecek
13. čer 2011

@vered Ahoj zlatí, tak už jsem Ti jednou psala, ale manža dojel dříve z práce, tak jsem to přerušila 🙂 Dneska jsem měla lítando. Od 9.30 do skoro 12.15 jsem seděla po doktorech. Kvůli potvrzení do průkazky. Tak mám konečně vše vyřízeno. Ještě mě čeká zubař. Tlak u doktora zase OK. Tak říkal ať si to teď měřím častěji za den a hlídám. A když bude OK, tak mám zkusit vysadit jeden prášek. Byla jsem i na EKG, tam taky vše OK 🙂
Ty brďo, tak vy ty oslavy máte ve velkém. Ten hrad mají na zahradě? To by se mi taky líbilo pro Domíka. Joshik šikulka, pěkně se na něm vyřádil. Hm, ta palma v zadu. Závidím 😠 😠 😠
S těma puzzlama jsem si ani nevšimla, že už je to od 18 měsíců. To pochybuju, že to nějaké dítě takhle brzo složí. No ale jsou asi vyjímky.
Dominiček s tím mluvením je na tom úplně stejně jako Joshik. Taky říká místo "táta je v práci" , "táta v práci" atd. Já si myslím, že na to přijdou sami a začnou slovesa sami přidávat. Tak jak postupně začínají víc a víc mluvit. Tak si to tam začnou sami přidávat.
Ale co by neměl říkat, mu jde velice dobře. Když jsme přijeli z toho Zlína, tak manža koukal na něco v televizi a nechtěně řekl "ty vole". Malý to slyšel a pak celý den byl jen samé "ty vole". Já jsem mu to zakázala, tak naštěstí s tím přestal. Ale někdy se stane, že si to pod nosem zašeptá a kouká přitom na mě. Největší hrůzu mám z toho, jak začne chodit do školky. Některé děti jsou příšerně sprosté. I malé prťata.
Ty jo, s tím mluvením Česky a Hebrejsky je to super. Šikulku máte doma.
Jsem moc ráda, že Ti kontrola dopadla takhle dobře. To je super 🙂 Sliznice krásně roste a folíků máš teda hodně. A jsou docela velicí. Ty jo, takže tento týden Tě čekají odběry a příští týden bys mohla bobky mít u sebe, že? 😅 Nebo to budeš nechávat až po návratu z ČR?
Kam si to Cetrotide pícháš? Já vím, že mě to taky kolem vpichu pobolívalo. Jak na noze, tak i po Gonalu na břiše jsem to cítila.
My v pátek a včera měli ty oslavy mamky. Včera tady byl brácha se švagrovou, teta s dcerou a vnučkou a ještě jedni známí. Tak bylo veselo. Domík se pěkně v Kristýnkou vyřádil.
Jahůdek jsem nasbírala celou mísu. Bylo jich opravdu hodně, tak jsem ze dvou kil udělala marmeládu. Mám 14 sklínek. Ještě možná udělám jednu várku a zbytek buď dáváme do buchet nebo mícháme namačkané s cukrem a mlíkem. Mňam... 😵
O slimákách mi ani nemluv. Je to děs a hrůza. Ze začátku jsme je neměli vůbec až poslední dva týdny je to příšerné. Nejdříve začali řádit ve skleníku a pak i venku. Nasadili jsme si ven do záhonku kvítka a oni nám jednu celou řadu sežrali 😢A ve skleníku jsme měli nasazené saláty, tak jednu várku jsme snědli, ale teď co máme druhé novější, tak nám každý den jeden chybí. Známá říkala ať vyzkoušíme i sůl, kafe. Nic nepomáhá. Ani granule na ně 🙄Takže je to asi všude stejné. My se je snažíme zabíjet, bo tady kolem nikdo slípky nemá. Jenž je jich po dešti tolik, že se to nedá.
Tak pomalu končím. Prcek se za chvíli určitě vzbudí a půjdeme ven.
Papa posíláme pusinku. Mějte se krásně a pěkný den. Pa L+D 😵 😵 😵 😵 😵

ronecek
13. čer 2011

@sponiarka Ahojky, je mi to moc líto, že vám to nevyšlo ☹ Ale jak píšeš, jednou to vyjít musí. Těch pokusů už jste teda měli hodně. Budu moc dál držet palečky 😉

ronecek
13. čer 2011

@mindinka Ahoj Miruš, to je dobře, že je vše OK 🙂 Jj, tak prďolka už je takhle veliká? Já dneska byla u obvodního a na EKG. Tak to mám všechno. Příští týden můžeme klidně odjet na Bečvu. K zubaři jdeme 4.7. Brrrr 😀 Mě záda pobolívají vždycky ráno než vstanu z postele. Ale jak vstanu, tak je to OK.
Tak se opatrujte holčinky 🙂

vered
13. čer 2011

@sponiarka ahoj, to je mi moc lito, ze to zase nevyslo ☹ , to je des!!! Tim spis ze vlastne nemate skoro zadny problem.... a nepremyslela jsi o zmene Caru? To obcas pomuze a pak teda ten nativ nooo, to by bylo pro vas vhodny, akorat by sis doplatila teda to ICSI. Ja se o to nedavno zajimala, taky sem na to chtela jit d Gennetu a vychazelo to s ISCI na 18 tisic...to ICSI je prave docela drahy
Podivej se jim na stranky a taky jsem koukala na Iscare.
My zijeme v izraeli a nativy tady nedelaji..skoda...nejsou tu Cary ale jen statni nemocnice..
JInak Blizevedly jsou kousek od nas...rika ti neco LIbesice nebo Ustek?
Tak se drz!!!! 😵

vered
13. čer 2011

ahoj holcinky...zdravim...co ta nase @magieee...uz je doma z krve???

vered
13. čer 2011

@amalka_78 ahoj amalko, ty tvoje priznaky znam...bud me neco bolelo a bala sem se, nebo zase nebolelo a bala se ze je to pryc, ale jinak mas dobre priznaky..nadejne tak jen tak dal! 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

vered
13. čer 2011

@ronecek ahoj zlati, to sem se nasmala u tveho psanicka 😀 😀 😀
S tim jak pises o Domickovi a jak rika ty vole a kouka pri tom na tebe.Uplne ho pritom vidim, jak asi ceka jaka bude tvoje reakce...
Joshik sproste nemluvi, nema to kde pochytit, ikdyz ja nekdy pekne sproste nadavam..to vis to jinak nejde, jak to ma tady clovek ze sebe dostat...ale jednou sem rekla o nekom ze je idiot a joshik to bravurne bezchybicky zopakoval 😉
Ale uz to asi zapomnel...no sem zvedava v CR jak zacne mluvit...tam na vesnici je kazdej samy ty vole a tak, ale nejak se nebojim ze by mu to zustalo, on vlastne ani nerika jo, ale ano a mluvi tak spisovne. 😀 😀
S tim mluvenim to jsi me uklidnila, tak to je dobry..on prave nekdy slovesa pouziva ale zrovna ve vetach ma a je.. nejak zapomina.
Ten hrad mela kamoska postaveny pred barakem, to nebyla jejich zahrada, maji peknej moderni cinzak a bydli v 6.patre a vidi na more....
ale s Jeruzalemem bych nemenila ani nahodou!! Ten vzduch tam...to je na umreni...

Ty jses taky hodne unavena vid, ty jo ja nevim co bude se mnou az budu tehule, ja sem byla ted naposledy taaaak unavena, spala sem kazde odpo a to i tri hodky....a hlavne vy ste jeste holky mlade, ja v 31 mela jiny sily nez ted...no sem na sebe zvedava.
Ty injekce picham do bricha, vsechny...pri prvnich IVF slo vsechno do stehen, vazila sem tech 53 kilo a nemela sem zadny tuk, ale mela nohy samou modrinu a fakt to bolelo. Ty posledni dve IVF picham do bricha...jednak uz mam kolem pupku tuk, tak se to tam lip picha,ten gonal je uplne v pohode, ale ten cetrotide,to je hajzl...je to dlouha jehla a tlusta a boli me to az tak 10 minut po ale jak!!Jakobych tam mela modrinu...no za chvili zase budu pichat, za hodku...uz mam i modriny na brise...boli to ale musim to vydrzet, hlavne joshua si rve furt nohy na moje bricho a to se neda..... 😢
Uvidime kdy bude OPU, mam trochu obavy, ptala sem se co kdyz to vyjde na patek a pry ze doufaji ze ne...v patek se tu dela uz jen pul dne a pak sobota volno....tak jedine ve ctvrtek, ale bojim se ze nebudou folici dostatecne veliky...jsou to nerviky.. 😠
Podle mych vypoctu a propoctu to vychazi presne na patek......uvidime tedy zitra co bude na kontrole...jak vyrostli atd
Tech foliku mam hodne, pri tomhle poctu sem poprve mela OHSS ale ted mam jinej protokol a misto ovitrelle budu mit decapeptyl..tak to bude doufam ok... 😉
Jo a vsichni bobanci dou spinkat do zimy, pockaji na mne az se vratim z CR.
Ted nechci, jsem 3 mesice po ty revizi a necitim se jeste srovnana a hlavne s timhle protokolem se bere po ETU krome utrouse i estrofem a ten ja kvuli LM musim brat s clexane, ale zase s hematolozkou sem dohodla, ze clexane mam zacit brat az pote co uvidi na US srdicko, no je to zamotany a ja nechci brat zadny hormony...k cemu??? Stejne me to s nima nikdy nevyslo..
Takze ja si jeste pockam......trochu se odreaguju a pak hura do toho!!!! Sice to je jeste dlouha doba, ale asi to tak ma byt.... 😵
Uz se tesim v nedeli na Zumbu. Chci aspon jeste zajet k mori a za kamoskou a pak se sbalime a poletime, letenky sly dolu a tak nakonec budeme do toho srpna jak sme puvodne chteli....a pak spolecne odletime domu i s muzem...
Tak zlati, du dat prat pradlo a umyt nadobi, Joshik dnes desne zlobil....v parku nechtel pujcit sve hracky....ted to tak posledni dobou ma, je z nej lakomec a driv by se rozdal....kdyz sem detem pujcila jine veci tak strasne brecel...no fakt sila... ☹
Tak uz nevim jak mu to vysvetlit, pritom kdyz ma nekdo neco jinyho tak se hned chce podivat a pucit....
Preju vam hezky odpoledne, posilame pusinky male bobusce i domickovi i tobe, papapapapa 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

mindinka
13. čer 2011

@ronecek No mně ty záda bolí pořád, to je děs, doufám, že mně to přejde. Jo já jsem ještě u zubařky nebyla, ani se mi tam moc nechce, ale budu muset, pobolívá mně občas zub. 😒

kenya83
13. čer 2011

@mindinka ahojky 🙂 tak čo kedy fotíme brušká ? 🙂

mindinka
13. čer 2011

@kenya83 Ahojky 🙂 já nevím můžeme nafotit tento týden 😉 Co malinkej kope hodně? Naše Zuzanka moc ne je nějaká lenošná. 😵

mikulka
13. čer 2011

@petapal Den KETu se nepočítá, až druhý den, což je 1. den od KETu. 😉

@sponiarka Hm, to je mi líto. A co teď? Dáš si přes léto klídek?

Holky, co asi magiee...

mikulka
13. čer 2011

@amalka_78 Celá já 🙂

lenkacar
13. čer 2011

@sponiarka je to jen minimální stimulace v přirozeném cyklu ,odběr vajíčka ,bo i víc jak se to povede a pak normálka ..známou to vyšlo na 20tis.a to byla po 5 a má holčičku

lenkacar
13. čer 2011

já budu testit nejdříve 10den jsem se rozhodla

vered
13. čer 2011

@lenkacar schvaluji 😉

mufinka26
13. čer 2011

@amalka_78 jéé my tam byly v 8:45... manžel chodí semnou.-. tak ty už máš mimíska v bříšku, jak ti závidím a kolik jich máš zavedených 😀 😀