Najde se někdo, kdo je také po 1.KETu?

sandol
15. říj 2010

Zdravím,jsem po 1.KETu,vloženy dvě embrya. Najde se ještě někdo,s kým si tu zkrátíme tu nejdelší čekací dobu 😉?

kenya83
8. únor 2011

@mindinka áno už mám drobáčika u seba 😉 pekne si ho hladkám a strážim 😉 tebe veľa šťastia na piatkový ketík 😉 budem na teba myslieť 😉

mindinka
8. únor 2011

@kenya83 Tak at se mimísek pěkně drží, hodně štěstíčka. Děkuji moc. 🙂

kenya83
9. únor 2011

@mindinka ďakujem moja veľmi si to prajem, aby to vyšlo 🙂

drndapetka
9. únor 2011

@kenya83 ahojky, vyjde, MUSÍÍÍÍ 😉 Kdy máš v plánu testovat? Budeš po KETíku ještě píchat nějaký Pregnyl nebo ne? Já mám Pregnyl naplánovaný 3.den po KET, takže budu moct testovat až tak 13.den po KET nejdřív - to se mi zdá strašně dlouhý čekání 😝 Po ET jsem testovala už 5tý den a byla to hrozná úleva vědět výsledek tak brzo 🙂 Drž se 😵

vered
9. únor 2011

Ahoj devcatka, zdravim Vas pri strede, je tu nejak mrtvo...kdepak se vsechny toulate??? Tak aspon preji krasny zbytek tydne a hezky vikend. 🙂 .nam to uz utika a pristi stredu uz zase letime zpatky...

vered
9. únor 2011

@kinguse Ahoj, mame se dobre, to vis doma je doma, ditko mi trosku nastydlo ale nic vazneho.... 😉 . Snih uz take nei tak ted uzivame bahna.....teda ja moc ne..ale malej je nadsenej...tak je co prat. 🙂
At Ti dobre dopadnou ty vysledky v breznu..papa 😵

paja23
9. únor 2011

@sandol-tak jak u tebe, doufám, že všechno vpořádku, pořád držím palečky!

@luucia-děkuji. Fotečku dám, už aby to bylo, to čekání na utz a potvrzení srdíčka je nekonečný. Ta Tvoje fotečka z utz nemá chybu🙂

@kenya83-to jsi měla ukázkový ket, držím moc pěstičky. Který den budeš testovat? Hlavně odpočívej.

@sedmitecka-ať se prcek hezky zavrtá a držím taky pěstičky.

Ja byla v pondělí na utz a byl vidět gestační váček, 19 dní po ketu je ještě moc brzy. Tak mě čeká až za 14 dní srdíčko-snad🙂

sedmitecka
9. únor 2011

@kenya83 ahojda spolubojovnice 🙂 jen se hlásím 😉 včera večer i v noci na dnešek mě docela dost bolelo břicho, jakoby na menses, divně, až mě to i vzbudilo....od rána už jen pobolívání 😝 😝 😝 😝
no, údajně to mohlo být hnízdění, prý když mi tam dali 6denní expandovanou blastocystu, tak ta se prý zavrtává do 48 hodin....no, nevím, co je na tom pravdy, ale chci tomu věřit 😉
snažím se být v klidu, ale neležím, běžné věci dělám.......

kenya83
10. únor 2011

@drndapetka ďakujem snáď sa o pár dní budem môcť tešiť 😵 po ketíku som nepichala žiadny pregnyl, takže ak na testíku vykuknú na mňa // malo by to byť 100% tehu 😵 testovať sa chystám cez víkend to už budem 5 a 6 deň po KETE alebo si to nechám na valentínsky pondelok 😵 bol by to ten najkrajší valentínsky darček pre môjho manžela 😵 😵 😵
Po ET som tiež prvý krát testovala 5 deň a // už boli , bola to tiež úľava vedieť tak skoro výsledok 🙂 Začínam mať naozaj strach 😝
@paja23 to áno ketík bol naozaj ukážkový 😵 tak snáď sa dočkám toho šťastia 😵 kiež by 😵 takže bolo vidno gestačný vačok? a dal Ti aj fotečku??? držím palce, aby už nabudúce blikalo krásne ♥ 😵 budem testovať asi cez víkend 🙂
@sedmitecka ahoooj mojka 😵 ja sa cítim celkom fajn, zatiaľ nepozorujem žiadne zmeny, sem tam cítim menšie tlaky v podbrušku aj v prsiach 😵 neostáva nám nič iné len vydržať a počkať na výsledok 😵

sedmitecka
10. únor 2011

@kenya83 mě už bříško bolí taky míň, ale vím o něm 😒 prsa nic , jen mě začínají bolet nohy - žíly na lýtkách, a to bylo minule při IVf taky - a test pak pozitivní 😉 no, uvidímě, moc mu věřím, prďolkovi, ale taky se moc bojím ☹ ☹

kenya83
10. únor 2011

@sedmitecka ani mňa nebolia prsia len sem-tam cítim taký tlak v nich, ale ináč nič viac. Vieš o tom, že aj mňa pobolievajú žily na lýtkach? To je zaujímavé, myslela som si včera, že som sa dosť uchodila, bolo včera nádherne tak som bola skoro celý deň von 😵 Aj ja verím môjmu drobáčikovi, ale strach a tá neistota sa každým dňom stupňuje ☹ kedy sa chystáš testovať?

sedmitecka
10. únor 2011

@kenya83 asi déle než do pondělí nevydržím 😉

kenya83
10. únor 2011

@sedmitecka ani JA 😒 skúsim testovať asi už cez víkend 😉

sedmitecka
10. únor 2011

@kenya83 ty jsi ještě větší cvok než já 😀 😀

kenya83
10. únor 2011

@sedmitecka no to teda som 😀 😀 😀 čo už 😲 😲 😲 aj pri ET som testovala už piaty deň a boli // 😉 a to mi vkladali expandovanú blastičku a teraz mi vkladali už vyhatchovanú 😉 😉 😉 Ja som už z tohto na nervy 😠

kenya83
10. únor 2011

už chcem mať výsledok za sebou!!! 😉

kenya83
10. únor 2011

@mindinka tak už zajtra ketík 😵 😵 😵 budem na teba veľmi myslieť 😵

vered
10. únor 2011

@sedmitecka
@kenya83 Ahoj holciny, koukam ze uz se chystate testovat, tak Vam moc drzim palce, at to vyjde 😵 😵
Ja nikdy takhle brzo netestila, ale je fakt ze jsem nemela nikdy blastocysty...a to vy mate. 🙂 Tak jeste jednou hodne hodne stesticka..papap

kenya83
10. únor 2011

@vered ďakujeme moc, moc, moc 😵 😵 😵

paja23
11. únor 2011

@kenya83-teda, to jsem taky nikdy netestovala tak brzo, jsem ani nevěděla, že už tak brzy jsou vidět //. Hned dej vědět budu pořád koukat na net🙂 Jojo váček byl vidět, se právě objednávám na utz na 21.2. Strašně bojím, ještě že chodím do práce, tak to lépe utíka🙂 Ne fotečku ještě nemám, počkám na tu srdíčkovou🙂

kenya83
11. únor 2011

@paja23 ja som vtedy skúsila testnúť len pre zaujímavosť 5 deň po ET a vykukli na mňa // síce bola jedna slabšia ale boli tam!!! 😵 vtedy mi vkladali exp. blastocystu teraz mi vkladali už vyhatchovanú tak by som to chcela skúsiť aj tentokrát 😵 Aj ja som objednaná na sono aj UTZ 21.2. 😵 budem 14 deň po KET 🙂 takže to bude pre nás veľký deň 😵 Neskúšala si ešte testovať či je už čiaročka silná???Koľký deň po KET si dnes?

kenya83
11. únor 2011

@mindinka tak ako ste dopadli? Dúfam, že si u 2v1 alebo 3v1 😉 Daj prosím vedieť 🙂

sedmitecka
11. únor 2011

@kenya83 zlatooooo, teď to teprve čtu, no ty seš teda číslo 😀 😀 😀 😀 to je nádhera, jsou tam.......gratulujuuuu a moc moc moc držém všechny palce!!!!! ty jsi blázen, testit už 5.den??? já měla taky zavedenou expandovanou, ale testík plánuju až na pondělí ráno 🙂 🙂 🙂
cítíš něco? nějaké příznaky???

sedmitecka
11. únor 2011

@kenya83 jééé, já to pokazila, blbě jsme to pochopila z té tvé zprávy, já myslela, že jsi zase testila už dnes, ten 5. den po KET....a ono ne.....tak aspoň jsem ti ty dvě čárky předpověděla 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

kenya83
11. únor 2011

@sedmitecka 😀 😀 😀 snáď sa tá tvoja predpoveď naplní 😉 😉 😉 cítim sa fajn...žiadne príznaky 🙂

sedmitecka
12. únor 2011

@kenya83 🙂 🙂 🙂 🙂 taky nemám příznaky, snad jen zvýšená únava a ta bolest břicha , která trvala 3 dny, včera a dnes už nic.....už mě úplně cuká v ruce, jak bych testila 😀 😀 😀

martina_z
12. únor 2011

@kenya83
@sedmitecka
Damy, jsem z vas napnuta - a drzim palce 🙂

sedmitecka
12. únor 2011

@martina_z děkujem 🙂 já jsem taky napnutá, a bez sebe strachy 😕

kenya83
12. únor 2011

@sedmitecka ja som blázon 😀 ja som to dnes ráno skúsila a sú tam // 😵 😵 😵 zatiaľ len slabučká ale je tam 😉 dnes 5 deň po KET 😉 Ináč sa cítim úplne normálne, žiadne bolesti brucha nemám 🙂 skúsim sem hodiť foto 😉

kenya83
12. únor 2011

5 deň po KET 😵 😵 😵 čiaročka vybehla do 2 minút 😉 v skutočnosti ju vidieť krásne voľným okom 🙂