Najde se někdo, kdo je také po 1.KETu?

sandol
15. říj 2010

Zdravím,jsem po 1.KETu,vloženy dvě embrya. Najde se ještě někdo,s kým si tu zkrátíme tu nejdelší čekací dobu 😉?

vered
14. črc 2011

@sedmitecka ses poradna bojovnice, to vis ze, jo hod to za hlavu a ted si uzij leta..... 😵 😵 😵 moc ti drzim palce,papap a dobrou 😉 😵 🙂

mufinka26
15. črc 2011

@sedmitecka @ronecek holky nevydržela sem to a v pět ráno sem dneska testla, jelikož chodim pořád na malou, no a slaboučká čárka na mě vykoukla, ale nejásám ještě, to vůbec ne, jen mě to na jednu stranu uklidnilo, že možná moje pocity budou správnééé 😀

mufinka26
15. črc 2011

@sedmitecka si statečná bojovnice, držím palce aby ti vyšly lázně.... počítám, že Františkovi, tak tam toho frantíka pěkně ohmatávej a určo přinese štěstí do dalšího pokusu 😀

ronecek
15. črc 2011

@mufinka26 Tak to je super 🙂 Pomaličku potichoučku gratuluju🙂Honem tady s fotečkou 😉

mufinka26
15. črc 2011

@ronecek to sem chtěla ale na fotáku to neni vydět, jak je slaboučká 😅

ronecek
15. črc 2011

@mufinka26 Zkus mrknout do mého albíčka. Ještě tam taky není skoro vidět. Já jsem to fotila na makro 🙂

mufinka26
15. črc 2011

@ronecek ted sem na to koukala, páne jo já mám ten testík úplně stejnej 😀 😀 😀 😀 to mě ještě více vzpružilo, akorád mě bolí bříško a mám ho nafouklí, začalo to včera a od té doby pořád, plet mám jak puberták 😀

ronecek
15. črc 2011

@mufinka26 Mě taky břicho pobolívalo jako na mensku. A i pak později mě bolívaly vaječníky. Nafouklá jsem bývala taky hodně, ale to možná i z těch hormonů. Taky mě hodně bolely záda a kříže. O pleti mi ani nemluv. Já sice na obličeji nemám nic, ale dělají se mi na zádech a i trošku ve předu takové pupínky, vyrážečky ☹

kenya83
15. črc 2011

@mufinka26 júúúúúúúú to sú ale skvelé správy takto za rána 😉 aspoň pre mňa, len teraz som totiž vstala z postele 😀 😀 😀 To je supééééééér, potichučku gratulujem a prajem nech čiaročka krásne silnie 🙂 Koľký deň po ET/KET si dnes? Aby som Ti dodala ešte viac optimizmu tak sa môžeš mrknúť aj na môj test, keď som už testovala 5 deň po KET a čiaročka už bola krásne viditeľná 😉

https://www.modrykonik.cz/fotoblog/kenya83/albu...

mufinka26
15. črc 2011

@kenya83 dneksa jem 8.den po KETu, tak doufám, že čárečka bude jenom sílit 😀 koukala sem na tvoje testíky a čárka je podobná jako si měla ten 5. den 🙂

pikusa
15. črc 2011

@mufinka26 super.....potichu gratuluju 😵
Sedmitečka......je mi to líto.....ale léto před tebou,užiješ si ho a pak šup zase do boje

ccacorka
15. črc 2011

Ahoj holky, uz dlouho vas ctu (tedy presne od unora, kdy jsem byla na ketu, ktery nedopadl dobre),ale nemela jsem odvahu napsat.....mohla bych se pridat nyni, mam za sebou dalsi stimulaci, vcera byl odber vajicek, dnes jsem volala, tak 6 se jich oplodnilo, v nedeli by mel byt et...jsem z toho nervozni....u vas vim, ze me pochopite, protoze si prochazite nebo jste prochazeli stejnymi problemy...
vsem vam moc drim palce, aby jste se dockaly krasnych zdravych miminek 🙂

mindinka
15. črc 2011

@mufinka26 Ahojky tak to je perfektní zprávička taky potichonku gratuluji, hlavně at čárka krásně sílí. 😉

kenya83
15. črc 2011

@ccacorka ahoj a vitaj medzi nami 🙂 držím moc palce, aby to tentokrát vyšlo a dočkáš sa vytúžených // 😉

pikusa
15. črc 2011

@ccacorka vítej a super,že jsi napsala 😵
držím ti strašně moc moc palečky 🙂

ccacorka
15. črc 2011

@kenya83
@pikusa diky moc za privitani, moc bych si prala , aby to vyslo....snad embryjka zabojuji a budou se pekne vyvijet, nemuzu se dockat nedele, kdy je budu mit u sebe.....

pikusa
15. črc 2011

@ccacorka to věřím,že se těšíš......ale je to za chvilku 😵

mufinka26
15. črc 2011

@mindinka děkuji moc, ale zatím nechci vůbec nic zakřiknout, akorád sme se vrátily z kina a celej film sem probrečela, no tak to semnou hormony pěkně cloumají 😀

mindinka
15. črc 2011

@mufinka26 No to věřím, já jsem byla taky pořád ubrečená trvá to do dneška 😀 😀 😀

bublenudle
15. črc 2011

AHOJKY HOLKY...takze konecne dnes vysledek dopln.vysetreni...imuno ok,mutace mala odchylka ale k veku ok,AH hormon taky v norme k veku...takze jsem rááááda...vyfasovala jsem uz prasky a jak dojde ms,berem par dni tak zacinam stimulovat a huráááá na další cestu k vytouženému mimuškovi 😵 😵 😵 doufam,ze uz posledniiii...jsem faaakt štasná..mějte se krásně.... 🙂

sedmitecka
16. črc 2011

@mufinka26 nechcu nczakriknout,le potichoucku se muzes radovat, super 🙂 🙂 🙂 🙂

@ccacorka vítejamoc držím palečky, ať se jim u tebe moc líbí 🙂 🙂

sedmitecka
16. črc 2011

@ronecek moc děkuju 🙂

@vered jsi zlatá, ale vůbec se necítím statečně, naopak.....je mi hrozně a nedokážu přepnout, aby mi bylo líp ☹ teď si chci užít léta, tak snad se nálada časem zlepší.......ty si pěkně užívej prázdniny doma 🙂

kenya83
16. črc 2011

@ronecek zlatko to je pre teba, prečítaj si a vyber najvhodnejšie 🙂

a samozrejme v prípade aj pre iné kočky 🙂

kenya83
16. črc 2011

@bublenudle ahojky 🙂 držím moc palčeky, aby to vyšlo 🙂 veľa šťastia mojka 😉 a určite nás o priebehu informuj 😉

mindinka
16. črc 2011

@kenya83 Ahojky to nám to utíká vid? Já se mám dobře, dneska si užívám poslední den klidu, zítra mi přijedou dětičky domu- po 14ti dnech 😀 😀 😀 tak bude opět veselo. Máš moc hezkou postýlku s přebalovákem. Já jsem si obědnala povlečení do postýlky a plymo do kočárku. Ted tady všechno budeme předělávat, musíme položit lina a vymalovat, aby to tu byl hotový než se malinká narodí. 🙂 Já jdu na ten 3D od pondělka za týden, taky se moc těším. 😵

kenya83
16. črc 2011

@mindinka to nám teda uteká 😉 za chvíľku už budeme rodiť 😀 Tak si si doma troška oddýchla bez detí to je dobre aj to treba 😉 Na cukrovku si už bola?

mindinka
16. črc 2011

@kenya83 No měla jsem klídek, na cukrovce jsem nebyla a ani mi jí dělat nebudou. 🙂

kenya83
17. črc 2011

@mindinka nebudú Ti robiť test na cukrovku? Veď to je povinné vyšetrenie, či??? 🙂

mindinka
17. črc 2011

@kenya83 No nebudou, já má nějakýho divnýho doktora, asi na to kašle. Už se těšíš na úterý vid na 3D, já se těším moc, až malinkou uvidíme, taky si říkám, aby nám ve finále neřekli že čekáme chlapečka 😀 😀 😀 , to by byla sranda, jsem zvědavá kolik už váží. 😵

kenya83
17. črc 2011

@mindinka kedy približne si už budeš pripravovať veci pre maličkú? Myslím pranie a žehlenie ? Ešte je skoro viem, ale chcem mať všetko pekne pripravené. Neviem si predstaviť keby som išla do nemocnice skôr a všetko by potom ostalo na manželovi 😀 😀 😀 To by dopadlo 😀 A ozaj vieš už termín nástupu na MD?