Najde se někdo, kdo je také po 1.KETu?

sandol
15. říj 2010

Zdravím,jsem po 1.KETu,vloženy dvě embrya. Najde se ještě někdo,s kým si tu zkrátíme tu nejdelší čekací dobu 😉?

mindinka
18. srp 2011

@pikusa Je malinkatá, ale už mi to ani nepříde. 🙂 No už se na to zlobení těším 😀

pikusa
18. srp 2011

@mindinka to ti věřím.......
s námi na hřiště chodí holčička,co se narodila a měla kilo......a jaká je to šikovná holka....je jí skoro 5 a diriguje všechny děti kolem 😀

ira13
22. srp 2011

Ahojky, tak zatím vše v pořádku.Fazolce krásně bije srdíčko,je úžasné to slyšet. 😀

pikusa
22. srp 2011

@ira13 moc gratuluju...
taky jsem se těšila na další dubňátko a prd 😒

ira13
22. srp 2011

@pikusa Děkuju,ještě není vyhráno ,ale další krůček k mimi mám za sebou. 🙂 Tobě se jistě povede mimi jindy , apoň nebudete slavit jen v dubnu 🙂

pikusa
22. srp 2011

@ira13 😀 no ale říkala jsem si,že by to bylo fajn.....jedny narozky,jedno oblečení--akorát by to pasovalo 😀

ira13
22. srp 2011

@pikusa Stejná oslava narozenin dětem spíš vadí každé chce mit svojí.A k tomu oblečení -může být mimi jiného pohlaví nebo větší a stejně mu to nebude. 😀

pikusa
22. srp 2011

@ira13 větší ne,to už snad nejde 😀 😀 už takhle byl Mates obr...mít ještě větší????????? 😲

ira13
22. srp 2011

@pikusa to já nevím že byl Maty velký.Já jsem zvyklá na malé miminko, Honzík měl 2800g 48cm a v roce 8kg teď má v 9 letech 30kg

pikusa
22. srp 2011

mates měl na půl roce 9.60 měla jsem vydatné mléko 😲

ira13
22. srp 2011

@pikusa To byla smetánka a ne mlíčko 🙂

pikusa
22. srp 2011

@ira13 to ano a moje záda od té doby trpí

vered
28. srp 2011

ahoj holciny zdravim ze zeme zaslibene, jen co sme odleteli z CR u vas nastala pekna vedyrka, tak ste si to doufam patricne uzili! 😉 No neni co zavidet, ja mam takovahle vedyrka denne ..tudiz ty 20 tistupnove letni dny v Cr mi naprosto vyhovovaly a ty destiky take!!!! 😵 😵 😵

luucia
28. srp 2011

Ahoj holky,

hlásím, že už nás je o jednoho víc 😵 23.8. v 10:07 se nám narodila Sofinka 😵 s mírami 3870g a 52cm 😵 je to andílek 😵 je strašně moc hodná, buď jí nebo spí 😀 dneska jsme byli poprvé venku s kočárkem, to se jí moc nelíbilo, ale snad tomu přijde na chut 😀 Anetka je zatím v pohodě, tak snad jí to vydrží 😵

Zdravím všechny snažilky a přeju, aby jste měly miminko brzy v náručí a těhulky, aby bylo vše OK 😵

kenya83
28. srp 2011

@luucia ahojky zlatik 🙂 moc, moc, moc blahoželám a malej Sofinke prajem hlavne veľa zdravíčka 🙂 Už sa tiež neviem dočkať, myslím že tieto posledné týždne sa budú riadne vliecť 😒 ale musím dáko vydržať, hlavne aby bolo všetko v poriadku 😉 aký bol pôrod?
pozdravujem všetky snažilky a tehuľky 🙂

luucia
28. srp 2011

@kenya83 děkujeme 😵 porod dobrý..rodila jsem císařem 😀 neboj, září už je za rohem a pak už to bude 😉 ale chápu tě, ten konec je dlouhý, já už byla KO 😝

kenya83
28. srp 2011

@luucia tak cisár? Prečo ? Nejaké komplikácie?

lenkacar
29. srp 2011

luci moc gratuluji k miminku

ronecek
29. srp 2011

@vered Ahoj zlatí 🙂 Zdravím Tě zase domečka.
My se máme dobře až na ty nevolnosti a občas mě zabolí třísla, což je dost nepříjemné. Zítra jedu na kontrolu, tak jsem zvědavá, co a jak?
Taky už jsem tetka. Bráchovi se narodil minulý týden Mareček. Je krásňoučký. Už se na mimčo nemůžu dočkat.
Konečně jsme začali prckovi budovat pokojíček. Mám objednaný koberec, doma už je lampička a ještě zítra chci dokoupit nějaké dekorace nebo ty nálepky na zeď. Co nevidět ho tam chci už dát spinkat, ať si bobek zvyká. Jinak už nám spí přes den úplně bez plíny, ale v noci jsem tu odvahu ještě neměla.
Mějte se krásně. Jak budeš mít více času, tak písni. Kdy se chystáte na KETík, co Amerika, Joshik ve školce....už se moc těším.
Papa a posíláme pusilinku 😵 😵 😵 L+D

ronecek
29. srp 2011

@luucia Jé, to je krásné 😵 😵 😵 Moc moc moc gratuluju k Sofince. Já se ve stejný den stala potřetí tetou. Bráchovi se narodil chlapeček Mareček v 4.17 hodin. My taky chceme Sofinku. Je to jméno, na kterém jsme se hnedka s manžou shodli. Už delší dobu se mi strašně moc líbí.
Obě holky jsou úžasné, moc se vám povedly. A musím se smát výrazu Anetky na té poslední fotečce na lavičce 😀
Sofince přejeme hodně zdravíčka, štěstíčka, lásky a hlavně ať mamince, tatínkovi a sestřičce krásně roste a dělá samou radost 😵 😵 😵

ronecek
29. srp 2011

@kenya83 Ahoj zlatí 😵 Jak se cítíš Ty se Sebíkem? Mě zase trošku trápí ranní nevolnosti a pobolívají třísla. Dneska teda pořádně, že jsem si párkrát musela i sednout nebo lehnout.
Zítra jedu na kontrolu, tak snad bude vše OK. Dám vědět 😵
Opatrujte se a užívejte krásných dnů. Papa 😵

vered
30. srp 2011

@ronecek Ahoj zlaticko, tak co dnesni kontrola, verim ze vsechno na jednicku!!! 😵 🙂 😵
Taky gratuluju k malemu Mareckovi, ty uz ses trnasobna teta jo?? Ja jen jednonasobna 😠 chichi.
A co jinak? Mate tam ted hezky vid, tak si to uzivej, vimjak mas rada slunicko, tady je taky celkem prijemne, rano mi byla dokonce zima.
Vcera uz jsme meli rodicovsky sraz ve skolce asi 2 hodiny, ta hlavni vychovatelka mi prijde uplne uzasna, fakt mila pani a pak tam ma jeste 2 pomocnice. Bude tam 22 deti,pul napul holky kluci. Z toho Tech 17 deti pokracuje z minuleho roku a 5 novych se prida, mezi nima i nas Joshua 😉
Zitra bude den otevrenych dveri, tak od 17-18h se tam podivame i s jOshim a ve ctvrtek uz tam budeme na osmou rano. Ten prvni den jen do 10h a pak pomalu postupne zvysovat..uvidime jak to pujde.
Mam toho ted plnou hlavu, a musim toho hodnepripravit, do toho sem porad hrozne unavena, asi tu zmenou.
V CR jsme se meli bajecne, ty prvni dny sem byla pekne nasr...ze sem zase tady, pozdeji sem i brecela....no a ted mi nezbyva ez si zvyknout, prece jen tady bydlime ve 3.patre, v CR mame dum zahrady, po ranu hned sbira m jablka, joshik cura do kytek a celkove pohodicka....tady si trochu prijdu jako v vezeni 😖
No neda se nic delat...
Zlati tak to je asi tak vse prozatim, pise mi mamka pres skype a muz pres gmail, chce seznam k nakupu, jeste dnes vecer jdeme vsichni tri i s J. na predstaveni, videoprojekci na Starem meste promitanou na Davidovu vez...tady je ukazka.
Opatrujte se, pusinky a papapa

https://www.youtube.com/watch?v=SdiLTSpDub8

😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 JInak JOshik je bez pliny uz i v noci asi mesic a pul, ale zrovna dnesni noc se pocurinkal chudak, jinak byl ok. Dela ted vsechno sam, ji, cisti si zuby, na prolejzackach sam atd....a hezky zvatla!Tak paaaa

mufinka26
30. srp 2011

ahoj holky, tak 5.9 nás čeká další KETík, sliznice byla dneska 7,5mm od čtvrka mám nasadit utrogestan no a v pondělí den D 🙂 🙂 doufám, že do třetice všeho dobrého a ten bojovníček se nejenom uchytí, ale už se nás nepustí 😀

kenya83
30. srp 2011

@ronecek ahojky zlatik 🙂 ďakujem mojka máme sa dobre, všetko je v poriadku 😉 dnes sme boli v poradni, malý krásne rastie podľa tabuliek, už má cca 1800gr., ale beťárik nie je ešte otočený dole hlavičkou ale na to má ešte dosť času tak dúfam, že si to rozmyslí a otočí sa. Veľmi by som chcela rodiť normálne 😉 Cítim sa už hrozne, pibrala som už 13 kíl a to mám tie 2 najťažšie mesiace do termínu ešte len pred sebou ach jaaj 😒 Takže nevoľnosti Ťa ešte neprešli? Téééééda 😠 a máte sa ako? všetko je OK?
@vered veredko ahojky zdravím Ťa 😵 😵 😵
@mufinka26 takže ketík je za dverami, moc, moc, moc držím palčeky, aby si sa čoskoro pridala medzi nás tehuľky 😵 😵 😵

pikusa
31. srp 2011

Ahojík holky.....
@vered malej je šikulka.....Mates taky spal už bez plíny a pak jsem 3krát za sebou měnila povlečení,mám tady zbytek plen,tak je zase na noc dostává.
jinak je jasan,že návrat je zase něco jiného.......ale jsi tam doma 😵
a malej jde do školičky?????pak písni,jak se mi líbí
@ronecek ahojík...koukala jsem do albíčka,pěkně se chystáte 😀
Já budu teta za cca 5 týdnů 😀
Holky........
dotaz.......
utrogestan dostáváte kdy????před KETEM nebo až po KETU????

pikusa
31. srp 2011

@mufinka26 budeme držet palečky 😵

mufinka26
31. srp 2011

😀 @pikusa mě doktoři nasadily utrogestan vždycky před KETem 😀 děkuji za držení palečků

pikusa
31. srp 2011

@mufinka26 no já že právě vždy utroš až ode dne KETU....tak jsem si říkala,že si ho příště dám už před....
a zavádíš???

mufinka26
31. srp 2011

@pikusa ano zavádím, začínám zítra a ket mám v pondělí, zavádím 2-2-2 😀 ještě k tomu zobu estrofem 1-0-1 😀 u nás právě dávají utrogestan předem po OPU když se dělá ET 😀

ronecek
31. srp 2011

@kenya83 Ahojky 🙂 Tak to prcek krásně roste. To nevadí, že ještě není otočený. Má dost časíku. Švagrové se prcek otočil až kolem 36, 37tt. Já bych taky chtěla rodit normálně, i když Domík je po císaři. Tak doktor říkal, že pokud bude vše OK, tak můžu normálně.
O cítění mi ani nemluv. Teď když nejsou ty příšerné pařáky, tak se to dá, ale v těch vedrech to bylo šílené. Špatně se mi dýchalo a připadala jsem si jako balvan. Byla jsem i hrozně unavená, tak jsem se zdržovala spíš v baráku nebo ve stínku na zahradě.
Já jsem včera byla na kontrole, tak jsem přibrala těch 7,5 kg, což mi připadá taky dost. U Domíka jsem přibrala 11 kg. Doktor říkal, že i dno děložní mám výše, než má ve 25tt být, tak malá krásně roste. Aby ne, pořád se něčím cpu. Mám neustále hlad. My kolem dvanácté obědváme a ve dvě už zase něco musím sníst.
Nevolnosti trvají stále. Teda měla jsem je do 3 měsíce a teď asi před 14 dny se objevily znovu ☹
Dostala jsem včera žádanku na cukrovku, tak asi zítra povalím ať to mám za sebou.
Jinak se máme dobře. Domíkovi budujeme pokojíček ať už ho konečně můžeme přestěhovat. Včera jsem taky začala s nákupem plínek atd.
A co bříško? Hoď novou fotečku do albíčka, já už musím taky 😉
Tak se opatrujte. Papa a posíláme pusinku na bříško 🙂