Najde se někdo, kdo je také po 1.KETu?

sandol
15. říj 2010

Zdravím,jsem po 1.KETu,vloženy dvě embrya. Najde se ještě někdo,s kým si tu zkrátíme tu nejdelší čekací dobu 😉?

pikusa
27. zář 2011

Jaká má ATB???
takhle mi Mates reagoval na antibiotika Augumetin.....alergie na ATB

pikusa
27. zář 2011

Jo a jednou takhle vypadal po brusinkách.....myslím,že je to reakce...

lenkacar
27. zář 2011

taky myslim ,že je to reakce na něco ..chudinka malej ten vypadá ..tak hlavně že jste podchycený od mudrů ..ty jejich svátky no .. 😒 musíte to přečkat ..

vered
27. zář 2011

@pikusa
@lenkacar cau holciny, z ATB to nemel, protoze ty dostal az dnes rano a osypal se vcera odpoledne. Jiank uz vime co to je, urticaria, cesky koprivka, je jich nekolik druhu a tohle jedna z nich...ono se to jeste asi 100x zhorsilo jak se probudil, celej opuchnul a presunulo se mu to do obliceje a ja byla znovu u doktora, ten me uklidnil. Muze to byt z cehokoliv, obvykle se to objevuje jen jednou za zivot, zmizi do 3 dnu a putuje to po tele. Posilam foto jak vypadal ve 20 h vecer a ted kdyz sel spinkat tak byl skoro cistej...no fakt zajimave, tak si to holky pamatujte do budoucna! 😉 a diky 🙂

vered
27. zář 2011

@ronecek ahoj zlati, jakpak se mas??? Dlouho jsi se neozvala, doufam ze je vse v poradku. Tak se mejte krasne a opatrujte se, papa pusu 😵

pikusa
27. zář 2011

@vered bobeček......vypadá to hrozně ale vid...hlavně že je v pořádku

vered
27. zář 2011

@pikusa strasny!!!!!!!! ☹ malem me omejvali,ale uz sem v klidu.... 😝

ronecek
27. zář 2011

@vered Ahoj zlatí 😨 Jejda, tak prcek je takový chudáček? Takže má zápal plic a do toho ještě kopřivku? Chudáček malý. Já četla v moudré knize, že ty fleky Ti začnou postupně mizet, ale můžou se začít tvořit nové. Jinak je tam psáno jak píšeš, že většinou zminzí do 3 dnů. Pošli mu pusilinky, zlatíčkovi 😵
My se máme dobře. Tento týden jsme tady měli ještě zedníky, dneska jsem byla kvůli tomu mojemu tlaku ještě znovu na EKG. Vše je OK. A pak u švagrovky a s prckem venku. Je tady krásné počasí, tak toho využíváme.
Zítra je tu svátek, tak přijedou známí z dovolené z Turecka. Už se na ně moc těšíme. Mám naložené maso, že něco ugrilujeme. Kdoví, kolik takových dnů ještě bude. V sobotu jsme zase pozvaní bráchovi na rybník. Budou tam dělat na ohni jehně. Tak to máme celkem nabité.
Jinak si začínám připadat trošku neohrabaně. Začíná mi bříško trošku vadit při určitých pracech. Zase mě začaly bolet klouby a kyčle ☹ A o nevolnostech ani nemluvím. Jinak je mi fajn.
Domík má zase řádící období. Dneska byl ve městě se mnou, tak ani u doktora neposeděl minutu. Když jsem lehala na měření EKG tak neváhal a hopsnul na lehátko předemnou 😀 Zlobidýlko jedno.
V pokojíku je spokojený, akorát tam moc nechce spát večer. Přes den jde automaticky spát do pokoje, ale večer chce být s náma 😠 Nechci ho ale do toho nutit. Myslím si, že to přijde samo časem.
Hrozně to uteklo. Za chvilku budou mít prcci tři ročky. To je mazec, co? Už mi přišly i ty čepičky z H&M, jsou super a má je trošiličku větší, což je paráda. Aspoň vím, že mu vydrží na celou zimu 🙂
Tak se zlatí opatrujte. Hlavně bobíšek ať se rychle uzdravuje. Posíláme pusinky 😵 Papa L+D

vered
1. říj 2011

@ronecek ahoj zlati,jak ste si uzili dnesek?? Teda chudak jehnatko ☹ ja su vegetarian 😉 .JInak moc dekuju za dopisek. Pocasicko mate krasny ja vim....to je dobre.
😵
My jsme to meli celkem husty...ve stredu pres den joshik hrozne otekl, ty fleky se mu zhorsily, vypadal proste hrozne.. 😢 .do toho jeste necural a v noci mu vyskocila teplota pres 39. Nad ranem sme s nim zase jeli k doktorovi...udelali mu krevni obraz a ten nedopadl nic moc, vysoka hladina bilych krvinek.... Ten fenistil co joshik dostal na tu alergii vubec nezabral(ta vyrazka se objevila v pondeli a ve stredu 100pro zhorseni) a ta antibiotika take ne,kaslal dal+horecka. Na zaklade tohodle vseho se doktori rozhodli ze mu zmeni atb, na moxypen...Nejdriv sme nebyli nadseny ale pak kdyz nam vysvetlovali ze to je divny ze mu stoupla teplota a ze se mu pritizilo...asi na neho ta predesla atb nepusobila. No tak hned dostal 1.varku moxypenu a rano uz byl lepsi. Nebyl oteklej a ty fleky mnohem lepsi.....to bylo ve ctvrtek ,no a vecer uz byl uplne cistej. Takze doktori meli pravdu, Joshik nemel alergii na zadne jidlo ani vec, jeho telo takhle reagovalo na ten zapal plic, na to ze se mu pritizilo...no muzu ti rict ze to byly pekny nervy.. ☹
Ted uz je v poradku. Do skolky ale jeste nepujde, do stredy ma brat ta atb a ikdyz tu deti bezne do skolek chodi i s atb, myslim ze by mel byt jeste doma, ikdyz sem z nej uz na mrtvici. J. i tchyne mi tvrdi at uz ho zitra dam ale ja si myslim ze to je trochu prehnany, kdyz ma zapal plic, maji tu trosku podivne nazory 😠
A Domicek je doma hodny???? Asi jo, to mas pohodu, my mame nejaky super zlobivy dite, ale diky bohu za nej, on to umi vykompenzovat sladkejma pusinkama 😀
Ty jo, uteklo to hrozne mas pravdu, kdyz si predstavim ze bych uz za mesic skoro rodila a misto toho ....radsi nemyslet...A Tebe uz to taky ceka za chvili vid??? To utece. Ja mam ted kolem sebe same tehotne. Vsechny kamosky co tu mam, a i mi ted v tydnu psala svagrova ze cekaji dalsi mimi, holcicku....
No zlati, budu koncit, jsem nejaka unavena....prikladam foto joshika jak vypadal ve stredu...a jak dnes...nez sel spinkat. Preju krasny vecer a dobrou noc.papa pusinku vsem trem 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

vered
1. říj 2011

@ronecek takhle vypadal ve stredu..no je to docela hruza.....pak byl uz tak oteklej ze nemel skoro videt oci. Druha foto ze dneska 🙂 ...muj joshik 🙂 Ikdyz docela hodne zhubnul...tak ma pekny kukadla 😉

vered
1. říj 2011

@pikusa
@lenkacar holciny ahojky, moc Vas zdravim. Joshik uz je na tom lepe, zmenili mu atb a z nejhorsiho je venku...byly to ale pekne nervy. Podrobnosti vyse....viz.psanicko pro ronecka.
Jinak preju moc peknej vecer....a diky. paaa 😵

lenkacar
1. říj 2011

to je dobře ,že je prdelka v pořádku

pikusa
2. říj 2011

@vered brouček.....hlavně,že už je to v pořádku
a on je vážně krásnej...andílek s ďáblíkem v očích 😵

vered
2. říj 2011

@lenkacar
@pikusa holcinky dekuju.Jeste nebyl ve skolce, zitra ho taky jeste nedam. Sice uz radi jako cerna ruka, ale je jeste slabej a pochrchlava....
Ale musim rict, ze uz se docela tesim az zase na ty 4 hodky budu mit klid 😀 😀 ...ikdyz..... blizi se svatky a to asi 10 denni...uf.
A co vy?? Jak se dari??? 🙂 Co noveho? Mame tu mrtvo.... 😒

pikusa
3. říj 2011

@vered taky by mi nevadila dopolední školka 😀
My se máme fajn....
na KET vůbec nemyslím ted 😵

lenkacar
3. říj 2011

já marodim a v půlce října teprve testy na vše možné a potom se uvidí co bude..vered hlavně se hezky uzdravujte

vered
4. říj 2011

@lenkacar ahojky copak ti je ze marodis??? Brzo se uzdrav! 😵
@pikusa jo joshik uz dnes ve skolce je...uz dobira atb a doma s nim uz nemuzu...Ted je to klidek!! Ale za hodku a pul si pro neho jdu...tak uz se tesim..clovek potrebuje trochu klidu.... 😉

marketma
4. říj 2011

Zdravím všechny..... před několika dny jsem sem k vám psala, že jsem 2 dny po KET, teď jsem 12-tý den, a je to tam, testík je pozitivní 🙂 A to docela dost a z odpolední moči, že by dvojčátka ? 🙂 V pátek jdu na krev.... Z druhého IVF máme dvouletou Nikolku, zbylo nám 9 mrazáčku, minulý měsíc byl KET neúspěšný a teď to vypadá nadějně 🙂 Ještě máme 3 mrazáčky...

mufinka26
4. říj 2011

@marketma tak veliká gratulace k // 😀

pikusa
4. říj 2011

@marketma super super,potichu gratuluju 😵
@vered hele,taky jsem měla dopoledne klid,moje 90ti letá babička si vzala matese-----chodili spolu kolem sídliště a pak šli k ní 🙂

vered
4. říj 2011

@pikusa tak to teda klobouk dolu!!!!!!v 90 -ti letech!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 🙂

pikusa
4. říj 2011

@vered to jo vid....ona je úžasná.....jen trošku špatně slyší 🙂

lenkacar
4. říj 2011

market jak je to tam odpoledne tak je to moc dobré znamení

ronecek
10. říj 2011

@vered Ahoj zlatí 😉 Omlouvám se, že píšu zase pozdě. Jak se máte a co Joshik? Už je úplně zdravoučký? Chodí do školky?
My se máme dobře. Jehňátko bylo super. Počasí tehdy parádně vyšlo, takže to bylo naplánováno perfektně. Tento víkend by to bylo o ničem. Byla už velká zima a škaredě.
Prcek se tam s dětma vyřádil a domů jsme šli po tmě. To byly muka. Nejsou tam nikde světla, tak jsme si svítili jen mobilem 😝
Pomalu jsem si začala uklízet na Vánoce. Zítra jedu doktorovi na kontrolu, tak chci dokoupit ještě nějaké věci a už pomalu balit tašku do porodky.
Teď jsem ještě navíc chytla zánět močáku, tak jsem byla dnes u doktora a beru antibiotika ☹
Prcek je zatím zdravoučký, musím zaklepat. Kolem tady všude řádí chřipajzna.
To své klidové období ho zase přešlo a dělá teď samé blbinky. Nechce vůbec poslouchat. Dělá, že vůbec neslyší. Je to mazec. Někdy jsem z toho už na nervy. No ani se mu ale nedivím. Teď jak je tak škaredě, sedíme celé dny doma. Předtím trávil celý den venku, tak se vyřádil a byl spokojený.
Za chvíli Ti naši prďolci budou mít tři ročky, co? Pomalu kupuju dárečky a dortík už taky máme objednaný. Budeme slavit až 5.11. bo o týden dřív jedeme k tetě od manži do Vsetína a na hřbitov na dušičky.
Jinak celkem nic nového. Trošku jsem začala více políhávat a šetřit se. Nerada bych dopadla jako u Domíka. Teď to chci dotáhnout až do konce. Nebo aspoň skoro do konce 😀 Ale stejně mi to pořád nedá. Jsem jak včelka, nabitá energií, že bych pořád něco dělala.
Jak to vypadá s váma, s USA a mimiskem?
Pa posíláme pusilinky, opatrujte se🙂Krásný večer a krásné podzimní dny 😀 Papa L+D

pikusa
11. říj 2011

Holky..představuju vám mého synovečka Kubíčka 😀

mufinka26
11. říj 2011

@pikusa ten je krásnej 😀 já už chci zase taky miminko 😀 😀 😀 😀 ta moje holka je už tak veliká 😅 😀 dneska možná proběhne KET, tak snad 😀

pikusa
11. říj 2011

@mufinka26 jo je kouzelnej......takovej drobeček.....dneska jedu na návštěvu 😵 už jsou doma...
a tobě držím palečky teda....moc 😉

mufinka26
11. říj 2011

@pikusa děkuji, tak si pěkně užij návštěvu 😀

vered
11. říj 2011

@pikusa gratuluju k synoveckovi, moc krasnouckej!! 🙂 😵
@mufinka26 tobe drzim palecky at to vyjde!!!!!!! 😵

vered
11. říj 2011

@ronecek zlati diky za pisanicko, jen co neco sesmolim..... odeslu do IP,bude toho vic,papa 😵