Najde se někdo, kdo je také po 1.KETu?

sandol
15. říj 2010

Zdravím,jsem po 1.KETu,vloženy dvě embrya. Najde se ještě někdo,s kým si tu zkrátíme tu nejdelší čekací dobu 😉?

mufinka26
11. říj 2011

@vered děkuji, jenom doufám, že se nám ten poslední nanuček rozmrazí OK, jinak budeme muset čekat až do ledna na další IVF

vered
11. říj 2011

@mufinka26 taky doufam....u vas uz maji ten novy druh zamrazovani...vitrifikace..nevim jestli jsem to spravne napsala....tady sem to jeste nedorazilo... ☹

mufinka26
11. říj 2011

@vered a kdy že tebe to bude zase čekat?

vered
11. říj 2011

@mufinka26 ja uz sem byla....ale dopadlo to katastrofalne ☹ nejdriv volali,kdyz sme jeli na ket,ze ze dvou e.se rozmrazilo jedno z 50proc.a z 2 bunek se rozdelily na 3(po 24h) a druhe ze se sice rozmrazilo ale zustalo 4bun.a dal se nedeli.Chteli povoleni k rozmrazeni posl.ampule se 3 emb.Nez sme sli na sal,tak nam oznamili ze z tech 3 ani jedno nezustalo a ze mi vrati ty dve...coz sem nepochopila....jedno nevyvijejici se a druhe 3bun.No brecela sem od chvile v aute az do druheho dne...samozrejme s tim nepocitame...a jeste sme si prodelali silny virus. ☹ cela rodina.

mufinka26
11. říj 2011

@vered jejda, to je my moc líto ☹
Tak mám u sebe jednoho broučka, tak uvidíme

pikusa
11. říj 2011

@vered to je blbý.....ale stále teda čekáte co a jak?????
@mufinka26 držím palce

vered
11. říj 2011

@pikusa nadeje si nedavame...jsem 5.den od ket

pikusa
12. říj 2011

@vered hele třeba zrovna.......držím taky palce 😵

vered
12. říj 2011

@pikusa diky pikushko, kezbys mela pravdu

lenkacar
13. říj 2011

@vered co to čtu ..snad se stane zázrak .. 😔 a dobře to dopadne

mufinka26
16. říj 2011

@vered ahojky kočko, tak co už víš jak to dopadlo? nebo ještě nee. Mě dneska začalo bolet břicho jak kdybych měla silnou mrchu, je to takový chvilkoví, pak se mi vždycky uleví no a za chvíly znovu ☹

vered
16. říj 2011

@pikusa
@lenkacar
@mufinka26 ahojky holciny, dnes sem testla...zazrak se nekona ☹ ...no dalo se to cekat, jen proste nechapu jakto ze 5 kvalitnich embryjek a ani jedno z toho 😢 ....3 vubec neprezily rozmrazeni a 2 jen castecne, ale taky spatne....
A ty mufi si kolikatej den....me tentokrat nebolelo vubec nic, trochu v krizi ty prvni dva dny a ted 3 dny me boli prsa dost ,ale to je spis menstruaci, kterou mam pozitri dostat... ☹
V mrazaku nic nemame.....vyhlidka na 6.IVF.... 😖 😢 ☹ ?????????chybi mi tu vic negativnich smajliku........nejak dochazi optimismus a hlavne sila a odhodlani 😔

pikusa
17. říj 2011

@vered je,strašně mě to mrzí veredko.... ☹

mufinka26
17. říj 2011

@vered to mě moc mrzí ☹ já sem dneska šestý den a včera sem myslela, že my břicho praskne jak mě bolel podbřišek ☹ dneska je to už lepší no uvidíme, stále věřím, že to bude OK. Ty se drž a budu ti moc držet palečky do dalších bojů... nestrácej optimismus, ikdyž ted je to těžký

lenkacar
17. říj 2011

@vered a do pytle holka moje ... 😔 to je hnus ..

mufinka26
17. říj 2011

Ahoj holky, tak sem to nevydržela a dneska 6.den po KETu sem si dopoledne udělala testík přesně v 10:50 no, říkala sem si, že test bude sněhobílí protože to neni hnedka z první moči, takže s tím, že by se my tam ukázala druhá čárka sem vůbec nepočítala. Stal se zázrak a hnedka se tam ta druhá začala rýsovat, je sice slabá, ale viditelná 😀

pikusa
17. říj 2011

@mufinka26 no super super super.....je tak dál 😵

mufinka26
17. říj 2011

@pikusa na 6.den je to slušná čárečka 😀 uvidíme jak bude sílit, nakoupila sem velikou zásobu testíků, snad už to dotáhneme do zdárného konce 😀

lenkacar
19. říj 2011

@mufinka26 tak at sílí

mufinka26
19. říj 2011

@lenkacar ahojky sílí 😀 vůbec tomu z manžou nemůžeme uvěřit 😀 po tolika pokusech a letech 😀

lenkacar
19. říj 2011

je to zázrak ..

pikusa
19. říj 2011

@mufinka26 je to super....jen tak dál 😵

mufinka26
19. říj 2011

@lenkacar ano zázrak 🙂 po tolika pokusech, zklamání po tolika letech neg.testů, opravdu zázrak 🙂

stazina
22. říj 2011

Ahoj , přišla jsem se podívat a povzbudit a na jedné stránce dobrá i špatná zpráva....
@mufinka26 Tobě moc amoc držím palce , at je dál všechno v pořádku 😉

@vered veredko moje, je mi to moc líto, co to čtu..kéž bych ti mohal poslat n a dálku další sily k boji....vím, žeto moc bolí a už toho všeho máš asi dost, ale věřím, že se znovu dočkáš svého vysněného uzlíčku....hodně štěstí kočko... 😔 a i vám všem , holčičky zaltý, držím palce, at to konečně vyjde!!!! 😔

lenkacar
23. říj 2011

@stazina ježiš tobě se blíží porod ..těšíš se?

vered
23. říj 2011

@stazina ahoj stazicku! <3Dekuju moc za psanicko!!! 🙂 Jsi moc hodna, tu silu bych ted fakt potrebovala. Ale prileti mi za par dni maminka, na mesic, tak si to poradne uzijeme, prijdu snad na jiny myslenky.....
Jinak... pred par dny sem na Tebe myslela, jak se mas a jestlipak jsi uz porodila?? Jsi hodna ze ses ozvala, koukam ze jsi jeste cela vid??? To strasne rychle uteklo, nebylo to tak davno co jsi psala ze jsi tehulka a ted uz budes rodit co nevidet. Uz ste se prestehovali??? DO vytouzeneho domecku? A co dvojcatka?? Jak rostou a jak se tesi na miminko?? Kluky jsi rodila sekci nebo prirozene, uz si nepamatuju.... 😉
Preju Ti Staziku moc krasnej a pohodovej porod a dej pak vedet jak sis to uzila 😉
Uvidim co bude dal s nama...jsem ted nejaka vycerpana...nejak se to tahne ....chjo..snad bude lip a dockame se ,joshik by moc chtel. 😵
Tak se zlaticko moc opatruj, papa a pusu!!! <3

vered
23. říj 2011

@mufinka26 MUfinko, moc gratuluju k pozitivnim testikum, at to vsechno pokracuje tak ja ma.....drzim palecky!!!!!! 😵

mufinka26
24. říj 2011

@vered moc děkuji, jen mám strach, aby bylo srdíčko, ted dva dny mám i hodně vysoký tlak, radši dneska budu volat do CARu, jestly třeba na ten tlak něco nedají. Ještě to budou nervíky 😅

vered
24. říj 2011

@mufinka26 Mufi ten strach znam moc dobre,ale snad bude vsechno v poradku a dockas se srdicka!! drz se!!!! Kdy jdes na utz?Nerviky na vysoky tlak moc nepridaji, do Caru si radsi zavolej. Ja mela vysokej tlak ke konci tehu..
Opatruj se. 😵

mufinka26
24. říj 2011

@vered tak volala sem si a 2.11 jdeme na náš první UTZ 😀 ten tlak zatím OK, neotíkají my nohy ruce nic. Hlava mě nebolí, spíš je to stresoví, jakmile vím, že se bude měřit tlak tak my vylítne, ale počítám sním, protože u Danielky sem ho měla aod 6.m byla hospitalizovaná