Najde se někdo, kdo je také po 1.KETu?

sandol
15. říj 2010

Zdravím,jsem po 1.KETu,vloženy dvě embrya. Najde se ještě někdo,s kým si tu zkrátíme tu nejdelší čekací dobu 😉?

amalka_78
18. únor 2011

@martina_z Jo aha, já jsem teda natvrdlá 😀 Říkala jsem si, že na třetí IVF bych šla taky asi do Podolí 🙂

mindinka
19. únor 2011

Ahoj holky tak jsem do pondělka nevydržela a udělala jsem si test a jsou tam // 🙂 mám takovou radost.

mindinka
19. únor 2011

Je to rozmazaný, ale snad jí tam uvidíte.

vered
19. únor 2011

@kenya83 Ahoj moje mila, moc se omlouvam....trosku jsem zanedbala nase forum... 🙂
Tak za prve, mam z Tebe velikou radost 😵 😵 , uz tam mas dve krasne tluste carecky a moc Ti preju at to tentokrat vyjde a vsechno je v poradku a brzo se dockas mimuska v naruci!!!!! 😵 😵
My jsme predevcirem prileteli z Cech zpatky sem a tak to vis...nejak nestiham a v Cr se o taky nejak nedalo,Joshik mi dal docela zabrat, chtel jenom maminku a nikoho jineho, nemohla jsem se vzdalit skoro ani na wc!!! UFUF. Tak snad ted uz bude vic casu 😉 . Ostatne brzo mezi Vas zase zapadnu, neb zitra jdu na kontrolni ultrazvuk pred ketem...jojo uteklo to rychle.. 🙂 ani tomu nejak nemuzu uverit......
Jinak moc zdravim vsechny holciny( skoro vsechny pro mne nove tvare 🙂 ), gratuluju potichounku novym tehulkam a drzim vsem pesti at to vyjde. 😵 😵

vered
19. únor 2011

@mindinka Moc krasne a videt jsou perfektne 😉 ...tak at je vsechno tak jak ma byt!!! 🙂

vered
19. únor 2011

@amalka_78 Ahoj Amalko, cetla jsem Tvuj pribeh...to me mrzi s tim krvacenim.. proc Ti nedelaji Ket v nativu????Nemas dostatecne vysokou sliznici?? Ja mam Kety vzdy v nativu , pokazde jen pichnu ovitrelle a pak uz nic...z jednoho takovyho ketu mam chlapecka! 🙂 Takze jsem velky zastance Ketu v nativu!!!
Jinak po IVF s cerstvymi embryii se mi stalo ze jsem taky zacala krvacet, prestoze jsem brala hormony...holky mi psaly ze utrogestan a estrofem brzdi menstruaci, ale ja to dostala presne na den a nekdy i driv...takze hormony na mne v tomhle pripade nejak nezabiraj a klidne si krvacim......

mindinka
19. únor 2011

@vered Ahojky moc, moc děkuji za podporu, jsem nadšená a doufám, že těhu bude probíhat tak jak má, říká se do třetice všeho dobrého, i tobě přeji at Ti KET vyjde a zadaří se mimi. 🙂

vered
19. únor 2011

@mindinka Dekuju dekuju 😵 , uvidime.....snad to dopadne...me 4.IVF a posledni dva mrazacci....
A kolik embryii jsi nechala zavest?? A v jakem stadiu?

amalka_78
19. únor 2011

@mindinka Nazdárek, den nezapnu PC a hned na mě vykouknou takové dálnice 🙂 Jojo, s těmi 50% jsem nakonec měla pravdu 🙂 Mám radost, že aspoň jedné z nás se to povedlo a moc gratuluji 😀

mindinka
19. únor 2011

@vered Nechala jsem si zavést jedno poslední embryjko, ve stádiu blastocysty, tak snad se bude držet, věřila jsem že ten poslední bude bojovníček. 🙂

@amalka_78 Moc děkuji, ale víš co se říká, naděje umírá poslední tak, až budeš testit tak přeji hodně štěstíčka. 😉

amalka_78
19. únor 2011

@vered Ahoj Vered, už jsem si myslela, že jsem nějaká přírodní anomálie, když na mě hormony nezabírají 🙂 Je dobré vědět, že je na tom někdo stejně ... Hurá, nejsem mimozemšťan 😀

Včera jsem se rozhodla, že můj poslední KET si vydupu v nativu a nenechám se už nikým ukecat. Se mnou je to totiž těžké - doma je mi úplně jasné, že žádné hormony nechci, ale když sedím v ordinaci, vždycky mě doktorka svými argumenty přebije ... jsem prostě slabá povaha 🙂

Po mém prvním IVF při prvním KETu jsem byla u jiného doktora a ten mi chtěl udělat KET v nativu, jenže jsem měla nízkou sliznici a od té doby, když se u své současné doktorky zmíním o nativu, je proti, protože "jednou nízká sliznice znamená nebezpečí při každém KETu". Já si ale myslím, že je to nesmysl, protože ten první KET měl být hned první měsíc po IVF a je jasné, že tělo ještě nebylo úplně OK, obzvlášť, když jsem měla OHSS.

No a od té doby mi nikdo sliznici bez braní hormonů nezměřil, takže vlastně ani nevím, jak na tom jsem. Ještě před IVF jsme několikrát postoupili IUI a to jsem žádné hormony nebrala a sliznici jsem měla naprosto OK. Takže si myslím, když trochu vyčistím tělo a začnu s čajíčkama a semínkama, není důvod, proč by sliznice měla být nízká.

Tak, to jsou ale krásné argumenty, asi si to vytisknu a přinesu přečíst mojí MUDr., aby mě zase neukecala 😀

Nechci, aby to vyznělo, že svojí MUDr. nemám ráda, naopak, proto jsem sí jí vybrala, že je hrozně hodná, milá, příjemná a myslím, že i vynikající lékařka, no ale když já jsem napůl ten mimozemšťan ... 😀

amalka_78
19. únor 2011

@mindinka Děkuju za přáníčko, ale v noci jsem měla dost křeče a už krvácím opravdu hodně. Na zázraky sice pořád věřím, jenže oni se dějí málokdy ... Dneska je to u nás doma jako v slzavém údolí, až ty tvoje // mě zvedly náladu 🙂

martina_z
19. únor 2011

Mindinko, je to tam, neni pochyb! Tfuj tfuj!

Uz jsme tu minimalne 3, kdo zacal krvacet presne na den - nekdy je ten pravidelny cyklus otravny.

mindinka
19. únor 2011

@martina_z Moc děkuji, byla jsem v šoku když se mi tam oběvili // jsem strašně štastná. 🙂

martina_z
19. únor 2011

@mindinka Ale tuseni jsi mela, ne?

mindinka
19. únor 2011

@martina_z No tušila jsem to, protože jsem měla jinačí příznaky než u těch dvou předešlých, co se bohužel nevydařili. 🙂

mindinka
19. únor 2011

@martina_z Koukám, že tě čeká v pondělí KET, přeji ti moc moc štěstíčka a at se mimi hezky zabydlí. 😉

vered
19. únor 2011

@amalka_78 Ahoj Amalko, myslim ze neni duvod proc neudelat Ket v nativu, po IVF je cyklus vzdy rozhazeny a tak i sliznice asi byla horsi...urcite zkus nativ. A kdyby nahodou sliznice nebyla vysoka, tak to muzes stopnout a pockat na dalsi mesic...nebo ne??? Ja si jednou stopla Ket protoze se mi nezdaly hladiny homonu a pak mesic na to mi to vyslo!!! 🙂
Taky jsem mela OHSS po prvnim IVF a tenkrat jsem taky jeste delala to, co rikaji doktori, ted uz si vse radsi planuju sama, protoze prece jen se znam lip a vim uz co je pro mne nejlepsi...nastesti me doktor posloucha a vyhovi, tak se nedej!!!!!! Drzim Ti palce!

martina_z
19. únor 2011

@mindinka Diky moc 🙂

martina_z
19. únor 2011

@amalka_78 Je pravda, ze po IVF se mi ovulace opozdila asi o 4 nebo 5 dni. Slysela jsem, ze po IVF byva nizsi sliznice, tak jsem pila kontryhel a sliznici jsem mela ve ctvrtek 8mm, takze uplne v pohode. Do pondelka snad jeste trosku vyroste, kdyz uz ode dneska mam Utrogestan. KET v nativu je podle me mnohem lepsi, protoze si pak telo vytvori dost vlastniho progesteronu. Ale je jasne, ze kdyz nekdo ovulaci prirozene nema nikdy, tak to holt v ativu nejde. To ale neni Tvuj pripad, jak jsem pochopila. Kam chodis do CAR?

norisek
19. únor 2011

ahoj, tak mám za sebou 1. KET...teď jak vydržet těch 14 dní, že?! 😝 Zavedli mi jedno embryjko (ani nevím, v jaké fázi bylo), protože ještě na sále mi hlásili dvě a při transféru najednou jen jedno. Měla jsem blastocystu a ta se asi správně nerozmrazila. Takže uvidíme. Jinak moc gratuluji všem k // a těm které KET čeká držím moc moc pěsti!

kenya83
20. únor 2011

@mindinka ani nevieš ako sa s tebou strašne teším 😉 Vedela som to, že tie // tam budú 😉 držím palce a len nech čiaročka silnie a silnie 😉
@vered ahoj moja zlatá 😉 som rada, že Ťa tu opäť po dlhšej dobe vidím 😉 držím palce na kontrólne sono nech je sliznica krásna a pripravená mimi prijať 😉
@martina_z tebe tiež veľa šťastia na pondelný Ketík 😉
@norisek vitaj medzi nami a nech Ti tých 14 dní ubehne ako voda a čoskoro tiež nájdeš na teste // 😉 😉 😉

Mňa čaká zajtra krvička a sono tak snáď to bude pre mňa krásny deň s pozitívnymi správami 😉

mindinka
20. únor 2011

@kenya83 Děkuji moc, tak at ti krev a ultrazvuk dopadne dobře. 🙂 Já si sjedu na krev v útery. 🙂

kenya83
20. únor 2011

@mindinka ďakujem moja zlatá 😵

luucia
20. únor 2011

Ahoj kočky,

po delší době zdravím 🙂 Gratuluju k //..podle týhle diskuze je vidět, že KET je úspěšný 😵 Mám z toho radost 😵 A vítám všechny, co ještě neznám 🙂

@kenya83 držím pěsti na zítra 🙂

Já mám screening na genetické vady z krve negativní, ještě v úterý mě čeká NT UZ, tak snad bude taky v pořádku a pokořím další metu 😵

@vered jak je?? ještě jste v čr? jak se tady líbí (líbilo) Joshíkovi?

Chybí mi @sandol ☹ ☹ ☹

vered
20. únor 2011

@luucia Ahoj Luuci, kdepak se toulas? 🙂 My uz jsme zpatky v Jeruzaleme a zrovna prsi, tak sedime doma. V CR se libilo, ikdyz to bylo narocnejsi s Joshikem, ty zmeny (pocasi, lidi, mista) na nej pusobily a byl na mne zavislej, nemohla jsem se vzdalit temer na krok....hned zacal plakat a zoufale hledat...takze asi tak. Tesim se na leto v Cr, to je prijatelnejsi, na zahrade s piskem a vodou...v zime to fakt neni nic moc a taky jsme samozrejme nastydli, malej mel i teploty a kasel...ale jinak prima. Kazdopadne Vam nezavidim to oblikani mrnat do tech vrstev obleceni...to me fakt zmahalo 😀
A Ty uz jses 13.tt to to leti.... tak v utery at je vsechno v poradku 😉 🙂 😵
Ja dnes byla na kontrolnim ultrazvuku a krvi, ceka mne Ket v nativu( jako vzdy 🙂 ), mame jeste dva mrazacky. Jsem dnes 9.DC,folik mam uz 15mm ...tak to vidim ze pristi tyden si pujdu pro bobany.
@sandol Sandol mi taky moc chybi,snad se brzy ukaze!!! Please plese please...
@kenya83 Zitra at mas stastny den!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1 😵 😵 😵

kenya83
20. únor 2011

@luucia ďakujem snáď bude pre mňa zajtra krásny deň 😵 To som rada, že máte výsledky OK 😵 Aj mne chýba @sandol ☹ nevieš čo je s ňou? Snáď sú v poriadku 🙂

kenya83
20. únor 2011

@vered 😉 😉 😉

norisek
20. únor 2011

@kenya83 děkuji 🙂 koukám, že ty jsi super úkaz, že se ti ukázal testík už po 5. dni 🙂)) To se ti to čekání hezky zkrátilo 🙂 Já první zkusím asi až příští pondělí. Uvidíme.
Kdy jste začli vnímat nějaké přízanky? Já tedy samozřejmě teď nic necítím, jen na to strááášně myslím a to se snažím nemyslet. uff

kenya83
20. únor 2011

@norisek no určite sa mi to čakanie skrátilo 😵 každým dňom som mala stále viac a viac optimizmu 😉 😉 😉 držím palčeky pri testovaní 😵