Najde se někdo, kdo je také po 1.KETu?

sandol
15. říj 2010

Zdravím,jsem po 1.KETu,vloženy dvě embrya. Najde se ještě někdo,s kým si tu zkrátíme tu nejdelší čekací dobu 😉?

sandol
autor
11. pro 2010

@luucia snaž se vydržet to co nejdýl ! A pak to nezapomeň říkat ty mně 😀 ,já mám co říkat 😔 testila jsem přece už 7.nebo 8.den,už ani teď přesně nevím,tak mám nejlíp co radit 😀
Jo po ET bych vínko taky dala,to už nebereš ty léky krom progesteronu,ale teď ve fázi stimulace můžeš taky?

luucia
11. pro 2010

@sandol já se na jednu stranu bojím zklamání, ale na druhou stranu nemám ráda nejistotu 😒 fakt ted nevím s testem...uvidím i podle příznaků, jestli nějaký budou 😅 😔 😔
S tím vínem si myslím, že dvojka ti uškodit nemůže a líp se ti bude usínat, bez nervů a tak 🙂

sandol
autor
11. pro 2010

@luucia tak jsme na tom asi všechny stejně,bojíme se neúspěchu a jsme moc moc zvědavé.
Tak jdu spát 😲 ,dnes ale bez vínka,je pozdě. Dobrou,měj se,pohlaď bříško 🙂

ira13
12. pro 2010

Ahojky ,koukala jsem na ceny vašich léků. Mě stálo Diphereline 240,-Kč ,10 dnů stimulace Fostimonem 2760,-Kč a Utrogestan 80,-Kč jedno balení.A to jsem si myslela že je to moc.

kinguse
12. pro 2010

ahooj holky,tak víkend jsme strávili v předvánoční Praze..bylo to fajn,ale myslím,že vidět rozsvícenej Staromák už příště nechce...těch lidí,to bylo šílený 😠
Jinak jsem vás za ty poslední dny v rychlosti přelouskala...já ještě nemám ani jeden druh cukroví..no ostuda..ale příští víkend budem konečně doma,tak snad něco zmáknu!
@luucia moc moc držím palečky!! Já testila až 15.den a byla jsem šťastná,že vidím // a vidíte..pak to neklaplo,takže podle mě je úplně jedno,jestli tam 12.den jsou nebo ne...vždycky je ještě šance,že těhu jste,ale bohužel i šance,že ne ☹ ...ale to se nám nikomu už nestane!!!! 😉 ..my totiž budem brzo všechny těhu!!!!!
Já jdu na kontrolu 21.12.,tak jsem zvědavá,kdy bude KET? Dneska mi teprv skončila MS,trvala dýl,asi jak jsem se čistila,aby to ze mě všechno odešlo.
Venku chumelí a chumelí...to je děs,nejdřív to nachumelí,pak zase roztaje..furt dokola 😀

sedmitecka
13. pro 2010

zdravím všechny vespolek, můžu taky k vám?? 🙂 chystáme se na 1. KET na konci ledna, tak počítám dny 😉

ira13
13. pro 2010

@sedmitecka Ahoj vítám tě tu. Mě také čeká v lednu 1 KET.

paja23
13. pro 2010

Ahojte, já bych se taky přidala, mám jít na ket taky v lednu. Měla jsem jít tento týden, ale měla jsem nízkou sliznici ☹

ira13
13. pro 2010

@paja23 Ahoj ,to jsem ráda že nás tu přibývá. Máš Ket bez hormonů? Já od MS začnu brát Estrofem tak mi snad naroste po něm .Na vyšší sliznici tu děvčata radila maliníkový čaj,lněné semínko a červené víno.Tak to zkus, mají to tu ověřené ,funguje to. Také po MS začnu.

paja23
13. pro 2010

ira13 - díky za rady. Zkusím to, ať mám pořádnou peřinku🙂 Dostala jsem ted ethinylestradiol, taky ho mám brát od 1. dne ms. Taky jsem ráda, že na to nebudu sama🙂

vered
13. pro 2010

AHOJ HOlcinky, vitam nove tvare...leden bude ve znameni KETU a doufam ze USPESNEHO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 🙂
Nam tady konecne zacala zima, po 2 denni pisecny bouri zacalo konecne poradne lejt a smylo to ten oranzovej prach z aut, ulic, stromu a domu....ale je tu zima, fuci vichr a v noci pry s destem i snezilo! Ze by jsme meli take bile Vanoce??? 😉
Jinak poslusne hlasim, ze leky mame schvalene pojistovnou a ted uz jenom cekam na MS a zaciname stimulaci!!
Cukrovicko upeceny, dopisy a balicek rodicum odeslany a mam konecne trochu veget!!!
Preju Vam krasnej den, papa 🙂

sedmitecka
13. pro 2010

@ira13 ahojky a děkuji za přivítání 🙂 tak leden bude náš, doufám 🙂

sedmitecka
13. pro 2010

@paja23 ahojky 🙂 na sliznici zkus kontryhel a červený 🙂 🙂 úspěch zaručen 😉

sedmitecka
13. pro 2010

@vered ahoj, jasně, že úspěšného 🙂 🙂 souhlasím 😉

kinguse
13. pro 2010

@vered ..no tak to jsi šikula,že máš vše tak krásně nachystaný. Moooc držím palečky,ať stimulka dopadne na výbornou a je z čeho vybírat..ale samozřejmě bez OHSS!!!!!
@sedmitecka taky tě vítám. Já budu mít 1.KET možná ještě do Vánoc,jestli si dá sliznice říct 😀

sedmitecka
13. pro 2010

@kinguse tak to moc držím palce!!!! já tlačím kalendář den po dni dopředu, jak jseme nedočkává 🙂 po 1.IVF jsem sice v říjnu otěhotněla, ale nejspíš se jednalo o biochemické těhu, v děloze se objevil jen náznak váčku a koncem 6. tt se to pustilo ☹ 😢

kinguse
13. pro 2010

@sedmitecka já byla na IVF v listopadu,taky se to chytlo,ale po týdnu to odešlo 😖 To naštve,co,když člověk vidí ty // a najedou pak nic,co? 😠

sedmitecka
13. pro 2010

@kinguse přesně tak, to je snad ještě horší, než když je test rovnou negativní.......už jsem doufala a radovala se, a pak nic, jen lítání po doktorech, nemocnice, kde mě strašili mimoděložním, a pak potrat ..naštěstí samovolný, nemusela jsem na revizi.....

paja23
13. pro 2010

To já mám rovnou po revizi, v 10.týdnu zamlklý potrat, ☹

kinguse-tak ať Ti sliznice hezky naroste🙂 By jsi měla dáreček k vánocům🙂

sedmitecka
13. pro 2010

@paja23 ☹ ☹

kinguse
13. pro 2010

@paja23 ..ty jo,tak to jsi byla v naději ještě dýl než já, já to měla hned na začátku. Ale co holky, netruchlit a těšit se na další boj..ono to MUSÍ vyjít 😉

falca1
13. pro 2010

@paja23 Ahoj, to lněný semínko fakt funguje v pondělí jsem měla sliznici 7mm a ve čtvrtek už 13mm 🙂 .

Jinak já jsem dneska byla na 1ketu - šoupli mi 1zmrzlíka tak doufám že to tentokrát dobře dopadně a bude nás víc. Akorát nevím jak zase těch 14 dní přežiju, jdu na krev až 27. 12 - to nevydržím 😀 😀 ☹

kinguse
13. pro 2010

@falca1 ...tak držím mooooc palečky!!!!
Jak jsi jedla to lněný semínka?.teda spíš kolik?..jak to zvládnu 😀

falca1
13. pro 2010

@kinguse já jsem ho jedla tak dva dny před dalším UZ první den hodně tak 2hrstě a druhý už jen hrstku - ale můžeš míň a dát si třeba červený víno - to je taky dobrý.

aja8
13. pro 2010

Ahojky holky, tak KET se dneska nekonal..sněhuláčci nepřežili rozmrazení..takže další měsíc jsem se cpala lékama zbytečně..je mi z toho všeho šoufl.. ☹

paja23
14. pro 2010

kinguse - přesně tak, musíme myslet optimisticky do dalšího boje🙂

falca1 - tak to jsi měla ukázkovou peřinku, moc držím pěsti ! To čekání je snad nejhorší, musís se něčím zaměstnat. To bude super dárek ještě k Vánocům 🙂

aja8 - to je mi moc líto. Takže další ivf?

bublenudle
14. pro 2010

Ahoj holky,moc Vás zdravím...takže já už byla na další konzultaci v caru a v unoru jdu do dalšiho IVF..chci si ted odpočnout,jelikož během pul roku 2xIVF a 1xKET byl trochu záhul...tak snad tentokrát bude vše jak má být..budou mi dělat i PGD a dodělávat nějaké testy... 😉

vered
14. pro 2010

@kinguse Dekuju dekuju, Tobe at to taky dobre dopadne se sliznici, zkus to lneny seminko, snad pomuze.!!

vered
14. pro 2010

@bublenudle Cau Bubliku, Ty jsi byla u ty kamosky nejaaak dlouho 😉 .. to je dobre, to je potreba. 😀 Behem pul roku 2IVF a Ket to je fakt zahul pro telo, potrebujes odfrk!!!Tak uzivej!
Takze v unoru zacinas nove IVF???KOlikate uz ??Doufam ze to tentokrat vyjde..uz vis jaky budes mit protokol?????A jak se chystas na Vanoce??papa

sedmitecka
14. pro 2010

@falca1 moc držím palce!!!!! určitě bude velkej bojovník!!!!