Najde se někdo, kdo je také po 1.KETu?

sandol
15. říj 2010

Zdravím,jsem po 1.KETu,vloženy dvě embrya. Najde se ještě někdo,s kým si tu zkrátíme tu nejdelší čekací dobu 😉?

luucia
21. únor 2011

@kenya83 to je teda nádherný číslo..gratuluju 😵 😵 😵 já měla 14.den 514 😉 to by byla sranda, kdyby se emrbyjko rozdělilo 🙂

mindinka
21. únor 2011

@kenya83 No tak to je nádhera, tak to by bylo krásný mít dvojčátka 😀
Já jsem zvědavá kolik budu mít já hcg 11 den. ☹

vered
21. únor 2011

@klara.k Mila Klarko, je mi moc lito Tveho chlapecka 😢 a vim jak se citis...rodila jsem v sestem mesici, holcicku, take se mi po ni moc styska... 😢
Moc bych Ti prala, aby Ti o tentokrat vyslo s marazackama. Ja mam z Ketu klucika, uz mu jsou pres dva roky.
Ketum moc verim a jak Ti tady pisi holciny ze uz jsou srovnatelne s Etem. 🙂
Tak Ti moc drzim palecky. Kdy se na Ket chystate a kolik mrazacku mate??? Ja jdu na Ket take nekdy pristi tyden.
@mindinka Ahoj Mindinko, to vis ze je videt rozdil, jen tak dal!!!! 😵
@kenya83 Tak vy uz mate bublinku?? Nadhera!!!! 😵 😵 A jake bylo Hcg??? Urcite taky ukazkove, tak jen tak dal!!!! 🙂
@martina_z To je mi lito, ze Ti nevysel Ketik 😢 ...pujdes do dalsiho IVF???

vered
21. únor 2011

@kenya83 Jeje ted tu ctu tvoje Hcg!!! 😵 😵 No to vypada holka na dvojcatka. 😀 ...mam kamaradku, co vlozila jednu blastocystu a ma jednovajecna dvojcatka...uz jsem to tu psala jednou!!!!To je teda super high Hcg....asi proto tam byla carka uz paty den vid??? A bublinka jen jedna??? 😀 🙂 To je krasa!!!

martina_z
21. únor 2011

@vered Urcite pujdeme do dalsiho, tohle byl prvni pokus. Daji mi asi vyssi davky, aby bylo vic vajicek, kdyz jsem mela takovy odpad. A silne uvazuju o PICSI - je mozne, ze spermie vypadaly dobre na pohled, ale nebyly zrale. Koukam, ze sis taky uzila svoje, achjo, to je desny, jak se neco takove muze vubec stat. ☹

mindinka
21. únor 2011

@vered Ahojky moc děkuji a přeji hodně štěstíčka na další KET. 🙂

kenya83
21. únor 2011

Ďakujem Vám 🙂 snáď to tentokrát dotiahneme do úspešného konca 🙂 @vered bublinka bola zatiaľ veľmi malinká 1mm, na kontrolu ideme o 7 dní tak dúfam, že bublinka krásne podrastie 🙂

martina_z
21. únor 2011

@kenya83 To fakt vypada na dvojcata 🙂

kenya83
21. únor 2011

@mindinka som zvedavá na tvoje zajtrajšie HCG 😉 daj vedieť 😉 držím palce 😵

mindinka
21. únor 2011

@kenya83 No určitě tak vysoké jako tvoje nebude 🙂 a zítra budu 11 den po KET, jen aby bylo všechno v pořádku o nic víc mi nejde. 😨

mindinka
22. únor 2011

Ahoj holky jedu na krev, myslete na mně. 🙂

mindinka
22. únor 2011
klara.k
22. únor 2011

@vered
Na KET můžeme nejdřív v květnu, aby se zahojilo tělo a taky se spravila psychika, abych vše zvládla. Máme 3 zamražený, tak snad nějaká šance je.
Jak je to dlouho co ti holčička odešla, a jaké bylo těhotenství potom? Můj chlapeček je andílek už tři měsíce.

kenya83
22. únor 2011

@mindinka 😵 😵 😵 myslím na teba a nech je to krásne čísielko 😉 krásne silnie 🙂

drndapetka
22. únor 2011

@mindinka ahojky, já měla 11den po ET HcG 189, tak jen tak pro porovnání 😉 Držím pěstičky a drž se!

@kenya83 Tobě gratuluju maminko 😵 Jen tak dál, ať se všechno vyvíjí správně tak jak má 😉

Holky, na mě leze nějakej bacil 😝 Tak dlouho se moje tělo chřipce bránilo, až nakonec stejně podlehlo, sakra 😠 Ale za 6 dní už dojde mrcha, bude to předposlední, pak už jen jedna a čeká nás cyklus s KET 😵 Od příštího týdne budu brát antiko Marvelon, naše CAR to dává před cyklem s ET, protože pak nejsou cysty a cyklus je lépe upravený. Teď už to čekání bude utíkat rchleji, hurááá. A zítra jdu k endokrinoložce pro výsleky štítné žlázy, snad to bude všechno o.k.

kenya83
22. únor 2011

@drndapetka ďakujem moc 😵 snáď to už teraz dotiahneme do úspešného konca 😉 Tebe prajem, aby Ti to do ketíku rýchlo ubehlo 😉 neboj ani sa nenazdáš a už budeš mať u seba bublinky 😵 Veľa šťastia 😵 😵 😵

drndapetka
22. únor 2011

@kenya83 a ty jsi doma na neschopence od KETu a nebo chodíš do práce? Přemýšlím jak to udělám u sebe, ale asi půjdu na neschopenku, ať jsme klidnější. Moje práce je celkem psychicky náročná. Jen nevím jestli mi dají neschopenku až ode dne transferu nebo i dřív. Jak to dělá Vaše CAR?

vered
22. únor 2011

@klara.k Napisu ti interni postou ano???

vered
22. únor 2011

@martina_z Co to je PICSI?? To neznam..
Jaky jsi mela protokol??? Prvni IVF to jeste ujde, druhe bude urcite uspesnejsi!!! Moc ti to preju!! 😵

vered
22. únor 2011

@mindinka pekne testiky s careckama mindinko....tak ted hlavne aby dopadla ta krev!! Myslim na Tebe! 🙂

kenya83
22. únor 2011

@drndapetka nechodím do práce nepracujem 😵 som doma 😵 takže pohoda 😵

drndapetka
22. únor 2011

@kenya83 tak to je dobře, odpočívej 😉 Jsi doma od transferu , nebo dřív? A co jsi řekla v práci? já jsme naposledy u IVF řekla v práci, že jdu na operaci. Nechtěla jsme, aby o tom někdo věděl, věděla to jen rodina

kenya83
22. únor 2011

@drndapetka ja nikde nepracujem som nezamestnaná 😀 Máme rodinnú firmu tak o príjem do domácnosti sa stará manžel 😉 Ja som žienka v domácnosti 😉 Takže mám voľnosť a užívam si to 😉

drndapetka
22. únor 2011

@kenya83 tak to tiše závidím 😉 mě manžel zakázal být doma, prý ženská musí pracovat jinak začne zlobit 😀

kenya83
22. únor 2011

@drndapetka 😀 😀 😀

paja23
22. únor 2011

Ahojte, tak jsem včera byla na utz a srdíčko nám krásně tluče, strašně doufám, že to dotáhneme s embryjkem do zdárného konce🙂
@kenya83-jak se mají dvojčátka🙂) Gratuluji k obrovskééééééému hcg, jsem zvědavá jak dopadneš na další kontrole, kolik vás bude🙂 Já jsem tu moc nebyla, protože mi bývá už dost zle. Takže po práci se většinou chodívím natáhnout a k pc se už nějak nedostanu. A co jak je tobě?

@sandol- ☹ jsem se bála nejhoršího, když ses neozývala. Moc jsem Ti držela pěsti. Mám také po revizi, tak vím jak to bolí. Nejlepší někam vypadnout, li můžeš s rodinkou na dovolenou a udělat si nějaké radosti. A hlavně 3 měsíce utečou a mrazáčci už čekají🙂

@mindinka-gratuluji k čárečkám, ať se vše dobře vyvíjí🙂

kenya83
22. únor 2011

@paja23 moja milá, že si sa aj ukázala 😵 Obrovská gratulácia k srdiečku 😵 😵 😵 v ktorom si týždni podľa UTZ??? A aké je maličké veľké? Nemáš fotočku?
Nemyslím, že to budú dvojičky to je malá pravdepodobnosť, skôr sa prikláňam a myslím, že to bude najskôr 1 zdravé a silné mimi 😵 Ja sa cítim celkom fajn, včera mi bolo prvý krát trošku zle ale nezvracala som 😵 Ty vraciaš?

paja23
22. únor 2011

@kenya83-děkuji🙂 Jsem dle utz 7+1 i to celkem odpovídá dle poslední ms. Prcek má asi 1,05cm, už by mohl s tím růstem trochu pohnout, aby měl člověk už to bříško🙂 Zle je mi po každém jídle, tak spíš hubnu, zvracela jsem jen jednou včera hned po snídani:( Fotečku dám do blogu, ale nic moc není vidět. Já jsem si taky říkala, že když to u tebe nejsou dvojčátka, tak pořádné zdravé, dravé a silné mimi🙂

mindinka
22. únor 2011

Ahoj holky tak jsem doma, tak HCG mám 112,08 tak jsem to volala do Helliosu a řekli mi že je to v pořádku a že už na krev nemusím, ale raši si tam pro jistotu zajedu asi v pátek, abych se ujistila, že je všechno v pořádku. 🙂

amalka_78
22. únor 2011

Ahojte holky, pár dní jsem se neozvala, manža mě neustále odhání od PC, že prý když do něj čučím v práci celý den, nemusím ještě doma 🙂 Dneska dostal k svátku MP3, tak si hraje a kdo si hraje, tak co? Správně, nezlobí! 😀

V pondělí jsem si přece jen dělala ten test a i když jsem věděla výsledek dopředu, stejně jsem tu jednu čárečku obrečela. Teď už jsem celkem OK a připravená k dalšímu boji, jenom to břicho kdyby mě přestalo bolet.

@kenya83 Ty jedna mamino, já bych to s tou malou pravděpodobností nepřeháněla, kolegyně mojí kamarádky má taky dvojčátka z jednoho embryjka, nestává se to často, ale ... 😀 😀 😀

@klara.k , @vered Holky moje, je mi to moc líto, čím jste si musely projít, ani si nedokážu představit, jak se s něčím takovým vůbec může člověk vyrovnat. Klárko, držím palečky, ať ti první KET vyjde! Veredko, tobě samozřejmě taky 😉

@martina_z Marti, čekala jsem, co KETík a vidím takové špatné zprávy, to mě mrzí. Myslíš, že ti při dalším IVF dají vyšší dávky hormonů, abys měla víc vajíček? Mě naopak doktorka říkala, že čím více vajíček, tím nižší je jejich kvalita, už 2x mě odebrali přes 30 a nakonec mi zbyly jen tři... Ale možná to platí jen v případě OHSS.

@mindinka Čárečka sílí, super, jen tak dál 🙂