Najde se někdo, kdo je také po 1.KETu?

sandol
15. říj 2010

Zdravím,jsem po 1.KETu,vloženy dvě embrya. Najde se ještě někdo,s kým si tu zkrátíme tu nejdelší čekací dobu 😉?

mindinka
15. bře 2011
pikusa
15. bře 2011

@mindinka 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
nádhera......gratuluju.... 😵 😵 😵

mindinka
15. bře 2011

@pikusa Moc děkuji 🙂 🙂 🙂

vered
15. bře 2011

@sandol Cau rybinko 😵 . MYslim ze dorazi brzo, protoze to tehulkovstvi nebylo moc dlouhe...a pak si poradne das odfrk a odpocines si a pak znovu do toho!!! 🙂
Ja jsem si prave psala do diaru vsechno i pocity. Pak mam jeste notes a tam sem si zapisovala vsechny IVF,ET i KET, presne i jak vysoke hladiny hormonu jsme mela a i sliznici a olikul...proste uplne vsechno a podle toho sem se pak ridila. Je to fakt dobra vec...clovek pak sam pozna jak mu telo funguje, myslim ze mi to fakt pomohlo!!!A Taky vzdycky sem jukla a porovnala..a tak. 🙂
Jinak hrozne me boli ta strana kam sem se vcera pichla....vubec nevim jak to budu praktikovat, zavolam hematolozce a zeptam se ji na to, proste co ted zacali delat ty jiny injekce tak to takhle boli...hovadka.
Pichat musim nejen devet mesicu, ale jeste dalsich 6 nedel po porodu.... ☹
A kde je LUUCia netusim, treba na nas nekdy nakoukne....je fakt ze ja to obcas taky nestiham..odepisovat a reagovat!!
Tak zlaticko papa preju ti krasnej den! 🙂 Opatruj se. 😵 😵 😵 😵 😵
A co planujes na zitrek???? 😉 🙂

vered
15. bře 2011

@mindinka Moc hezky snehulacek 😵 , mIndinko a taky Ti dava pekne zabrat co?? 😉 Doufam ze te nevolnosti brzo prejdou, u predeslych tehu jsi to mela taky tak????DRZ se! 🙂

pikusa
15. bře 2011

@mindinka 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
nádhera......gratuluju.... 😵 😵 😵

vered
15. bře 2011

@klara.k Ahoj Klarko, kveten to je coby dup, vzdyt uz jsme v polovine brezna! 🙂
A metodu Mudr. J.J. neznam, kazdopadne detoxikace organismu je urcite dobra vec a pokud by se zadarilo prirozene, tak parada, co vic si prat!? 🙂 😵

vered
15. bře 2011

@pikusa At se Ti malej brzo uzdravi!!! 🙂 Kdy se chystas na krev?

mindinka
15. bře 2011

@vered Ahoj Veredko tak jak se dneska cítíš? Mně je celý dny a noci tak zle, u těch dvou předešlých to takový nebylo, ale nezvracím, přibrala jsem kilo a půl, tak jen doufám, že bude všechno v naprostém pořádku. 😉

vered
15. bře 2011

@anit.xx Ahoj, doufam ze rozmrazeni dopadlo dobre a zitra pojedes na KET!!! Preju hodne stesti, at se miminka uchyti!! 🙂

vered
15. bře 2011

@mindinka Ahoj MIndinko....predstav si ze me se zdalo v noci ze zvracim... ale ja vubec nezvracim,tak myslim ze to mi opravdu nehrozi! Me je dobre, akorat me boli strasne ten vpich po injekci na redeni krve, to si bohuzel ted budu pichat porad...
Krom toho mne obcas trosku pichne v brise zaboli v zadech, ale spatne mi neni.
Tobe se zveda zaludek?

mindinka
15. bře 2011

@vered Tak to je dobře Veredko, že je ti zatím fajn. Mně se zvedá žaludek a tak s nechutí něco jím, to je hrozný, ale najíst se musim, ráno musím jet na krev na lačno, tak doufám, že se někde nesložím, mám nízkej tlak, tak by se nebylo ani čemu divit. ☹

vered
15. bře 2011

@mindinka Vem si s sebou muzika, aby Te ochranoval a pomahal. Ja myslim ze mi ani spatne nebude...ja sem spis unavena a trpim zimnicema..mas to taky???? Proc jedes na krev??

ronecek
15. bře 2011

@vered Ahoj Veredíku 🙂 Nějak nestíhám. Včera jsme byli u doktorky s prckem a pak jsme tady měli do večera návštěvu, tak jsem se na koníka téměř nedostala. Dneska zase ve městě, odpoledne se chystám přesadit nějaké kvítka 🙂 U doktorky jsme dopadli špatně. Domík i když už moc nekašle, rýmu taky skoro nemá, tak při poslechu dost škaredý nález. Dostali jsme antibiotika. Ven nemůže vůbec teď chodit a měl by ležet, protože nemá daleko k zápalu plic ☹ Jenže já nevím, jek ho mám prostě udržet na posteli nebo sedačce. Nevydrží ani chviličku. Chjo....
Já se zatím držím zubynehty.
Posílám Ti fotečku té jizvy po císaři. Moje kamarádka taky rodila císařem. Měla jizvu celkem pěknou,ale nějak se jí moc nechtěla hojit. Po nějaké době jí začala červenat a hnisat. Tak to mazala a vše OK. Ale hnedka po šestinedělí se vrhla na mytí oken a jizva se jí celá rozjela. Má ji taky škaredou. Uvažuje, že by šla s tím na plastiku ☹
Já na kosmetiku chodila myslím dva roky. Před těhu jsem chodila na uhličitou lázeň. Myslím, že i ta mi k umělku pomohla. To si vlezeš do takového vaku, ona Ti to kolem krku zpevní. Napustí Ti do vnitř oxid uhličitý a ty si 45 minut ležíš. Je to taky paráda. Vždycky jsem si přitom připadala jako znovuzrozená. A je to taky na všechno od křečových žil, přes tlak, neplodnost atd.
Jinak já na masáž v těhu chodila, ale jen na krční páteř.
S tou sliznicí já vlastně ani nevím, jak jsem ji měla vysokou při IVF. Ale vím, že holky někde psaly, že stačí i kolem těch 6-7. Ty máš krásnou. No já jsem zvědavá na ten pátek. Snad bude taky Ok. Trošku mě začaly bolet prsa a v podbříšku. Asi z těch prášků. Taky se mi snížil tlak. Asi po dvou letech. Nevím jestli počasím nebo těma lékama.
Moc moc moc Ti blahopřeju ke krvičce. To je super!!!!!!! Teď už jen čekat, jestli se tam objeví dva broučínci 😀
S polštářkama jsem celkem popojela. Mám 17 čtverečků. Tak ještě 33 a budu mít polštářky hotové. Ty teď něco vytváříš?
Dneska jsme ještě museli jít k notářce pro razítka ověření podpisů ke KETu. Všechno teď mají přísnější. Nevím, jestli je to všude nebo jen ve Zlíně.
Valím vás tady ještě rychle dočíst.
Měj se krásně a opatruj se. Pusinku Joshikovi. Pa 🙂
@vered

mindinka
15. bře 2011

@vered Ani nevím proč jedu na krev. Chlapa budu mít v práci, tak semnou jet nemůže, zimnice nemám, ale jsem věčně zmrzlá a únavu mám taky, to bych mohla spát pořád, ale snažím se přes den nespat, protože v noci bych asi koukala do stropu, stačí mi že kolikrát za noc chodím na záchod a je mišpatně. 😕

mindinka
15. bře 2011

@ronecek Ahoj Ronečku tak to máš aspon jizvu po císaři schovanou, já mám jizvu od pupíku dolu a druhej císař mi dělali ve stejným místě. Měla jsem rychlý porod, tak proto to prý dělali tak a taky se to hůř hojí než ta jizva co je podél ☹

vered
15. bře 2011

@mindinka Jaktoze nevis proc jedes na krev??? A proc nalacno??????

ronecek
15. bře 2011

@mindinka Ahoj Miruš, tak to je nádhera. Už je teda z Tebe oficiální mamča 😉 Já brávala Calibrum, ale teď jak jsem se ptala, tak mi taky doporučovala v lékárně Femibion 🙂 Fotečka super. Jen ať dál bobeček tak krásně roste. S tou nevolností Ti to moc nezávidím. Švagrová je ve čtvrtém měsíci. Bříško nemá žádné a nevolnosti taky ne. Kdyby to neměla potvrzené, tak ani neví, že nějaké mimi čeká. Akorát jí začaly naskakovat na puse vyrážky ☹ Krásný den

ronecek
15. bře 2011

@mindinka Jsem ráda, že ji mám tak schovanou. Ty jsi oba porody měla císařem? Já bych tak chtěla rodit přirozeně. Hrozně jsem si to přála i u Domíka a nakonec to skončilo akutním císařem 🙂 Uvidíme podruhé.

mindinka
15. bře 2011

@vered Sestřička mi řekla abych přijela na odběry krve a potom se bude brát krev ve 12tt a v 16tt, já se jí ráno zeptám, dneska jsem se jí na to ani nezeptala, byla jsem z toho všeho tak vyjukaná co mi všechno říkali, možná mi to i řekla a já jsem jí nevnímala 😀

mindinka
15. bře 2011

@ronecek No právě že oba byly císařem, malej měl omotanou pupeční šnůru kolem krku 3, bylo to jen tak tak, že ho zachránili a u holky jsem byla otevřená, ale břicho mi nekleslo, nemohla se narodit a ted mně doktor říkal, at počítám s tím že ted to bude taky císařem, kvůli tomu aby mi nepraskla děloha. ☹

ronecek
15. bře 2011

@pikusa Ahojky...čárečka silnější, no to je super 🙂 Kdy jdeš na kontrolu?
Já taky nějak nestíhám. Prcek po týdnu dostal antibiotika. Ven nesmíme ani na krok a musí ležet. Ale bohužel se mi ho nedaří přesvědčit ☹ Prcka je mi líto. Ať se brzičko uzdraví 😉

ronecek
15. bře 2011

@mindinka Jéžiš, tak to je mi líto🙂Tos teda měla taky oba porody pěkně náročné. Já se vlastně ani na druhý porod neptala, ale vím, že spousta holek poprvé rodily císařem a druhé přirozeně. No já tady o porodu a ještě ani nevím, jestli k nějakému vůbec dojde 😠

vered
15. bře 2011

@ronecek Ahoj Ronecku, tak to me moc mrzi, ze malej je na tom takhle ,ach jo, snad bude brzo zdrav bobanek.
Udrzet je doma, to je tezke, a hlavne jak je zabavit, vid? Joshik dneska hrozne zlobil a mam ho dost !!
Zkus mu cist pohadky, poustet pohadky v radiu, Joshik ted docela posloucha, dostali sme CD a vydrzi hodinu poslouchat a hrat si u toho. Snad to nejak preckate. Je to hrozne tezky kdyz jsou ta mrnata nemocna vid?
Diky za foto jizvy 🙂 Ta jizvicka neni hrozna....ale stejne bych radsi rodila spodem 😀 . Vis ze ta fotecka vypada jakoby to brisko bylo tehulkovsky?? Asi proto jak je tam ten stin ze strany, fakt sem si rikala co to je za tehu bruch???
Ja ted nic zvlastniho netvorim, jen pro Joshika...vcera sem mu delala raketu z pet lahve a predevcirem postavicky z filmu Wall-e, nevim jestli na to vas malej kouka, ale me se to strasne libi a josik je do toho uplnej blazen...ikdyz mi prijde ze by to mohlo byt pro deti az tak od 3 let...
No tak jsem mu nakreslila na ctvrtky walliho(robot) a Evu(sonda) a vystrihla a polepila izolackou a ted si s tim hraje, docela levne hracky 😀 ,fakt je ze je mu to uplne fuk...ze to neni z kramu za tezky prachy!! A hlavne to nezabere moc mista.
Venku dnes nadherny slunce, mela jsem s sebou rano vodovky a stetce a deti venku malovaly, bylo to fajn!
Snad se dostanu i ja k nejake tvorbe .... 😀

Tak Ronecku zatim se loucim...paaaaaaaaaaaaaaaa a pusu 😵

ronecek
15. bře 2011

@kenya83 Ahojky 🙂 To je dobře, že je vše v pořádku. Určitě se Ti moc ulevilo. Drobeček krásně roste 😉 Oba se opatrujte

mindinka
15. bře 2011

@ronecek No určitě vám to vyjde, to nemusís mít strach, při císaři jsem si užila pěkně, po prvním, když mi vyndali stehy tak mi jizva praskla, tak mi to čistili takovou kovovou lžičkou mi jezdili pod kůží, to byla strašná bolest, dali mi stahovací náplasti a srostlo to, ale jizva v tom místě byla širší a u druhýho císaře mi prořízly močák, tak jsem byla 4 hodiny na sále a to ještě 2 hodiny na urologii na sále, že mi zaváděli sten do ledviny, aby se to zahojilo, prý se to stane 1% ze 100% a zrovna já byla to jedno procento 😨 a to mi ještě ke všemu řekli co se jim stalo za průser při císaři až když mně 9 den propuoštěli domu, protože jsem musela jít před propuštěním na urolugii na rentgen a když jsem viděla co mám v sobě za drát, tak mi z toho bylo špatně a pak jsem měla strašný bolesti ledvin a to ještě říkali, že mně s odstupem času čeká cystoskopie a proplachování ledviny, ale za nějaký rok se to zahojilo tak jsem na to nemusela.

vered
15. bře 2011

@mindinka ty jo mindinko to je teda strasny co ty sis zazila....... ☹

mindinka
15. bře 2011

@vered No jen se modlím aby ted všechno dobřě dopadlo a i ten císařák, aby opět nebyly nějaké komplikace. 😒

pikusa
15. bře 2011

Holky.....aby nebylo málo,lehnul chlap s chřipkou....a to už musí být,když on lehne....
Takže ted spolu "kluci"spinkaj.....
Na krev bud čtvrtek nebo pátek,uvidím.....jako nechce se mi kvuli krvi jet 100 km tam a pak zase zpět.....ale musím

pampeliska36
15. bře 2011

jeeeeeeeeeeeeeeeejda zeny 😀 😀 😀 vy jste toho zase napovidaly 🙂

... ja uz jsem doma a cekam na scitaciho komisare 🙂