Najde se někdo, kdo je také po 1.KETu?

sandol
15. říj 2010

Zdravím,jsem po 1.KETu,vloženy dvě embrya. Najde se ještě někdo,s kým si tu zkrátíme tu nejdelší čekací dobu 😉?

vered
19. pro 2010

@pampeliska36 ahoj juknu se k tobe. diky za info a neboj budu referovat co a jak. 🙂
@sandol ahojda sandolko,tak to mas stesticko, ze ti nic neni, no mne vlastne taky zas tak moc ne, akorat po tom pichnuti vcera mi bylo fakt divne. Ale taky jsem nikdy neztloustla. Akorat ja si picham do stehen, protoze bricho si setrim na clexane, to kdybych byla tehu tak si musim pichat cely tehu plus sestinedeli a to je zahul.....
Pises tady pampelisce at si na Silvestra pripiji nealke, to mi pripomnelo, ze pri 2.IVF pred 4 lety jsem mela taky ET pred Vanoci a testovala jsem asi hodinu pred Silvestrem, byla jsem 12.den po a mela jsem pozitvni test. No a pak jsme ten sampus bouchli a ja si trosku dala, na oslavu!! 😉 Skoda jen, ze to pak dopadlo tak smutne. Ale ted nam to vsem dopadne dobre....to je jasnacka!! Tak Tobe taky krasnou zlatou nedeli. Zitra dej vedet, kdy Ti mame drzet pesticky! papa

stazina
19. pro 2010

AHoj hOlky, tak jsem vás dočetla amám velikánskou radost , že @luucia má // ...držím moc moc palce , a ve středu se těšímna další info...až to dr. potvrdí, uděláme si tady mejdlo na oslavu🙂)Je to fakt super!!

@sandol
@vered holčiny moje, koukám, že už v tom jedete. 🙂 .držím vám oběma palce, aby to konečně vyšlo.....budu vás sledovat a číst a mylset na vás... 😉

@pampeliska36 ahoooj, tak už máš dva broučky u sebe...tentokrát to vyjde....a já tetsila 6 den pro Pregnylu a byla tam slabá čárka,7 den byl sněhobílý..takže testuj opravdu až dlouho po pregnylu..taky ti držím palce... 😉

Vám ostatním, nově příchozím taky přeju hodně štěstí , aby se to povedlo a rok 2011 byl u vás ve znamení nového miminka.-)

Tak se oaptrujte , kočky.. 😉

leneclenec
19. pro 2010

@luucia je, to je krásná zpráva. já jsem se dostala na net až dnes. malá je nemocná a bylo to děsný, ty teploty a v noci nemohla dýchat, tak spala na klíně- No spala, spala asi dva dny za sebou 2 hodiny a třetí den už 5. další dny už to bylo OK, to se jen třeba 8x za noc vzbudila a brečela, ale celkem rychle se uklidnila.
Jé, to je skvělá zprávička, jsem z toho moc natěšená, protože jak chodím poslední dobou na ostatní asi 3 fóra, tak tam poslední dobou moc úspěchy nebyly 😠 . To bude krásný ježíšek, že? Tak přeji, ať vše jde tak jak má a bez problémů uběhne jako voda celých 9 měsíců. 😵

luucia
19. pro 2010

Holky, děkuju...ale jak všechny víme, ještě není vyhráno 😔 po krvi budu jistější a po UZ ještě víc 🙂 at už je středa...strašně se to táhne..ale čárka sílí, tak snad to bude OK...už je i v limitu 🙂

Ve středu dám vědět...do tý doby se někde asi zahrabu, at nečtu šílený příběhy 😝 😝 😝

kinguse
19. pro 2010

@sandol no jsem na to zvědavá, co vím,tak se Michálek se Špičkou dost rozcházejí,takže uvidíme. No prášky na stimulaci sliznice beru, len poslušně dlabu,tak jsem zvědavá. Neboj,dám vědět. Každopádně ke KETu přistupuju poněkud vlažně,moc šancí nedávám a spíš přemýšlím,co dál. Nechci se na to teď moc upínat,bylo by fajn,kdyby to bylo ještě do konce roku, aspoň bych na to "pozorování se sama sebe" neměla tolik času a pak mě čeká týden školení,takže by mi to celkem uteklo. Ale jak říkám, Michálek má často jiný názor...i když asi mi sedí víc.

bajik
20. pro 2010

Ahoj holky,
moc nepíšu,ale docela často si u vás počtu.
Moc všem držím palečky ať se všechno podaří.já mám zasebou 2.ISCI a z druhého cyklu se nám povedl syn🙂.Teď by jsme pro něj chtěli sourozence tak jsme podstoupili KET.Měli jsme 3 sněhuláčky a v uterý nám zavedli dva kousky🙂).
No protože si píchám pregnyl,který jsem při těch dvou ISCI po et neměla,tak bych se chtěla zeptat jestli někdo nevíte jak dlouho by mohl v těle být aby zkreslil těhu test?Když jsem testila při druhém cyklu ukázali se mi čárky 9den.Těď bych to tak zase chtěla zkusit ,ale bojím se aby čárky nebyli díky pregnylu☹!
Moc díky za radu 🙂).

ira13
20. pro 2010

@bajik Ahoj já jsem měla Pregnyl vždy jen 36hodin před odběrem vajíček tak při testovaní už to bylo v pohodě. Sama s tím zkušenost nemám ,ale co tu píšou děvčata tak tt to může ovlivnit asi týden

bajik
20. pro 2010

@ira13 Dík za odpověď.Já jsem taky vždycky měla pregnyl před odběrem a to ještě buď 6500 a nebo 5000,ale teď si píchám, jen 1500 a ještě do zadku.
Chtěla bych testovat na vánoce a poslední pregnyl píchám, dneska večer.Tak zkouším jestli máme některá zkušenost🙂.

pampeliska36
20. pro 2010

@bajik jejda... ja pichala posledni pregnyl vcera vecer 🙂 dneska jsem uz tyden po svem KETiku... taky testovat nema cenu... pregnyl se tak drzi tyden 😅 oficialne mam testovat AZ 30.12. 😨

pampeliska36
20. pro 2010

@stazina jeeee ahoj 🙂 my se myslim zname z tematu unica 😉 ze?

bajik
20. pro 2010

@pampeliska36 Já jsem měla ketík🙂) v uterý a testovat mám 29.12:-)).To jsme na tom podobně🙂!!!!!!
A kam chodíš do caru?Ja do car unica.

pampeliska36
20. pro 2010

@bajik ja taky 😉 no tak super!

sandol
autor
20. pro 2010

Hoj holky,tak ve středu OPU,folíky pěkný,cca 10-15 kousků,tak se urodilo dost,koniny 😀 (koňský dávky) zabraly 🙂 Dnes večer píchám ovitrelle.
@luucia tak středa bude naše 😉 Jak se cítíš jako dosud medicínsky nepotvrzená těhulka?
@stazina ahoj ahojky ahojkáčky 🙂,nebudeš tomu věřit,ale včera jsem na tebe myslela,že už jsi moc dlouho nic nenapsala a říkala jsem si,že už možná ani ta šedá eminence 😎 nejsi...... a překvapilas 🙂,moc děkujeme za přání 😵 A co vy? Jak zvládáš blázinec před Vánoci,co vaše snaženíčko??
@kinguse věř i KETu,někomu naopak vychází spíše KETy než ETy 😉 Tak jsem zvědavá na verdikt.
@bajik ahoj,nikdy jsem Pregnyl neměla,tak neporadím.Ať se ti zadaří,chtěla bys dvojčátka?

luucia
20. pro 2010

Ahoj kočky,

@sandol týýýjo, slušná úrodička 😵 seš suprová kvočna 😀 😀 😀 tak at jsou vajíčka hezky zralý 😵 ve středu na tebe budu myslet 🙂
Jinak jak mi je??? břicho mám jak v 5. měsíci s Anetkou 🙄 furt mám na krajíčku slzy, bolí mě břuch a koziska, .... ale jinak jsem celkem normální 😅 😅 😅

Já měla Pregnyl v těle 8 dní 😝ale píchala jsem teda 10000j 😉

Holky, moc Vám všem držím pěsti, at Vám KETíky vyjdou 😵 😵 😵

sandol
autor
20. pro 2010

@vered ahojky veredko 🙂,tak OPU ve středu,jak jsem již psala.Vše zatím OK,tak snad v tom budeme pokračovat 🙂
Co ty?Jak to dále snášíš?Tak snad to bylo jen to první bodnutí,ten nezvyk,teď už jsi zběhlá štochačka 😀.To jsem nikdy neslyšela do stehen,ale jak píšeš,bříško šetříš,to tedy bude záhul,píchat 10 měsíců každý den 😝,pro mě to dneškem končí 🙂 Ale co bys neudělala viď,úplně VŠE a ještě s "radostí".Na silvestra // musí být krása,ale ono je to krása vždy,pokud teda vydrží a nám vydrží 🙂Papa

sandol
autor
20. pro 2010

@luucia hihi 😀 😀 😀 ,to teda jsem kvoky kvok 😀
Krásné to příznaky,už se na ně těším 🙂 , hýčkej si ten mega břuch,buď ráda za něj 😉

pampeliska36
20. pro 2010

@sandol to je kraaaaaaaasna urodicka!!! super, gratulka a na stredu drzim pesticky! 😉

ira13
20. pro 2010

@bajik máš jen pregnyl? Já měla estrofem 3x1 a utrogestan3x1.To máš lepší ,ten utrouš stále nepříjemně vytéká.

stazina
20. pro 2010

Ahoj, ahoj....
@pampeliska36 jj, známe se z tématu Unica....byla jsem na Ketu v říjnu..nevyšel.. 😒 ale Tobě držím moc a moc palce..

@sandol téééda, to je super, kočko, takových vajuch, tak ve středu na Tebe i
@luucia budu moc myslet..
@sandol a pak na Štědrý den KEt? nebo kdy myslíš, za jak dlouho to u vás v Caru dělají?
Jiank u nás nic nového...Vánoce jdou mimo mě, snad už aby byl nový rok....nechci tady prožívat ty nejhezčí svátky v roce..a musím...chtěla bych být jen s klukama a manžílkem..a zatím budu s dalšíma 6 lidma...přetvářka jak svině...
a snaženíčko? zítra mám plodn é dny..asi....tak na to hupsnem...ale dneska jsme měli najěklouo chut, takž uuž bylo , tak tam snda na zítra něco zbude 😀 ale já tomu stejně nevěřím, jen mrháme časem...ale to je fuk...musím se s tím nějak smířit..
@bajik bylo by to krásný, ale být Tebou bych netestovala....ta čárka tam totiž bude a bvlo by bolavé, kdyby to byla jen Pregnylovka...já měl aještě 6 den po Ketu čárku pregnylovku...až sedmý den zmizela...takže tak, ale držím palce...vydrž!!
@luucia tak to je hezký, když už si jak v pátým 😀 tak už jen ve středu to potvrzení a můžeš si vyvylovat břucvh na obdiv 😉
@vered ahoj holka, tak snd ato budeš snášet dobře a zadaří se odebrat hezký počet vajíček,a el bez OHSS.....držím palečky...
@ira13 ahoj, já brala taky utrogestan a normálně jsem ho polykala...mě by to hodně vadilo, dkyž by to ze mě pořád teklo...no, ono je asi lepší , když zavádíš, ale snda tam velký rpzdíl nebyl, zeptej ase na to dr. a uvidí...
tak pa, kočky 😉

ira13
20. pro 2010

@stazina U nás to raději zavádí , spolknout mi ho dovolil pouze v den ET, aby se tam nesahalo. Prý po hormonech bolí žaludek i po estrofemu mi bylo divně. Musel se brát po jídle.

luucia
20. pro 2010

Já taky Utrouš zavádím..jen v den KET, jsem polykala a nedělalo mi to teda vůbec dobře..jsem se motala..nebyla jsem absolutně schopná fungovat 😝 hnus 😝 ale zas to vytejkání je taky nepříjemný 🙄

sandol
autor
20. pro 2010

Holky,já teď píchla to ovitrelle o půl hodiny déle,než mi napsali 😕 ,nemůže to něčemu vadit???Celou dobu píchám přesně a poslední den,tu nejdůležitější píchnu pozdě 😲

vered
20. pro 2010

😉 @sandol Ahoj Sandolko, teeeeeeeeeda krasny pocet vajicek, jsi produktivni !!! At se Ti uspesne oplodni a pak hezky udrzi.Budete vracet zase dve?? Jsem zvedava kdy budes mit ET... S tim ovitrelle to je myslim v pohode, plus minus pulhodka to neva a pokud chces tak to rekni v Caru, aby jsi byla klidnejsi.
Ja dnes pichla 3.davku gonalu, taky se zpozdenim 20 minut...jak pises zacinam si zase zvykat!
Ale je mi nejak divne porad, mam nechut k jidlu, jsem uz ted nafoukla a porad se mi mota hlava. Pro mne ta 150 je konska davka, doufam ze to preziju. Zatim pa a ve stredu na Tebe budu myslet a drzet vsechny palce i u nohou!!!!!!!
😉
@ stazina Ahoj Staziku, jsi hodna, ze jsi se ozvala, dekuju za povzbuzeni, taky doufam ze se mi OHSS vyhne ikdyz uz ted sem nafoukla jako balonek a to je teprve treti den pichani.
Skoda ze prozivas takhle ty Vanoce...ale ty pristi uz budete ve svym domecku a treba i s dalsim mimuskem vid??
Ja jeste neozdobila stromecek, snad zitra...stejne tu neni zadna vanocni nalada, v patek ma byt 19 stupnu. Dnes jsem vozila Josika na kole v sedacce...skvele jsme si to uzili...aspon k necemu to pocasi je dobry!!! Tak se mej, a zitra na to hupsnete!!!!!! 😉 papa a dobrou

kinguse
21. pro 2010

ahoj holky,tak lněný semínko zabralo,sliznice krásně narostla a 27.12. šup na KET! Měla jsem jít už 24.12.,ale domluvili jsme se,že by to vydrželo do pondělí,tak jsem ráda. Hostím mamku a segry rodinu,takže bych to asi po KETu nezvládla a jak to nikomu neříkáme,tak by se mi blbě vymlouvalo 😉
@vered ..ty jo 19st to je nádhera 😎 Já mám sice zimu ráda,ale pokud je sníh, sluníčko a mírný mrazíky,jenže tady dneska pršelo,všechno u nás roztálo a je tu pěknej hnus 😖

bajik
21. pro 2010

@ira13 Ahoj,
mám prednison+listovku,estrofem 1+1+1 a pak agulotin.Utrogestan mám až kdyby se to povedlo místo agulotinu 2+2+2 😝 .Jsem to tak měla vždycky a když se nám povedl druhý pokus tak jsem ten utroš polkala.Nebylo to teda nic s medem,ale doktor říkal že to tak je lepší.že zustane více té látky v těle 😉 .Ale bylo mi teda hodně špatně,ale to mi bylo i když už jsem ho nebrala 😀 😀 😀 .
@stazina Já vím že je asi nejlepší vydržet do termínu,ale to nutkání je šílené.Vždyť to všechny znáte.Já ještě nejsem vubec trpělivý člověk 😒 .Ale by mě právě zajímalo že když mám ten pragnyl jen 1500,že by to mohlo být rychlejší.
@pampeliska36 je divný že když jsi měla ketík dříve než já že testuješ až po mě,že 😕 ?!
@sandol mě vždycky sestra na všechny injekce říkal +-hodina 😉 .takže bych byla v klidu.Zítra držím palečky!!!!!!

pampeliska36
21. pro 2010

@bajik ahoj 😉 no muj CAR si dava delsi dobu na testovani 🙂

bajik
21. pro 2010

@pampeliska36 no já myslela že taky chodíš do CAR unica? 🙂

pampeliska36
21. pro 2010

@bajik no chodim 🙂 tak tomu teda nerozumim 😉

bajik
21. pro 2010

@pampeliska36 jsi mi to tady psala včera 😀 😀 😀 .Tak mi řekni podle čeho to berou?!

pampeliska36
21. pro 2010

@bajik joooooooo ja uz vim 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😉 no to teda nechapu 😖