Najde se někdo, kdo je také po 1.KETu?

sandol
15. říj 2010

Zdravím,jsem po 1.KETu,vloženy dvě embrya. Najde se ještě někdo,s kým si tu zkrátíme tu nejdelší čekací dobu 😉?

mindinka
25. únor 2011

@vered Moc děkuji, dnes jsem byla na krvi, v úterý bylo HCG 112 a dneska 328, tak říkal doktor, že je vše v pořádku a že můžu přijít ve středu na ultrazvuk, že už by tam mohlo být něco vidět, dnes jsem 14 den po transferu. 🙂

vered
25. únor 2011

@mindinka Je tak vidis...ja mela takhle s Josikem 14 dni po Ket Hcg 348 nebo tak nejak....a vsechno v poradku!!! Tak vidis, jsem ti preci psala ze 11.den to Hcg neni jeste tak vysoky!!! 🙂 Tak hodne stesti at ve stredu uvidis uz kulicku!!! 🙂

mindinka
25. únor 2011

@vered Moc děkuji, snad už tam něco bude vidět, sama jsem zvědavá tak tam půjdu, tobě taky hodně štěstíčka a at se vám zadaří. 🙂

amalka_78
25. únor 2011

Ahojda všem,

tak jsem dnes náhodou narazila na krámek s bylinkami a koupila si ženský čaj (kontryhel, měsíček, kokoška, maliník a řebříček) a k tomu tinkturu z pupenů Maliník a Měsíček. Myslíte, že bych si měla koupit ještě samotný kontryhel a střídat? Teď už jen aby přišla mrcha a můžu začít 🙂 Ale bojím se, že jí snad ani nepoznám, pořád silně krvácím, ale MS to podle vaječníků prý ještě není.

Mají také tinkturu z pupenů Jeřáb ptačí, teď jsem se na netu dočetla, že je dobrý při problému s nízkou sliznicí, má v sobě nějakou látku podobnou estrogenu. Tak nevím, jestli ho taky koupit, zase abych se moc nepřebylinkovala 😀 Nemáte s ním někdo zkušenosti?

Mindinko, ty dálnice, to je krása 🙂 Jen tak dál 🙂

mindinka
25. únor 2011

@amalka_78 Děkuji tobě taky hodně štěstíčka do dalšího boje, já taky piju bylinkový čaje a k tomu mám vitamíny, je to od Mojžíšový na neplodnost a jak je vidět tak to zabírá. 🙂

pampeliska36
25. únor 2011

@mindinka jeeeeeeeeeeee no to jsou SUPER zpravicky!!! 🙂

mindinka
25. únor 2011

@pampeliska36 Děkuji, snad vám budu hlásit dobré zprávičky i nadále. 😉

kenya83
25. únor 2011

@mindinka supeeeeer 😉 držím palčeky, aby v stredu na UTZ už bola vidieť krásna bublinka 😉

mindinka
25. únor 2011

@kenya83 Děkuji i tobě hodně štěstíčka. 🙂

kenya83
25. únor 2011

@mindinka ja som bola na krvi ešte včera HCG 4109 a v pondelok ideme na sono tak snáď je všetko OK a už budem vidieť moju bublinku 😉

mindinka
25. únor 2011

@kenya83 Tak to budou krásný dvojčátka, když máš tak vysoký HCG 🙂 No taky jsem zvědavá na ultrazvuk jestli už tam doktor něco uvidí, ale doufám, že už jo. 🙂

kenya83
25. únor 2011

@mindinka no neviem neviem či dvojičky 😲 skôr to tipujem na 1 😉 ktorý deň po KET budeš v stredu? Ja som bola 14 deň a dáko nebolo ešte nič vidno len takú malilinkú bublinku 1mm. teraz v pondelok by to už malo byť jasné 😉 V pondelok budem 21 deň po KET 😉 Mindi tebe vkladali blastocystu?

mindinka
25. únor 2011

@kenya83 No ve středu budu 19 den po KET, radši bych ten ultrazvuk nechala asi na pátek, to už bych měla taky 21 den. 🙂

mindinka
25. únor 2011

@kenya83 Jo jo měla jsem blastocystu. 🙂 Jen se modlím aby to všechno bylo v pořádku. 🙂

kenya83
25. únor 2011

@mindinka to je zvláštne aj mne vkladali blastocystu a mala som 14 deň HCG 1901 😲 a ty si mala na 14 deň 328 😲 iný rozdiel 😲 stále rozmýšlam či sa tá moja bublinka mohla rozdeliť 😉 Ale minule pre ET mi tiež vkladali blastocystu a mala som na 14 deň 1497 😉

kenya83
25. únor 2011

@mindinka oprava tých HCG 1497 som mala pri ET na 16 deň po KET 😉

mindinka
25. únor 2011

@kenya83 Tak to je krásný, tak bud ráda, že máš tak vysoký HCG 🙂

ronecek
25. únor 2011

@vered Ahoj, s tou diskuzí máš teda pravdu🙂Takové romány. Za chvíli můžem vydat knihu 😀 K tomu masu. Exšvagrová žila s Egypťanem. Byl muslim a taky nejedl vůbec maso. A nepil žádný alkohol. Nabízeli jsme mu u nás ať vyzkouší slivovici, ale ani se jí nedotkl 😒 Na tu Matyldu kouknu. Mě se zdá, že spousta pohádek pro ty nejmenší je nepochopitelná. Hlavně teď ty nové. Jsou sice pěkné, ale někdy se v nich objevují slova jako pro dospěláky 😕
Já Domíka kojila do 10,5 měsíce. Ale měla jsem málo mlíka, ať jsem dělala co jsem dělala, tak jsem mu musela přidávat i UM. Pila jsem litry melty, čaje na kojo, taky jsem vyzkoušela homeopatika. Ty se mi zdá, že nejvíc pomohly, ale stejně měl pořád málo. Z mlíka jsem mu dávala stále jen Nutrilon. Až byl o něco větší, tak jsem začala střídat Sunar, Hami, Nestlé. Nutrilon už teď nekupuju. Většinou Sunar. Chtěla bych mu UM dávat až do těch 3 let. Sice z každé strany slyším jak jsem blbá, že my jsme vyrůstali na kravském mlíku a obyčejné děcké krupičce 😖 O té pomazánce z karobu jsem neslyšela. Mezi čím se to prodává? Zkusím mrknout v obchodě, ale bude to asi spíš někde v Makru. Možná v Tescu.
To máte super, že vám všechno tak volně roste. My tady máme tak jablka, švestky, rybíz, ostružiny. A to je vše. Olivy miluju. A olivový olej jsme začali dost používat od doby, co se narodil Domík. Tahini taky neznám, ale o humusu jsem četla. Dokonce i v Pošli receptu (takový malý časopisek, který vychází jednou za měsíc) byl na humus recept.
Já mám fajn recept na pomazánku z tofu. Máme ji taky moc rádi a každé návštěvě, která ji jedla moc chutná. 🙂
Tak to jsi teda šikulka. Výrobky z hlíny se mi taky moc líbí. Určitě by mě to taky bavilo, ale kdyby toho času bylo víc. U nás je tady dokonce i keramika pro dospěláky. Holky tam chodívají. 😵 Jů obrásky bys mohla někdy vyfotit a přeposlat. Ráda bych mrkla.
Já jsem šila kdysi ještě na škole. Ale teď už pěkně dlouho ne. Máme doma schovaný šlapací stroj po babičce. Elektrický taky nemáme. Ale vždycky se mi na něm šilo dobře. Manžel stále pracuje v truhlárně? Vy jste se teda hledali až jste se našli. Jak dlouho žiješ v Izraeli? My máme známého a on je vyučený mechanik opravář. Taky hrozně rád maloval, pak začal dělat se dřevem. První pro sebe, pak semtam pro někoho a už má svou firmu a vyrábí pro celou republiku. Dokonce byl jednou i v pořadu Bydlení je hra. 😉
Přeju pěkný večer. Já pádím chystat manžovi večeři. Za chvíli se vrátí z práce.
Papa a krásný víkend.

eyael
25. únor 2011

@vered - díky, však jsem na ní taky pyšná, ostatně jako každá máme na svoje dítě 😉 a na dlouhý pokec chodím do diskuze Budou nam dva roky aneb deticky z listopadu 2008, jsme tam maminy s dětmi věkově plus mínus 3měsíce 😉

držím palce do dalších bojů všem 😉

ronecek
25. únor 2011

@amalka_78 Ahoj Amálko, já bych už ten kontryhel nekupovala. V čajíku máš obsažené všechny výborné bylinky a k tomu tinkturu. Myslím, že to stačí 🙂
Jeřáb ptačí jsem taky brala, ale už nevím, jaké měl účinky. Určitě mi nijak neuškodil. Brala jsem spoustu věcí. Vystřídala jsem Gynex, Jeřáb a dokonce i nějaké himalájské kapsle proti neplodnosti.
Ale to všechno bylo, když jsme se snažili přirozeně. Než jsme šli na umělko, tak to byl jen vit.E, hořčík, listovka a Calibrum. 😉

amalka_78
25. únor 2011

@ronecek Ahojky Ronečku, děkuju za rady, já se vždycky do něčeho pustím a pak to přeháním 🙂 Ten jeřáb jsem nakonec cestou z práce koupila a teď když koukám na ty flaštičky, tak nějak nevím, snad se z toho nepředávkuji. Až začnu psát někajé bláboly, tak víte, z čeho to mám 😀

Zkusím do té firmy napsat e-mail, aby mi poradili s dávkováním, sice je na každé lahvičce 1 kapka na 1 kg hmotnosti, ale když se toho zkombinuje víc najednou .... Snad mi odpoví, potom to sem zkopíruji, ať jsme zase o něco chytřejší 😉

Jóóó ... laskavě si s Veredkou přestaňte dopisovat o mase, před víkendem máme opět vyžranou ledničku a já mám díky vám ohromnou chuť na bifťoura ... že se nestydíte! 😀 😀 😀

ronecek
26. únor 2011

@amalka_78 Ahojky Amálko, tak ten jeřáb přidej, ale čajík už nechej jen ten co máš. Bohatě stačí 🙂 Aby jsi nakonec neměla šesterčata 😀 😀 😀 Předávkování snad nehrozí. Počkej jak budeme v důchodu 😨 😨 😨 Jak vidím moji babičku kolik léků denně bere a kolik peněz za ně dá, je mi z toho zle 😠
Možná bych ten jeřáb ještě vyzkoušela taky. Ale asi by to chtěla podávat víc než necelý měsíc. Za zkoušku člověk nic nedá.
S ledničkou je to u nás nápodobně. A nejen s ledničkou. Pořád jen chodím a nevím, co bych smlsla. A zrovna, když mám na něco konkrétního chuť, tak to nemáme. Ale zítra jedeme na nákup 😉 Jo a k tomu masu. U nás v jednotě měli v akci kačenu, tak jsme si na ní včera a předevčírem pochutnávali 😀 😀 😀 Pěkný víkend.

kalop
26. únor 2011

holky nezlobte se,že vám sem lezu...ale kamarádka má jít ve středu na svůj první KET a zapoměla se zeptat,když v pronatalu rozmražují embrya a nepřežijí to,jestli dají automaticky rozmrazit další,mají jich 10..,aby prostě ten transfer být mohl.moc vám díky,já tak daleko nedošla,abych jí poradila 🙂

pampeliska36
26. únor 2011

@kalop ahoj 😉 u nas v CARu to tak funguje... ze zacnou rozmrazovat a pokud zjisti, ze se nejaka nevyviji, zatelefonuji a po dohode zacnou rozmrazovat dalsi 🙂

pampeliska36
26. únor 2011

holky tak v pondeli jdu na kontrolu a ultrazvuk. doberu posledni antiko a dostanu uz plan KETiku 😀 jdeme si pro ty nase posledni zrmzlinky 😀

kalop
26. únor 2011

@pampeliska36 tak děkuji moc,jí právě nic takového neřekli a ona se stresuje,aby to tak brali,má totiž volat až ráno v den KETU v kolik se má dostavit a má obavu,aby jí neřekli,že zase třeba až za měsíc.a taky se mě ptala,zda transfer bolí 🙂 ?všem vám přeji hodně štěstí,vím moc dobře,co máte za nervíky

vered
26. únor 2011

@mindinka Mindinko diky moc. 😵

vered
26. únor 2011

@amalka_78 Chcichi, zasmala jsem se ze se nemame bavit o mase...ze mne nic nekapne ..my masicko nejime, takze mas smulu.chichi!!!!! prave vecerim ryzi se zeleninou!! 😵 🙂 😀
Jo hodne stesti s bylinkovou lecbou, snad to davkovani nejak zvladnes... 😉 🙂 poradit bohuzel neumim....pila jsem jen kontryhel...

vered
26. únor 2011

@eyael Myslim ze jsem se tam byla podivat na te diskuzi....ale vis jak, chvilku jsem si psala o dvojjazycnosti s jednou holcinou...a ted jsem tady a nejak uz to nestiham.... 🙂

vered
26. únor 2011

@ronecek Ahoooj Ronecku, ja kojila do toho roka a pul jen z jednoho prsu( od 13. mesice asi) proste mi v pravym doslo mliko, ale moji chybou, protoze sem ho prikladala porad k levymu, bylo mi to pohodlnejsi.
S tim mlikem je to zahada, vsude sem cetla ze kravsky mliko neni vubec vhodny...tak ho zatim nedavam...jeste ho fakt nemel, ale znam holky co davaji kravsky a dokonce i z krabice, to se tady vubec neprodava, jen cerstvy. My kupujeme tady ten similac to je anglicky a je to drahy jako prase, mne osobne ale vic chutna sunar, ten similac je dost sladky!!!! To vypada ze ty mlika snad piju ja vid??HIHI.
Karobovou pomazanku nevim kde koupit, mozna v nejakem kramku se zdravou vyzivou...v Tescu netusim, tam kde bydlime v CR tesco neni.
Bydlime na vesnici a se dvema obrovskyma zahradama a mame uplne vsechno ovoce na ktery si vzpomenes, tak si to v lete uzivame a vsechno samo bio....dite mi leze z vany pisnu jeste pozdeji