Najde se někdo, kdo je také po 1.KETu?

sandol
15. říj 2010

Zdravím,jsem po 1.KETu,vloženy dvě embrya. Najde se ještě někdo,s kým si tu zkrátíme tu nejdelší čekací dobu 😉?

luucia
4. led 2011

@sandol já jdu v 9..ale mívaj tak půl hodinky skluz, tak myslím, že po 10. bych mohla být doma a podat info 😉
Taky jsem tenkrát měla strach vypisovat někde nějaký příznaky, aby si o mě někdo nemyslel, že jsem blázen 😀 ale podle toho, co píšeš je to fakt jasný...za to dám ruku do ohně 😉 😉 😉

sandol
autor
4. led 2011

@luucia díky 😵 ,tak snad se děvče nepopálíš 😉 Taky si říkám,že mi snad fakt úplně nehráblo 😀 a to vše si nevsugerovala,vždyť to by snad ani nešlo 😀 Tak ať ti ho dají taky poslechnout,prý je to krásně slyšet jak tam bije 😵

vered
4. led 2011

@luucia
@sandol Cau holciny s vama je legranda!!! Kdoze tady chce strkat rucky do ohne?? 😉
Ja nevedela ze jsou nejaky tehu priznaky dany,ja to mam pokazdy jinak!!! 😉 Ale kdyz uz se Sandolko ptas tak me dnes opet zacaly bolesti v krizi.. 😖 ....no u Josika to bylo dobre znameni, to me bolelo porad a tehu bylo, ale ted v rijnu sem mela take bolesti v krizi a vis jak to skoncilo...MS!! JInak me picha v deloze holky, ale fakt, teprve dnes to zacalo, ale picha, nijak moc to neboli...ale citim to no a sem unavena...Joshik od nedele zase zacal strasne zlobit, predtim mel andilkovske obdobi (par dni )chichi...JO taky mam obcas zimnici, ale to jsem nevedela ze tomu patri....slineni 😀tak to jeste nemam!!
Joshika nechci dat do skolky Sandolko, jeste ne, az pristi rok vis, jen se bojim ze vhodit ho mezi 36 deti pro nej bude sok.
Jinak holky zamrazeny mame uz jen dve kompaktni morulky, ty zamrazili v nedeli, 2 se prestaly vyvijet a dalsi 3 co nechali do dneska jsou taky pryc...tak tyhle u mne v brisku to musej zvladnout...

pepek007
4. led 2011

@sandol nooo tak to fakt ne :DDD taková naivka nejsem abych tomu věřila :o)) já už přemýšlim a plánuju, kdy zajdu do Caru pokecat si co a jak a naplánovat kdy Ketík 😉

sandol
autor
4. led 2011

@pepek007 já to myslela jako nakažení s inkubační dobou až půjdeš na KET 😉,jako že teď v tobě dříme ten " vir" 🙂co ses dnes "nakazila" a propukne právě při KETu 😉

sandol
autor
4. led 2011

@vered tak to řešíš moc brzy tu školku,vždyť to máš až za rok 😉
Á tvoje bolesti v kříži,pamatuji,žes je měla při KETu,jinak píchání v děloze nemám,jen v těch prsou 😀 To počkej,ke slintavce se ještě může přidat kulhavka a to už teda značí vopravdový zmagoření 😀a na to asi aspiruju už já 😀
A ty střídavé období zlobení také znám 😠,to bylo vždycky něco,teď už to nějak nemá,nejhorší bylo,že těch zlobivejch bylo sakra víc 😀
Veedko,to je jasný,tito bobci musí vydržet!!!A ty dva si tam pěkně necháte,kdyby vás zase třeba za dva roky přepadla nějaká neodolatelná touha 😉

vered
4. led 2011

@sandol ahojdy,no tu skolku musim resit, nebot zapis zacal pred dvema dny a jestli sebou nemrsknu tak se dite do skolky proste nedostane...takze asi tak.
Zlobiva obdobi vid...to je neco..on ted porad neco hazi a je mu to uplne fuk a po nas taky!!!! 😖
A Tebe picha v prsou??? Me uz ta prsa neboli tolik, to sem mela z toho gonalu ..ted uz ok.
V krizi to je divny, chvili jo, chvili ne.....nikdo se ale o takovym priznaku nezminuje (bolest v krizi)
Hele a jak probiha to slintani???? 😀 😀 😀
A kdy jdes teda do toho testu???? Ja koukala do diare a vzdycky to byl 12(dokonce i ten predeslej Ket),nekdy i 13.den a jednou 11.den.A vzdycky jen jeden test, tady ty levny nemaj....takze takovy paradicky jako tu nektery holky maji ve fotobogu..to asi mit nebudu.. 🙂

pepek007
4. led 2011

@sandol 😀 😀 jo táák tak to je pak jiná to jako i jooo :D 😉 no jako já to tu s váma budu prožívat a než já půjdu na Ket, tak tu budete všechny ale úplně všechny, tak těhulky 😉 a do té doby načerpám od vás moudra tipy triky rady zkušenosti atd. :o)))

sandol
autor
4. led 2011

@vered a jo,vy máte zápisy,tak to je jiná 🙂 ,tož to leť co nejdříve,přece nebude doma než půjde do školy.
Jo,nás furt mlátil,ale neboj,to přejde,nám už jednu lískne jen semo tamo 😀
Jojo,bolení zad je také jedním z příznaků těhotenství 🙂 ,takže jich máš taky už dost 🙂 ,ještě pár dní a budeš jich mít jako já 😀 Slinění se projevuje jen tím,že často polykám,furt se mi dělají sliny,více než normálně.A o tom jsem dopředu nevěděla,jako že to může být známka těhotenství,to jsem si prostě nějak všimla že mám,tak jsem to náhodou dala do vyhledávače a tam na mě kouklo 😎 ,že je to známka těhu,tak budu klidně slintat ještě víc 😀
Do testu chci ve čtvrtek,pokud teda nevzpomenu luuciu,ta mě do toho verbovala už dneska a nepopírám,že jsem krapet neznejistila 🙂 .Nebuj,já jich taky nebudu mít tolik těch testů a budu mít asi zase jen ty levný,ne ty parádičkový co ty 🙂

vered
4. led 2011

@sandol Ja bych taky radsi ty levny...ale tady je nemaji..tady jsou jenom ty zapouzdreny v plastu a tak si vzdycky koupim jednu krabku a v tom sou dva testy..vyjde to tak na dve stovky.... mela jsem si koupit v lete v Cr, ale nejak jsem to neresila 🙂
No s tim lisknutim u malyho, to jsi me potesila 😉 . Josik ani nijak nemlati, zato rad hazi a necekane!! 😀 a pak taky skace, ruzne kope, obcas stipne kousne 😠 ...no staci to 😀 Kdy Ti malej zacal mluvit???A ted uz mluvi pekne??? Josik je nejaky hubeny, v zari mel 12.3kg a dnes tu samou vahu, ale do vysky roste, jen jsou mu cim dal tim vic videt zebra...
To slintani to je fakt zajimavy, to jsem si nikdy nevsimla ale asi na tom neco bude.
Takze testik az ve ctvrtek 😉 , to jsi to teda Sandolko vydrzela dlouho tentokrat!!! Ne jako minule... 😀

vered
4. led 2011

@luucia Takze luuci, tesime se zitra na fotecku a srdicko....a i uslysis ho ..nebo jenom uvidis??? Uzij si to!! A pak se prijd pochlubit. 🙂 paaa

kenya83
4. led 2011

@sandol dúfam, že už budeš zajtra testiť a nebudeš nás naťahovať 😉 držím palce, aby si tam našla // 😉
@luucia tešíme sa na pozitívne správy a tak ako hovorí @vered uži si to 😉

stazina
4. led 2011

AHoj Holčiny, jen jsem nakoukla a chci pořát , aby tento týden chodily jen dobré z právy...na testíku // a na utz srdíčko jak zvon....Držte se!!!

kinguse
4. led 2011

ahooooj holčiny, hlásím se vám ze školení. Hlavu už mám jak pátrací balon a už mě to vůůůůůbec nebaví..ještě musím vydržet do čtvrtka 😝 Jinak mám takový vnitřní pocit,že z toho u mě nic nebude. 😖 Blbě mi už není, bylo jen v tu sobotu a to bylo teda asi z přežrání ze Silvestra 😀 😀 😀 😀 Prsa už taky skoro nebolí,jen když se jich přímo dotknu,ale řekla bych,že byla nalitější (i když u prvního těhu jsem se nalití prsou dočkala až 3.den po porodu 😀 ...těm mým nulkám dost trvalo než z nich byly aspoň jedničky 😀 😀 ) Testing nechám nejdřích na pátek,možná to ze strachu budu ještě oddalovat ☹
ale @sandolko, u tebe to zní zajímavě a hlavně nadějně. Jak jsi psala o tom slintání,tak dneska jsem si zrovna říkala,že mám furt plnou hubu slin,tak že bych měla taky nějaký příznak 😀 nebo tu magořím z tý nalejvárny,co do nás hustí 😝
Tak se držte a doufám,že brzo tu budou pozitivní zprávy od všech "Keťaček"

pepek007
5. led 2011

@kinguse nooo ještě ty začni zmatkovat s těma pocitama a bude vymalováno :o) je vidět, že těhu hormony už pracují naplno a jseš těhulka :o)) já říkám, že to vyšlo prostě! 😉 vidim to velice nadějně holky, tak neplaště, že zmizel příznak atd. 🙂 mimísek už se uhnízdil a čeká jen až si maminka uděla testík aby se ujistila a potvrdil se jí v bříšku 😉

pepek007
5. led 2011

já neměla ani jeden příznak těhu - naprosto v pohodě jako každej jinej den a 6 den myslím že to bylo nebo 7 ráno, tak byly 2 krásný tlusice .o))))

pepek007
5. led 2011

@luucia držim palečky ať je mimís, kde má být a srdíčko mu bije jako zvon a je vše ok! 😉

luucia
5. led 2011

Holky, tak tady je ten náš fešák 😵 už blikalo srdíčko a má půl centimetru 😀 😀 za 14 dní jdu na další kontrolu a to už dostanu průkajdu 😵

kenya83
5. led 2011

@luucia jéééééééééééééééééééééééééééééj super a z celého srdiečka Ti gratulujem. Je to náááádherné 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 opatrujte sa 😉
Snáď Ťa budeme čoskoro všetky nasledovať 😉

Ináč čo sa týka tých tehu príznakov netreba sa na to spoliehať, je to u každej ženy indivinduálne. Ja som nemala absolútne žiadne tehu príznaky, cítila som sa fakt úplne skvelo a videli ste aké som mala ukážkové //.
Ale vraví sa, že keď má žena nevoľnosti je všetko tak ako má byť 😉 😉 😉 😉

sandol
autor
5. led 2011

Holky,tak tady je náš fešák nebo fešáci 😵 ?Zatím jen jako čárka,ale brzy snad bude taky blikat srdíčko jako u @luucia ,moc gratuluji 😵 😵 😵 ,je to nádhera viď?

kenya83
5. led 2011

@sandol 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 Wooow také krásne správy hneď za rána to je úžasnééééé 😵 😵 😵 gratulujem a nech len čiaročka krásne silnie 😵 😵 😵

sandol
autor
5. led 2011

@vered tak holčinko,teď je to na tobě 😵 ,budu na tebe čekat 😵

sandol
autor
5. led 2011

@kenya83 děkuji moc 😵 😵 😵 ,jojo,rozjíždíme to tu holky teď pro vás 🙂 ,protože toto téma bude už jen úspěšné 🙂 ,tak se držte 🙂

kenya83
5. led 2011

@sandol @luucia tak sa teším s Vami. Dodali ste mi teraz toľko pozitívnej energie, že keby som mohla idem na KET už aj dnes 😵 😵 😵

sandol
autor
5. led 2011

Nechci ještě nějak moc jásat,však to většina z vás dobře znáte 😒
Navíc právě k tomu udělat test už dnes a nečekat na zítřek přispělo to,že jsem si najednou včera pozdě večer uvědomila,že mi vlastně celý večer nebylo blbě,ani zima,ani únava, ba i sliny v hubě značně ubyly 😀,tak jsem začala silně nervóznět.Vlastně poprvé jsem se cítila naprosto netěhotně 😕 ,tak jsem tomu už i přestávala věřit,samo jsem strašně blbě v noci spala,dokonce mi ráno i přestaly bolet prsa,tak takovou nejistotu jsem fakt už nezvládla a šla ještě před šestou testit no a jsou tam 🙂,ale jak se člověk teda dovede vybláznit a vsugerovat si naprosto všechno.A to jsem to tentokrát brala fakt myslím dost volně.Tak snad se mi zase všechny příznaky vrátí 😉 a i kdyby ne,tak na radu@pepek007 nebudu plašit 😉

kenya83
5. led 2011

@sandol neboj uvidíš, že to dopadne dobre 🙂 držím Vám palce dievčatá 😵 😵 😵

sandol
autor
5. led 2011

@kenya83 moc děkujeme,jsi milá 😵 ,to je dobře,že tě to takto příjemně"poznamenalo",tak nechť se ti pozitivní energie drží a zanedlouho můžeme gratulovat my zase tobě 😵

kenya83
5. led 2011

@sandol ďakujem 😉 😉 😉 snáď čoskoro nájdem aj ja // 😵 😵 😵

sandol
autor
5. led 2011

@pepek007 takže ti teď zas já posílám další "vir" 😉,ať jsi tím úplně zamořená 😉

pepek007
5. led 2011

@luucia Mocinky moc gratuluji ke srdíčku a prckovi v bříšku a jen tak dál ať je vše v pořádku 😎 😎 😎