Najde se někdo, kdo je také po 1.KETu?

sandol
15. říj 2010

Zdravím,jsem po 1.KETu,vloženy dvě embrya. Najde se ještě někdo,s kým si tu zkrátíme tu nejdelší čekací dobu 😉?

kalop
13. bře 2011

@pampeliska36 vyjít nám to prostě musí!!!🙂

vered
13. bře 2011

Ahoj holcinky 🙂 tolik zpravicek!!
@pikusa AHOJ 😵 ,gratulujuuuu!Moc hezke carecky na testikach 🙂 , tak hlavne at sili dal, je vsechno v poradku a za devet mesicu minusko v naruci!!!!! 😵 😵 Kolikaty den jsi po KET?A kdy jdes na krev?
Beres ted nejake hormony??? Ja nic, ale pri IVF jsem brala po Etech vzdy hormony a MS prisla taky presne na den ikdyz jsem bralal utrogestan. Vsechny holky tu pisi ze brzdi MS ale me ji nazabrzdila a koukam ze tobe take ne!!! Myslim ze jeste Amalce neee..
@kalop Ahooj Kalopko 😵 ,tak tady ctu nejdriv ze neee ☹ pak ze jooo 😀 , tak jak to je?? Doufam, ze to bude nakonec pozitivni 🙂 , ses teprve 11.den!!!, ja byt tebou tak jeste pockam a na krev bych sla tak ten 13.-14.den. Zitra si udelej jeste testik. Pri prvnim IVF jsem mela take // az 12.den a to jsem cekala dvojcata..takze bych rekla ze se zbytecne nervujes.....a to je skoda!!! Kazdopadne moc moc moc doufam ze to vyjde a zitra objevis // 🙂 😵 😵 opatruj se!! No a jak sem Ti uz jednou psala mne take utorgestan nebrzdil MS!! 🙂 Hodne stesti!!!

vered
13. bře 2011

@pampeliska36 Pampelisko, Tobe se to taky blizi, ty jooo!!! Hodne stesticka!!! 😵

vered
13. bře 2011

@ronecek Ahoj Ronecku 😵 😵 , diky za romanek, za pusinku a za info o cisari...ty jsi mela narkozu !!to je podle me lepsi nez epidural, akorat ze pak nevidis miminko...to je velika skoda noooo..... 😢
Asi Te rezal 😀 nekdo sikovnej, moje znama byla na cisari se dvojcatama a silene ji zhohavili bricho...jina kamaradka byla take na cisari a ma mini jizvicku ze to neni skoro videt...tak asi zalezi.
Ja jsem se neroztrhala, jenom malinko zevnitr a tak me trosku sili ,asi jen 4 stehy ale, nijak to nebolelo, a hned za dva dny po porodu jsem sla domu 🙂
Jak pises o kosmetice, tak ja nebyla asi 3 roky....a vseho vsudy jsem na kosmetice byla tak 4x! 😀
Ja radsi masaze, ale to bych ted stejne asi nemohla jit, bala bych se. 🙂
Ptas se na sliznici, no vis ja s tim nemela nikdy problemy...kdyz jsem zacinala IVF tak jsem pri Ketech mela i 14,5mm!!!! Ted mam uz min, ale nikdy jsem na to nic nebrala, ten kontryhel jsem si v CR koupila spis jen tak a prave jsem si udelala jen 2 hrnky...a zbytek tu mam a nevim jestli ho mam jeste pit , ale nepila sem ho kvuli sliznici, spis jen tak aby se nereklo 😉 .....no dva salky by sliznici asi stejne neovlivnily. 😉 Ted jsem mela 11mm, den pred ovulaci, to mi ji merili naposled, pri transferu uz sliznici nemeri, doktor rikal ze vypada dobre, tak asi byla. Ale mivam ji tak tech 11-12. To myslim staci 🙂
Krk uz me neboli, byla to jen nejaka chvilka....tak jsem rada. Zitra jdu na krev a trochu mam strach, sestricka rikala ze muzu uz dnes( tady je nedele 1.pracovni den v tydnu vis?) ale ja si rekla ze pujdu az zitra to je 14.den po Ket, tak uvidime. Vcera jsem si delala jeste jednou testik, byla jsem 12.den a zase se mi pekne klepaly ruce...clovek nikdy nevi...ale byla tam mrska jedna, trosku silnejsi nez ten 10.den, tak sem byla rada. 🙂
Tak zitra budou nerviky asi, vysledky volaji sestricky az odpoledne...tak budu muset cekat!!! Doufam ze to preckam!
No nic, nebudu se radsi rozepisovat 🙂 , mam hodne prace, vyklizim supliky, tak jdu makat 🙂
Mej se hezky a pusinku Domickovi, papapa 😵 😵
PS:Zadne chyby jsem v tvem psani neobjevila.....

pikusa
13. bře 2011

@vered děkuju 🙂
a jsem dnes 10.den.....
na tom jednom testu taky nejdřív nic.......tak si říkám co,udělám i ten druhej.....a v tom se začal ten 1.slaboulince barvit....
Kalop......no vidíš.....opravdu nezoufej a nestresuj se 😵

vered
13. bře 2011

@pikusa delala jsi mamatest?A ten je nejictlivejsi ze jo?

pikusa
13. bře 2011

@vered ne ten neměli 😒
takže to je nějakej....vím já???????? 😀

vered
13. bře 2011

@pikusa ten bez toho plastu vypada stejne jako mamatest, jenze ja se v tech ceskych testech nevyznam, ted jsem je mela poprve...ale snad neukazujou falesne....

pikusa
13. bře 2011

@vered mamatest je prý nej 🙂
a ano,tento vypadá stejn ě,jen se jinak jmenuje

vered
13. bře 2011

@pikusa aha, no ale ta citlivost je prece napsana na tom testu...nebo ne??? Ja jeste zejtra pred krvi budu testovat...koupila sem si 4 ty mamatesty..2 krabicky..to je levnounky!! Tady stoji test 250KC...jeden! UF

pikusa
13. bře 2011

@vered tak jsem se šla juknout a tady na to není.....
a taky byly 2..jeden teda ještě mám asi za 35 kč.....a ten druhý byl taky levný....asi 40 kč

vered
13. bře 2011

@pikusa Mne stala jedna krabicka mamatestu v ktere jsou 2 testy 39 korun a to mi teda prijde dost malo, tady to prodavaji jenom zality v tech plastech, asi proto je to tak drahy, pritom ten prouzek bohate staci... 🙂
Beres nejaky leky?
A citis na sobe neco?? Me je porad zima....ach jo, jinak me trochu bolej prsa

pikusa
13. bře 2011

@vered no sama jsem se divila,že ten v tom plastu byl taky levný...
beru utrogestan a pořád estrimax

vered
13. bře 2011

@pikusa Aha ty beres utrous a estrimax....a budes jeste dlouho? Asi do 12tt vid?
Ja sem moc rada ze nic neberu....je to pohoda...ale asi mi zacne pichani clexane

pikusa
13. bře 2011

@vered ano,utroš asi do 12 týdne.....estrimax mám ještě tak do krve v CAR tak se na něj musím poptat
Co že to je za píchání???

vered
13. bře 2011

@pikusa to je na redeni krve, mam leidenskou mutaci a tak se musim redit cele tehu. Laicky receno mam vetsi nachylnost k tromboze v tehotenstvi. A taky pri prvnim tehu jsem nevedela ze to mam a o mimi prisla ve 22.tt. Zacala se mi odlucovat placenta a porad jsem krvacela...ale pri druhem tehu vse ok!!!

pikusa
13. bře 2011

@vered aha.....
jejda,to jsem netušila,že první těhu dopadlo takhle ☹
hlavně že už víš a budeš hlídaná

vered
13. bře 2011

@pikusa jo! 🙂 skoda ze se na to neprislo driv, ale aspon ze se na to prislo 🙂

pikusa
13. bře 2011

@vered jo je to škoda vid....
ale já říkám...co se má stát se prostě stane.....mělo to tak být......
Ted mě napadlo.....budeme mít ted po KET děti na stejno vid 😀

vered
13. bře 2011

@pikusa no ja doufam ze jo...vis jeste porad to neni na sto pro, ale doufam ze bude vse ok!! A budemem mit nastejno! Nejvtipnejsi je ze pri Ketu s Joshikem jsem byla na transferu 10.3.(o narozeniny) a pozitivni test mela 18.3. a ted jsem byla jen o 10 dni driv a na narozky zase toho 10.3. mela //. Proste brezen a 10.3. to je asi moje!! 🙂 Bylo by to dobry no, vsechno obleceni bych mela....ten rozdil nebude zadnej!!! 🙂

pikusa
13. bře 2011

No joooo to máš dobrý...
Mě se Mates narodil na jaře....ted to bude skoro v zimě....takže rozdíl teda bude 🙂
Jak se vlastně Joshik jmenuje "správně"?a kolik mu je??

vered
13. bře 2011

@pikusa Joshik se jmenuje spravne Joshua 🙂 a 19.brezna mu budou 2 roky a 4 mesice! Narodil se 19. listopadu 2008 🙂

pikusa
13. bře 2011

@vered já myslela,že to je joshua..to je krásný jméno....
náš se jmenuje správně matyáš josef.....má 2 křestní jména.....prostě tatík chtěl Josefa o něm,já ne tak je kompromis

vered
13. bře 2011

@pikusa JOsef je taky hebrejske jmeno... 🙂 Joshua take a lidi tady na mne docela koukali co jsem mu to dala za jmeno....uz se moc nepouziva.....ale nam se hrozne libilo. Pikus 😵 hezky se mi s tebou povidalo, jdu ted na chvili k joshikovi, spinka, zacalo me bolet bricho i zada, tak jsem trochu nervozni...tak zatim papa a mej se hezky, juknu sem jeste vecer 🙂

pikusa
13. bře 2011

@vered jo utíkej,však Mates bude stejně za chvilku vzhůru....papa

ronecek
13. bře 2011

@pampeliska36 Ahojky, tak koukám, že nám transfer bude vycházet nějak stejně 🙂 Beru Estrimax. V pátek jdeme na ultrazvuk. To bude 11 DC. Tak počítám čtvrtek, pátek další týden, že ET bude 🙂 Přesný termín mi řeknou v pátek. Držím palečky a budu na Tebe myslet 😉

ronecek
13. bře 2011

@vered Ahoj Veredíku 😀 díky za zprávičky. Teď napíšu jen tak v rychlosti. Večer nebo zítra dopíšu 😎 Zítra jdeme s Domíkem na kontrolu doktorce. Tak jsem zvědavá, co mi na něj řekne. Pořád pokašlává. Vždycky nic nic a pak najednou chytne šílený kašel, že se z toho až rozpláče. Včera jsme nebyli ani venku, dneska i když hodně foukalo jsem ho na chvíli vzala, ale tak šíleně se rozkašlal, teklo mu z nosíku, tak jsme šli domů ☹
Myslím, že ze zítřka nemusíš mít vůbec strach. Čárečka sílí, to je hlavní 🙂 Budu držet moc palečky. Teď už jen čekat, jestli to bude jeden bobeček nebo dva drobečci 😀 to by bylo veselo 😉
Budu na Tebe celé dopoledne myslet.
Papa a pěkný večer 🙂

pampeliska36
13. bře 2011

@ronecek jeeeeeeeeee no tak to budeme mit skoro stejne 🙂 i ja tobe drzim MOC pesticky 😉

vered
14. bře 2011

@ronecek
Ahoj Ronecku, dekuju za to ze na mne tolik myslis, uz jsem se vratila z krve a ted budu cekat tak do tech pul druhy nez zavolaji..nervy mam na pochodu, prestoze jsem dnes delala testik a carka je silnejsi jeste vic! 🙂
A co vy? Asi jste u doktorky vid? Doufam ze to nebude nic vazneho a Domicek bude brzy zdrav 😉 ...Joshik je taky nastydlej , ma rymu a nudle si utira do rukavu..uf!
Ted mu jdu pustit pohadku a pak pujdeme ven. Porad nekam splha a ja potrebuju uvarit a umyt si hlavu a pohadka je to jediny, kdy vim ze bude v kldu sedet. Tak hezky den a ozvu se odpo!! Papa 😵 😵

kalop
14. bře 2011

ahoj holky,moc všem díky...tak dnes jsem 12.den po ket a nic ☹ ...na krev to stihnu nejdříve ve čtvrtek,jinak jsem do 17hod v práci 😒 ..myslíte,že mám ještě čekat? ráda už bych vysadila léky,aby přišla ms a mohli jsme jít na další pokus..tak právě nevím,poradíte? 😉 ten mamatest asi prokresluje čárku po limitu