Najde se někdo, kdo je také po 1.KETu?

sandol
15. říj 2010

Zdravím,jsem po 1.KETu,vloženy dvě embrya. Najde se ještě někdo,s kým si tu zkrátíme tu nejdelší čekací dobu 😉?

ronecek
31. bře 2011

@marinka Taky jsem si říkala, že ze tří embryjek se musí aspoň jedno chytit. Kvalita zase tak nejhorší nebyla 😉 S testíkem uvidím. Nechám to asi na tu sobotu, 10 den je takový akurát 😀 Ale zdá se mi, že někdo psal, že u KETu se čárečka objevuje později. Ale asi záleží i na člověku. Někdo ji má 5 den, někdo až 10🙂

ronecek
31. bře 2011

@pampeliska36 Jj, taky jsem na nás zvědavá🙂Bylo by to super, kdyby nám to oběma vyšlo. My jedeme do CARu až v pátek ☹

pampeliska36
31. bře 2011

@ronecek to bych si taky prala 😀 v sobotu budu drzet pesticky!!!

pikusa
31. bře 2011

@ronecek já měla 10..den //...
a se školkou blbý......
Já doufám,že když jsem zaměstnanec.....dělala jsem 10 let učitelku tady a pod nás spadá i školka,že snad mi Matese vezmou

ronecek
31. bře 2011

@pampeliska36 Díky a já Tobě příští týden taky 😀 Valím rychle do obchodu. Tak zatím užívej krásného dne

pampeliska36
31. bře 2011

@ronecek i tobe a pa 🙂

ronecek
31. bře 2011

@pikusa Tak to si myslím, že by Matyho vzít měli 😉 Na jak dlouho máš mateřskou? Ale určitě se vám druhé mimi zadaří a budeš pokračovat s RD 😉 Moc bych Ti to taky přála. Tak jako všem holkám tady 🙂

pikusa
31. bře 2011

@ronecek mám na 3 roky......ted 7.4.mu budou 2----tak nevím,jestli to stihneme,snad jo 😀

vered
31. bře 2011

ahoj holciny, diky ze ste na mne myslely, moc si toho vazim. Dnes UTZ ☹ ..no neni co dodat, jen se potvrdilo to, co uz jsme vedeli v utery. 😢 Missed ab. Pockala jsem si na svyho profesurka a ten mi doporucil revizi. Tady se tomu rika greda-vyskrab. Hrozne by mne zajimalo co je presne ta revize, to je vyskrab nebo odsati...nebo jak to vlastne probiha!!!????
@pikusa Pikush muzes mi k tomu neco napsat??? Mam tu jednu kamaradku Cesku co tu zije a byla dvakrat na vyskrabu, jednou na potratu(mimi nechtela) podruhy missed abortion ale to ji dali tablety aby se vycistila a ona se vycistila ale jen castecne a tak stejne pak musela jit na vyskrab. Tvrdi mi ,ze je to vyskrab a ne odsati a ze to pak strasne boli a hodne se zmensuje sance na otehotneni priste...proste....vse co mi napsala je strasne negativni. 😢uplne jsem dostala strach.....
Tady opravdu davaji i tablety..po kterych se muze spustit potrat, ale ja je nesmim, protoze mam leidenskou mutaci...
Do nemocnice jdu az v pondeli, hlavni sestra na zenskym byla hrozne neprijemna, nemela cas a pul dne sme vyrizovali papiry, pak mi rekla at prijdu v pondeli rano na krevni testy a ze na operaci pujdu az bude volno asi odpoledne..ale pritom mi rekla ze mam mit pust od pulnoci....fakt prijemna pani!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Bohuzel si ji pamatuju z minula ☹

pampeliska36
31. bře 2011

@vered ach jo ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ to je mi moc lito!!! strasne moc na tebe myslim a preji ti, at brzo ziskas sily do dalsiho boje! prosim te drz se!!!

mindinka
31. bře 2011

@vered Ahoj Veredko, to je strašný, pořád jen na něco čekat, nevím proč ti to neudělaj hned, pořád akorát všechno protahujou... ☹ , je mi to strašně moc líto..., ale drž se.

vered
31. bře 2011

@mindinka Bohuzel neni misto v nemocnici, takze musim cekat ve fronte..jako na chleba. No jsem z toho hodne spatna, hlavne z toho co mi napsala ta moje kamoska, ta mne opravdu zahltila optimismem....nejhorsi je, ze clovek ktery otehotni prirozene a nikdy si neprosel IVF, tak proste nemuze pochopit...nikdy..cim si prochazime a jak moc nas to boli..... ☹

mindinka
31. bře 2011

@vered Veredko to je pravda a ještě jsou takový, že to daj pryč a nebo po porodu miminku ublíží, je to něco strašnýho. ☹ Mně když se mimi dvakrát nechytlo, tak jsem byla dost nadně, ale pořád jsem věřil, že se zadaří a povedlo, se ještě teda nejásám, taky mám pořád strach, ale snad bude všechno v pořádku. 😉

lenkacar
31. bře 2011

@vered ☹ už abys to měla za sebou 😔

vered
31. bře 2011

@mindinka ty jo ta moje kamoska me uplne odrovnala....sem docela mimo 😢 😢 😢
Mindinko u Tebe bude vcecko v poradku uvidis zlaticko, opatruj se moc. 😵 😵
Holky napste mi prosim neco o te revizi nebo se zblaznim!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Jedine co ctu je ze to holky prodelavaji ale jak to probiha nikdo nepise..... ☹ ☹

pampeliska36
31. bře 2011

@vered ja jsem ji sice neprodelala, ale napisu ti IP, co jsem nasla 😉

vered
31. bře 2011

@pampeliska36 diky lisko, me zajima jestli se to odsaje nebo jestli to je kyretaz nozem.....ta moje kamardka mi napsala o kyretazi takovy veci...ze proste zasnu !!!!

mindinka
31. bře 2011

@vered Veredko když jsem měla kluka, byl mu tak rok, tak jsem přišla do jinýho stavu a byla jsem asi 5+3tt a doktor mi řekl, že je mimi ve mně mrtvý, taky jsem samovolně nepotratila, čekali ještě asi týden aby se ujistili, že mimi neroste a pak mně to vzali, bylo to rychlý, uspali mně a asi za 10 minut jsem byla zpátky na pokoji, měla jsem normálně šestinedělí, a pak jsem uplně normálně přišla znovu do jinýho stavu a z toho mám holku, takže nemusíš mít srach, že bys další miminko nemohla mít, to mám strašně ráda, když někdo někoho děsí 🙄 Určitě budeš moc mít další miminko. 🙂

pampeliska36
31. bře 2011

@vered hele urcite se musis tedka dat aspon trosku do klidu... co to pujde! vim, ze je to strasny a cela ta situace je priserna a jeste navic to cekani. jenze ten cas proste neuspisis a nenech se rozhodit kamaradkou... podle toho, co jsi psala to bude uplne jiny pripad, jako jsi ty a kazdy to proziva uplne jinak a i samotny zakrok bude urcite jiny. nenech se tim prosim te rozhodit!!!

mindinka
31. bře 2011

@vered Myslím že se to odsává, ale o takový detaily jsem se až tak nezajímala, něco jinýho je třeba mimoděložní těhu...tak na to vůbec nemysli.

mindinka
31. bře 2011

@pampeliska36 Ahoj jakpak se cítíš ty??? Doufám, že dobře. 🙂

pampeliska36
31. bře 2011

@mindinka ahoj 😉 dneska bych rekla, ze se citim dobre 🙂 ani zadne pichani ani boleni... proste jakoby nic. muzu se te zeptat? ty tak zpetne... mela jsi nejake priznaky? a pripadne kolikaty den od ET?

pampeliska36
31. bře 2011

@vered no podle me, co si tak ctu... tak revize a vyskrab je neco uplne jineho... teda to se mi aspon zda. tak nevim!

vered
31. bře 2011

@pampeliska36
@mindinka Holcinky diky moc, uplne me odrovnala, z nemocnice sem sla sice znicena ale smirena a ted tohle.... 😢
Strasne me vydesila 😢 tohle mi napsala a pritom jsem se na to ani neptala: Jaké komplikace mohou nastat?

bezprostřední – výrazná krevní ztráta, poranění hrdla děložního, perforace těla děložního (spojené s ev. dalším poraněním orgánů v malé pánvi – močový měchýř, střevo, velké cévy)
časné komplikace, které se diagnostikují do 6. týdnů po zákroku- zánětlivé komplikace(endometritis, parametritis, adnexitis), selhání metody s následným pokračováním těhotenství, rezidua plodového vejce po výkonu, nerozpoznání ev. mimoděložního těhotenství
pozdní následky diagnostikované po 6 týdnech po zákroku: záněty vnitřních rodidel, poruchy menstruačního cyklu, psychické a sexuální změny (tzv. postinterupční syndrom),poruchy fertility (sterilita, infertilita)

No je to normalni??..napsala jsem ji ze me teda moc nepodrzela....kdyz mi posila hned takovyhle veci!!
Holcinky ja se omlouvam ale fakt me dostala....joshinek je vzhuru, vezmu ho na kolo a pujdeme se projet, beztak jsem uz na kole nesedela jak dlouho.papapa zlaticka moje 😵 😵

vered
31. bře 2011

@pampeliska36 podle toho co tam pisi, tak je to stejne, teda pisi tam ze se to bud odsaje nebo odstrani kyretou...jen tedy pri pozdnim potratu uz se to neodsava.......nevim..uvidim co napise pikush. Sandolka se mi neozyva...lisko diky 😵

mindinka
31. bře 2011

@pampeliska36 Ted po tom posledním pokusu jsem měla třetí den strašný píchání a hrozný křeče v podbříšku, jinak nic a to trvalo tak dva dny a pak den nic a potom to znovu začalo, měla jsem upně jiný příznaky jak u těch dvou předešlých nevydařených transferech, to jsem měla takový nepříjemný pnutí v podbříšku a pořád mně to nutilo chodit čůrat. Ale každá má uplně jiný příznaky, uvidíš, že to dobře dopadne, moc ti to přeji a všem tady. 🙂

pampeliska36
31. bře 2011

@vered tak to ti reknu... to je teda dost sila... to se ti nedivim, ze jsi z toho tak spatna ☹ hele vypust to z hlavy!!! na mozne komplikace se zeptej doktora, ktery ti zakrok bude delat a ne kamaradky. vim, ze uz tak je to neprijemny. ale na to proste nemysli! ted musis vydrzet "nejak" do pondelka a pak uz to budes mit za sebou a BEZ KOMPLIKACI!!!!!!!!!!! jo a miminko mit dalsi URCITE BUDES. tim se ted netrap. musis nabrat sily a pak vsechno bude, neboj!!!

mindinka
31. bře 2011

@vered Veredko promin tak to je uplně blbá, takový lidi přímo nesnáším, ještě naopak ti ubližuje, vůbec na nic takovýho nemysli, budeš v pořádku a určitě se dočkáš vytouženýho miminka. 😉

pampeliska36
31. bře 2011

@mindinka no ja neco podobneho mela taky ten sesty den od transferu a ted mi to zase prestalo. jen tak trosku citim vajecniky... a na zachod chodim dost casto, ale to je tim, ze hodne piju. ted se mi to zda taky jiny, jak moje predesle dva neuspesne transfery... tak uvidime. ach jo. uz abych vedela vysledek... to cekani je marny... 😅

vered
31. bře 2011

@pampeliska36
@mindinka ja se ji na nic takoveho vubec neptala, nevim proc na mne vybalila list negativnich veci..nastesti sme si jen psaly pres skype, po telefonu bych se asi neudrzela... ☹