Najde se někdo, kdo je také po 1.KETu?

sandol
15. říj 2010

Zdravím,jsem po 1.KETu,vloženy dvě embrya. Najde se ještě někdo,s kým si tu zkrátíme tu nejdelší čekací dobu 😉?

mindinka
1. dub 2011

@ronecek Ahoj Ronečku, no od včerejška je mi celkem dobře, jen abych to nezakřikla 😀 , zatím se můžu i najíst, no taky když jsem koukala na tu fotku tak mam bříško do špičky a chlap se těší na holčičku 😀 😀 😀 , já říkám od začátku, že to bude kluk. A jak se cítíš ty? Zítra budeš dělat testík??? 😉

pikusa
1. dub 2011

@mindinka jééé pupík.....super.....moc hezké 🙂
@ronecek jo počasí je přímo aprílové...já jdu k holiči,snad mi na hlavně neudělá nějakou rošádu 😀

ronecek
1. dub 2011

@mindinka Tak to je dobře, že je Ti fajn 😉 Jj, tak taťka by ještě chtěl holčičku? To jsem zvědavá, co na vás vykoukne 😀 Mě je dobře. Trošku zase pobolívají záda, ale jinak dneska nic. Zítra testík zkusím, ale nic si od toho neslibuju. Po zkušenosti s testováním u Domíka moc nevěřím tomu, že by se tam // objevily 😠 Ale uvažuju, že bych si koupila nějaký kvalitnější. Aspoň jeden 😉

ronecek
1. dub 2011

@pikusa Jj, tak to závidím. K holiči chodím moc ráda. Vydržela bych hodiny sedět, když se mi někdo drbká v hlavě 😀 Tak pak se nám tady ukážeš s novým účesem 😀

mindinka
1. dub 2011

@ronecek Ronečku tak to na tebe budu moc myslet, určitě to vyjde, tak zkus třeba ten digitální, je teda dražší, ale třeba se to na tom ukáže, já u dětí jsem mohla testovat jak jsem chtěla a nic tam nebylo a ted se mi to ukázalo už 8 den po KET 🙂 No taky jsem zvědavá co to bude, nechala bych si to i říct., ale chlap mi to zakazuje 😀
@pikusa Jj děkuji moc, a jak je tobě? Doufám, že už líp. 😉

mindinka
1. dub 2011

@pikusa Jo taky se chystám k holiči potřebuju ostříhat a obarvit, abych se dala trošku do kupy, už to mám přerostlý 😀

pikusa
1. dub 2011

@mindinka je mi dobře......po všech stránkách už.... 😉
@ronecek jéé drbání v hlavě taky miluju 😵

pikusa
1. dub 2011

@mindinka jooo a mohla bys rodit 27.10.....na moje narozky 😀

mindinka
1. dub 2011

@pikusa Tak to je fajn, ted se dáš do kupy a potom si půjdeš pro dalšího bobíška 😉

mindinka
1. dub 2011

@pikusa No já jsem říkala, že to do konce určitě nedonosím, že se to narodí dřív 🙂 , u kluka jsem měla termím o den dýl 31.10. a narodil se 5.10. ale bylo to tím, že se dusil a měl omotanou pupeční šnůru, tak to bylo za 5 minut dvanáct, že ho zachránili a holku jsem týden přenášela 😀

ronecek
1. dub 2011

@mindinka No já jsem zvědavá 😉 Ale jsem taková nějaká smířená, že si ani nepřipouštím, že by to nemělo vyjít. Abych pak ale nebyla zklamaná ☹ Kolik stojí ty digitální testíky? Nikdy jsem na ně ještě nekoukala. Akorát vím, že ten ClearBlue je trošku dražší, ale jinak nevím. Švagrovka si chce taky nechat říct, co budou mít, ale brácha to vědět nechce 😀

pikusa
1. dub 2011

@ronecek myslím,že ty digi testy jsou jen lákadla na peníze.....
a asi bych řekla kolem 200 že stojí
@mindinka jeee s klukem to bylo o fous vid....
Matyášek měl šnůru 2krát kolem krku,když se narodil...

mindinka
1. dub 2011

@ronecek Mně ten ClearBlue stal 170kč, tam se ti ukáže i délka početí, já když jsem ho dělala desátý den tak mi tam po chvíli skočilo + a pod tím 1-2tt, ale chvíli to trvá než to tam skočí, přesípaj se tam hodiny... 🙂

mindinka
1. dub 2011

@pikusa Ten můj třikrát, to už jsem ležela 2 dny v nemocnici a potom ten den co se narodil, tak od rána natáčely ozvy a pořád jim to vyskakovalo, pak mi začalo strašně poskakovat břicho a to říkali že se nic neděje, to mně poslali ještě at se naobědvám a pak se měnili doktoři a ten mně valil hned na sál a ještě mi pumpovali žaludek, takže mně nechali od 8 od rána do půl druhý do odpoledne....no děs. ☹

mindinka
1. dub 2011

Holky jdu rychle poklidit, ještě jsem nic neudělala, pak se tu ještě ukážu. Tak se tu opatrujte. 😉

pikusa
1. dub 2011

@mindinka teda hlavně že to dobře dopadlo

ronecek
1. dub 2011

Holky, já se asi zblázním 😎 Mě to nedalo a letěla jsem si testík dělat ještě teď. Sice jsem vypila už kafe, snědla rohlík, vzala si prášky (Utroš a Estrimax) a "VIDÍM DUCHA". Já su šťastná, bože 😅 Teď valíme babičce. Jestli se mi testík podaří dobře vyfotit, tak tady po obědě dám fotečku 🙂

mindinka
1. dub 2011

@ronecek No vidíš to to je krásný, tak se opatruj a dávej na sebe pozor...gratuluji 🙂

ronecek
1. dub 2011

@mindinka Děkuju 🙂 🙂 🙂 Myslíš, že ten Utroš a Estrimax třeba ne to vliv nemůžou mít?

mindinka
1. dub 2011

@ronecek Určitě na to vliv tady ty prášky nemají, tak ted můžeš hezky testovat a pozorovat jak čárka krásně sílí, hodně štěstíčka 🙂 🙂 🙂

pampeliska36
1. dub 2011

ahoj holky 🙂

pampeliska36
1. dub 2011

@ronecek no kockooooooooooooo.... co to tady ctu...? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 malem mi ocka vypadla 😉 no SUPER!!!

pampeliska36
1. dub 2011

@mindinka nazdarek tehulka... to je ale kraaaaaaaaasne brisko! 😉

pampeliska36
1. dub 2011

@lenkacar tak at se krasne rozmrazi a mas je rychle u sebe... preji hodne stesti! 😉 🙂

ronecek
1. dub 2011

@pampeliska36 Ahojky, no já jsem to nevydržela, tak jsem si ho už udělala. Fotečku mám v albíčku. Zkusím ji dát i sem 😉 Zatím je tam jen takový opravdu slaboučký duch, ale snad bude sílit a sílit 😉

ronecek
1. dub 2011

@pampeliska36 Toho škrábance si nevšímej, udělal mi ho tam prcek 😠

pampeliska36
1. dub 2011

@ronecek no ja jsem to uz videla i v albicku 😀 😀 😀 to je PECKA!!!

pampeliska36
1. dub 2011

@ronecek duch je tam!

ronecek
1. dub 2011

@pampeliska36 Jj 😵 😵 😵 😵 Já su tak šťastná, ale raději se ještě moc neraduju 😉 Ale mám ho tam

pampeliska36
1. dub 2011

@ronecek 😉 a kolikaty jsi den? ja jsem totiz mela pocit, ze ja jsem devaty... ale ja jsem jeste den pred tebou, ze? ty jsi byla na transferu ve ctvrtek, ze?