Najde se někdo, kdo je také po 1.KETu?

sandol
15. říj 2010

Zdravím,jsem po 1.KETu,vloženy dvě embrya. Najde se ještě někdo,s kým si tu zkrátíme tu nejdelší čekací dobu 😉?

ronecek
1. dub 2011

@petra123 Já si myslím, že kontryhel Ti k těhu určitě dopomůže. Spoustě holek pomohla rychlostním tempem. Je to zázračná bylinka. Moc jí věřím 😉 Kolik vlastně stojí IUI? My šli hnedka na IVF, tak vůbec ty ostatní ceny nevím.
Moře by vám určitě prospělo a třeba se tam i zadařilo 😉 Ty ceny teď před sezónou nejsou zase tak vysoké. Jedna známá dělá v cestovce a nabízela nedávno Egypt na týden, all inclusive za 6990,-. Což si myslím, že je super cena. Sice ještě musíš přičíst nějaké ty taxy, pojištění. Ale i tak je to pro někoho dost.
Se sportkou mi ani nemluv ☹ Kam ta naše republika spěje ☹

ronecek
1. dub 2011

@vered Veredíčku můj, tak to by bylo fajn, kdyby Ti kamarádka tu revizi udělala sama už v neděli. Nemusela by ses zbytečně celý víkend a ještě i pondělí stresovat, kdy Tě vezmou na řadu a hlavně, co s prckem. Kdoví, jestli by ses vůbec třeba v pondělí na řadu dostala ☹ S půstem mi ani nemluv. Tchýně měla jít na operaci s kolenem. Měla mít taky půst od půlnoci. V den operace, už byla připravená, že půjde na sál, jenže tam měli nějaké akutní případy, tak její operaci odložili na další den. A v den operace jí zjistili, že má vysoký tlak, takže jí operovat nebudou. Celou tu dobu nedostala pořádné jídlo. Byla z toho pobytu více vyčerpaná, než kdyby prodělala operaci ☹
Určitě dej vědět, ať na Tebe můžeme myslet a držet Ti palečky. Pustí Tě hnedka domů nebo budeš muset zůstat den, dva v nemocnici?
A co Joshik? Už je mu líp. Domík dneska byl zase nějaký divný. Pořád si stěžoval, že ho bolí hlavička a když jsme byli venku na procházce, tak došel tam a zpět nemohl. Plakal, že chce vzít. Měl zase i trošičku zvýšenou teplotu. Tak opravdu už nevím, čím to je ☹
Přeju vám taky krásný víkend a moc na vás myslím. Papa

petra123
1. dub 2011

@ronecek IUI nestojí nic jen asi dopatíš za pregnyl ale to je vše a za urtoš ale my dovolana asi za moc dlouho ted hodně prnizku padlo na IVF a ted na KET a už jsme na mizině ted ještě musíme dodělat zahradu a pořad něco ted ještě nevím jaka bude nemocenska ale hlavně je at se povede a v kontrihel věříma musím bo už chci máít bobiška nebo dva pod srdíčkem konečně a t jsme konečně rodina v květnu budu s chlopem 11 let tak by už mohlo svoji nejsme i když jsme dva roky zasnoubena ale svatba bude až na ni bude🙂)a nam to tak vyhovuje a pokud to vezmem se tajně se světky a rodičemi a bude to stat jen malinko🙂)kvůli bobiškovi🙂)

pikusa
2. dub 2011

@vered ahojík....
no budu asi 2-3 cykly odpočívat....jen já mám strašnej cyklus,tak uvidíme,jak to bude
@ronecek jupíííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííí 😀 😀 😀
tak at to dobře pokračuje 😵 😵 😵
@petra123 žádnej UTZ před KET jsem neplatila.......tak to se poptej,to je divný

ronecek
2. dub 2011

Ahojte holky 😉 Taktady posílám dnešní testík. Čárka sílí, tak snad je to na dobré cestě 🙂

@pikusa A jak bylo včera u kadeřnice? Jsi spokojená s novým účesem? Taky bych už pomalu potřebovala a prcek taky😀

Přeju vám krásný den a víkend🙂

pampeliska36
2. dub 2011

@ronecek no teeeeeeeeeeeeeeda 😀 😀 😀 ta je ale krasna!!! je hezky videt 😉 jen tak dal!!!

ronecek
2. dub 2011

@pampeliska36 Ahoj, já jsem tak ráda 😉Zatím už žádné příznaky, bolesti, píchání nemám. Je mi dobře 🙂

pampeliska36
2. dub 2011

@ronecek to je uplne super!!! potichounce gratuluju 😀

lenkacar
2. dub 2011

@vered ahoj ne ,měla jsem stimulaci před ket ..měla jsem haldy léků 😉

lenkacar
2. dub 2011

peti já taky nikdy za utz neplatila co je to u vás za novinky? 😕 já to tam nechala za léky ..to jo..beru estrofem 3krát denně ,calibrum baby plan ,acidofolikum ,céčko,prednison,kortikoidy a utroš a ještě jsem měla před transferem píchlou dexonu ,holky z tohodle vznikne asi malej feták jestli vůbec něco .. 😕 mám to ošéfovaný z důvodu alegie na sperma a trofoblast,což mi zjistili po nevydařeném 1ivf a 2 ketech v Podolí na imunu..a na genetice ,že nevstřebávam listovku

ronecek
2. dub 2011

@pampeliska36 Moc Ti děkuju a já Tobě taky moc držím palečky, ať to dobře dopadne🙂

lenkacar
2. dub 2011

@ronecek tvoje čáry máry jsou krásný a fakt brzy ,at je to v pořádku až do konce ..já bych tentokrát asi nikde nic neříkala ,posledně jsme to oznámili v 8tt po srdíčkách a za 2týdny bylo vše jinak ,asi bych to tentokrát tajila déle,aspon do vrozených vad

ronecek
2. dub 2011

@lenkacar Ahojky 😉 Zatím o tom neví nikdo. Jen manžel, moje mamka a vy tady na koníkovi 😉 Kamarádkám zatím nic neříkám. Sice se mě pořád vyptávají, "tak co, už jsi testila", ale zatím jim nechci nic říkat. Uvidíme jak vše dopadne v pátek na kontrole a jak budeme pokračovat dál 😀
No a jak se cítíš Ty? Opatrujte se a krásný den 🙂

ronecek
2. dub 2011

@lenkacar Je mi moc líto, že to u vás takhle dopadlo ☹ Já si to vůbec nedokážu představit a moc vás všechny tady obdivuju, co jste prožily. Snad už to Tobě a taky všem holkám tentokrát dopadne dobře a vše dotáhnete krásně do konce 😉

lenkacar
2. dub 2011

@ronecek musí se to brát jako pokusy ,aby člověk úplně nezešílel,ale je pravda ,že to odnesl náš vztah dost,už to trvá dost dlouho celé tyhle nejistoty,jestli vůbec něco bude

pikusa
2. dub 2011

@ronecek jéééé čárečka super,jen tak dál
Hlavu mám jinou....ani snad není moje 😀 ale jsem spokojená
@lenkacar ahojík......
jak jsi psala o tom neříkání---při dalším pokusu t taky budu tajit......

ronecek
2. dub 2011

@lenkacar Taky u nás byl vztah na bodu mrazu těma věčnýma pokusama. Ale ještě před IVF. Pak se to uklidnilo a věřili jsme, že to vyjde 🙂 Ale byly doby, že jsme opravdu jen zkoušeli a zkoušeli. Nohy do svíčky. Když si na to teď vzpomenu, tak jednu dobu jsme si sexu opravdu ani moc neužívali, dělali jsme to spíš jen proto, aby se mimi zadařilo a nic. Potom to každoměsíční čekání, testování, zklamání a pěkně nabouraná psychika ☹
Kolikrát už jste byli na IVF?

ronecek
2. dub 2011

@pikusa Tak to je dobře, že jsi s hlavičkou spokojená 😉 To hnedka člověka potěší 🙂 Čárečka bude snad dále sílit a sílit 😉

pikusa
2. dub 2011

@ronecek určitě bude sílit a bude vše v pořádku 😉

lenkacar
2. dub 2011

@ronecek 2ivf a 3krát ket,jedna stoplá stimulace před odběrem a jedno odsátí cysty ,aby mohla být stimulace a potom ten potrat,asi rok mi úplně stávkovalo tělo,než si asi zvyklo na ty hormony ,mrcha si chodila i 3krát do měs. hrůza ..ale je to za náma ..ještě mám jeden ketík ,ale pokus už nechceme

ronecek
2. dub 2011

@pikusa Moc děkuju 🙂

lenkacar
2. dub 2011

@ronecek ale je to hezkej pocit vid ..když víš že test je pozit.

pikusa
2. dub 2011

@ronecek a jsem zvědavá,kolik jich tam je 😀

pikusa
2. dub 2011

@lenkacar teda máte toho taky dost za sebou 😒

lenkacar
2. dub 2011

@pikusa jsou tu holky co toho maj více ,ale na rozklad našeho vztahu to stačilo 😝 měla jsem po obou ivf hyperstimulák ,takže už nechceme ..

pikusa
2. dub 2011

@lenkacar jo to jsou....
zrovna včera mi psala kámoška....2 IVF a 3 KETY a nic....
a u vás až tak????

ronecek
2. dub 2011

@lenkacar Tak teď to musí na 100% vyjít. To sis teda taky dost užila a vytrpěla. Hlavně po psychické stránce, co ☹ Já byla vyřízená z toho, že nám 1.IVFko nevyšlo. Ale když tady čtu příběhy většiny z vás, tak mi běhá mráz po zádech. Já si dělám hlavu z jednoho pokusu a vy těch pokusů, potratů, revizí prožili tolik ☹ Je to nespravedlivé, čím vším si my musíme projít. Druhé rodí jedno dítě za druhým, dávají do babyboxů atd. A my se takhle trápíme.
Uvidíš, že tentokrát to vyjde. Prostě musííííííííííííííííííííííí 😉

ronecek
2. dub 2011

@lenkacar Ty // na testíku jsou úžasný pocit🙂Včera jsem byla z toho úplně vytřepkaná. Nemohla jsem tomu uvěřit.

ronecek
2. dub 2011

@pikusa Taky jsem na to zvědavá. Kamarádka mi dneska psala, že podle toho jak čárečka sílí, to vypadá na dvojčátka 😀 No jsem zvědavá. Hlavně ať vše dobře dopadne.

pikusa
2. dub 2011

@ronecek To je vid.....
já testy včera vyhodila.....naposledy jsem na ně koukla a letěly do koše