Najde se někdo, kdo je také po 1.KETu?

sandol
15. říj 2010

Zdravím,jsem po 1.KETu,vloženy dvě embrya. Najde se ještě někdo,s kým si tu zkrátíme tu nejdelší čekací dobu 😉?

ronecek
2. dub 2011

@spunda Ahojky, za KET platíš 5000,-. 😠 Moc děkuji za gratulaci. Zatím se raduju jen tak potichoučku 😉 Pěkný večer

vered
2. dub 2011

@ronecek ahoj ronecku asi uz spinkas 😔 ...my se teprve chystame. Jinak i pro ostatni holciny :na tu revizi jdu az v to pondeli nakonec. Kamaradka zavolala do nemocnice a zjistila jake presne jsou operace v planu a jestli jsem opravdu na rade, nebo me jen tak vsunuli mezi. Ale pry jsem 5.na rade, prede mnou 2 laparoskopie a dve cerklaze, takze by nemely byt komplikace a mela bych se dostat na radu urcite a vcas. Ikdyz pocitam ze driv jak vecer se asi nedostanu. Po zakroku se pry musi aspon 4 hodky pockat, jestli je vse OK. teprve pak me pusti domu. Jinak i vim kdo ten den operuje a je to jeden z nejzkusenejsich doktoru v nemocnici, taky ho znam, takze jsem se dohodly ze to nechame na to pondeli. A spolu si radsi nekam vyrazime do kina... 🙂 My se vlastne poznaly v nemocnici pri tom mym prvnim tehu. Ona me prijimala v noci s krvacenim, nemela jsem ani boty a byla jsem na vozicku a strasne jsem potrebovala curat a byla cela ubrecena...sepisovala do pocitace udaje o mne a ja rikam ze potrebuju na wc a ona tak bez a ja...kdyz ja nemam boty. Podivala se na mne a sundala si svoje bily crocsy a poslala mi je pod stolem 🙂 Na to nikdy nezapomenu. Od ty doby jsme kamaradky...no uz jsou to 4 roky.
Tak zitra pujdeme s Joshinkem do parku mezi deti si trochu pohrat.
Ronecku tak se hezky vyspi...dobrou noc a pusinky! 😵 😵 😵

petra123
2. dub 2011

@spunda já buud platit 6000kč ale bude to asi víc když za každy UTZ chcou 300kč 😠

vered
2. dub 2011

@ronecek jee ronecku ty jeste nespis jo???

vered
2. dub 2011

@pikusa zatim nevim kdy jim odepise......ani nevim jestli se musi rozhodnout hned jestli jo nebo ne....uvidime

ronecek
2. dub 2011

@vered Ahojík zlatíčko 🙂 Už valíme spinkat. Trošku mě pobolívá v podbříšku, tak si jdu raději lehnout. Jsem ráda, že jsem Tě tady dneska ještě zastihla. Zítra jedeme hnedka ráno na nákup a pak k rodičům. Přijedeme večer. Tak jsem ráda, že vím, že na zákrok půjdeš v pondělí. Určitě vše dopadne dobře. Já myslela, že si tam třeba den, dva poležíš. A oni Tě takhle rychle pustí domů. No tak to už opravdu nechápu, kde ta Tvoje kamarádka na to vše, co Ti napsala přišla.
Užijte si zítřejší určitě horký den. A přeju vám krásnou noc 🙂 Papa a moc na vás myslím. Posíláme pusinku na dobrou noc 😵

vered
2. dub 2011

@lenkacar My bydlime v Jeruzaleme, je tu relativne OK pocasi..tedy nejmin vedro...a i v lete je tu vecer zima a na delsi rukav, protoze jsme dost vysoko, ale pres den to jsou 30 a vys..a nebe bez mracku a tak to jde uz od kvetna tak do rijna, nekdy i listopadu. V patek bylo hic ,ale ted se ochladi a ma prset 🙂 asi 2 dny,aspon ze tak.
S tema planama to znam, to moje prvni tehu taky byly dve bublinky, byla jsem v soku a nechapala jsem ,ale brzy jedna bublinka zanikla a bylo jen jedno...no a nakonec ani to ne.... ☹
Clovek nesmi nic planovat, mela jsem uz doma nejake veci na mimusko co mi moje mami privezla a jak jsem o ni prisla(byla to holcicka) tak jsem se nemohla na ty veci ani podivat. Porad jsem jen strasne brecela, taky jsem mela asi mesic mliko..hruuuza.
Kdyz jsem cekala Joshika tak uz jsem nekupovala vubec nic...ani nepripravovala....az uplne tesne pred porodem. Radsi.
No a ted jak jsem mela // a pak videla mimi na UTZ tak uz jsem taky planovala v hlave, kdy porodim a jak je to super ze zase v listopadu atd. no a vidis...
Snad nam to brzo vyjde!!!! Ja jeste teda budu muset cekat, ale TY uz za chvili!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😵 😵 tak dobrou

vered
2. dub 2011

@ronecek zitra uz ma byt chladno... 🙂
Myslim ze pikush taky sla hned po revizi domu.....
Je to pry jen maly zakrok, tak neni treba tam lezet nejak dlouho pokud nejsou komplikace, doufam ze po tech 4 hodkach pujdu dom. Zitra vecer jeste pisnu!! Bez hajinkat!! Nebo spis bezte! papapapa 😵 😵
Zitra si uzijte nakup a navstevu u rodicu!!!!!!!!!!!pa

pikusa
3. dub 2011

@vered já jsem nastoupila v sobotu ráno.....v 10 byla revize a dom jsem šla v neděli ráno....
takže ne hned....jednu noc jsem tam byla..

lenkacar
3. dub 2011

ahoj u nás krásný sluníčkový den ...já jsem taky šla po 3hod. domu po revizi.. 😉 a nic mě nebolelo,teda vy platíte palby za ten ket to koukam

pikusa
3. dub 2011

Tak mě ještě odpo nechtěla sestřička ani pustit na kafe do kantýny,že jsem po narkoze....ale ukecala jsem jí...
KET mě stál 5000.....

lenkacar
3. dub 2011

@pikusa mě 3300,-

pikusa
3. dub 2011

@lenkacar hmmm tak to je mnohe lepší cena

lenkacar
3. dub 2011

@pikusa každá kačka dobrá ,ale s tim placeným utz jsem to nepochopila 😕

mindinka
3. dub 2011

Ahoj holky jak se máte? No mně vyšek KET na 2000kč, koukám, že jsem to měla nejlevnější 😉 Jinak dneska je nádherně, asi se půjdu odpoledne projít. 😉

pikusa
3. dub 2011

@lenkacar no já taky ne.....a ani jsem to nikdy neslyšela.....až ted
@mindinka joooooo my budeme odpoledne grilovat 😀

mindinka
3. dub 2011

@pikusa To se máte, taky bych si dala mnamku, ja jsem upekla bábovku a udělala jsem jednohubky a čekám ségru, přijede na návštěvu s miminkem, tak budu muchlovat malinkýho synovečka. 😀

pikusa
3. dub 2011

@mindinka no to se máš.....taky dobrý muchlovat miminečko...
my jedem taky se ségrou a švagrem....ovšem miminečko ségry je ještě v břiše....má taky termín v říjnu...na začátku

mindinka
3. dub 2011

@pikusa Tak to je hezký, no já čekám až přijedou. 🙂 Určitě přivezou kočárek, tak se půjdem projít. 😵

pikusa
3. dub 2011

@mindinka no jo....
Mohla jsem mít měsíc po ní 😒
ale ona čeká první tak jí to samo strašně moc přeju 😵

mindinka
3. dub 2011

@pikusa Určitě se taky dočkáš miminka, kor když máte tolik mrazáčků. 🙂

ronecek
3. dub 2011

@vered Ahoj zlatíčko 😉 Tak zítra na Tebe moc moc moc budu myslet. Budeš mít zkušeného doktora, určitě i kamarádku a manžela u sebe. Ať Ti to dopadne dobře a brzo můžeš jít odpočívat domů za svýma miláčkama 😉 Ještě naposledy se se slzama loučím s Tvým malinkým bobánkem. Ať se mu v nebíčku krásně spinká 😔 Drž se...

mindinka
3. dub 2011

@ronecek Ahoj Ronečku jak se ti daří? Já jsem si tu užila návštěvu, měla jsem tu ségru s miminkem, tak jsem si ho pomuchlovala, bobíška krásnýho. Zítra jdu ráno na kontrolu, tak doufám, že bude miminko v pořádku. 🙂

mindinka
3. dub 2011

@vered Veredko drž se, at ti to dobře dopadne, moc na tebe myslím.

ronecek
3. dub 2011

@mindinka Ahojky, daří se nám dobře 🙂 Trošku mě pobolívá v podbříšku a jsem celý den unavená. Jinak OK 😉 Zjistila jsem, že jsem přestala mít totální chuť na ovoce. Jediné co do sebe dostanu je hroznové víno 😀 My dneska už od rána byli na nákupu a pak u manželových rodičů. Vrátili jsme se po páté hodině. Tak teď ještě obskakuju malého a už se těším až sednu k televizi.
A jak je Tobě? Jj, měli jste doma mimíska? No my taky musíme navštívit exšvagrovou. Narodila se jí v půli února holčička a my tam ještě nebyli.

Posílám tady fotečku dnešního testíku. Ale dělala jsem ho až v těch pět hodin. První jsem se říkala, že to nechám na pondělí, ale zase mi to prostě nedalo.

Pěkný večer 🙂

lenkacar
3. dub 2011

k ránu mě bolelo dost silně v podbřišku ,ale je to brzy na nějaký příznaky ,ještě když to ani nebyly blastocysty .. 😲

lenkacar
3. dub 2011

@ronecek už to neni ducháček už je to krásně vidět

ronecek
3. dub 2011

@mindinka Zítra budu držet palečky, ať kontrola dobře dopadne 🙂 Budeš mít i fotečku z ultrazvuku?

ronecek
3. dub 2011

@lenkacar Ahojky, mě pobolívalo v podbříšku a trošku píchalo u vaječníku. Čtvrtý den po KETu. V noci mě vaječník bolel docela dost, že jsem si tehdy myslela, že menska dorazí a nic. Pak mě začaly taky dost hodně bolet záda a v křížích.
Třeba se mimi pomalu uhnízďují 😉 Držím moc palečky a děkuju za čárečku

lenkacar
3. dub 2011

@ronecek no myslím že je brzy ..a vim jak na mě léky účinkujou ..bude to peklo do testování