Najde se někdo, kdo je také po 1.KETu?

sandol
15. říj 2010

Zdravím,jsem po 1.KETu,vloženy dvě embrya. Najde se ještě někdo,s kým si tu zkrátíme tu nejdelší čekací dobu 😉?

pampeliska36
5. dub 2011

ahojte holky... dekuju moc za podporu, ale prece jen uz mam za sebou treti pokus transferu (at cerstvych miminek a nebo zamrazenych...) takze uz nejsem timto celym kolotocem nepolibena... proste vite jak to myslim, ne? kazdopadne dneska jsem 13ty den od transferu a zitra jsem 14 a to mam oficialne testovat. dneska jsem to zkousela a je tam jedno velke bile NIC - jedna hloupa carka... takze zitra rano vstanu, udelam si test, pujdu na krev, protoze bohuzel jsem ve ctvrtek nemuzu a pockam si na tu krevni nulu HcG a pujdu si popovidat s panem doktorem... takze takovej je muj plan... dekuju, ze na me myslite... kdyby se naaaaaahodou neco z meho planu zmenilo a zitra na me zazrakem vykouklo neco jineho, nez cekam, tak urcite napisu.

lenkacar
5. dub 2011

@pampeliska36 přeju ti hodně sil do dalšího boje .. 😉 určo tady hodně holek ví o čem píšeš ..můj je to 5transfer 😉

vered
5. dub 2011

@lenkacar nemyslim....myslim ze to je stejny.jinak u mne ta prvni hodnota byla z ET a ty dalsi dve z Ketu. Ta nejvyssi byla ted a to mozna proto ze to byly morule a predtim jen 8 bunecne....

lenkacar
5. dub 2011

já se v těch bunkách nevyznam pokaždý jsem měla blastocysty a ted něco méně ,byly jim 3dny tak nevim co to bylo

vered
5. dub 2011

@ronecek jojo gabriela, ale klidne zustanu dal veredka 😵 . To je hebrejske stare jmeno, uz se moc nepouziva a znamena to ruze, nevim proc ale na nick to pouzivam uz nekolik let....maminka myho muze ma kamosku a ta se zrovna jmenuje Vered a vcera ji volala a rikala ji Verdina..to se mi hrozne libilo 🙂 😉
Nas kocour taky docela zarlil...a hodnekrat joshika poskrabal i v obliceji.Ze sme museli koupit umele drapky, jeho mu mirne pristrihnout, a pak ty umele normalne nasadit (prilepit) . Docela sila, ale ta kocka tim fakt moc netrpi, blbe je ze to do mesice spadne, tim jak zase dorusta ten drapek a musi se cely znova. Nase mamka ma 3 kocky a mela teda donedavna 4 a na J. si netroufly, pokud je zlobil tak utekly nebo se schovaly, ale nas kocour ten se s tim nese...rovnou ho drapne. Bohuzel jednou tak blizko oka ze sme museli neco delat....
Jinak to IVF bych v USA taky nemohla zaplatit....to je jasny!!!
Ja nevim co bude dal, jestli do toho pujdu...fakt uz se bojim....silna sice jsem ,to je pravda, ale ty neuspechy me docela odrazuji, ted budu mit jeste vetsi strach. ( joshik si prave z pouzdra mych slunecnich bryli vyndal ten hadricek a utrel si s tim nudli!!!!!!)
Pri tehu neni nikdy nic sto pro....
a presne jak pises s tou nemocnici, ja bych taky uz nemohla lezet v nemocnici a bez joshinka, ja bych se zblaznila. Hlavne ja nedokazu lezet a nic nedelat...uz dnes jsme byli venku a trochu jsem si tancovala a poustela hudbu a uz jsem na tom mnohem lip...pohyb je pro mne hodne dulezity!!!!!!
zatim papa jdeme nakupovat
🙂

vered
5. dub 2011

@pampeliska36 Listicko je mi to moc lito, nejsi v tom sama holka, ja to mela taky ted treti pokus 1x cerstva a 2x zamrazena a nic z toho...jen nervy a slzy. Uvidis jeste zitra jak to dopadne....moc bych Ti prala aby to vyslo.... 😵
Neni to snadny, ale musime byt optimistky a doufat ze se nam taky brzo zadari...mate jeste nejake mrazacky???promin jsem nejak mimo obraz....papa zlaticko
😵 😵

vered
5. dub 2011

@lenkacar 3 dny jsou osmibunecny. Prvni den 2 bunky,druhy den 4 bunky,treti den 8 bunek , 4 den 16 bunek atd....5.den to uz jsou blastocyst a tech bunek je mooc

vered
5. dub 2011

@lenkacar uz brzo budes testovat vid...hodne stesti!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1 😵 😵 😵 😵 😵

lenkacar
5. dub 2011

@vered aha 😵

stazina
5. dub 2011

@pampeliska36 pampeliško milá , je mi to líto a byla bych moc ráda, kdyby se ten tvůj zítřejší plán zhroutil a přecejen na testu něco bylo...ale vím, jak to bývá...
Mylsím na Tebe....a ani já si nepamatuju ,jestli máte mražáčky...a je problém jen u manži? Co zkusit taky vitamínový mix?
a pamatuješ na Haanku...co chodila na Unicu..první holčičku mají až po čtvrtém pokusu , a ted se podařilo též přirozeně..a to byl problém u obou..tak držím palce..však na každou tady čeká štastný konec... 😔

stazina
5. dub 2011

@vered věřím, že další pokus zvládnete, ale ted chápu tě, že máš obayv..nebvoj, však ono to přejde a najdeš sílu bojovat dál...držím palečky...

sandol
autor
5. dub 2011

Ahoj ahoj,
tak jsem zavítala po dlouhé době a tady takové nepěknosti ☹
@vered rybičko,co se to stalo????????Nečetla jsem tedy úplně vše co jsem zameškala,ale to hlavní vím 😨 No nemáme my ty osudy nějak nepěkně podobné?????Hodně sil,přesně vím,co zažíváš,prožíváš,nad čím přemýšlíš....jak krutě se to k nám staví 😢 Ale věř,bude lépe,už za pár týdnů 😉 ,fakt,já jsem už v tak naprosté pohodě,že už ani o tom,že bych byla těhu nevím a užívám si netěhu 🙂,opravdu,je to tak a u tebe to bude také tak 😉 Přestala jsem sem chodit,protože není co k tématu psát a navíc jsem si tak nějak řekla,že vlastně od té doby co píšu na koníka se vše nedaří,když jsem na něj nepsala a vlastně ani o něm nevěděla,co vše se může stát a babrat se v tom,tak nám to vyšlo......Tak přeji hodně sil a můžeme třeba skypnout 🙂

sandol
autor
5. dub 2011

@lenkacar čauky,tak tě vítám v Ketíku ty Arťačko 😉 Jak se cítíš,jak to vidíš?Tak snad se Špice pochlapil a pořádně tě oplodnil 😉 😉 😉 😉 😉

sandol
autor
5. dub 2011

Všem těhulkám hlavně hoooodně štěstí,ať se vše vyvíjí jak má 😵

sandol
autor
5. dub 2011

A těm netěhotnejm ať se zadaří 😵

sandol
autor
5. dub 2011

@pampeliska36 drž se,i do čtvrtice se může zadařit 😉

sandol
autor
5. dub 2011

@stazina Co ty beruš?Jak probíhá tvoje těhulko,snad dobře!!!!!!!!!!Za ty vitaminy moc děkuji,krásně jsi mi to vypslala,dala sis s tím práci 🙂

lenkacar
6. dub 2011

@sandol ahojky no tak jsem zavítala do tvého tématu .. 😵 a ty zrovna nikde 😢 😔 ,ale jestli ti to pomáhá tak mlčim ,taky jsem chvilku po potratu vypla ..ale musim říct ,že holky mě z toho dostaly ven a dneska už se cítim jako ty ..jako by to byl jen sen

mindinka
6. dub 2011

@stazina Ahojky koukám, že jsi od Havl Brodu, taky tam odtud pocházím.... 😀

lenkacar
6. dub 2011

hezký den kde to vázne? 😲

kenya83
6. dub 2011

Ahojte 🙂 @sandol sandolko moja milá rada Ťa tu vidím. Ako sa máš srdiečko moje?
@pampeliska36 je mi to moc ľúto, že to nevyšlo ☹ určite sa to podarí, chce to len trpezlivosť 😉

@mindinka prišla som Ti ukázať bruško 😀 začiatok 12tt 😉

pikusa
6. dub 2011

Ahojík holky...

@pampeliska36 ☹ co se dá dělat že.....mrzí mě to...
Vered.....jak ti je???
@kenya83 krásný.....tiše závidím

mindinka
6. dub 2011

@kenya83 No už máš taky pěkný bříško, já se potom taky vyfotím a dám sem fotečku. Kdy jdete na ty odběry krve? Já jdu příští pátek a na ultrazvuk ve 12tt 🙂

kenya83
6. dub 2011

@mindinka na odberoch krvi som už bola minulý týždeň a na NT screening idem v pondelok 11.4. 😉

kenya83
6. dub 2011

@mindinka teším sa na tvoje bruško 🙂

mindinka
6. dub 2011

@kenya83 No to jsem právě myslela tem NT screening, na ten jdu 15.4. a ultrazvuk, ten si teda budu platit prý ho ve 12tt nehradí pojištovna, tak ultrazvuk budu platit 300kč.

kenya83
6. dub 2011

@mindinka jéééj tiež už máš pekné brušinko 🙂 práve mi dorazil angelsound 😉

mindinka
6. dub 2011

@kenya83 No děkuji, tak ho budeš zkoušet? 🙂

stazina
6. dub 2011

Holky,máte krásná bříška....já teda sem téměř stejný týden a mám břicho ještě větší, prý je po dovjkách děloha víc vytahaná a břicho tak roste rychleji....no, vypadám jak v pátým, už se vejdu jen do posledních kalhot...a pak už t buem muset oznámit, jinak v nich prasknu🙂
@mindinka jéé,tak ty seš taky z vysočiny? 😀 hele, já myslím, že kámočška mi říkala, že ten NT screning a utz ve 12 tt, je ted zadarmo...teda já jsem asni u kluků nic neplatila...tak uvidíš..
@sandol není zač, kéž by vám ty vitamínky pomohly...a jsem ráda, ež se cítíš dobře...já jak kdy... za týden jdu k dr. a pak na ten screning, snda bude vše v pořádku, docela mám obavy, ale to se všechno uvidí...je mi šoufl, ted dva dny jsem nemohla oni obědvat,jak mi bylo hrozně...a jsem teda utahaná každý večer..kluci mě dokážou zapojit, abyhc se nenudila, jen mě docel a vysiluje to jejich tahání...kolikrát mě bolí z toho pěkně břicho..snažím se jen v nejnutnějších případach, ale jsouještě malý...za to težký... 😀
Pampliško tak jak? A co říkal dr.?
Opatrujte se , kočky, jdu SNAD jíst a pak vypravit kluky na očkování....papa

lenkacar
6. dub 2011

fakt krásný pupíčky