Najde se někdo, kdo je také po 1.KETu?

sandol
15. říj 2010

Zdravím,jsem po 1.KETu,vloženy dvě embrya. Najde se ještě někdo,s kým si tu zkrátíme tu nejdelší čekací dobu 😉?

ronecek
7. dub 2011

@kata1145 Děkuju moc 🙂

lenkacar
7. dub 2011

@ronecek v pondělí zkusim ráno

ronecek
7. dub 2011

@lenkacar No to čekání přes víkend bych asi nepřežila ☹ Tak to jsem zvědavá, jestli to do pondělí vydržíš 😀 Já jsem si říkala, že poprvé si ho taky udělám aspoň ten 10 den, ale nedalo mi to 😅

ronecek
7. dub 2011

@lenkacar Tak prcka už slyším na chodbě 😉 Pila už před chvílí dorazila, tak jsem zvědavá, co na ni bude říkat. Pak tady dám fotku 😀

mindinka
7. dub 2011

@ronecek Tak to je dobře, je vidět, že je trošku slabší než, včera, to je tím jiným testem. Zítra na tebe budu myslet, určitě vám to dobře dopadne a HCG bude krásné, hodně štěstíčka a pak nám dej určitě vědět. 😉

mindinka
7. dub 2011

@ronecek Jinak mně je docela dobře, až na to že mám pořád na něco chut. ☹

pikusa
7. dub 2011

@ronecek zítra tfuj tfuj tfuj......moc na tebe budu myslet a jen dobré zprávy-----trojčata 😀

lenkacar
7. dub 2011

@pikusa ty jsi čoveče docela taky dobračka 😕 tak já tě podpořim ,tak jo já jí je přeju taky

pikusa
7. dub 2011

@lenkacar hele....má 3???má 😀

mindinka
7. dub 2011

@ronecek Přidávám se k holkám, at se tam ukážou 3 😉 😵 😵 , hlavně at to všechno dobře dopadne, hodně štěstíčka na zítřek, 😲
Jinak já jsem odpoledne žehlila, hromadu věcí a konečně to mám z krku, ale ne na dlouho, zase peru a suším další. Dopoledne jsem pekla řezy TOBOGAN, tak ted jsem se pěkně nacpala, zítra mi přijedou popřát naši, tak ráno pojedu nakoupit nějaké chlebíčky a cukrovíčko.... 🙂

lenkacar
7. dub 2011

@mindinka copak je to za řezy?recept prosím

mindinka
7. dub 2011

@lenkacar Řezy Tobogán
20dkg hladké mouky
20dkg cukru písek
4 vejce
1dcl oleje
1dcl mléka
Ušlehat těsto a nakonec vmíchat sníh. Těsto se nalije na vymazaný a moukou vysypaný plech a ještě na syrové těsto dáme po lžících horký pudink (1/2 l mléka a 1 čokoládový pudink-nesladit), dáme do trouby upíct a až jsou řezy upečené tak na horké dáme 3 zakysané smetany s troškou cukru a posypeme to nastrouhanou Margot čokoládou.


Jsou fakt moc dobrý a rychlý....doporučuji.... 😵 A pudink si můžete dát se všelijakou příchutí.

lenkacar
7. dub 2011

@mindinka paráda určo vyzkouším

vered
7. dub 2011

🙂 Ahoj holky, nejak nam blbne pc, sama ho pres den nedokazu zprovoznit!
@ronecek ahoj zlaticko, tak pila uz dorazila? To si malej uziva vid? Zitra stastnou cestu a dobre dorazte..bude i ultrazvuk??Nebo jen Hcg? Kazdopadne drzim moc palecky, jedna bublinka tam bude urcite, 2 bys take zvladla...a 3 tam nebudou 😉 to uz by bylo moc 🙂 Hodne stesticka. 😵 😵
@ahoj Pikush, tak vsechno nejlepsi k Matyaskovym druhym narozeninkam, at krasne roste a dela Vam samou radost! 😵 😵 😵 Pusinku z Jeruzalema 🙂
@lenkacar ahoj na pondelek drzim palecky 😵 ! Jo a jeste ke jmenu...zrovna gabi s dlouhym A nemam vubec rada 😀 ,vsichni kdo mne znaji mi rikaji velmi kratounce 😉
@mindinka mindinko co to tady posilas za receptiky????mnam mnam 😵 delas mi chute 😉

lenkacar
7. dub 2011

@vered aha,ale je to stejně moc zajímavé jméno já jich osobně moc neznam asi 2

vered
7. dub 2011

@lenkacar 🙂 ani ja ne, ale treba teady v Izraeli je celkem dost Gabrielu a rikaji jim take Gabi (kratce) takze se tady spis predstavuju jako Gabriela 😉 a oni zase misto b rikaji v takze rikaji Gavriela...no zajimave. 🙂

mindinka
7. dub 2011

@vered Ahoj Vereko jak se máš? No dneska jsem pekla ty řezy tak se tady s tím cpeme, vyzkoušej je třeba vám budou chutnat 🙂

mindinka
7. dub 2011

@ronecek Ronečku roztomilej bobíšek a jakou má radost z motorovky 😵

ronecek
7. dub 2011

Ahoj holky 🙂 tak tady posílám Dominička s novou pilou 😀 😀 😀 Měl z ní šílenou radost. Hnedka ji venku vyzkoušel.
Jinak jsem dneska ještě teď večer zkoušela testík a dálnice oproti ránu teda pěkně zesílila. Jenže nevím, jak ho mám vyfotit na bílém papíře. Nejde to ani s bleskem, ani bez něj. A když jo, tak je to žluté ☹ Přiložím ho teda až zítra 😉

mindinka
7. dub 2011

@ronecek Tak hodně štěstíčka na zítřek, hlavně se nám potom určitě ozvy... 🙂

ronecek
7. dub 2011

@mindinka
@pikusa
@lenkacar
@vered

Holky hrozně moc vám děkuju za palečky 🙂 Chce se mi až brečet jak na mě myslíte 😢 Snad bude všechno v pořádku a ukážou se nám ty krásné "trojčátka" 😀 😀 😀 Jak přijedeme určitě se co nejdříve ozvu. Děkuju moc 🙂

mindinka
7. dub 2011

@ronecek Určitě to bude všechno v pořádku, hodně štěstíčka a všem dobrou noc a krásné sny. 😅

ronecek
7. dub 2011

@mindinka Domík je z motorovky maximálně nadšený 😀 Taky jsem dneska měla žehlící maratón. Moc se mi do toho nechtělo, ale než zítra, tak jsem to raději zfoukla dneska 😠 Buchtu mám okopírovanou. Vypadá moc dobře, jednoduše a určitě je výborná 😉

ronecek
7. dub 2011

@mindinka Jj, Ty už jdeš spát?

ronecek
7. dub 2011

@vered Ahoj zlatíčko 😉 Jak je Tobě a Joshikovi? Já jsem z toho zítřka taková napjatá. Přitom vím, že určitě tam aspoň ten jeden bobíš bude. Já nevím jestli budu mít zítra i ultrazvuk. Krev určitě. No nechám se překvapit, ale hrozně už bych tu bublinku chtěla vidět. Zítra se určitě ozvu jak jsme dopadli. Jede s náma ještě kamarádka na kontrolu a ultrazvuk. Ji čeká IVF příští týden 😉
Tak zatím papa. Moc Ti děkuju za palečky.
Pěkný večer. Posíláme pusinku 😵

mindinka
7. dub 2011

@ronecek Ne nejdu spát, ale jdu si dát vanovku a budu koukat na telku. Já jsem vyžehlila taky všechno a mám na chvilku klídek. 🙂

vered
7. dub 2011

@mindinka Ahoj MIndinko,jak se mam...no docela to ujde...mohlo by byt lip 😉
Ta buchticka vypada slibne, ovsem nemaji tu pudink jako v Cr, vubec tu pudinky maji jen jeden druh a strasne hnusny a pak tu take neni margot... 😀 no ja tedy jeste jednu mam(prece jen jsem v unoru byla v CR) neb ji strasne miluju, ale tu radsi snim sama. Ja sladke rada, ale muj muz ne a teple sladke jidlo to tady vubec neexistuje, takze ja nepecu nic, fakt to nema kdo jist a to bych jen tloustla... Ze sladkyho delam jen zemlbabu a testoviny s makem 🙂 Ale ja mam rada vdolecky,livance , buchticky se sodo , a samozrejme i ovocne knedliky., Muj muz tato jidla vubec nemusi a je fakt ze ja treba kynute ovocne knedliky jeste nikdy nedelala...ale moje mamu je umi vyborne 🙂 🙂

vered
7. dub 2011

@ronecek Ahoj zlaticko, ja nevim jak mi je...jsem jak na houpacce...hormony se mnou asi jeste cvici, obcas me strasne picha vpravo na strane..jinak bolest spis na dusi. Moc se nesetrim a jsem aktivni jako vzdy. 😉
Dnes bylo i hezky a byli sme s Joshim venku, docela dlouho, nemaji tu piskoviste a J. si hral u takovyho stromu a neco tam hrabal, bohuzel tam bylo nekde hovno a on v nem snad primo sedel...mel toho plny boty a smrdel desne...kdyz sme dosli domu tak sem ho svlikla prede dverma a celyho doma vydesinfikovala....pradlo do pracky..boty uz sou vyprany!! Ty lidi me stvou ze po sobe ty vykaly neuklizej...je to tu tragedie!!! ☹
Co sme byli v Cr ted v zime, tak jak slezl snih tak byly taky vsude h***a, bohuzel i tam do nich J.pravidelne slapal a pak se mi otrel o obleceni...des!!!!
Ty mas zitra pred sebou zase takovou cestu vid???? Tak at to dobre zvladnete,jedte opatrne. 😵 Co si vzpominam tak UTZ mi delali vzdy az ten 3.tyden a to byl videt uz i ten zl.vacek..ale pri prvnim tehu mi ho delali taky nejak hned a nejdriv byly videt jen bublinky, mela jsem taky 2!!Jedna pak zmizela. Myslis ze jich tam mas vic???Ale stejne to poznas podle HCg,pokud bude nejak moc vysoke tak ta sance na vicercata tam jee.... 🙂 To je neuveritelny jak to uteklo vid....Ja bych dnes byla uz v 8.tt 😢
A ta Domickova pila i reze jo??To je skvely..bobanek moc mu to s ni slusi!!! Tak at kouka narezat hodne drivi... 🙂
Joshik dnes pred spanim koukal na pohadku a ja sundavala pradlo ze snury a najednou rana jako hrom a strasnej rev, spadnul na hlavu ale nevim odkud..strasne brecel.., porad nekam leze a porad pada....s klukama to neni vubec lehky, myslim ze holcicky jsou mnohem klidnejsi......Blby je ze tu je vsude dlazba takze sou to rany opravdu hodne tvrdy.. ☹ chudak.
No nic ronecku, pujdu taky do hajan, mej(te) se moc pekne, dobrou noc pusinku papa 😵 😵 😵 Zitra na Tebe budu myslet!

vered
7. dub 2011

ja sem taky chci dat moje dite jak neco dela!!! 🙂
Tak 😉 Joshinek maluje 🙂

pikusa
8. dub 2011

Ahoj holky....
Ronecek.....malej je kouzelnej.....a na dnešek držím držím 😉
@vered jeee to je šikulín,jak maluje 🙂 krásnej klučina 😉
A koukám,všude se včera žehlilo----já toho taky měla moc moc