Najde se někdo, kdo je také po 1.KETu?

sandol
15. říj 2010

Zdravím,jsem po 1.KETu,vloženy dvě embrya. Najde se ještě někdo,s kým si tu zkrátíme tu nejdelší čekací dobu 😉?

lenkacar
10. dub 2011

@petra123 my jsme tam hodinu po ket i et

ronecek
10. dub 2011

@petra123 Ahojky Peťulko 😉 Super. V úterý budu moc držet palečky 😉 My jsme byli po IVF i KETu na pokoji hodinu.

ronecek
10. dub 2011

Jéžiš, holky vám ten kůň taky tak stávkuje ☹ ☹ ☹

lenkacar
11. dub 2011

hlásím ducha!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! pidi ducha 7den ještě nebyl .. a zároven nastává další trapný okamžik ,kdy musim říct v práci ,že končim ,protože celý noce nespim jak mi bolí záda a nemůžu to už vydržet ,v tom hypermarketu je fakt šrumec a to na mojí plotnu bohužel neni

pikusa
11. dub 2011

@lenkacar 😀 😀 😀 😀 😀 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
super--jen tak dál a dál........ 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

klara.k
11. dub 2011

@ronecek -to víš, že mě to napadlo, že by to bylo super, test jsem si udělala a podlel předpokladu byl negativní. S manželem jsem se domluvili, že zavolám do CARu a jestli dovolí už při této ms začít tak začneme, stejně to bude vycházet na přelom dubem květen, tak to by nám snad měli dovolit, doufám.

Jinak víkend byl celkem fajn, pracovali jsme na zahradě a měli jen krátkou vycházku, dnes si jdu sednout s kamarádkou a zítra si vezmu asi dovču. chtěla bych zase udělat něco na zahradě a případně umýt okna atd., jedno parto už mám, tak ještě spodek a mám jarní úklid za sebou.

Všem přeju pěkný den a šťastný těhotenství a samý pozitivní testy.

ronecek
11. dub 2011

@lenkacar Leni 🙂 tak to je super 🙂 🙂 🙂 Moc moc moc potichoučku gratuluju. Už se těším na zítřejší čárečku. Ať pěkně sílí a sílí. Držím palečky v práci 😉

ronecek
11. dub 2011

@klara.k Klári, tak držím palečky, ale určitě už vám to v CARu dovolí.
Já jsem si taky před KETíkem všechno pouklízela, umyla. Ale koukám, že okna můžu mýt znovu. Je to hrůza, jak se to hrozně špiní, přitom nebydlíme u cesty 😉 Ale teď už je raděj nechám mamce.
My v sobotu byli doma, taťku jsme měli v práci a včera jen na chvíli na zahradě. Ale byla teda pěkná zima.
Dneska si to s kamarádkou pěkně užijte.
Krásný den 🙂

mindinka
11. dub 2011

@lenkacar Gratuluji...hlavně at čárka krásně sílí. 🙂

kenya83
11. dub 2011

Ahojte 🙂 Tak sme doma 🙂 NT screening dopadol výborne, NT meranie 1mm 😉 Zajtra ideme do poradne tak budeme vedieť ostatné výsledky krvi atď. Podľa UTZ zodpovedáme 12tt+0, malá piškótka krásne rastie máme už 53mm a všetko je v úplnom poriadku. Hematóm zmizol takže sme čistý 😉 Maličké bolo dosť lenivé, nechcelo sa fotiť, ale tak nakoniec aby sa nepovedalo tak nám ukázal ako sa vie poškrabať rúčkou po hlavičke viď foto 😉 😉 😉
@lenkacar gratulujem len tak ďalej 🙂

kata1145
11. dub 2011

ahoooj holky 🙂

@kenya83 jee no to je krásný ultrazvuk 😵 😵 😵 jen tak dál a ať je pořád vše v naprosté pohodě 🙂.

@lenkacar velké tiché jupíí za ducha 😵 a moc držím pěsti!

kata1145
11. dub 2011

holky, chci se poradit... čekala jsem teď po tom neúspěšném KET, že budu mít MS nějakou silnější, ale pořád je to takové spíše špinění a MS velmi slaboučká.... je to normální? asi mám to tělo po těch hormonech rozhozené, že?
Můžu začít pít ten kontryhel nebo si mám přímo nějak hlídat dny, kdy ho piju? Ať to tělo nerozhodím ještě víc... 😖

kenya83
11. dub 2011

@kata1145 ďakujem moc 😉 Je to krásny zážitok sa na takého drobčeka pozerať 😵 😵 😵

mindinka
11. dub 2011

@kenya83 Ahojky, no máte krásný fotečky, mně to čeká v pátek, tak doufám, že i my budeme mít všechno v pořádku. Krásně miminko roste. 😵 😵 😵

kenya83
11. dub 2011

@mindinka ďakujem a držím Vám v piatok palčeky nech máš tiež krásny zážitok a samozrejme sa tiež teším na tvoje fotočky z UTZ 😵

lenkacar
11. dub 2011

testnu za 2dny ,abych zaznamenala rozdíl 😵 a pokud bůh dá ,bude z toho něco .. 😉

lenkacar
11. dub 2011

@kenya83 krásný fotky

mindinka
11. dub 2011

@kenya83 Moc děkuji, já mám u doktora nevýhodu, když mi dělá ultrazvuk tak na tu obrazovku nevidím, má jí u sebe a natočenou na sebe 😢 , to mně štve, že nemůžu koukat na miminko, ale až se óbědnám na ten 4D ultrazvuk tak určitě miminko uvidím a nechám si ho nahrát na DVD 😵

lenkacar
11. dub 2011

@mindinka ani to ho neukáže? a zeptala ses?

mindinka
11. dub 2011

@lenkacar ne neukáže kouká na to sám ani nevím jestli by to šlo to na mně otočit, ale neptala jsem se. ☹

lenkacar
11. dub 2011

@mindinka tovíš že šlo ten můj to natáčí

mindinka
11. dub 2011

@lenkacar Tak já mu zkusím říct a uvidíme, jesti mi miminko ukáže

kalop
11. dub 2011

🙂 ahojky holky,jsem tu po dlouhé době...jsem dnes 7.den po KET a zkusila jsem testík,ne z ranní moče,ale je tam čárka..tak jsem mazala na krev a hcg je 7,6,myslíte,že to odpovídá? jsem 24DC,MS by měla být tak za 4dny....

mindinka
11. dub 2011

@kalop Tak potichonku gratuluji, sedmý den je ještě brzy jít na krev, je to lepší až tak od desátýho dne, ale je to pozitivní, držím palečky at čárka krásně sílí. 😉

kalop
11. dub 2011

@mindinka moc děkuju🙂

petra123
11. dub 2011

@mindinka mám ted v breznu za sebou 1IVF a ted v dubnu hned KET mam zamražene 4 embrijka 6buněčné tak budu doufát že zítra se doufám rozmrazí na pohodu obě dvě doufám.

amalka_78
11. dub 2011

@kenya83 Ahojky mamčo, máš moc krásné fotečky 😀 Skoro se mi tomu nechce věřit, nedávno jsi našla dvě čárečky a teď už máš takové krásné miminko, ten čas letí ... Posílám bublince pusinku do bříška 🙂 🙂 🙂

petra123
11. dub 2011

@lenkacar Leni tiše gratuluji a neboj bude silit mam stebe radost a zítra budu se modlit jak mi je budou zavadět aby se chytli.

amalka_78
11. dub 2011

@vered Ahojky Veredíku, tak už jsem se vyvztekala 😀 Doufám, že dneska mi koník neklekne, raději budu psát co nejkratší zprávičky 🙂
Tento týden jsem byla na kontrole a čekala jsem, že budu bez sliznice i bez vajíčka, jako obvykle po hormonální "léčbě", ale měla jsem krásný folikul a i sliznice byla OK, tak nevím, kde jsem k tomu přišla 😀 Minulý měsíc jsem pila kontryhel a kapala si všechny ty extrakty, ale tentokrát jsem se na to úplně vykašlala a kontryhel pila tak jednou za tři dny po ránu ... asi to stačilo 😀

Ale s ketíkem jsem opravdu nepočítala, zatím nechci nic uspěchat, dokud nemám výsledky těch trombotestů. Pokud by to nevyšlo, na třetí IVF bych mohla jít až po prázdninách, takže ten jeden měsíc mě už nevytrhne. Tak jsem dostala jen injekci pregnylu a dneska máme nařízeno se mít s manžou rádi, třeba se zadaří přirozeně. No jasně, že je to blbost, nespojí se nám spermie s vajíčkem, ale když už to máme nařízeno od MUDr., tak se holt budeme muset mít rádi 😀 Jenom nevím, jak to provedu, přijela jsem s práce, Petr na tréninku a večer se chystá jít koukat na fotbal do hospody ... tak nevím, jestli na mě bude mít mezi těma dvěmi fotbaly čas (a jestli se vůbec hodlá ukázat doma). Snad abych si na večer pozvala souseda, nařízení od MUDr. je nařízení od MUDr., to se musí poslechnout 😀 😀 😀

Tak jsem říkala, že se nebudu rozepisovat a nějak jsem to nedodržela 🙂 Ale pro jistotu si ten můj text každý odstavec označím a zkopíruju, kdyby se mi zase chystal záhadně ztratit, tak ho můžu vložit zpátky 🙂

lenkacar
11. dub 2011

@petra123 já myslela že dneska je den D