Najde se někdo, kdo je také po 1.KETu?

sandol
15. říj 2010

Zdravím,jsem po 1.KETu,vloženy dvě embrya. Najde se ještě někdo,s kým si tu zkrátíme tu nejdelší čekací dobu 😉?

vered
24. dub 2011

@kalop nevim co na to rict....posilam ti fotku testu 18 dni po KET taky mamatestem 10. Musis si dojit na utz, pri takhle pozitivnich testech by melo neco byt videt, treba se kamaradka s tim Hcg spletla...
Taky by to mozna mohlo byt mimodelozni..nedejboze, ale o tom toho vim fakt malo, tam to Hcg asi ruzne kolisa?!
A carka oproti vceraejsku zesilila nebo zeslabla...takhle to nejde moc poznat!

kalop
24. dub 2011

@vered no tak to máš silný jako já,čárka je malinko slabší,přinejmenším stejná...mimoděložní,no toho se bojím...utz ve čtvrtek

kalop
24. dub 2011

@vered malinko silnější jsem chtěla napsat

vered
24. dub 2011

@kalop no vidis a ten 18.den po ket pri tomhle testu jsem byla v 5tt+1

kalop
24. dub 2011

@vered tak já fakt nevm:(((,kamarádka prý chybu určitě neudělala,tak já už podle toho co jsem vyčetla,to vidím na to mimoděložní:(

kalop
25. dub 2011

tak testík dnes ráno 😒

vered
25. dub 2011

@kalop Ty brdo!!!

vered
25. dub 2011

ahoj holciny, zdravim...dostaly ste na zadky?? 😀 Ja jo!! A docela to bolelo, muz prokoukl mou fintu s polstarkem a dostala sem rovnou na holou!! No aspon budu krasna a svezi dalsi rok...po tech vsech IVF a neuspesich co jsem letos mela to potrebuji jako sul!!! 😉

mindinka
25. dub 2011

@kalop Tak to ziram, ale určitě to bude v pořádku, myslím si, že mimoděložní to určitě nebude, 🙂 Až si dojdeš na ultrazvuk tak aspon budeš vědět na čem jsi. 😉

mindinka
25. dub 2011

@vered Ahoj Veredko, tady se moc velikonoce nedrží, skoro nikdo tu nechodí, akorát tady byly děti od sousedů, jinak nikdo, ted jsem doma sama a tak se povaluju u televize a koukam na pohadky. 😵

pikusa
25. dub 2011

Ahojík holky..
kalop,tak teda zírám.....a držím palečky,at toto všechno má štastný konec 😵
U nás jsou taky velikonoce už nc moc....my teda s Matesem byli u prababičky a pak u babičky,tady byly děti z baráku a moji bývalí žáci---dnes skoro dospělí kluci 🙂

vered
25. dub 2011

@mindinka Ahoj MIndinko, no prave tady Velikonoce naprosto zadne, mozna ve Starym meste se neco deje, tam kde jsou krestanske ctvrti, ale jinak je tu svatek Pesah ... ale ja vzdycky obarvim par vajicek a muzik si vcera upletl pomlazku a tak to mame jen tak symbolicky!!Ale vzdycky me musi vysupat 😀 ..Jinak Velikonocev CR se mu libily mnohem vic!! 😉 To vis tam dostal u kazdyho hned frtana a jeste vajicka a jeste najist tak se mu to moc libilo 😀
Vzali ho moji kamaradi a domu mel prijit pred polednem a nasla jsem ho v 16h v hospode totalne namol....no jeste stesti ze sme tady! 😀 ja rano pekla strudly, vlastne Joshik s muzem delali tvarohove testo a ja pak jen valela a pekla, ted se cpu..mnam 🙂
A co Ty..nevolnosti uz sou pryc vid? A bobanek roste a roste 🙂 nadhera. 😵

mindinka
25. dub 2011

@vered No nevolnosti už nemám, ted mi je dobře, ale pořád mám na něco chut, otevřu ledničku a zase zavřu, protože si nic nevyberu. Snad je miminko v pořádku a pěkně roste, každý den ho poslouchám přes angel sounds, příští pondělí jdeme na kontrolu, to budou výsledky screningu, tak doufám, že je všechno v pořádku. 🙂 Chtěla bych se příští čtvrtek obědnat na 3D ultrazvuk, jestli nám řeknou co to bude a chtěla bych taky nějakou pořádnou fotečku, ne jak z toho normálního ultrazvuku. 😵

mindinka
25. dub 2011

Tak tady mám bříško 12+6tt 😵

pikusa
25. dub 2011

@mindinka hezky roste pupík 😵
@vered no tak to si mužíček ty velikonoce nás teda užil 😀

mindinka
25. dub 2011

@pikusa Děkuji moc, no ten můj si je neužil, protože, je až do večera v práci. 😀

vered
25. dub 2011

@mindinka ty jo takovy brisanko....to roste hodne rychle vid!!??? A muzik je v praci?? Ja myslela ze je svatek....

vered
25. dub 2011

@pikusa 😉 no ten muj si to v Cr vzdycky uziva... 😀 pivecko whisky atd......to to jede

pikusa
25. dub 2011

@mindinka můj byl dopo doma a už je taky v práci.....musel chvíli zaskočit za servírku do hospody
@vered to věřím 😀

mindinka
25. dub 2011

@vered Mně to ani moc nepřipadá, ale naši když mně viděli po týdnu tak říkali, že jsem na začátku a už mám takový pupík 😀 Chlap dělá ve družstvě, takže maká at je svátek nebo ne.. 😢 .

mindinka
25. dub 2011

@pikusa Tak jste s mrnouskem taky sami doma? 🙂

vered
25. dub 2011

@mindinka no je fakt ze mas veliky brisko....musim sem hodit svoje brisko s joshikem.....ale ja zacala fotit az v 18tt+1,do te doby brisko nebylo poznat .... tak ti posilam jednu z 18tt+1 a pak jeste jednu 38tt+2 a to je 4 dny pred porodem...bricho sem mela maly, ale stacilo to 😀 🙂
Chudak chlap....aspon aby mu to dobre zaplatili vid!?

mindinka
25. dub 2011

@vered No to máš bříško malý, já jsem u kluka měla taky malý bříško a jinak jsem byla hobenonká a u holky jsem měla pořádnej pupek a byla jsem jak soudek celá 😀 😀 😀 , ted mi to připadá jako u holky 😀 😀 😀 i když bych byla ráda kdyby to byla holčička, ale at je to co je to, hlavně at to je zdravý. 😀 😀 😀

pepek007
25. dub 2011

@vered to je kásný Veredíku tééda 😉 moc povedený foto s Joshíkem v bříšku 😵

kalop
25. dub 2011

@mindinka díky moc,tohle jsem nečekala ani v nejhorším snu..

vered
25. dub 2011

@mindinka u holek se asi kyne vic 🙂 , mamka to pry mela se mnou taky tak 😀 , je fakt ze pri tom prvnim nepovedenem tehu jsem do 22.tt pribrala 10 kilo a byla to holcicka a s Joshinkem do konce tehu jen 9 kilo 😵
Tak at vam ta holcicka vyjde.. 🙂 a kdyby ne, kluci jsou supeer 😵

kalop
25. dub 2011

tak testík dělaný před chvilkou,stále se nic nemění,žádný duch:(((

luucia
25. dub 2011

@vered teeeeda ty jsi měla náádherný bříško 😵 moc ti to slušelo 😵 musím souhlasit, že s holkama se asi přibírá víc..já s Anetkou přibrala 13kg a ted už mám nahoře 6kg 😝 ale neřeším to 😉

V sobotu odlítáme na dovču, tak už se nemůžu dočkat, jen mě chytá cestovní horečka, abysme všechno měli 😲

@kalop jaký je u tebe problém? já to nikde nedohledala, ale sleduju tvoje testíky a ty vypadaj super 😵

kalop
25. dub 2011

@luucia problém je ten,že jsem měla přes kamarádku zařízenou krev v laborce a z hcg 95,7 bylo 31,ale stále pozitivní testy,tak jsem z toho neštastná

mindinka
25. dub 2011

@kalop No to by mně teda zajímalo kolik máš ted HCG, určitě je mimi v pořádku a krásně roste, uvidíš, že to tak bude, hodně štěstíčka. 😵 😵