Najde se někdo, kdo je také po 1.KETu?

sandol
15. říj 2010

Zdravím,jsem po 1.KETu,vloženy dvě embrya. Najde se ještě někdo,s kým si tu zkrátíme tu nejdelší čekací dobu 😉?

ronecek
6. kvě 2011

@klara.k Klári, nech tomu volný průběh. Uvidíš, jak se to bude vše vyvíjet. Dovolenou můžete naplánovat klidně týden, dva před odletem 🙂 Pokud s tím nebudou problémy v práci. S tou menskou jsem to taky tak mívala. Pořád jsem čekala. Jednou přišla nečekaně, pak zase o dva týdny později ☹
Krásný den

ronecek
6. kvě 2011

@pikusa Ahojky, ty brďo, prcek vám tak krásně mluví🙂Tak to má Domík do něj teda ještě daleko 😉

pikusa
6. kvě 2011

@ronecek mluví,to on jo....
ale čůrat bude jen do plíny zase 😝 😀

kalop
6. kvě 2011

čauky holky,břicho mě začíná bolet víc a víc,už jen ležím,vypadá to jako zaražené větry,tak nevím zda se mám opět vydat do nemocnice ☹

vered
6. kvě 2011

@kalop ☹ tak to nevim kalopko......

vered
6. kvě 2011

@ronecek ahojky zlaticko, ja neposlala ten odkaz na to joshikovo kolecko tak tady je http://www.pro-deticky.cz/detail.php?zbozi=1414136
Ty jo domicek je teda pekne velikej, s J.byly nedavno nastejno ale ten vas klucik se nejak vytahl.. 😵 ..Joshua nema vic jak 93 myslim, ale nenecha se zmerit...v cervnu jdeme na posledni ockovani a tak ho zmeri i zvazi, uvidime...
No kdyby mel geny po nas tak by mohl mit tech 180 cm ..braska ma 184 a tata taky pres 180, ale rodina muze jsou zakrslici. 😀 Rodice jsou maly a on sam 172cm....mozna i min. Ja mam 168cm. Jinak zensky sou tu hodne maly, v autobuse na vsechny koukam zvysky haha.....
S tim kolem to je super ze ho to tak bavi, my mame takovou trikolku a jeste na ni slapat neumi..je docela tezka, leonardo, nevim jestli to znas, je take z CR ale maji je i tady.
S tema kruhama to je super...taky bych neco takovyho brala 🙂 Zkouseli ste tam treba zasadit neco....???
Tady je dnes krasne ,zadny vedro ale prijemne tak uz cekam az joshi vstane a vyrazime ven...uz se tesim na vzduch. 🙂
Neboj dovcu nejakou mit budete, hlavne at jsi v poradku a miminka krasne rostou a kdy mate dalsi UTZ. ? A s tim autem to ma muz pravdu asi budete potrebovat neco vetsiho! 😉 K mori se jeste dostanes...neboj! 🙂
Tak zatim pa zlati, juknu sem vecir 😵 😵 😵 kisses

vered
6. kvě 2011

@pikusa ahoooj, jeden mluvi druhy cura 😀 ....neboj plinku v lete uz mit nebude.....ty mluvici to takhle maji, tady jsou deti co mluvi plynule je jim 2 a pul a plinku nesundaji ani za nic....zvlastni... 🙂

vered
6. kvě 2011

@klara.k ahoj klarko, ja bych na dovcu jela po ket urcite, jen aby ti to casove vyslo kdyz nevis kdy mas mit MS....abyste nemuseli odletet pred ketem...
Myslim ze kdyz budete nekde u more a v jinym prostredi budes vic v pohode nez kdyby jsi byla doma a mela nerviky....
Ja ted uhanim muze ze chci taky nekam jet, ja bych chtela znovu do Recka, ale muz ma moc prace tak nevim jestli bude moct......
Tak hodne stesti pri rozhodovani!!! 🙂 😵

klara.k
6. kvě 2011

holky děkuju, zrovna sedím u katalogu a vybírám dovču. Rozhodla jsem se zatím tak, že prostě jedem do Řecka a hotovo, domluvím to, zaplatíme a pokud to budu vycházet tak, že KET bude moct být, tak asi bude, jinak to odložíme o měsíc. S manželem oba cítím, že to moc potřebujeme.

@vered kde jste byli v Řecku? Já jsem tam jezdívala za svobodna ještě s rodiči, byli jsme na Thasosu, Kosu, Krétě a Korfu, ale jet o už víc jak 6 let.

@ronecek můžeš mi prosím popsat trochu víc ty polštáře, nebo dát odkaz jestli to je někde internetu. Fakt bych to chtěla zkusit. Děkuju

Přeju pěkný večer

kalop
6. kvě 2011

holky poradte mi..když jsem před revizí měla hcg 1183 a 19hod po revizi 322,tak to nemohlo být mimoděložní že? když to kleslo,já jen mám strach z toho břicha,jestli to nemůže být ten mimon 😒

klara.k
6. kvě 2011

@kalop já nevím co bych ti poradila, já bych tam zavolala a zeptala se. 🙂

kalop
6. kvě 2011

@klara.k 🙂 když mě se tam zpátky tak nechce 😒

vered
7. kvě 2011

@klara.k ahojky my jsme byli predloni, prileteli jsme na Rhodos na 3 dny a pak jsme malym leteadlem leteli na ostrov Karpathos...nadherny ostrov mnohem mene turisticky...moc se mi tam libilo, ale bylo to kratky, po 4 dnech na Karpathos jsme zase leteli zpatky na Rhodos a pak do Izraele...ted bych letela zase jinam, ale na min turisticky ostrov...jako byl ten Karpathos treba, tam bylo min. turistu!! A Nadhera! Tak stastny vyber, papa

vered
7. kvě 2011

@kalop zalezi jak moc te to boli, bolesti po revizi muzou byt, vzpominam si ze sestra v nemocnici mi rekla ze pokud zacnu krvacet jako kdyz otocis kohoutkem a pokud budu mit bolesti tak silne ze mi ani prasky na bolesti nepomuzou tak mam prijet..ale ja ani prasky nemela.Ale vezmi si neco proti boleni a pokud to neprejde ani pak zavolej.

ronecek
7. kvě 2011

@klara.k Ahojky Klári 🙂 Tady Ti posílám odkaz na ty polštářky. Je to z MMB. Lehoučký návod. Teď ještě dělám do obýváku. Je to jiný vzor a taky lehounký. Posílám Ti fotečku.
Jj, tak dovolenou závidím 😉 Ať dobře vyberete. Pěkný den

http://www.mimibazar.cz/navod.php?id=5849

ronecek
7. kvě 2011

@vered Ahoj zlatí 🙂 To Joshikovo kolo je boží. Vypadá opravdu dost velké. Nikdy jsem takové neviděla. A taky je teda za pěknou cenu.
Taky se mi zdá, že Domík nějak moc roste. Vidím to jak na kalhotech poslední dobou, tak hlavně na botách. Je to šílené.
Ještě k tomu kolu. Domík měl první půjčenou tu klasickou starou tříkolku. Byla taky hrozně těžká a on to nemohl vůbec ušlápnout. Teď je to paráda.
S těma kruhama je to opravdu záhada, kde se tam vzaly. A byly vedle sebe. Ještě jsme tam nic nesadili, ale ta známá taky říkala, ať tam něco zkusíme nasadit.
Dneska je tady krásně a vypadá, že konečně bude zase tepleji. Odpoledne mají přijet Tomášovi rodiče a budeme grilovat.
Na utz a kontrolu jedu v úterý ráno. Doufám, že mi dá tu slíbenou fotečku. Jinak průkazka se dává až ve 12tt nebo dříve? Já už si vůbec nemůžu vzpomenout 😀
Jinak jsem říkala manžovi, že bychom se za váma mohli někdy podívat do Jeruzaléma. Tak byl celý nadšený. A říkal, že by se tam chtěl jednou hrozně podívat.
Domík je na tom s plínama zatím pořád stejně. Má je jen na noční spaní, ale ani za nic ho nemůžu odnaučit kadit do plíny. Kdyby ji ani v noci neměl, tak snad nekadí. Nic nic nic a když mu dám plíno, tak je to tam ☹
Valím trošku uklidit. Vařit dneska nebudu. Včera jsem dělala zelňačku, tak si dáme tu a pak budeme kolem těch dvou hodin grilovat.
Mějte krásný den a posíláme pusinky 😵 Papa L+D

mindinka
7. kvě 2011

@ronecek Ahoj Ronečku já jsem průkazku dostala hned v 7tt 🙂 , jak jsem přešla a CAR ke svýmu dr. tak mi jí hned vystavil. A jak se jinak máš? Taky bych šla grilovat. 😀

kalop
7. kvě 2011

tak holky za 50 minut jdu znovu na sál,hromadí se ve mě krev...nevím jak dlouho budu zase v nemocnici ☹ ..myslete na mě snad se vzbudím a už mi bude dobře,mám vás ráda pa 😵

mindinka
7. kvě 2011

@kalop To snad neni pravda, doufám, že budeš v pořádku, chudinko co si musíš vytrpět. ☹ Myslím na tebe, až budeš moc tak se nám ozvy a drž se.

pikusa
7. kvě 2011

@kalop teda holky.....to snad ne.....
doufám,že to špatný sis už ted všechno vybrala a pak už bde jen dobře.....myslím na tebe moc

vered
7. kvě 2011

@kalop kalopko, to je mi moc lito....jak je to mozny???Doufam ze jsi v poradku...drzim ti palecky at vse dobre dopadne, opatruj se a dobrou noc. 😵 😵 😵

vered
7. kvě 2011

@kalop kalopko, to je mi moc lito....jak je to mozny???Doufam ze jsi v poradku...drzim ti palecky at vse dobre dopadne, opatruj se a dobrou noc. 😵 😵 😵

vered
7. kvě 2011

@ronecek ahoj ronecku,dekuju za psanicko, my dnes byli cely den pryc...rano jsme jeli s kamaradem a jeho sestrenkou do Judske pouste, je to tu kousek za Jeruzalemem, konkretne do prirodni rezervace Wadi Kelt.
Bylo tam nadherne..pekne sme se prosli, Joshik se vykoupal ..byly tam potucky a prirodni bazenky...moc krasny.
Kluci uz odpadli a ja jeste chvili budu na netu a pak taky zahucim do postylky. 🙂 Vcera jsem usnula kdyz jsem uspavala malyho a ve 4 rano se probrala, vsude se svitilo pc zapnuty a ja nechapala, jakto??Pak mi pomalu doslo ze jsem usnula...to se mi nestava....jsem nejak unavena posledni dny.
Jinak mas pravdu to kolo je nadherny, a taky sem dnes merila J. a ma take 96cm.....to jsem koukala!!!!!
Zitra rano mame kontrolu v nemocnici..s Joshikovyma zubama, asi budou zase delat rtg snimek. Muz nechce abych jela...pry staci kdyz pojedou oni dva a ja jdu zitra na krev ...mam toho dost krevni obraz a pak vsechno mozny vcetne zelea,ferritinu trasferritinu a B12 a dalsi a dalsi. Hematolozce se zdalo ze mam malo zeleza....doufam ze ne, nechci brat zadny prasky , mam po nich zacpu.. 😖
A Ty jdes uz v utery jo??To je nadhera!! Urcite se moc tesis vid, ja taky na fotecku tvych 2 broucku!!!! 😵 😵 😵
Jinak prukazku nevim kdy v CR davaji.....ja mela prukazku tady izraelskou a kdy mi ji dali si uz nepamatuji, ale myslim ze hned poprvy co sem sla do centra pro maminky tak mi ji vystavili 🙂 .
Svagrova mi rikala ze v Cr ji po porodu tu prukazku pry sebrali, ze pry ji berou vsech maminkam, ale ona si ji okopirovala....nevim proc vam je berou, tobe take?? Tady mi zustala....mam ji schovanou 🙂
Ty vase kruhy to je fakt super.....zasadte tam neco....urcite to tam dobre poroste a byt tebou tak bych se tam chodila nabijet energii....je mozny ze ji tam je dost a je to dobra energie...ty jo to je fakt super....ja chci taky. Prijedu se k vam podivat!!!! 😉
Co se tyce plen, tak Joshik se mi ted zacal v noci budit a rikat si o curani, tak mam ted u postele nocnik, on cura zasadne ve stoje, tak mu to pridrzim a on se vycura, plinu ma porad taky, ale rano je vetsinou sucha.......ale nekdy taky ne.
Aha Domicek jeste kaka do plenky??to jsem nevedela....zvlastni, pritom se rika ze to kakani je pro ne jednodussi.
Joshua umel kakat v roce a pul a je fakt ze od ty doby mu to ani jednou neuniklo....curani se obcas zapomene a trosku ma v kalhotech....ale kakani nee. No kazdy detatko to ma jinak, vsak on to zvladne, uvidis. Zlati tak dobrou noc hezky se vyspinkejte, posilame pusinky.

mindinka
8. kvě 2011

Ahoj holky jak se máte? Všem přeji hodně štěstíčka a zdravíčka ke dni matek. 😵 Tak v noci se naší fence narodili tři krásný štěnátka, tak jsme se moc nevyspali. 😵 Tady vám posílám fotečku. 😉

mindinka
8. kvě 2011

@kalop Ahoj Kalopko jak jsi na tom? Doufám, že už ti je líp. 🙂

ronecek
8. kvě 2011

@mindinka Jé ahoj, to je krásné 🙂 Tak fenečka dostala ten nejkrásnější dárek ke dni matek 😉 My se máme dobře. Akorát zase to počasí je o ničem. Zima, pršelo ☹ Včera se grilovačka vydařila.
Já mám bloklé záda. Nevím z čeho. Ale jak se trošku pohnu, tak to dost bolí. Nevolnosti teď trošičku odezněly. Musím zaklepat 😉 Taky Ti přeju vše nej ke dni matek 🙂

mindinka
8. kvě 2011

@ronecek JJ DĚKUJI, JSEM RÁDA, ŽE JSOU VŠECHNY ŠTĚNÁTKA V POŘÁDKU, BYLY JSME S NÍ VZHŮRU OD 3 OD RÁNA. 🙂 TADY JEŠTĚ NEPRŠELO, ALE JE ZATAŽÍNO, VENKU JE DOCELA TEPLO. JÁ TED PEČU KACHNU, ČERVENÝ ZELÍ A BRAMBOROVÝ KNEDLÍK. JINAK JE DOBŘE, ŽE NEVOLNOSTI TROŠKU ODEZNĚLI, TED UŽ JEN BUDE LÍP. 😵 😵 😵

pikusa
8. kvě 2011

@mindinka jééé krásná štěňátka.....kluci i holky to jsou???
My byli dopoledne u Máchova jezera na prochajdě a okouknout,kdy jezdí parník..
A VŠEM KRÁSNÝ DEN MAMINEK 😵

mindinka
8. kvě 2011

@pikusa Je 1 holčička a 2 kloučci, mají se k světu a jsou roztomilý, to až povyrostou, tak to se s nima budeme těžko loučit. ☹ My jsme se ted nadlábli a asi se natáhnu u televize. 😉

pikusa
8. kvě 2011

@mindinka no to věřím,že se budete těžko loučit....
Prodáte všechny???nebo si jedno necháte 🙂