Najde se někdo, kdo je také po 1.KETu?

sandol
15. říj 2010

Zdravím,jsem po 1.KETu,vloženy dvě embrya. Najde se ještě někdo,s kým si tu zkrátíme tu nejdelší čekací dobu 😉?

ronecek
16. kvě 2011

@klara.k Ahojky Klári, tak co, už to máš v práci odkrouceno 😉 Téda, tak to jsi pěkně na dovču nakoupila. My rajčátka už máme nasazené před zmrzlýma, ale máme je ve skleníku. Cukety ani patizon nemáme. Ale mám je moc ráda. Cuketu miluju i udělanou na grilu.
Jj, moc budu držet palečky na dovolenou, aby Ti to s tou ovulkou vyšlo. Co jsem chodila ke své bývalé gyndařce, tak mi říkala, že se o mimčo snažili čtyři roky a nic. Pak jeli na dovolenou k moři a ejhle, zadařilo se. Teď už má vlastně desetiletého syna 🙂
Věnečkama jsem se nakazila už taky, tak je někdy brzo vyzkouším 🙂 Pa a krásný den

ronecek
16. kvě 2011

@sponiarka Ahojky 😉 já brávala taky Proveru na úpravu cyklu. Brala jsem ji od 17 dne do 25 dne. Menska většinou dorazila během týdne. Ale taky třeba během dvaceti dnů. Hrozně mi to i s ní kolísalo.
Se stimulací určitě začni 🙂

ronecek
16. kvě 2011

@pikusa Tak to je super, že se takhle scházíte 🙂 Třeba bychom se mohly i my z KETu někdy někde sejít. Bylo by to moc fajn. Sice každá je z jiného koutu, ale to nevadí 😉

pikusa
16. kvě 2011

@ronecek no my taky každá z jiného kouta.....ale sešly jsme se i když ne všechny...
ale je rozdíl jet někam na odpoledne a na 5 dní....

klara.k
16. kvě 2011

@ronecek nene, ještě kroutím, ale za hodinu můžu domů. jdu dosadit ty rajčata a ještě jsem si v poledne koupila celer a majoránku. a potom jsem taky koupila nafukovadla do vody - velkej kruh a takový jako polštář. No docela mi to utrácení jde. 😀 😝

sponiarka
16. kvě 2011

@pikusa Doktorka mi říkala brát je deset dní že to do pěti dnů dostanu a já to dostala hned ale volala jsem do Caru mám normálně začít stimulovat a v pátek jdu na ULZ raději jsem tam zavolala.

pikusa
16. kvě 2011

@sponiarka jo takhle,tak hezky stimuluj 🙂

sponiarka
16. kvě 2011

@ronecek začnu i v Caru mi říkali že mám začít.Já měla menstruaci pravidelnou ale byla jsem připravená na KET a nebylo co vkládat tak mi dala Proveru aby se to srovnalo.

sponiarka
16. kvě 2011

@pikusa děkuji budu se snažit

ronecek
16. kvě 2011

@pikusa No to je jasné, že by nemělo cenu se scházet jen na jeden den 🙂 Sotva by jsme dojeli už by jsme zase museli zpátky 😒 Ale bylo by to super

ronecek
16. kvě 2011

@klara.k Teda, Ty jsi šikulka 🙂 Majoránku mám taky moc ráda. Nafukovadla jsou dobré věci. Také jsme je každý rok vozili. Ty jo, to tak letí. Ani se nenaděješ a už budete vysedávat v letadle 🙂

kenya83
16. kvě 2011

@mindinka ahojky 🙂 máme sa dobre, ďakujem 🙂 A čo ty? Ako sa cítiš? Tak ty už cítiš pohyby? Ale ty si už treťorodička takže pohyby cítiš skorej. U mňa je to zatiaľ len také šteklenie a bublinkovanie, ale tak snáď už pomaly začnem cítiť pohyby aj ja. A ako cítiš tie pohyby, skús definovať. Možno ešte neviem pohyby rozoznať.
Už sa neviem dočkať na UTZ v 20tt, kedy sa dozvieme pohlavie. Pôjdeme 6.6. to už budem 19tt+6 🙂 Ty ideš kedy? A 4D plánujeme v 24tt 🙂

mindinka
16. kvě 2011

@kenya83 Taky se cítím dobře, konečněje po nevolnostech, doufám, že už se nevrátí 😀 😀 😀 Pohyby jsem zacítila, když jsem seděla v klidu, vždycky je to takový slaboulinký tuknutí a nebo se tam nějak překulí 🙂 , určitě je začneš cítit brzy, když jsem čekala kluka tak jsem měla pohyby až po 18tt a u holky dřív. Já jdu na kontrolu 30.5. tak snad se nám už taky bobánek ukáže a konečně budu vědět co čekáme 😉 No na ten 4D ultrazvuk se asi obědnám taky až po tom 20tt, ségra mi říkala, že dřív to nemá cenu, potom už jo, že je miminko krásně vidět. Tak se opatruj a taky se zase ozvy papa. 😵

vered
17. kvě 2011

🙂 dobre ranko 🙂 copak nam to tady provedli se smajlikama??Mate je taky po strane??? 😉 Ale je fakt ze je to mnohem pohodlnejsi!!! Preju vsem krasny den a pokud mozno slunecny!!! 🙂

klara.k
17. kvě 2011

ahoj holky, přeju pěkný den, tady se to dneska nejěk nemůže vyklubat, je pořád pod mrakem. Snad bude aspoň pršet, když už mám konečně všechno zasazený, tak ať se to zajele. 🙂

veredko - jojo smajlíky mám taky na boku 😎

holky zeptát se vás, prosím jestli nevíte jak je to sliznicí. Bavíme se o tom s jednou holkou a jsme trochu zmatené, vždycky se dozvíme něco, co jiný doktor řekne jinak. Nevíte kolik má být vysoká na Ket, kolik při normální otěhotnění a jak rychle sliznice roste? Na netu nemůžu pořádně nic najít. 😠

vered
17. kvě 2011

@klara.k Ahoj klarko, sliznice roste kazdy den 1.5 az 2mm, teda takhle aspon u mne. Kdyz jsem sla na Ket tak ten 10.den cyklu jsem ji mela napriklad 8mm a pak ten 13 den tech 12-13mm . Sliznice by mela by aspon tech 8mm, si myslim, ale cetla jsem tu na MK ze muze byt i nizsi. 🙂
Ty ses takova zahradnice jo???To je super!!!!! 🙂

vered
17. kvě 2011

@ronecek ahoj zlaticko, diky moc za psanicko 🙂 ty jo to je pohoda s tema smajlikama po strane. 😀 Ale mohli by jeste pridat smajlika pusinkujiciho,objimajiciho atak....je jich tu malo! 😝
My sme vcera predelavali pokoje...takze sem nejak na pc nemela cas ,do noci sem makala...... dnes jeste predelavam dodelavam, takze na romanek to dnes nevidim!!!! 🙂
Mame tu dnes pekne vedyrko ale aspon pod mrakem tak jsem rada.
Hezky den, papa kisses g+j

pikusa
17. kvě 2011

Ahojík holky....
hele co ta kalopka??????????

vered
17. kvě 2011

@mindinka mindinko dekuju za recept, jeste sem na to nekoukala ale ani nevim co to je odpalovane testo, to sem nikdy neslysela......ty tvoje venecky sou vystavni!!!! Ty jsi nejaka skryta kucharka vid!?
🙂 😉 To se tvoje rodinka musi mit! 🙂

vered
17. kvě 2011

@pikusa ahoj pikusko 🙂 vitej z vyletu, vypada to ze ste se meli super.Tak to je moc dobre!! A same baby jo????
S tou kalopkou to fakt netusime, uz sme to tu rozebirali, psala jsem ji nekolikrat...netusim co je sni ,kde je jestli je ok??? 😒 Fakt desny!!!!!!!!!! ☹

pikusa
17. kvě 2011

@vered opravdu se mi srazík líbil....byl jeden tatínek,maminka má 7 týdnů do porodu a pak jedna babička---protože radka-maminka má už děti 3 a pak ještě jedny prarodiče.....
S tou kalopkou to je divný.......snad je v pořádku

vered
17. kvě 2011

@pikusa je to moc divny, psala sem nekolikrat denne a ted uz se vubec neozvala...... ☹

vered
17. kvě 2011

Holky tohle je posledni zprava od Kalopky
kalop tak holky za 50 minut jdu znovu na sál,hromadí se ve mě krev...nevím jak dlouho budu zase v nemocnici ..myslete na mě snad se vzbudím a už mi bude dobře,mám vás ráda pa
7. kvě v 15:13

Ty jo to neni mozny ze by se neozvala.....ubehlo uz 10 dni!!!!!!!!!!!!!! ☹

pikusa
17. kvě 2011

@vered no to jo.....a navíc ona se ozývala i z nemocnice přece....

vered
17. kvě 2011

@pikusa nevim snazila jsem se ji najit na facebooku ale nic, v pratelich na MK ma jen pepeek a xanadu to je jedna a tataz osoba a mne..my si psaly protoze sme obe z litaku, jestli se nezname....ale nezname..nikde sem jinenasla a nevim koho se zeptat.....

ronecek
17. kvě 2011

@pikusa
@vered
Ahojte holčiny 🙂 Dostala jsem hroznou chuť na bramboráky, tak smažím smažím smažím 😀
S tou kalopkou je to moc divné. Nezdá se mi, že by se neozvala, když naposledy psala ať na ni myslíme. Mám moc strach. I kdyby byla po operaci, tak už by snad měla být doma. Ještě mě napadlo, jestli ji třeba nedali na JIPku. A tam by počítač nemohla mít. Možná jim internet nejde nebo se jim pokazil počítač 😖 Pořád na ni moc myslím

pikusa
17. kvě 2011

@vered ty jsi taky z litoměřic?? 😀 mé studijní město 🙂
@ronecek jéééé pošli mi taky bramborák 😀

vered
17. kvě 2011

ahoj zlaticka!
@ronecek je bramboracky, ja delala taky nedavno ale z ovesnych vlocek a jen jedine brambory, bylo to vynikajici 🙂 tak si dej a nech si chutnat!!! S tou kalopkou moc smutny, dnes sem patrala asi pul hodiny ale nevypatrala bohuzel nic!!!!! ☹ Taky mam o ni strach a doufam ze je OK!!!!!! Vubec to k ni nepasuje, ze by se nam neozvala...snad je v poradku!!!!!!! @kalop ko prosim ozvi se!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
@pikusa ano pikushko vim ze jsi studovala v LTm,cetla jsem to prave kdyz jsi to psala kalopce 🙂 ...byl to pedak myslim ne??? 😉

magieee
17. kvě 2011

@ronecek ahojky bohužel chodím i o víkendu.Dělám totiž v obchodě a stejně jako ty těm lidem závidím,že sou venku a já zavřená a musím komunikovat s protivnejma lidma. ☹
Dnes sem začala brát prášky a pouštím se znovu do toho.Huráááá!Čekání je nejhorší.Jakmile půjdu na KET tak zůstávám doma.V obchodě je to namáhavý a nechci nic riskovat.Navíc mi to už dávno než sem začala s bojem o miminko doporučila moje lékařka,protože mám Epilepsii.Manžel mi to i přikázal,že bude raději chodit víc do práce hlavně aby to vyšlo. 🙂
Co se týče věnečků holky zkuste to.Je to jednoduchý a moc dobrý.Momentálně vám to radí pravá Cukrářka 😀

pikusa
18. kvě 2011

Ahojík holky...
@vered jojo pedák,a jo vůastně,musela jsi to číst 😀
Venku krásně,asi jdeme na písek 🙂
@magieee tak stimuluješ?????držím palečky