Najde se někdo, kdo je také po 1.KETu?

sandol
15. říj 2010

Zdravím,jsem po 1.KETu,vloženy dvě embrya. Najde se ještě někdo,s kým si tu zkrátíme tu nejdelší čekací dobu 😉?

ronecek
25. kvě 2011

@magieee Tak to budeš mít fajn a hlavně, že máš smlouvu na neurčito 🙂 Ten kontryhelový čaj koupíš v lékárně. Nejlepší je sypaný. Stojí se mi zdá kolem 30,-. Pije se od 1DC do 14DC. Takže teď před KETíkem bys to měla ideální. Je výborný hlavně na růst sliznice. Já ho pila jak už jsem psala veredce do 15DC a potom už ne. Na pátek moc držím palečky. Určitě vše dobře dopadne a bobci budou u Tebe 🙂 Krásný den

sponiarka
25. kvě 2011

Ahoj holky tak v pátek už jdu na punkci 😀

ronecek
25. kvě 2011

@mindinka Ahojky, já se taky v práci trošku raději brzdím 🙂 Naštěstí, teď jak je hezky, tak jsme hodně venku, že prcek pořád nedělá binec a nevymýšlí hovadinky. Jj, tak to je super, to hnedka ty Tvoje dupačky a kabátky musím obhlídnout🙂Kopanečky jsou super, už se taky moc těším. Krásně Zuzanka roste a nabývá na váze 🙂 Jen tak dále. Jinka jsem se zbláznila, ale už mám rezervovaný kočárek na bazárku. Nový kupovat nebudeme. Akorát jsem se s paní domluvila, jestli bych mohla počkat s platbou do kontroly, ať mám jistotu, že je vše OK. A hlavně, že tam bude jen jeden bobeček🙂Krásný den

ronecek
25. kvě 2011

@klara.k Ahoj Klári, tak co už jste připraveni? Letíte dneska nebo vám let posunuli, nedejbože zrušili. Jak pořád dneska straší o té sopce ☹ Tak ať se vám dovolenka vydaří. Moc se těším na fotečky. A třeba si i toho vytouženého mimíska dovezete. Mějte se krásně a budu na Tebe moc myslet🙂

ronecek
25. kvě 2011

@amalka_78 Ahojky, já su taky na ty bobany zvědavá. Ale tak trošku počítám s tím, že bude jen jeden 🙂
U nás to bylo s tou bouřkou v neděli obdobné. Taky jim to asi rublo do vysílače, že nám nešel internet až do večera ☹
S maminkou je mi to moc líto. Měla taky ještě pěkné roky před sebou. Mojí mamce bude letos 64. Já na taťku myslím pořád. Brala jsem tehdy se mi zdá Deprex nebo jak se to jmenuje.
Od kamarádky kamarádka teď nedávno zemřela na rakovinu tlustého střeva. Měla 38 roků a dvě děti. Za tu dobu, co jsem na mateřské na rakovinu zemřely co aspoň vím čtyři lidičky od nás z práce. Všichni měli něco málo přes 30. Je to šílené. Raději o tom nebudu ani psát, protože je lepší na to nemyslet. A raději si užívat každičké minutky života.
Ty jo, tak Ti moc budu držet palečky na utz a hlavně na KETík. Holky já už se tak moc těším zase na veselé zprávičky 😵 Bylo by super, kdyby se vám to všem povedlo. Toho 13.3.2013 už třeba budete mít na cestě bobánka druhého 😀
Krásný den. Dneska trošku víc chladnější 😉

ronecek
25. kvě 2011

@sponiarka Moc moc moc držím palečky a budu na Tebe myslet 🙂

vered
25. kvě 2011

ahoj holcinky,moc vas zdravim, mam celkem naspech, tak vas doctu jindy. Jedeme na svatbu a Joshinek dnes poprve bude spat mimo domov a bez maminky! Jsem teda moc zvedava jak to dopadne, doufam ze OK!
Preju vsem krasny vecer!
Klarce stastny let, asi uz na letisti vid?
papa 😵 😵 😵

mindinka
25. kvě 2011

@ronecek Ahojky já se radši ted šetřím, psala jsem taky na kočárek, ale ten bysme koupili až o prázdninách, chci klasiku hluboký od Tedi Smart v černo-červený barvě. Ale ještě se mi ta pani co je prodává neozvala, je to fungl nový kočárek v akci za 3400kč a autosedačku už mám doma v červenošedý barvě, je moc hezká, jinak mám termín porodu podle pohybů na 19.10 a podle MS 30.10, Už aby to bylo, nemůžu se dočkat. 🙂

magieee
25. kvě 2011

@ronecek Jojo to doufám.Dneska sme si s manželem ještě trochu užili,tak doufám,že to nevadí.Zítra si ten čaj koupím dnes sem měla moc práce a už sem to nestihla.Lepší pít chvíli než vůbec.
Určitě se nám to povede a budem moc šťastný 🙂

magieee
26. kvě 2011

Ahoj holky dneska je krásnej den tak si ho hezky užijte i za mě zachvíli jdu do práce a přijdu zas pozdě večer.
Už se těším na zítřek co mi řeknou.
Je tak krásně a já musím zas mezi protivný lidi. 😒 Kdyby se aspoň k nám chovali slušně,ale bohužel se jich moc nenajde. ☹ Prodavačky nejsou asi moc oblíbený.
Vylepším si náladu určitě zítra. 😀 Tak zatím ahoj 😉

pikusa
26. kvě 2011

Ahojík holky....zítra letíme sem
http://www.newtravel.cz/lti-mahdia-beach/
takže tu nebudu 😀

ronecek
26. kvě 2011

@vered Ahoj zlatí 🙂 Tak jak jste se měli na svatbě a jak zvládl Joshik noc bez maminky a taťuldy? 😀 Byl u babičky? Taky bych šla na svatbu, ale zatím se mi zdá, že chodíme po samých pohřbech. Vdávat se nikdo nechce. Vyhovuje jim to takhle🙂
Mějte se krásně a pěkný den. Pa L+D

ronecek
26. kvě 2011

@mindinka Ahojky 🙂 Tak jsem koukala na ten Tvůj kočárek a vypadá taky super. A za super cenu 🙂 Autosedačku pak musíme taky dokoupit, ale těch je všude plno, tak to nespěchá. Teda zatím u nás nic nespěchá, možná akorát já. Ale zase podle Domči to raději řeším takhle. Na konci sedmého měsíce jsem měla vše nachystané a ještěže tak. Pak jsem už ležela v nemocnici. A aby to za mě někdo jiný nakupoval jsem nechtěla. Tak jsem byla ráda, že mám vše hotovo 🙂 Já jsem taky zvědavá na termín porodu, co mi řekne doktor. Konečně už to musí upřesnit a zapisuje se to i do průkazky, že?
Mějte se hezky holky a krásný den 😵

ronecek
26. kvě 2011

@magieee Ahojky, my jsme si užívali až do KETu. Protože jsem věděla, že pak nic nebude 😢 Tak co čajík, sehnala jsi ho? Jak píšeš "lepší pít chvíli než vůbec". Určitě i ta chvilka bude mít účinek.
Věř tomu, že se to povede. Já jsem si taky nějak moc nepřipouštěla, že by se to nemělo povést. A hlavně jsem pořád seděla na koníku a to je pro mě báječné odreagování🙂
Ať Ti to v práci rychle uběhne a proč si kazit náladu s protivama 😀 Krásný den

ronecek
26. kvě 2011

@pikusa Ahojky 🙂 Ty jedna lištičko, tak Ty nás opustíš 🙄 Vybrali jste parádně. Hotel a prostředí naprosto super. Nemám slov. To letíte na těch osm dní z Prahy?
Přeju vám šťastný let, krásně prožitou dovolenou plnou sluníčka, moříčka a písečku. Prcek bude mít určitě zážitek a bude si to pořádně užívat.
Mějte se krásně. Papa 😵 😵 😵

pikusa
26. kvě 2011

@ronecek letíme na 12 dní 😀
tady ten termín
http://zajezd.invia.cz/tunisko/mahdia/lti-mahdi...
a já a kamarádka s holčičkou 😀

ronecek
26. kvě 2011

@pikusa Ty jo, no super a za bombastickou cenu 🙂 O kamarádce s holčičkou už si předtím psala. To budete mít super. Snad nám to vyjde příští rok už taky. Sice bobek bude mít kolem půl roku, ale to už se dá. Když se nejede zrovna v nějakém velkém vedru. Pak ještě pojedete i někam s taťkou?🙂Invia je dobrá cestovka? My zatím pořád jezdili přes Exim a byli jsme spokojeni taky🙂

mindinka
26. kvě 2011

@ronecek No kočárek se mi líbí, a na léto koupíme potom nějaký sportáček 🙂 . Jinak ty termíny porodu se píšou do průkazky, ty jí ještě nemáš vystavenou? A co ten angel sounds, už sis ho obědnala?

ronecek
26. kvě 2011

@mindinka Průkazku dostanu až příští týden v úterý 🙂 Konečně. Ten Angel sounds asi kupovat nebudu. Mamka jak už jsem dříve psala má starý tonometr se sluchátkama, tak nejdříve zkusím použít tyhle. Říkala, že by to mělo v pohodě fungovat. Tak uvidíme 🙂

mindinka
26. kvě 2011

@ronecek No to by mělo, já poslouchám každý den a jak už kope, tak to je rachot 😀 😀 😀 , já jdu na kontrolu v pondělí. 😉

pikusa
26. kvě 2011

@ronecek invia je zporostředkovatel,jinak je to od Exim tours..... 😀
a s tatkou asi dáme něco jen tady po čechách.....on zítra jede s jeho dcerama a chlapama a dětma do chorvatska autama.....takže se bude ted taky dovolenkovat

ronecek
26. kvě 2011

@mindinka Tak to se už určitě těšíš jako já🙂S tou kalopkou nikdo nic neví? Pořád se neozvala. Mě se to nezdá, že by se na nás vykvákla, když jí holky tolikrát psaly ☹ Pořád na ni myslím

ronecek
26. kvě 2011

@pikusa Tak to jo, já myslela, že bude pracovat 😀 😀 😀 Už máš zbaleno? Prcek bude spinkat s Tebou nebo mu budete půjčovat v hotelu postýlku?

mindinka
26. kvě 2011

@ronecek Jj těším se. Je to divný, že se vůbec neozvala, jak to s ní dopadlo, snad je v pořádku. 😉 Já asi zalehnu k televizi a pustím si nějaký film 🙂

ronecek
26. kvě 2011

@mindinka Taky jsem unavená a ospalá. Manža přijede za chvíli z práce, tak mu nachystám oběd a asi si taky na chvíli odpočinu. Venku je sice nádherně, ale jak zafouká, žádné horko 🙂

pikusa
26. kvě 2011

@ronecek prcek spí se mnou....i doma 😀
ale požadavek na postýlku jsme si dali..pro kamarádku

magieee
26. kvě 2011

@ronecek Práci sem přežila ve zdraví,ale čaj sem nekoupila.V lékárně vedle práce ho nemají,tak to zkusím zítra v lékárně u porodnice,když tam půjdu.

magieee
26. kvě 2011

Holky tak trochu mě pobolívá v podbřišku jak při menstruaci a přijde mi,že trošku špiním je to normální? ☹

kata1145
27. kvě 2011

Ahooj holky 🙂, přeju krásný pátek a všem, které dovolenkují prima dovču a pohodu, sluníčko 🙂.
Já jsem dneska 17 DC byla objednaná do centra, když ten první KET nevyšel, tak se domluvit na další... dostala jsem norethisteron, ten budu brát 10 dnů, pak MS a estrofem... vzestupně... pak 10.den na kontrolu, kdy bude KET... tak to tak vidím na konec června... tím, že se nám v centru doktoři střídají, tak jsem se dneska dozvěděla, že jsem naposled měla nízkou sliznici (nikdy mi to nikdo neřekl ☹ ), tak Ronečku budu pít kontryhel a jsem tak ráda, že tady občas nakouknu a hned jak to MUDr. řekl, že jsem si vduchu vydechla a věděla jsem, že vím, co s tím dělat... jee nejraději bych to pila už teď, ale to je asi zbytečné, když jsem 17 DC, tak počkám před KET a snad to zabere 🙂.

kata1145
27. kvě 2011

taky jsem se dozvěděla, že nám naposled rozmrazili 4 embrya, přitom říkali něco jen o 2... byl to zvláštní pocit, jet tam zase tu stejnou cestu... naposled jsem doufala, že tudy jedu naposled... ale co 🙂, teď to bude naposled a není možné... musím věřit a klapne to 😀